Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"A részegek, a bolondok, és a gyerekek, mindig az igazat mondjá
Hasalt a fuben, a teljes fegyver arzenalomat ralottem, eppen granatozni akartam(az meg volt) mire megolt.Aztan lattam, hogy a tarsaim lelottek.
De hasonlo forditva is tortent, hogy a srac tarazta a hatamba a golyokat, mire en megfordultam es lelottem.
Lentebb mar irtak errol a jelensegrol, allitolag a lag is kozre jatszhat.
Szoval nem kell 1 bol csitert kiabalni.
de neki az a csít annyiból volt jó hogy ranked serveren volt és szerzett 1 evés pontot 😊
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
most teszteltem a játékot müxik a mikrofon is 😊
csít kell neked?
szerencsére az sg-ének hála van 1 punkbuster firssítõm ami téged ki fog dobni a serverrõl 😄 <#crazya>#crazya>
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
Always remember you\'re unique, just like everyone else.
nem úgyanazon a pályákon csinálja!
volt valakinek hasonló problémálya?
tudnátok segiteni?
Always remember you\'re unique, just like everyone else.
eXp.ElekTriC, Gunnery Sergeant
Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
[email protected]
már bocsi hogy téged terhelnélek a munkával hogy segíts de amit nekem mondtál az a dxdiag nem sokat mondott nekem 😊
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.
Az hogy a ratio mennyi az befojásolja a kill pontokat??
Vagy minél nagyobb a rangod annál többet kapsz a killért????
Valaki tudja??????
Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
mert akkor nekem se tudnak sajnos segíteni 😊
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
ez miért van?
Ezt a hibát rá tudom fogni esetleg az alaplapunkra de ez nem biztos annyira hogy az a baj!
asus a8v deluxe alaplapunk van!
.:HNS-OЀX:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Kliensként egyelõre nem lehet más szerverekrõl demot felvenni, csupán letölthõek, amennyiben a szerveren ez engedélyezve van. (Még sosem tudtam letölteni, mindig hibát írt ki).
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
community menüben találhatod a recordot a meccs után, ha a szerver ahol játszottál rendelkezik ilyen "battlerecorder" funkcióval és ott le is játszhatod lassítva vagy ás kameraállásokkal
német közt sok ilyen van...magyar nincs ilyen
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
Demo Commands
demo.recordDemo
demo.stopRecording - Stops current demo recording
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Nem rossz, bár egy kicsivel több akciót azért még elviselt volna. 😉
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
a háttérzene honnan van?
eltudod nekem küldeni e-mailbe?
[email protected] ha esettleg elküldenéd
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
onnan is kickeltek mert sniperként levágtam magam mögé c4et valaki meg nem vette észre a csapatomból...
tömeghent lett a IIIas szerver😊
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
egy megjegyzés, ha beirod a konzolba ezt:
hud 0
akkor eltünik az összes felesleges dolog (hud, célkereszt, cset stb) a képernyõrõl.
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
ez igazság szerint az Age of Empires 3, csak van benne fps-megjelenítés, meg csitekkel elõ lehet venni a jelenkorú fegyvereket <#nevetes1>#nevetes1>
\"A részegek, a bolondok, és a gyerekek, mindig az igazat mondjá
Flat: ne aggodj, majd megcsináljuk mégjobbra 😊
\"A részegek, a bolondok, és a gyerekek, mindig az igazat mondjá
Van egy rakas paraszt, kiadod a parancsot, basznak ra, inkabb farmolnak. Aztan megunod es "ledeletezed oket". Ja van egy ujitas is! egyedi a mufajban: Ha sokat deletezel a parasztok kibannolnak a szerverrol! <#vigyor>#vigyor><#vigyor>#vigyor><#vigyor>#vigyor>
(Aki nemjatszot Age of empires sorozattal az vegye figyelmen kivul ezt a hszt.)
Always remember you\'re unique, just like everyone else.