Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#35532
Nem lehet, hogy béta verziód van? Abban van a pálya széle piros csíkokkal lekorlátozva.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#35531
Hát ez nekem nem megy..... na mind1, azért köszönöm!

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#35530
sziasztok hogy lehet a pálya teljes részét bejárni mért van le korlátozva?
Crokin
#35529

Repatarurgyán

#35528
Url?

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

uHs Gerzson
#35527
Akkor én néztem el mintha mást irtak volna MOCSKOK 😛

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

uHs Gerzson
#35526
Nem rossz szám de most igy nem tudnám elképzelni melete a filmet, de lehet hogy én tévedek 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#35525
Ennek a felvételben ugye nincs szerepe, de az utómunkálatokat nagyon megkönnyítené....

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Danee
#35524
Srácok, az hogy az egyik (nemtom a számát) magyar szerveren körönként megcseréli a csapatokat, az tök jó meg minden, de nem lehet beállitani, hogy a squad-okat ne kelljen ujracsinálni?? Az nem tudja a szerver megcsinálni??

Burnbaby, irjál már vmit, mert akarok neked küldeni egy priv. üzit csak nem látom a neved 😄

R0sc0
#35523
amugy a 64 gõsre sián felrakhatnák a 1.02es peccset.

Crokin
#35522
Zenére tipp: Iced Earth - Dragon's child 😊

Repatarurgyán

uHs Gerzson
#35521
Ez nagyon komoly progi lehet hogy ezt ma tesztelni kénne.

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

uHs Gerzson
#35520
MErt nem kérdezted??? 😄DDD

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#35519
Hmm... errõl eddig miért nem hallottam?

http://www.battlelauncher.com/

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

uHs Gerzson
#35518
Azt hiszem ha ASe-ból akkarsz felmeni arra a szervere akkor nem fog sikerülni mivel még nem oldoták meg azt a problémát ugyhogy játékon belül tudsz csak felemni.

FLat: Gondolom is hogy szorakoztatobb felveni és közben futkározni a játékban mint ülni és várni hogy befejeze a progi a renderelést 😉 amugy arra gondoltam a zene ügyében hogy a nem találnánk megfelelö számot akkor öszevéghatnánk töbet de ez plusz munkát jelentene igy ezt utólso megoldásnak ajánlom. A szapanoperát meg majd a jövö zenéjére hadjuk 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

R0sc0
#35517
ujjab prébléma 😊
fel akarok lépni a df & sly serverre, beirom a helyes jelszot az aseba, de a bf2 nem fogadja el..

#35516
Oksa, szerintem akkor 7 körül gyülekezõ a TS-en, ok? De ma tényleg rövidre kell vennünk, mert még a tegnapi anyag sincs feldolgozva, gyakorlatilag odáig jutottunk el, hogy végignéztük õket, és próbálgattuk a kameraállásokat. Egyébiránt maga a felvétel 18ezerszer szórakoztatóbb, mint az utómunkálatok.
A következõ filmet remélem valaki más rendezi majd 😊)) Amúgy haverom javasolta, hogy ha netán jól sikerül a dolog, és tetszik az embereknek, akkor kellene folytatás(oka)t csinálni, amiben gyakorlatilag egy pálya végigjátszásának a története lenne. (jelen esetben op. clean sweep)
Szerintem még korai erre gondolni 😊 Legnagyobb gondnak jelen pillanatban a zene kiválasztása tûnik, ebben ugyan Polemius sokat segít, de még nem találtuk meg az igazit....

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

uHs Gerzson
#35515
Annyira imádom ezt a Leopardot hogy beraktam háttérképnek <#worship><#worship><#worship>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Zs0lt1
#35514
használj inkább ASE-t.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Zs0lt1
#35513
du 3 után bármikor :-)

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

R0sc0
#35512
csá!
A magyer szerverek kilistázásához %HUNt kelé irni?
de hova?
mert ha server nevéhez irom csak azokat a severeket dobja ki aminek hun van a nében, és nem is mindet.

uHs Gerzson
#35511
Gepard1A2 & Leopard2a6 a POE2-ben:

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

uHs Gerzson
#35510
Mond mikor Flat és jövök 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

koschwarz
#35509
meg vagyok nyugodva, hogy nem én vagyok ennyire gyökér :-), ha már ketten vagyunk :-)

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#35508
freddy-nak tényleg furcsa elképzelései vannak a világról.

lehet, hogy csak a neten kereszetül ismeri, szegény.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#35507
Ezzel én is ugyanígy vagyok, szóval szerintem nem benned. Hozzáteszem, hogy amíg nem volt eredeti játékom (az RDHA nem ranked szerverén) bizony igen jókat játszottam annak idején.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

koschwarz
#35506
azt a lámaságot, ami megint volt tegnap estefelé a II-es szerveren!!! belépek a játékba, beállok a squadba, spawnolok a leader-nél. beszálltam sofõrnek egy APC-ba, beszáll mellém egy szakasztárs. útközben úgy gondolja, hogy õ kiszáll, közben valahogy hozzáér a jármûhöz, és meghal. erre megbüntet a hülyéje. olyan ideges lettem, hogy disconnect. belépek a játékba, egy pontot sem szerzek még, egy ilyen pöcs miatt viszont 2 percen belül egy TK és büntetõpont!!!

átmentem egy külföldi szerverre. azt kell hogy mondjam, magyar szerveren még nem játszottam egy igazi jót még. de lehet, hogy bennem van a hiba.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#35505
Jók lettek a képek!
Viszont úgy néz ki, hogy legnagyobb sajnálatomra a helibe beszállós jelenetet újra kell venni, viszont a tankos az szerintem nagyon jó lett! Gerzson elsõ rakétája szinte telibe vág engem 😊))
Amúgy gondolkodom rajta, hogy ma is rendezzünk-e egy mini forgatási napot, mert az 1. szekcióban van jópár jelenet, amihez 3 ember már elég, és így szombaton több idõ jutna a sokemberes jelenetekre. Valakinek a stábból mai nap max 1/2 óra?

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Crokin
#35504
Király <#nevetes1>

Repatarurgyán

Crem
#35503
Tegnapi legnagyobb élményem, amin nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek:
Ködös pálya BlackHawk pilotaként következõ monológ:

Fordulj vissza!!! Fordulj vissza!!! GYALOGOS!!! ...........

Jah nem, Tank!

...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Boxer HUN
#35502
IGEN!!!




11990Ft.
(Pl.:Galaxisban) <#nevetes1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

fr3ddy14
#35501
õõ, magyarországon, csak simán cdkeyt lehet venni?
ha igen mennyi?

schrank
#35500
JAAAA amúgy ingyenesek lesznek a MOD-ok mint eddig ???

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

reaper4
#35499
<#nevetes1>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

TDC Geronimo
#35498
Freddy monológját hallották...köszönjük 😊

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

schrank
#35497
huhúúúú belesemerek gondolni milesz ha 15 leszel lekötöznek az ágyadhoz mint az ördögûzõbe a mélyhangú kiscsajt azt ott fogsz fetrengeni össze-szarva -hugyozva "bf2 vagy GTA SA;bf2 vagy GTA SA;bf2-..."már elõre félek<#rinya>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

fr3ddy14
#35496
vagyis az egyik csákó elvitte a kocsit egyedül.
akkorát csaptam a billentyûzetre, hogy csak úgy csattant

fr3ddy14
#35495
ezt bele kéne rakni a faqba, ha benne van akkor sorry.
na, ha pecseled a játékot, és utána mikor elindítanád, fekete képernyõ és visszadob az asztalra.
azt kell, hogy újrarakod a játékot krekkelés nélküld és úgy pecseled, vagy leszeded a faqból az eredeti fájlokat, és berakod a bf2mappába aztán pecseled
kb ennyi

fr3ddy14
#35494
basszus, komolyan sírvafakadtam hogy nem tudom megvenni a járékot, mert nincs rá pénz.
a másik az volt, hogy játszok 1.0án egy nem rankedon, és egyedül elmegy a kocsival, mikor nagy szükség lett volna a szállításra
<#rinya><#rolleyes>

Beers
#35493
Jó a zenéje 😊 !

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

uHs Gerzson
#35492

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

uHs Gerzson
#35491
1. igen a megszokot bf42-s légvédelemre számithatunk vagy az ami volt az afrikai hadszinteren mivel az lesz az elsö fh2 bétában, én azt sejtem hogy az szövetségesek szivni fogják a németek 88-sa miat 😄
2. panzer 3, panzer 4, sherman, M3 , bf109. spitfire stb.
3. no comment 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Col Andrew
#35490
<#ticking><#wink>

|c2d:E6750|RadeonHD3870|Kingston:2x1Gb(1066)|GA-P35C-DS3R|CorsairVX550|

uHs Gerzson
#35489
viszketet is rendesen forgatás közben <#nevetes1>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

schrank
#35488
1. ebbe a forgotten hopba mi lesz sztingerhelyett légvédelmi ágyú mint a 1942-be?akkor szopnifognak a repcsisek nem lesz bemérés egybõl darálás lesz<#nezze>
2.milyen jármûvek fogják helyettesíteni a mostaniakat mi lesz a megfelelõjük?<#fejvakaras>
3.freddy14és3/4 . . .ahhmm semmi inkább hagyjuk<#ravasz1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Col Andrew
#35487
legalább megborotválkozhattál volna.

|c2d:E6750|RadeonHD3870|Kingston:2x1Gb(1066)|GA-P35C-DS3R|CorsairVX550|

uHs Gerzson
#35486
LOL ezért beperelek fritz milyen képeket raksz be te rólam 😄DD

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

fr3ddy14
#35485
szentem nem az, mert múltkor felmentem rá, és nem adta meg a pontokatt!

0Fritz0
#35484

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

schrank
#35483
hajjááátooook az f2k az mióta ranked mert csak most vettem észre amióta mától az asével keresek és ezt is bedobja arankedekhez vagy most mivan mert unlokk összes cucc nem mintha számítana de most ranked vagy nem ranked ?

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"