Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#35331
valld be, ha már nélküle nem vagy elég jó, kiprobálod csíttel <#eplus2>

\"A részegek, a bolondok, és a gyerekek, mindig az igazat mondjá

Promi
#35330
Ijennel en is talakoztam.
Hasalt a fuben, a teljes fegyver arzenalomat ralottem, eppen granatozni akartam(az meg volt) mire megolt.Aztan lattam, hogy a tarsaim lelottek.
De hasonlo forditva is tortent, hogy a srac tarazta a hatamba a golyokat, mire en megfordultam es lelottem.
Lentebb mar irtak errol a jelensegrol, allitolag a lag is kozre jatszhat.
Szoval nem kell 1 bol csitert kiabalni.
fr3ddy14
#35329
<#mf2><#mf1>

odex
#35328
láttam már egy olyan csíter gyereket akit egyszerûen nem lehetett lelõni 😊
de neki az a csít annyiból volt jó hogy ranked serveren volt és szerzett 1 evés pontot 😊

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

odex
#35327
azt hiszem egy darabig nem fogok ide írni hisz a bf2-õben hála nektek minden problémám megvan oldva!
most teszteltem a játékot müxik a mikrofon is 😊
csít kell neked?
szerencsére az sg-ének hála van 1 punkbuster firssítõm ami téged ki fog dobni a serverrõl 😄 <#crazya>

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

fr3ddy14
#35326
de csitt legyen(csönd)<#nyes>

fr3ddy14
#35325
nem

Stotoo
#35324
neked is csit kell ?<#vigyor>

Always remember you\'re unique, just like everyone else.

odex
#35323
THX!!!!!!!!!

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

Stotoo
#35322
En a helyedben a tegnapi, vagyis mar tegnapelotti utan csendben meghuzodnek, nem mutogatnek másokra hogy csiter!

Always remember you\'re unique, just like everyone else.

fr3ddy14
#35321
scolvass privit plz

ttibi
#35320
miért csinálja hogy játszok órákat, és egyszer amikor tõltene v. csatlakozna kilép a játékbol!
nem úgyanazon a pályákon csinálja!
volt valakinek hasonló problémálya?
tudnátok segiteni?

Stotoo
#35319
Zaszlofoglalas kozben lelott vkit=5 pont, vagy sajat zaszlo kozeleben olt vkit(flag defendert nem tudom mennyi jar).

Always remember you\'re unique, just like everyone else.

egyuri
#35318
Végignéztem enek az embereknek a játékát és ezt tapasztaltam:
eXp.ElekTriC, Gunnery Sergeant

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

odex
#35317
köszi

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

odex
#35316
ha nem is veszel fel legalább azt mond meg hogy hol kereshetem meg azt a dxdiag-ot 😊

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

Pharaoh
#35315
starbenü/futtatás és oda beírod, hogy dxdiag. Ott van egy hang füll, és azon belúl a gyorsítást leveszed.

odex
#35314
figy nem vennélk fel msn-en?
[email protected]
már bocsi hogy téged terhelnélek a munkával hogy segíts de amit nekem mondtál az a dxdiag nem sokat mondott nekem 😊

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

Pharaoh
#35313
valamit nagyon elnéztél akkor.

egyuri
#35312
Az akkor hogy lehet valaki 5 pontokat kap?????

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

Pharaoh
#35311
Minden kill 2 pont nem függ semmitõl

Pharaoh
#35310
Amit leírtam azt kell csinálni.

egyuri
#35309
Azt tudja valaki hogy a pontozás hogy van a Gameban??
Az hogy a ratio mennyi az befojásolja a kill pontokat??
Vagy minél nagyobb a rangod annál többet kapsz a killért????
Valaki tudja??????

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

odex
#35308
mert faq-ba nincs sajnos írva 😞

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

odex
#35307
nah és ezzeln mi a tehendõ?

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

Pharaoh
#35306
Már volt ilyen és a megolsá is volt.
dxdiag-ba belép, hang fül és a gyorsítást levesz.

odex
#35305
ezt annyira szeretem hogy senkinekse volt ilyen problémálya 😊
mert akkor nekem se tudnak sajnos segíteni 😊

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

odex
#35304
van egy olyan problémám a sqaddal hogy fél percig tudok beszélni a sqadba utána meg azt jelzi ki hogy nincs mikrofonom!
ez miért van?
Ezt a hibát rá tudom fogni esetleg az alaplapunkra de ez nem biztos annyira hogy az a baj!
asus a8v deluxe alaplapunk van!

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

schrank
#35303
hát ez az <#nemtudom>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

0Fritz0
#35302
Az alábbi parancsokkal single (vagy saját szerver) futtatásakor is fel lehet venni demot.
Kliensként egyelõre nem lehet más szerverekrõl demot felvenni, csupán letölthõek, amennyiben a szerveren ez engedélyezve van. (Még sosem tudtam letölteni, mindig hibát írt ki).

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

schrank
#35301
oké föladom<#szomoru2>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Zs0lt1
#35300
emlékezetbõl ;-)

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

schrank
#35299
ja ez nem úgy mûxik hogy majd én mindent mert írták hogy szinglibe is lehet meg minden ?én találtam a játék menüjében ijen letöltési lehetõséget csak mindíg kiír valami szöveget ami nem tudom mit jelent pontosan de nem tölti a cuccot szóval jót nem <#confused>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Zs0lt1
#35298
a sztárfisféle leirásban van benne ez a link 😛

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

mohus
#35297
ez azt jelenti hogy magam is felvehetem a csatát...??nem kell hozzá battlerecorder szerver?

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#35296
benne van a bf2ben
community menüben találhatod a recordot a meccs után, ha a szerver ahol játszottál rendelkezik ilyen "battlerecorder" funkcióval és ott le is játszhatod lassítva vagy ás kameraállásokkal

német közt sok ilyen van...magyar nincs ilyen

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

0Fritz0
#35295
A játékba van integrálva:
Demo Commands

demo.recordDemo - Starts recording current gameplay and saves the file as demoname.bf2demo in your \Program Files\EA Games\Battlefield 2 Demo\mods\bf2\Demos directory

demo.stopRecording - Stops current demo recording

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

schrank
#35294
gúten ábent valaki tuggyon már nekem lécci dobni egy battlerekorder linket mert mindent megtaláltam a sztárfisféle leírástól kezdve mindent csak eszt a kis geci programot nem köszi

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

0Fritz0
#35293
Vagy vidijózól, vagy játszol. A kettõ együtt gyakran nem jön össze. 😊
Nem rossz, bár egy kicsivel több akciót azért még elviselt volna. 😉

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

0Fritz0
#35292
Kill Bill: Zamfir - The Lonely Shepherd

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

fr3ddy14
#35291
nagyon tetszik!
a háttérzene honnan van?
eltudod nekem küldeni e-mailbe?
[email protected] ha esettleg elküldenéd

mohus
#35290
de hol van a videó?

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#35289
hát most nem sok szerver megy😊

onnan is kickeltek mert sniperként levágtam magam mögé c4et valaki meg nem vette észre a csapatomból...

tömeghent lett a IIIas szerver😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#35288
igen de akkor hogy játszom?😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Zs0lt1
#35287
jó lett!
egy megjegyzés, ha beirod a konzolba ezt:
hud 0
akkor eltünik az összes felesleges dolog (hud, célkereszt, cset stb) a képernyõrõl.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

uHs Gerzson
#35286
<#fogmosas>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#35285
te sem vagy komplet, mér nem mondod meg neki az igazságot?

ez igazság szerint az Age of Empires 3, csak van benne fps-megjelenítés, meg csitekkel elõ lehet venni a jelenkorú fegyvereket <#nevetes1>

\"A részegek, a bolondok, és a gyerekek, mindig az igazat mondjá

#35284
szerverfüggõ...
Flat: ne aggodj, majd megcsináljuk mégjobbra 😊

\"A részegek, a bolondok, és a gyerekek, mindig az igazat mondjá

Stotoo
#35283
egy tipikus strategia tudod:
Van egy rakas paraszt, kiadod a parancsot, basznak ra, inkabb farmolnak. Aztan megunod es "ledeletezed oket". Ja van egy ujitas is! egyedi a mufajban: Ha sokat deletezel a parasztok kibannolnak a szerverrol! <#vigyor><#vigyor><#vigyor>
(Aki nemjatszot Age of empires sorozattal az vegye figyelmen kivul ezt a hszt.)

Always remember you\'re unique, just like everyone else.

uHs Gerzson
#35282
Az ember az ilyen hibákból tanul 😉 lesz még alkalom nyugi 😊 amugy a problémákon kivül jok letek a felvételek?

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?