Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fr3ddy14
#35482
nem azért kérdeztem
tudom hogy nem ranked

Zs0lt1
#35481
nincs és egyiksem ranked már mondtam.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

fr3ddy14
#35480
gondlom ase-ba nincs olyan funkció, ami kiválasztja azokat a szervereket ahova beenged törtel 😄

#35479
Nem azért nem enged be egy szerver CD key hiba miatt, mert ranked, hanem mert nem eredeti a játékod.

Minden jog fenntartva!

fr3ddy14
#35478
a legfelsõ szerver az ranked!
mert nem enged be cdkulcs miatt

fr3ddy14
#35477
már megijedtem
mert akkor nem udnám kipróbálni õket

Zs0lt1
#35476
egyik sem ranked.
nem hinném, hogy ranked szerverre bepakolhatnak bármilyen mapokat.
bár kitudja ...

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

fr3ddy14
#35475
ezek ugye nem rankedok?

Zs0lt1
#35474

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

fr3ddy14
#35473
??

Boxer HUN
#35472
Mostmár mindegy.. holnap jön a gyári game.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#35471
szerintem ha véletlenül betévednének vmelyik magyar rankedra, a gatyát nem tudnák magukra rángatni, nemhogy a fegyver után nyúljanak!!! Esélyük se lenne. "Zsivány nép a magyar" (Féljenek hát tõlünk).

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

fr3ddy14
#35470
nem
pedig találtam nem punkbasteres rankedot

Boxer HUN
#35469
a HDS szerveren!! Na ott nemzetközi szinten gyülekeznek a lamerek. (öröm commandernek lenni)!!!

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Looserke
#35468
lesz egyáltalán?

Boxer HUN
#35467
egyuri nem küldte még el a key-t?

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

fr3ddy14
#35466
akinek az 1.01 patch van fent, plz mondja meg hogy hány ranked van még ott

fr3ddy14
#35465
mikor lesz már 5,6 szerver?
már hiányzik

fr3ddy14
#35464
én a modokhoz nem értek, de ezekkel neten is lehet majd játszani?

#35463
lol már milyen kép 😄D

Zs0lt1
#35462

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Danee
#35461
LOL, a weblapot elfelejtettem http://daneeweb.uw.hu

#35460
Azér' mert a progi tudja, hogy cheatet akarsz használni!

Minden jog fenntartva!

#35459
Szér' mert a progi tudja, hogy cheatet akarsz használni!

Minden jog fenntartva!

fr3ddy14
#35458
az miért van, ha levszem a x-et a punkbastertõl hogy nee punkbasteres szervert keressn, és ugyanazokat rakja ki mint amikor be van xelve?

#35457
Elnézést kérek minden kedves résztvevõtõl, de úgy néz ki, hogy
a mai forgatást 7-kor kezdenénk el
ha ez megfelel nektek....

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Zs0lt1
#35456
ksttints a banneren a faq-ra!

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#35455
Interneten nemtok jáccani. a tûzfalat is kikapcsoltam. azt irja ki hogy nem jó a network meg nézzem meg hogy jó e az internetkapcsolat, de minden rendben.

micsinájak? mi a hiba?

a ás gondo a 1.02 patch felrakása. ugyanis miora legelsõ "tovább" után betölt, kiírja hogy can't find install folder for battlefield 2. (???? ez hülye).

Lécci segiccsetek. kösz. <#nemtudom><#nemtudom><#nemtudom><#nemtudom><#nemtudom><#help><#help><#help><#help><#help>

De gustibus non est disputandum!

fr3ddy14
#35454
nem

FCH kari
#35453
na ez meg a másik<#vigyor2><#vigyor2>

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

0Fritz0
#35452
Hun van a weblap elérhtõsége? 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

FCH kari
#35451
a megadott ipvel nemtudok felmenni

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

Danee
#35450
srácok a BF2 movie-ról (azaz a jelntkezésrõl a "szerepléshez") felkerült egy pár infó a weblapomra, aki érdekel, esetleg szeretne jelentkezni hozzánk, az nézze meg!
Eddig jelentkeztek:
ACE
FCH Kari
Fritz
Crockin
-tRs- Gerzson
..::CB::..Peti

Ha valakit kifelejtettem az irjon, jelentkezni lehet nálam és Flatline-nál, elérhetõségek a weblapon!


Me0w
#35449
Koros weblapcsinalhatnekodvan?

Together we'll fly someday...

Me0w
#35448
Latod, bebizonyitod te azt magadnak

Together we'll fly someday...

koschwarz
#35447
thx ezekért a tömör és velõs válaszokért<#worship><#puszi><#taps><#integet2><#hamm>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#35446
jaja, 'english voice only'

#35419

Crem
#35445
nem egyszer!😄DD

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

koschwarz
#35444
ha benyomom az "english vioce only"-t, akkor az arabok meg a kínaiak is angolul szólalnak meg?

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#35443
fordult már elõ olyan veletek, hogy a csapatárs neve is piros egyes szervereken??? aztán csak úgy gyûlnek a TK-k...

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

schrank
#35442
"TOTÁLNÍ VÁLKA NA MODRENÍ BOJISTI" nem csoda ha 16+ - os a gém <#nyes>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#35441
freddyke mejik gombbal kell magyarra állítani <#wilting>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Crem
#35440

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

fr3ddy14
#35439
ja, ok

fr3ddy14
#35438
nem most jöttem rá hogy átlehet állítani hogy csak angol hagokat adjon.
így jobb?

AMDFan2
#35437
Oksa Köszi all!

Az AMD legyen veletek!

BurnBaby
#35436
de biztos. az options/sound beállításoknál kell legyen.

www.battlefield.hu

#35435
van egy opció amit be kell kapcsolni, talán a hangbeállításoknál , de nem biztos
ha 7végéig nem találjátok meg, beírom

#35434
A többiekével azt csinálsz, amit akarsz (vagy megengednek). Részemrõl minden jog fenntartva! 😊

Minden jog fenntartva!

#35433
Megosztod velünk a hogyanját?