172092
  • Bogdogege
    #156047
    Más egyéb nincs ,úgyhogy szevasz
  • atomboy
    #156046
    Vagy nem mesz ket alkalommal mozbia.
    Vagy nem veszel 5 doboz cigit.
    Vagy nem iszol 10 liter kolat.
    Vagy nyaron dolgozol.
    Es akkor lesz penzed erre. Itt mindenkinek eredeti jateka van, es joval dragabb volt, amikor megvettunk. Ugyhogy ha tovabbra is torttel akarsz szenvedni, hat akkor neked ott a google.
  • Sickness
    #156045
    Kösz kösz, más egyéb?
  • atomboy
    #156044
    Ne aggodj, vigyazok en, addig csinalj nekem uj logot. :)
    En csak holnap megyek fel Pestre a bringas talalkozora.
  • JAG1
    #156043
    "hat akkor neked bizony a kurva anyadat... "
  • Sickness
    #156042
    HAJ
    Tört bf2-re a Project Reality-t hogy kell felrakni ha egyáltalán fel lehet, meg mik kellenek még hogy tudjunk játszani neten? Természetesen törttel és igen, nem, nem fogom megvenni.
  • Bala10
    #156041
    jóvan, itthon maradok és őrzöm a házat, míg ti szórakoztok...
  • havercsotány
    #156040
    egészségedre

  • schrank
    #156039
    azért csinálták mert az alapban kevés volt a légi cucc
  • n003
    #156038
    :DDDD bocs .. remélem legalább egy 2oldalas írás volt :DDDD
  • atomboy
    #156037
    Kocsog!
  • n003
    #156036
    a verziószámot ne nézd!! ha azt írta a pöcs sikeres volt hidd el neki ;)
    pb-t frissíccsed!!
  • Arnoux
    #156035
    Hello!

    Van egy kis problémám a patcheléssel. Eredeti BF Delux editionom van. Letöltöttem az 1.41 patch-t az EA oldalról (536 mega, megegyezik a FAQ-s patch méretével).
    Futtatom, feltelepíti, azt írja sikeres, de a játék még mindig a régi patch-el fut. Próbáltam a BF2 könyvtárból telepíteni, próbáltam újraindítást, de még mindig a régi verzióval fut.
  • atomboy
    #156034
    Kantorsztrajk...
  • Chewy81
    #156033
    Jó reggelt! Megnéztem ezt az AIX modot, és nem rossz! Tényleg sok jó újítás van benne. Ami annyira nem jön be, bár ez mondjuk biztos szerver és pályafüggő is, az a sok jármű. Egyszerű nyúlként nem mindig élvezetes, hogy jönnek a nagyok és magasról lebombáznak :) De majd keresek gyalogos szervert :)
  • #156032
    Gecccii ezek az eszmefuttatások...
  • schrank
    #156031
    az út a sebesség és az idő szorzata , ergó te rövid úton gyorsan elmész
  • Chewy81
    #156030
    Az út megtételének hossza függ attól is milyen autóval vagy! :D Tisztelet a kivételnek :)
  • schrank
    #156029
    a befogadásig vezető út a hosszú nem az a 10cm-es kéjbarlang
  • Chewy81
    #156028
    Pedig sztem memgondja a tutit : "A hüvely elsődleges funkciója a pénisz befogadása...."
  • HUmanHunter
    #156027
    ha FH 2 klán érdekel akkor énnálam lehet jelentkezni a Hunyadiba. []
  • schrank
    #156026
    ha mindenki a guglit használná már kihalt volna az emberiség
    "mintegy 10 cm hosszúságú és a hüvelybemenettől a méhnyakig tart. A hüvely elsődleges funkciója a pénisz befogadása, később pedig szülőcsatornaként szolgál a terhesség végén..."
  • Chewy81
    #156025
    Köszi, benezek majd (most munka van eppen) de amit biztosan tudok, az az, hogy ilyen MOD-ot meg nem ettem. Meg kell kicsit ismernem elötte. Asszem guglizok egy kicsit, hatha van valami info rola. Köszi a tippet!
  • eugabesz
    #156024
    Néz szét nálunk,ha esetleg a módok is tetszenek,mert nálunk csak AIX a menő (manó)
  • Chewy81
    #156023
    Szevasztok!
    Van olyan rendszeresen jatszo csapat, ahova esetleg csatlakozhatnek? Most szedtem elo a fiokbol a jatekot,(kb fel ev porosodas utan) es jo lenne megint teamben nyomulni. Elöre is köszi!

    Üdv
    Chewy
  • schrank
    #156022
  • Metalmilitiakid
    #156021
    de viszont megyek is a buszhoz
  • Metalmilitiakid
    #156020
    7 40 es busszal meek anyám meg fekelt 6-kor .... unatkozom
  • schrank
    #156019
    persze csak most hajnal negyed nyolckor is véletlenül ülsz a gép előtt mi ?
  • Metalmilitiakid
    #156018
    nem , csak én nem vagyok kocka hogy egész nap a gép előtt üljek :D
  • schrank
    #156017
    mi van ilyen lassú neted van hogy 3 nap kell mire odaér a hsz-em
  • Metalmilitiakid
    #156016
    nem paintban levágás én hozzá se nyúltam , tesóm leszedte mondta rakjam má be humorosba én beraktam , lustaság fél egészség nem piszkáltam :D
  • donatus13
    #156015
    Kösz
  • schrank
    #156014
    na mi van tirpák ?! 5 szerver van abból 2 lakatos 2 üres 1 meg AIX onnan gyüvök
  • eugabesz
    #156013
    Ha pl. ezt az oldalt megnézed,nagyobb eredményre számíthatsz,mintha itt érdeklődöl.
  • Herold
    #156012
    1. Nem ezt kérdezte.
    2. Van magyar szerver és volt is meg lesz is.
  • schrank
    #156011
    nincs magyar szerver nem is volt és nem is lesz mert ez nem egy cod4 hogy egy kvarcóra elég a futtatásához
  • donatus13
    #156010
    Cső
    Néztem a banneres weboldalakat , de nem találtam olyan szervert ahol lenne is valaki , ti melyik szerveren szoktatok játszani?
  • eugabesz
    #156009
    Akit esetleg érdekel az AIX Fun War az szavazzon magának mappot amin játszani akar.
  • Zerénd
    #156008