Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fr3ddy14
#35181
törtel is lehet törtre menni

schrank
#35180
törtre lehet vele menni nem😄

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

fr3ddy14
#35179
persze
csak azt már nem lehet használni..

schrank
#35178
a régi BBkrisz az most melyik az OPC-s vagy az OBB-s ? az Országos Balesetmegelõzési Bizottság-os pojénokat szíveskedjenek hanyagolni elõre is köszönöm <#nyes> jóhogymárnem KPM-es Krisz <#vigyor1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#35177
Pontot, rangot leszarom, a kevés szabad órámban szeretnék fair módon másokkal együtt szórakozni a virtuális harcmezõn. Soha nem tételezek fel cheatet másokról, utólag inkább nem gondolok bele hány kis sumáknak voltam eszköze egy kis szórakozásra. egyuri-val játszottam többet is, nem hülyegyerek. Az is bizonyítja ezt, hogy nem titkolta el az egészet, de a legjobb lenne tiszta lappal indulni.

#35176
Szerintem mindenki jobban jár egy nickváltással.

Ja a szokásos ügymenet. "Sziasztok, lehet játszani tört játékkal neten? Hogy kell zoom-olni a távcsõvel?" Mi hátbasomjuk egy FAQ táblával és máris haver <#idiota>

schrank
#35175
nincs eredetid amikor én "15leszek" voltam nekem megvolt <#ravasz1>úgyhogy szégyeld magadat Freddy14.5 <#puszis>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#35174
kérem?

Boxer HUN
#35173
Van egy neki plusszban... biztos eladja..

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

schrank
#35172
ezaz a csít volt amikor rózsaszín meg lila alakok rohangálnak meg ijesmi mert szerintem nem éri meg elbaszni a játékélményt ennyire semennyi fragér vagy miért se értitek -e?<#shakehead>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#35171
Vedd meg tõle ócsóért az elõzõ key-t 😄

fr3ddy14
#35170
egyuri, amiért csíteltél, az a bûntetésed hogy vegyél nekem egy eredeti bf2-t, mert különben megátkozlak<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Boxer HUN
#35169
Engem is ugyanúgy nyírt már ki, mint bármelyikünket... Pontot, rangot tõlem nem rabolt, a fizetésem se lett kevesebb, ha meg már végképp nem bírok vele, keresek egy másik szervert. 4-5000 -bõl csak találok olyat, ahol jól érzem magam... <#nevetes1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

schrank
#35168
egyuri mostantól "1uri"-ra keresztellek az atya a fiú és a szentlélek nevében ámen<#worship>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#35167
érveket, ügyvéd úr, érveket
megbocsájtani könnyû, felejteni már nehezebb. Szerintem mindenki jobban jár egy nickváltással.

(Persze nekem 8, csak tudom, mit fogok mondani magam elé valahányszor azt látom, hogy kicsinált.)

mesor
#35166
Azért szerintem itt egy életre megpecsételted magadat!

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

fr3ddy14
#35165
az 5ös, 6os szerveren megscinálják hogy tört játékkal ne tudjunk felmenni?
ha igen, akkor nem lesz tele egy magyar szerer sem

schrank
#35164
P R Í M Á K <#eljen>de csak ha ......is ottt ...

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

fr3ddy14
#35163
tudom

BurnBaby
#35162
félreértettél 😊 nem a "hírre", hanem az 1-3. szerverek minõségére várok visszajelzést ,)

www.battlefield.hu

#35161
Azt szeretném kérdezni, hogy a ping kick melyiken mennyire van állítva.
Sajna UMTS-en 140 a minimum.

fr3ddy14
#35160
😞
itt a visszajelzés 😄

BurnBaby
#35159
szünetel, ugyanis hetek óta próbáltuk megtalálni a megoldást az ottani bugokra - nem sikerült. mivel azonban ezekre (ugyancsak érthetetlen okból) fel tudtak menni a tört játékkal a népek, gyakorlatilag mindig ez a két - rossz minõségû - magyar szerver volt tele, és aki normálisan akart volna játszani inkább elment külföldre. mivel nem célunk a tört játékkal játszók kiszolgálása a hiba kiküszöböléséig ez a 2 szerver leáll, és továbbra is rendelkezésére áll a játékosoknak az EA HU 1-3 szerver (esetleg hamarosan a 4. is).

Ezekkel kapcsolatban is várjuk a visszajelzéseiteket.

www.battlefield.hu

Boxer HUN
#35158
Freddy lassan-lassan eléri a felsõ korhatárt: PG17

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

fr3ddy14
#35157
<#wave><#pias>

#35156
thx
Looserke
#35155
jóóóóóó reggelt vietnááááááááááám!

schrank
#35154
szerintem most már nyugodtan lehetsz "Freddy 15 leszek"<#taps>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#35153
BF:Vietnam

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

#35152
a BF2 elött melyik battlefield jelent meg?
Boxer HUN
#35151
Ha nem tudnánk megbocsájtani a másiknak, akkor tudnánk egyálltalán szólni valakihez ezen a bolygón???

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

fr3ddy14
#35150
az ami most 😄😄😄

fr3ddy14
#35149
nem
én úgy pecseltem, hogy az alapjátékról csináltam egy másolatot, és a másolatot pecseltem
ennyi

schrank
#35148
Freddy 14 mi lesz a nikneved ha 15 leszel<#wilting>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#35147
Szerintem lehigadhatnál már,más akar játszani,mást játszik.Nem kötelezõ ez.Ha annyira fontos neked a klán ,vidd tovább Te és keress magad mellé új embereket.

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

#35146
Engem az utolsó hozzászólása elbizonytalanított...nem kipróbált valamit hanem 2 napon keresztül szívatott másokat, amihez azért kell valami perverzió. És ha a pb nem fogja meg? Plusz semmi garancia, hogy ellen tud állni az újabb kísértéseknek...átadom a szót a védelemnek.

#35145
képes voltál újrakni a gémet?

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

fr3ddy14
#35144
én is egyetértek<#eljen><#worship>

fr3ddy14
#35143
1.0án nappal van 6-7 EA US szerver ahova felenged
5percenként van hely valamelyike, szal mindíg bejutok
plz ne híreszteljétek, mert akkor nem lesz hely

#35142
Egyetértek.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

fr3ddy14
#35141
na ezért léptem ki:

már a klán elõtagot se rakja ki a neve elé 😄
szal ezt neki: <#violent><#violent><#boxer><#mf3>

#35140
tört játékod van és tudsz menni más rankedekre is??
1.0-val fel lehet menni?

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

fr3ddy14
#35139
én is várom
ott vannak az ismerõsök
de amúgy én tört játékkal játszom, és beérem az 1.0 fentmaradt EA US ranked szervereivel.

#35138
várom már én is
nincs normális hely ahol lehetne játszani (jókat)

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

Pharaoh
#35137
Remélem megcsinálják már végre,

Pharaoh
#35136
és a tört rankedra, ami nem nézi a kulcsot?

#35135
most végleg megszûnt az 5-ös 6-os ranked vagy szünetel/karbantartás van?

Alaplap: ASUS A8N-E CPU: AMD64 X2 E6 3800+ @10*258(1.3V) VGA: Asus X1950 Pro 2*1Gb DDR 400@430

Boxer HUN
#35134
Indítvány.

Részemrõl egyuri tiszta. Hülyeséget csinált, bevállalta, nyeli a "békát", biztos hogy tanult a leckébõl, és többet nem tesz ilyet. Az sem zavar különösebben, ha megtartja a mostani nevét. Sõt! Bíztatom, hogy maradjon meg a mostani!!! És legyen az õ esete intõ példa mindenki számára, akinek a kobakjában megfordul az, hogy könnyebb úton haladjon elõre a ranglétrán. (20 - 30) ember rugdossa még itt is, és ahogy elnézem, azok teszik ezt leginkább, akik rendelkeznek orig. key-el. Neki is jár még egy lehetõség, pláne ha újból megvette, hogy bebizonyítsa, tisztességes játékkal is eléri azt, amit korábban "NEM" tisztességesen. Én úgy érzem elég alaposan kiveséztük egyuri ügyét, aki pedig folytatni akarja az élcelõdést, az inkább írja le egy word dokumentumba, és linkelje be. Majd ha akarja valaki, elolvassa.

Köszönöm.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

BurnBaby
#35133
key-t. ill a key-bõl generált guidot 😊
pb-s szerverekre nem tud felmenni többet az illetõ az adott kulccsal

www.battlefield.hu

#35132
Apuka biztos nagy V-Moto'Rock rajongó volt. "Tûzvarázsló, kék szemeddel Égess el.." <#hehe>