Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Running
#35632
A zenékrõl jutott eszembe, hogy pl tudom ajánlani a KATONÁK VOLTUNK filmzenéjét, pl mikor szállnak be a helibe, az nagyon jó szerintem😊, meg SÓLYOM VÉGVESZÉLYBEN zene, az is nagyon jó szerintem. 😊BAND OF BRUDERSZ is rullzzz, ezek tuttik, csemegézz...

Zs0lt1
#35631
mázlista 😛
pedig de jó volt :Ð

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

mesor
#35630
<#violent><#nezze><#rinya>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#35629
Istenem akor más ember mit kaphatna?😄DDD
Mert segit otthon takaritani anyád meg mosa a szaros gatyáidat...
Mert megérdemlem azért kapom meg a bf2 tudod mit érdemelsz meg?
Fas*t a segge*be azt minimum...
Idiota... 😄DDDDD

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

uHs Gerzson
#35628
Megmenekült a becsületem <#taps>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

0Fritz0
#35627
Sry srácok, de ma nem fotóztam.
Próbálgattam a vidi beállításokat és valami félre ment, mert ahányszor csak fényképezni akartam, kivágott a játék. (Gondolom feltünt) 😉
Majd holnap csinálunk egy "remake"-es fotósorozatot. 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Stotoo
#35626
rajtavan a dobozon hogy 16+, nezd inkabb a matchboxokat 😉

Always remember you\'re unique, just like everyone else.

mesor
#35625
<#worship>Gyerünk Fritz!<#worship>
<#eplus2>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

uHs Gerzson
#35624
Tuti hogy fritz fel fog rakni képet ez szinte biztos ;D

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

mesor
#35623
Nehogy már!<#rinya>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#35622
Én nem mertem fényképezni.... 😊

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

mesor
#35621
Közkívánatra kérjük!😛

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

fr3ddy14
#35620
<#nyes><#nyes>

uHs Gerzson
#35619
NA kabbe 😄<#mf1>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Zs0lt1
#35618
A mai forgatás alatt készült Gerzson ferdehajlamát ábrázoló képeket valaki rakja már be ide pls :-))

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Boxer HUN
#35617
Szóval akkor igazam volt tegnap, hogy biztos azért tüntél el a fórumról, mert mosogatsz. <#nevetes1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

fr3ddy14
#35616
hát... kétlem

odex
#35615
úgy is lesz megoldás arra hogy legyen ranked tört server! mindenre van már megoldás!

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

fr3ddy14
#35614
majd ha mindenkinek eredeti lesz, akkor menni fog

odex
#35613
Ranked 4-es és ranked 5-ös server miért nincs?

.:HNS-OÐ&#8364;X:.Hungarian Soldiers Cod2-es és css-es klán! jelentkezzetek! MSN:[email protected] E-mail:[email protected]

schrank
#35612
tudod te is szoktál nyávogni hogy ". . . felháborító hogy nem tudsz bemmeni ranked szerverekre pedig eredeti clone verziód van eredeti keygennel és hogy képzelik az EA-nál . . . "

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

fr3ddy14
#35611
de most végre kiérdemeltem a bf2-t, ha már 1,5 hónapon keresztül könyörögtem érte

fr3ddy14
#35610
pl elmosogatok, felmosok, port törülgetek, stb
attól hogy ide írok, még takaríthatok
porszívózás lözben is szoktam írkálni

fr3ddy14
#35609
miva???<#fejvakaras>

fr3ddy14
#35608
akkor lementem én is

FCH kari
#35607
PERSZE MOST ITT VAN NÁLAM

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

Zs0lt1
#35606
van egy olyan érzésem, hogy ezt a képet még soxor fogjuk látni :Ð
kösz a készítõjének ;-)

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Zs0lt1
#35605

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Zs0lt1
#35604
én tudok valamit.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#35603
VALKI TUD VALAMIT A Battlefield 2 Mini Image-érõl??????
#35602
sziasztok
Zs0lt1
#35601
LOL :Ð
te tudhatsz valamit :Ð

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

schrank
#35600
na pedig már téged is majdnem beleírtalak ! úgyhogy anyádnak egyel<#puszis>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Beers
#35599
Ennyi fórumozás után gondolom hogy mennyit 😄DD !

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

schrank
#35598
nem akarok <#kocsog>-ösködni de nem értek valamit ! varezzel nyomjátok amit még meglehet bocsájtani vannak is rá szerverek ;de hogy van pofátok felháborodottan beírni hogy hogy képzeli ezt a EA hogy a szaros varez gémemmel nem tudok ranked szerveren játszani az már szerintem a pofátlanság teteje !!!
bocsesz hogy a hsz-edre válaszolom nem a te személyednek szól hanem mindegyik varezosnak akinek nem elég hogy a szaros kis tört szerverükön nyomhatják nekik ingyen ranked kell !

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

fr3ddy14
#35597
nem,!!!!, azért kapok rá pénzt, mert anyám azt mondta hogy megérdemlem, mert sokat segítek neki itthon.

Danee
#35596
lopod?

fr3ddy14
#35595
fr3ddy14 és 3/4-nek, holnap meglesz a bf2 eredetibe<#worship><#worship>

Zs0lt1
#35594
mert oda eredeti cd kell
vedd meg majd akkor fel tudsz menni.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#35593
Hali !
Miért nem tudok rankedre felmenni?(még üresre se),mert a CD-key már használatban van...De ha a reg.-ben átírom 40-et probáltam már +ha beírok bármit,akkor se enged.
Danee
#35592
mozi esetleg? <#mf2>

uHs Gerzson
#35591
Szóljatok msn-n ha kezdödik majd 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Danee
#35590
Srácok, ma este 6-fél 7 fele lesz a forgatás, legyetek fenn ts-en ha tudtok lenni!

Danee
#35589
Azért nem játszik EA HU-n, mert laggol, (nagy a pinge, Thaiföld elég messze van) 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Danee
#35588
ha végigdolgoztad a nyári szünetet akkor ki irta azt a 2-300 hozzászólásod a nyár alatt? Mit dolgoztál? Ki vett fel? LOL

Boxer HUN
#35587
Vagy Thaiföldön. Ott még az 5 éveseket is dogoztatják...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#35586
Igen, ranked, csak épp a pontokat nem számolja...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

fr3ddy14
#35585
most nem volt munka
ezért voltam ennyit gépelõtt

fr3ddy14
#35584
hát, amit lehetett
szomszédoknak(nekik dárágán), pl házfestés, ajtófestés, stb

#35583
És ugyan merre dolgoztál ilyen idõsen? (12-13 évesen) Tudtommal törvény tiltja a nyerekmunkát mifelénk.
(Megjegyzem, ezek szerint idény nyáron lazán megkereshetted volna a játékra a pénzt.)

Minden jog fenntartva!