Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Ja a szokásos ügymenet. "Sziasztok, lehet játszani tört játékkal neten? Hogy kell zoom-olni a távcsõvel?" Mi hátbasomjuk egy FAQ táblával és máris haver <#idiota>#idiota>
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
megbocsájtani könnyû, felejteni már nehezebb. Szerintem mindenki jobban jár egy nickváltással.
(Persze nekem 8, csak tudom, mit fogok mondani magam elé valahányszor azt látom, hogy kicsinált.)
ha igen, akkor nem lesz tele egy magyar szerer sem
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
www.battlefield.hu
Sajna UMTS-en 140 a minimum.
Ezekkel kapcsolatban is várjuk a visszajelzéseiteket.
www.battlefield.hu
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
én úgy pecseltem, hogy az alapjátékról csináltam egy másolatot, és a másolatot pecseltem
ennyi
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
5percenként van hely valamelyike, szal mindíg bejutok
plz ne híreszteljétek, mert akkor nem lesz hely
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
már a klán elõtagot se rakja ki a neve elé 😄
szal ezt neki: <#violent>#violent><#violent>#violent><#boxer>#boxer><#mf3>#mf3>
1.0-val fel lehet menni?
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
ott vannak az ismerõsök
de amúgy én tört játékkal játszom, és beérem az 1.0 fentmaradt EA US ranked szervereivel.
nincs normális hely ahol lehetne játszani (jókat)
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430
Részemrõl egyuri tiszta. Hülyeséget csinált, bevállalta, nyeli a "békát", biztos hogy tanult a leckébõl, és többet nem tesz ilyet. Az sem zavar különösebben, ha megtartja a mostani nevét. Sõt! Bíztatom, hogy maradjon meg a mostani!!! És legyen az õ esete intõ példa mindenki számára, akinek a kobakjában megfordul az, hogy könnyebb úton haladjon elõre a ranglétrán. (20 - 30) ember rugdossa még itt is, és ahogy elnézem, azok teszik ezt leginkább, akik rendelkeznek orig. key-el. Neki is jár még egy lehetõség, pláne ha újból megvette, hogy bebizonyítsa, tisztességes játékkal is eléri azt, amit korábban "NEM" tisztességesen. Én úgy érzem elég alaposan kiveséztük egyuri ügyét, aki pedig folytatni akarja az élcelõdést, az inkább írja le egy word dokumentumba, és linkelje be. Majd ha akarja valaki, elolvassa.
Köszönöm.
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
pb-s szerverekre nem tud felmenni többet az illetõ az adott kulccsal
www.battlefield.hu