172092
  • Fujiryu
    #159334
    Igazándiból elég sok múlik az ellenfél taktikáján is.Ezért kell a jó kommunikáció csapaton belül, hogy tudd merre van az ellenfél helise.

    Általában két dolgot szoktak csinálni.Az egyik az az, hogy emelkednek és várnak arra, hogy gyere közel és kilövik a nagyobb célpontokat, amik közel érnek, de nem mennek közel hozzájuk.A másik meg az, hogy rusholnak előre és lőnek.Azonban annyi elmondható, hogy a helire figyelnek a legjobban, szóval ha te is előre mész akkor rád lőnek a legjobban.Egyedül helizni más, mint két emberrel mert míg gunnerkedsz nem tudsz mozogni.Szóval ha kezdődik a war az én tanácsom az az, hogy a helijüket vadásszad le egyből és ha az megvan akkor utána mehetsz rá a páncélosokra és gyalogosokra.Csak akkor lőjj a tankra, hogyha az közel jött ahhoz, hogy eltaláld távolról, és biztos vagy benne, hogy az ő helijük messze van ahhoz, hogy amíg tévézel ki tudjon lőni.Aztán ha megvan a tank egyből indulj el hátrafelé, hogy a helijük elől kitérj.Aztán utána a helijüket vadásszad le szépen.Fél percenként lekempeled őket ha megvannak és ha megvan az az előny, hogy nekik nincs páncélosuk és a sunnyogó járműveiket is elkapod akkor a gyalogosokon múlik a többi és nyertetek.Sokan azt hiszik, hogy a helikopter mindent megold, kiszedi a tankot, kempeli a helit, elfogja a sunnyogó jeepeket és még a támadásnál is lelő mindenkit.Ezt nem lehet megcsinálni, mert elég hamar lezuhansz.A tankot/apct/helit lenntartani folyamatosan elég nagy meló és mindegyik kiszedése eltart egy darabig és ha végeztél akkor kb marad 10 másodperced elölről kezdeni az egészet.Viszont tarthat tovább is atóól függően hogy helyezkednek ezek a járművek.Szóval elég keveset tudsz majd segíteni zászlóhúzásnál, mert te fogsz figyelni a sunnyogó jeepekre is.A dolgod annyi, hogy a főbézükről gyalogoson kívül más ne tudjon úgy kijutni, hogy lőhessen a ti gyalogosaitokra.Nem kell bemenni a főbézre fregelni, hanem szépen TV-vel belövöldözöl biztonságos távolból és megvan a győzelem.Ha meg húzzák a zászlót, akkor elég közelrepülni és gunnerként kilőni őket amíg a gyalogosok visszaérnek.Azonban itt megvan az az előny ami a győzelemhez kell, mert a ti tankotok és APC-tek csak azzal kell törődjön, hogy húzza a zászlót és gyalogosokat fregeljen és ha tudja a sunnyogókat elkapja.A gyalogosoknak meg tényleg könnyű dolga van.Azzal tudsz időt szerezni magadnak és segíteni egy támadást gunnerként, hogy a kommander kiartyzza a helijüket.Akkor nyugodtan segítheted a támadást.

    Ha meg téged szednek le az elején akkor annyit tudok javasolni, hogy ne add fel.Előbb utóbb hibázni fog az ellenfél és fel tudsz majd szállni, de addig is próbáld meg a helijüket vagy a tankot lőni és a csapatból is mindenki jeepből lője a helijüket.A legnehezebb szerintem 16-os mapon helizni egyedül, mert nagyon oda kell figyelni a dolgokra és sok múlik rajtad, de bele fogsz jönni előbb utóbb, nem olyan bonyolult.Mázli, hogy a coRDHA-sokhoz kerültél, mert ők nem fognak lebaszni ha elkúrsz valamit és szétkempelnek, hanem segítenek majd, hogy tanulj a hibáidból.Meg ez még egy tanács is, hogy nyugodt legyél te is ha kempelnek és ne hibáztass másokat amiért nem tudják lelőni a helit, hanem maradj nyugodt, mert az idegeskedés és a vita sose segít :)
  • mackosajt
    #159333
    hihi... eszembe jutott a vegyipari technológia érettségim.
    Annyi volt csak a különbség, hogy 25 tételből 20 ment, majd kihúztam a 25-öst.
  • endrodiz
    #159332
    Csak nálam:
    Féktárcsa gyári:7.230.- utángyártott:3.045.- /db
    Fékbetét gyári :8.065.- utángyártott:2.490.- /garn.
    Porvédő gyári :1.790.- utángyártott:kár lenne foglalkozni
    Csak neked:) plusz rájön az, hogy Békéscsabán vagyok, el kell jutnia hozzád
  • eugabesz
    #159331
    Egyes helyeken a vasárnapi ebéd receptje így kezdődik:
    _lopj egy tyúkot....
  • HTS s3rg1nh00
    #159330
    ennél azért ez viccesebb:
  • OrionHungary
    #159329
  • mackosajt
    #159328
    Írjunk még recepteket? Recept Klub?
  • Metalmilitiakid
    #159327
    ez az már a 6. ak vagyunk :D
  • JagFater
    #159326
    2000.11.havi 1.0 Swift tárcsafék szett mennyi lenne?
    Tárcsa, betét, munkahenger tömítő gumi?
  • mackosajt
    #159325
    hááát, nem, csak egy példa volt főzési technikára.

    de ehhez lehet párosítani az Instant szendvicset is akár.
  • OrionHungary
    #159324
  • Metalmilitiakid
    #159323
    ebből lesz a szendvics ?
  • mackosajt
    #159322
    Alapanyagok:
    Instant víz
    Instant kávé
    Instant cukor
    Instant tejszín

    elkészítés:
    Az instant vizet 1 csészében feloldjuk, majd hozzá adjuk a másik 3 csomagot.
    Jól elkeverjük, és kész is.
  • Metalmilitiakid
    #159321
    nem hogy főznél magadnak szendvicset :D
  • HTS s3rg1nh00
    #159320
    hát,ha kell akkor weblapot a magánklinikádnak:)
    vagy majd felügyelem a számítógépes rendszert:)
  • McKenny
    #159319
    na rendeltem kaját is faja
  • Fujiryu
    #159318
    és mit kapunk mi cserébe?
  • McKenny
    #159317
    van időd atc-zni ma fél órát?
    mert én kérdeztem az eddigi heliseket kordából mi legyen a dragon tactic, vmi ilyen volt: "kör kezdésnél lődd le a helipadról a kiskocsit ami jön ki a bázisról\megy át a gázlón, lődd le az ellenséges helit,kempeld egész körbe, meg lődd le a tankot,apc-t."
  • Fujiryu
    #159316
    Akkor meg ne dumáljon bele abba amihez nem ért, vagy ha igen akkor fogadja el kussban, hogy nem volt igaza, de ne neki álljon feljebb és jöjjön azzal, hogy ő nem arról beszélt...Én is tévedek elég sokat de utána képes vagyok belátni, hogy tévedtem, nem jövök a nem értek hozzá nem vagyok hibás amiért hülyeséget beszéltem szöveggel...
  • endrodiz
    #159315
    és mi tudunk hozni neked mentősöket az IRAM-ból és ha suzukid lesz, szerzek neked rohadt nagy kedvezménnyel alkatrészt! UFF beszéltem...
  • Fujiryu
    #159314
    Hidd el egy két war és megszokod azt az órát.Nem kell folyton kinézni a monitortól, meg a térképre úgy is elég gyakran nézel és akkor látod az órát is.Fejben 30at hozzáadni egy számhoz és azt észben tartani nem olyan bonyolult, meg egy 10 másodperces késés simán belefér, mert addig csak beszáll és indítja a helikoptert.Szóval elég ha a 5-re kerekítesz és az alapján számolod a 30mpt.De mint mondtam, nálunk ezért figyelte a kommander külön a dolgot és mindig a spawn előtt meg volt beszélve 10-15 mpvel, hogy ki kempeli le éppen a helikoptert.Oilfildsen és Dragonon ezen múlik a war, hogy melyik csapatnak van fenn a helikoptere többet és tapasztalatból mondom, hogy csak akkor jutsz ki a kempelésből ha az ellenfél elbassza :)
  • Metalmilitiakid
    #159313
    erre lenne egy olyan jó videóm csak nem lelem, ha valaki megtalálná rakja már be. a comedy centralon volt Miért nem jó kertésznek lenni címmel
  • eugabesz
    #159313
    hát ja...erre is jó egy közösség látod?,
  • HTS s3rg1nh00
    #159312
    hát ez tök jó bazeg.
    ha elvégeztem az egyetemet és dolgozni fogok,netán családalapításon töröm majd a fejem,akkor ott lesz a núb akivel majd meg tudom konzultálni a házépítést...aztán a Gabesz a kertben tud segíteni,ha venni akarok valami műszakit akkor ott a Boxer,lesz jogászom is,sőt ha netán összetűzésbe kerülök a rendőrökkel akkor ott a Running,és ha harmadfokú égési sérüléseket szenvedek a Verzoo főzési tanfolyamán,majd a Fuji összefoltoz.
  • eugabesz
    #159311
    köszi Díz,de nem igazán érdekel,mit írogat...
  • endrodiz
    #159310
    Fujika ne bántsd a Gabeszt, nem fizikus ő, hanem kertész(jó értelemben) és alapvetően csupa jó indulat. úgyhogy ha belekötsz, tengelyt akasztunk. Egyébként meg te is beleszólsz mindenbe: ez így van rendjén, ez a FÓRUM LÉNYEGE!!! Mindenki szóljon bele!
  • eugabesz
    #159309
    Na jó elárulom,ha nem tudjátok..sötétkék.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hallottam tegnap a kocsmában énekelték,hogy láma szeme,láma szeme sötétkék..
  • Fujiryu
    #159308
    akkor egy jótanács: az ilyenekre figyelj oda, mert nem nagyon tolerálják az ilyen elszólásokat.Oda kell figyelni a nyelvezetre, mert fizikában még jobban szívóznak rajta mint a matekon.2-3 pontot bukhatsz egy ilyenen és utána másképp néznek rád :)
  • McKenny
    #159307
    heli kempelésnél azért jó a hagyományos( nem digitális)óra mert jól lehet látni rajta mikor telik le a fél perc,egy tv reload is 9 sec kb. szval lesz kb közbe 2 tv kb.
  • JagFater
    #159306
    :-DDD
  • Metalmilitiakid
    #159305
    fizikából érettségizem és én is szögsebességre gondoltam
  • Fujiryu
    #159304
    waron a jobb felső sarokban van egy óra ami számol vissza ált 20 percről.Azon könnyebb nézni, mint egy fali órán :)
  • McKenny
    #159303
    inkább linkelek egy statot hogy vége legyen a fizikaórának.
  • n003
    #159302
    pszt énsem értek hozzá de úgyteszek minnha..:D
  • McKenny
    #159301
    leszedtem a fürdőből a nagy fali órát....
  • n003
    #159300
    eléglegyen

    :DD
  • eugabesz
    #159299
    Eztettet nem tom,de ha azt kérded menni és milyen növényvédőszer kell ,hogy a vetésfehérítő bogár eltűnjön egy búzatáblából,aztat meg tudom neked mondani...ahhoz ugyanis értek.
    De ezekhez nem és csak a pörgés kedvéért írogattam
  • Fujiryu
    #159298
    Áruld már el, hogy melyik dimenzióban jelenti a nem valaminek a felvetését? Mert ahol én élek, ott valamire, a nem amit te mondtál azt jelenti, hogy nincs igazad...

    A következő hozzászólásod is egy vicc...Értelme kb a nulla, pluz még nem is hozzád beszzéltem...

    Nem tudom minek játszod itt a sértődöttet amikor én csak elmondtam miért nincs igazad, amikor bőszen bólogattál egy hülyeségre...
  • n003
    #159297
    és még kell a felület(altáji méret) és a sújjod b34 és akkor má hamar kiisszámolhatya a cica vagy szerdzsi :DD
  • eugabesz
    #159296
    0.3....kiszámoltam