172092
  • eugabesz
    #157568
  • Zerénd
    #157567
    FujiElöttAzonnalHasraVágódók nem jobb? FEAHiV :D :P
  • Zerénd
    #157566
    Egészítsd ki b4 és ne rinyájjá!
  • Bala10
    #157565
    mi a háttérből irányítunk
  • JagFater
    #157564
  • Zerénd
    #157563
    Fos. :DDD
  • eugabesz
    #157562
    AzonnalHasraVágódók..
  • JagFater
    #157561
    Milyen kk tag az, aki nem kerül fel egy ilyen listára?
  • Zerénd
    #157560
    Azért bántod most a Fuji barátomat, mert nem vagy fent a képen mi?
  • Zerénd
    #157559
    :DDDDD erre szokták mondani azt hogy lol nem? :DDD
  • JagFater
    #157558
    :-DDD
  • Bala10
    #157557
    HasonCsúszvaMászók
  • JagFater
    #157556
    Fuji b+ sok vagy már, de tényleg...
    Csabi jól mondja, az arcból kéne pöttyet visszavenni.
    Tudom, van miért ekkora legyen, nem is vita tárgya, csak akkor is...
    És ez rád ugyan úgy vonatkozik.
    Nem értem, mi a célod? Mit szeretnél elérni ezzel a stílussal?
    Flémre nem lehet fogni, azt egy szimpla anyáddal lehet csinálni...
    Azt, hogy gyökérnek néz mindenki már elérted rég, szóval mi a célod?
  • gbc csabika
    #157555
    Engem sosem láthattál csít miatt flémelni, egyébként arra is emlékezhetnél, hogy ugyanaddig voltam a HEG-ben amíg Te, szóval ha én láma vagyok, akkor az vagy Te is Fuji ez van:)
  • havercsotány
    #157554
    ja a Hasalós Banda
  • gbc csabika
    #157553
    Hol ovastad, hogy én beszóltam nekik? Linket pls. Egyébként meg ne oktassál ki mert tisztában vagyok a BF2 sajátosságaival. Nem attól avgy arogáns, hogy ezt leírod, hanem amilyen stílusban leírod. Az a helyzet, hogy még az én szememben - aki tudja milyen nehéz - sem jár megkülönböztetett tisztelet egy CB eredményért, a tisztelet mindkét oldalnak jár, és akkor majd lehet gratulálni a CB eredményhez.
  • Bala10
    #157552
    új klán lesz?:D
  • havercsotány
    #157551
  • Fujiryu
    #157550
    Amúgy ehhez hozátartozik az, hogy ugye ti szóltok be a HEGnek, hogy nem segít a kisebb klánoknak még cvommunity fórumon.Persze amikor meg merem említeni itt, hogy talán ha kevesebbet sírnának, ha nem egyből hasalnának vagy megpróbálnának a hitboxra célozni akkor talán még élveznék is ezt a játékot, akkor persze én vagyok a nagyképű és a fasz.Szóval nektek nem kell segítség vagy akármi csak valaki akit hibáztathattok és flémelhettek, mert fejlődni sose fogtok ha végig így álltok hozzá a dologhoz és csak felidegesítitek magatokat ezen a játékon :)
  • havercsotány
    #157549
    jaj de kreatív vagy
  • Fujiryu
    #157548
    3 napnyi sírás a semmiért(lényeg, hogy mindenhol csíterek vanak.Publicon, waron és még a fragmoviekban is) :)
  • Fujiryu
    #157547


    vettem a bátorságot és készítettem egy képet az itteni fanjaimnak, hogy a jövőbeli flémelést és szidásomat megkönnyítsem.A használata igen egyszerű.Mentsétek le és ha azt látjátok, hogy valakinek válaszolok azok közül akik szerepelnek a képen, reflexből másoljátok be válaszként Zolly vagy Orion egyik velős hozzászólását.Így kikerüljük azt a két-háromperces késést amíg hibát kerestek a hszemben.Igaz, hogy így is csak tömör anyázás lesz, de legalább pörög a topik.Jómagam lementettem egy hasonlót és mint láthatjátok 3 napja teleflémelem a topikot igen eredményesen(Im with stupid szöveg értelemszerűen más, mert úgy még azt hinném veletek vagyok).Sok sikert :)
  • Manoboy
    #157546
    Ezzel tökéletesen össze foglaltad. :)
  • gbc csabika
    #157545
    Sztem nem a HEG miatt mentek tönkre a klánok. Én is a HEG-ben játszottam a szituig, Drang rád viszont nem emlékszem, szóval maradjunk abban, hogy nem állja meg a helyét amit állítasz. Azt a heti egy meccset, amit a másik klánban kellett játszani, azt a HEG mellett is be lehetett vállalni, de az eredeti klánok ultimátumot nyújtottak be, ami miatt páran otthagyták őket. Én nem tartottam a HEG-gel, mert már akkor is untam a BF2-t és a mai napig unom, max fél órát publikolok naponta, utána elegem lesz. Akik folytatták azok idáig jutottak. Kis ország, kevés játékos, és muszáj volt az elején a legjobbakat összegyűjteni, működött is. Hogy most ott vannak ahol, az amiatt van mert régen évek óta gyakorolnak. Ha Fujiból meg Mattból nem fröcsögne az arogancia, akkor biztos más lenne a megítélésük, de azért gratuláció az egész csapatnak.
  • Metalmilitiakid
    #157544
    ne tényleg poénból hívjuk már ki őket gyakwarra mindenkire ráférne ( na nem csak tőlünk :D)
  • havercsotány
    #157543
    tudom ezért kihívnánk a Gigabite teamt egyik tagját egy 1v5-ös meccsre
  • Metalmilitiakid
    #157542
    de abba meg megint mi is benne vagyunk :D
  • havercsotány
    #157541
    más hogy fogalmazok azok vagyunk akik még eddig semmit nem produkáltak.
  • Metalmilitiakid
    #157540
    ti mióta vagytok új generáció ?? vazze akkor megint fuji a láma mert nemtud fogalmazni :D
  • havercsotány
    #157539
    nem tirátok gondolt fuji hanem a svábbogarakra
  • Metalmilitiakid
    #157538
    na szóval volt vmi war mckenny meg horda közt, volt csíterezés horda részről, viszzapofázás veszekedés, fuji jött osztani az észt hogy ő mindenkinél okosabb mert már 4 év alatt megkellet volna tanulni jáccani meg a bugokra rámondani hogy csít .... aztán elkezdte szidni a mostani hozzáállást hogy ha vesztünk 2 kört akkor megyünk a szerverről mert statlámák vagyunk , aztán szidta a 7th új generációt (az sergi meg én) , meg hogy amikor volt szerverünk feljött hozzánk csak nem volt jó a mikije és bent volt ts en mi meg anyáztuk(boxi volt de ő mindig anyázik) , aztán nyalt mckennynek hogy legalább ő mutat fel eredményt aztán szidott megint mindenkit, aztán szidta mckennyt hogy nincs élete mert csak bf ben él, aztán előjött a horda/jcsr vs heg dolog azzal is leoltott mindenkit,
    (Na kb ennyi a kiegészítéseket lehet hozzátenni , nekem ennyi maradt meg)
  • Kovács legény
    #157537
    noh mirő maradtam le, flém is vót jeh pörögnek az események
    jah és HBD nomeg Gratula annak akinek kő
    flémhez meg nem szólok hozzá amíg össze nem foglalja valaki, mert végigolvasni nem fogom:)
  • OrionHungary
    #157536
    Gratulálok a helyezéshez!
  • OrionHungary
    #157535
    1. Az elmúlt pár napi megnyilvánulásaid alapján el kell mondjam hogy buta vagy nagyon buta. De legalább jól szórakozom, a hozzászólásodon nevetek mekkora önelégült okoskodó sötét barom vagy.
  • Metalmilitiakid
    #157534
    de azzal csináltam a képet akkor kikapcsolom :D
  • Running
    #157533
    Jaja, fraps csinálja pl...
  • MBP Schaefer
    #157532
    Hello!

    Nem megy véletlenül a Fraps, vagy ilyesmi, nálam az kavart be.
  • Bala10
    #157531
    csííííííteeeeeeeerrrrr! :D
  • Bala10
    #157530
    de játszanál, ha tudnál:)
  • Metalmilitiakid
    #157529
    na ez lenne az