172092
  • Metalmilitiakid
    #161576
    közösülj a prostitúciót végző , két út kereszteződésénél álló kedves vérszerinti édesanyukáddál , záros határidőn belül , és életutad zárja le az ő személyétől elkapott nemi betegség melyre még mindig nem találtak gyógymódot,
  • Zerénd
    #161575
  • Moslékos dézsa
    #161574
    Éljen Israel és a cionizmus
  • Zerénd
    #161573
    K. Tamás, Tatabánya, Bánki Donátba jár. Kell még infó?
  • Zerénd
    #161572
    Hoztak a cbén olyan szabályt is az inf meccsekre, hogy a telepített géppistát nem lehetett használni. Milyen egy nagy faszság volt! Még létezik ez a szabály?
  • Zerénd
    #161571
    Hü b34 Annyira szépen mesélted el, hogy meghatódtam. "Sajnálom, nem hoztam magammal zsebkendőt, hogy a könnyeimet megtöröljem"
  • Zerénd
    #161570
    megbasszalak narkós q anyád hátán te punci?
  • Metalmilitiakid
    #161569
    várj akkor átfogalmazom :D

    Egyszer voltam egy olyan 5v5 infantry waron ahol nem lehetett kézigránátot használni . Első használatnál warning másodiknál kick !

    Megfelel így a sztori ? :D:D:D
  • Livius
    #161568
    Ezek a public storyk itt annyira meghatóak már.
  • Herold
    #161567
    Kell hozzá egy szerver, meg egy kalapács. A többit a fantáziádra bízom.
  • schrank
    #161566
    ismerem , ide valósi a szomszéd kórterembe ...
  • HTS s3rg1nh00
    #161565
    Tatabányán lakik.
  • schrank
    #161564
    kisbuzi mennyit kell még csicsikáni évnyitóig ?
  • endrodiz
    #161563
    ALT+F4 ?!
  • TDC Geronimo
    #161562
    Mivel lehet zoomolni?
  • tomasz18
    #161561
    1: 3-4 Játszmáért nem veszek meg egy játékot semmi pénzért....
    2: Normálisan kérdeztem
    3: És itt látszik meg az értelmi Szint,hogy egy Büdös nagyképű parasztok vagytok ennyi!
  • eugabesz
    #161560
    Az Antik Szlovák szervereken lehet nem egészen legális játékkal jáccani..amúgy meg húzz a francba a nem legális játékoddal
  • dronkZero
    #161559
    Látom nem sikerült felfogni. Két zászlójuk volt, meg a főbéz.
    És nem, nem mi pörögtünk lefele, hanem ők, és az utolsó két zászlójukról akartuk őket kifüstölni. Nem volt hová menni máshová. A River Fortification, meg ami mellette van, asszem Rock Fortification, homokzsákos, APC meg dzsippek spawnolnak oda. A 32-es Omanon a középső parti zászló. A Riverre esélytelen lett volna elvinni a tankot, mert akkor a seggét mutatta volna kb 15 rakétásnak, amíg elmegy a Rock mellett.
    Spawnolgattunk a harmadik zászlóra, ahol a tank is spawnol amcsiként. (jobb szélső parti zászló 32-es pályán)
    A tank legurult a partra, és délről lődözte ki azokat a rakétásokat, akik nézegettek ki a homokzsákok közt, tetején, mi meg, amíg élt a tank (hozzáteszem, folyton szétkúrták a rakétások, meg lebombázták), inkább arra spawnoltunk, mint a zászlóra, mert ugye az a líder lényege.

    És bazdmeg, SIKERÜLT elfoglalni, nem volt reménytelen vállalkozás, hiába spawnolt oda az egész csapatuk, megrohantuk vagy tizenöten, kb 6-7en életben is maradtunk, és behúztuk. CSAPATMUNKÁVAL, kurvaéletbe már.

    Egyébként nemtom feltűnt-e, de egy ilyen darálónak épp mindig az lesz a vége, (már ha folyamatosan megy oda a támadás), hogy az ellenfél unja meg, és spawnol máshová, és akkor már be lehet húzni. Csak meg kell törni a moráljukat.

    De inkább nem is fársztalak titeket, hogy elmagyarázzam, mi is az a csapatmunka, szemmel láthatóan ez már nektek magas, meghaladja az értelmi képességeiteket.
  • eugabesz
    #161558
    Ha így támadnak egy pontot,másodszorra nem születek oda...ennyi.
  • Metalmilitiakid
    #161557
    azt én se , mert a pisztolyosnak még van , mert azért azt a badget igen nehéz megszerezni , de a késes nevetséges
  • Metalmilitiakid
    #161556
    Először veszel egy szervergépet , indítasz rajta egy hivatalos szervert , majd felemeled és térdeden kettétöröd a gépet és voalá , kész a tört szerver !
  • eugabesz
    #161555
    én a késes szerókat szeretem hogy annak mi értelme??
  • eugabesz
    #161554
    Fú bammeg ilyet még nem is kérdeztek.....vagy igen??
  • Metalmilitiakid
    #161553
    nyugodj meg eddigi Best szabály amit láttam külföldi INFANTRY szerveren hogy NO GRANADES és tényleg ha dobtál mediccel egy gránátot jött a warning , másodiknál kick, hát azthittem lehidalok , gondoltam én nincsen GL csak nem tudnak írni, aztán repültem
  • dronkZero
    #161552
    Mert az tényleg bazmeg a világ legnagyobb bűne, hogy _ésszel_ játszunk, ugye? Hogy a tank egy spawnpont a zászlónál, amiről a gyalogosok támadni tudnak, hatékony fedezőtűz mellett? Egy olyan pályán, ahol kb egy percig lehet tankozni, anélkül, hogy a nyakadba basznának egy kupac bombát?

    Én ezt nem fogom soha megérteni, hogy mi az isten faszáért megy a rinya, meg a háziszabályozás, MI A PÖCSÉRT NEM LEHET A JÁTÉKON BELÜL MEGOLDANI? HA KEMPEL EGY KIBASZOTT TANK, AKKOR LŐDD KI, basszdszíven!
  • tomasz18
    #161551
    Sziasztok!!!Megszeretném kérdezni,hogy Tört servert hogyan tudok készíteni?Pár haverral szeretnénk esténként tolni egy kicsit ahoz kellene...Előre is köszi!
  • Metalmilitiakid
    #161550
    há de a tik = tyúk , ő meg "ti"-t írt , há nóóóómális ?
  • n003
    #161549
    ézsha vidéki klán lennétek: "tik"

    gyógyreggelt annyi lemaradt a #161516-ról hogy a Dr.al megerősített coRDHA az üdvözletét küldi zamárdiból .. magyarul: bekaphassátok :D
    túl vagyunk egy 3napos továbbképzésen ahol volt: pia, zaba, balatonbafürdés, alkohol, pia, egy kis hányás(találjátok ki kire lehetünk büszkék :D) pia, alvás, pia, honvédségi kiállítás .. képeket nem kaptok mert nemérdemlitek meg :D
  • Metalmilitiakid
    #161548
    nyugi amíg a 7th ból szól be valaki az mindig "ti" lesz :D de legalább ráfoghatjuk hogy látja milyen erős nálunk a közösségi szellem , egy egyben lehet ránk vonatkoztatni :D
  • havercsotány
    #161547
    Ezt a "ti" szót hanyagolhatnád
  • Metalmilitiakid
    #161546
    nembaj mire kijön a 43 csak megtanulod az értő olvasást is :D
  • HTS s3rg1nh00
    #161545
    :)-->:(-->:)
  • Fujiryu
    #161544
    De nem ti vagytok akik itt osztjátok az észt, hogy NEM A KILL számít hanem a TEAMWORK? Most a spawnkempben hol a teamwork? Egy olyan zászlót kempelni ahol 20an vannak és sose húzzátok be valóban okos húzás ha ti pörögtök lefele.Véletlenül sem jobb inkább egy zászlóval arrébb menni és behúzni egy zászlót ahol 4-5 ember van és megúszni hogy lepörögjél...Ezek után ne pofázzatok ha valaki belinkel egy 56-0ás statot, hogy a teamwork számít
  • Herold
    #161543
    Valahol meg tudom érteni őket is. Ha már ötödször halsz meg spawn után negyed másodperccel, az eléggé idegesítő tud lenni.
  • HTS s3rg1nh00
    #161542
    ki nem szarja le mit csinálnál élőben?menjél akkor homokozni bf helyett...
  • HTS s3rg1nh00
    #161541
    Dátum: 2009.08.16. 22:11 Adta: Kandurex
    MEGLEPETÉS!
    jó lehetett az este kandúréknál:DDDdd!
  • Zerénd
    #161540
    Ja. :)
  • schrank
    #161539
    azóta ilyen amióta orosz józsefet hallgat a kontrában a klubbrádjóba ...
  • Fujiryu
    #161538
    Zoltán ellenségesen tekint a spawncampelőkre.
  • havercsotány
    #161537
    én lenni nem érteni helyzetet