172092
  • havercsotány
    #162330
    engem úgyse szedtek le, mert egyből lelépek a szerverről
  • McKenny
    #162329
    mutass scrent
  • 0Fritz0
    #162328
    Hogyha semmilyen előnyhöz nem juttatja a játékost, akkor minek írják be és minek használják az emberek?
  • McKenny
    #162327
    ma lesz korda ellen 8v8. Sajnos csak infantri mapp lesz. De lagalább SL leszek.felfogom venni, majd lehet belőle flémelni..:D
  • OrionHungary
    #162326
    leírhatom azt a pár nevet aki 10-ből 9-szer leszed engem infantriban a magyarok közt de se te se a kis padavanod nincs köztük.. ammúgy másfél hónapja kb heti 2szer játszom mert csak mobilnet van otthon amivel nem lehet játszani olyan szar a ping, multkor a haveromnál csak odaültem a gépéhez 2 órára és úgy bukdácsolt elöttem a kis kenny
  • Bala10
    #162325
    én nem értek ezekhez, nekem aztán mondhatod:D csak 1 kérdés. ha valaki olyan ügyes, akkor minek használ bármit is? nyilván előnye származik belőle azért... hogy most ez tiltott e vagy sem, már nem is fontos :)
  • schrank
    #162324
    tik most infratyiról beszéltek ?
  • Fujiryu
    #162323
    Szerintem az lényegesen fontosabb, hogy akiket tegnap belőttél azok nem azzal kezdték, hogy csíter vagy meg makrót használsz...
  • Fujiryu
    #162322
    Érdekes módon ellened mindenki benyeli az aludtejet, csak point akkor nem amikor játszunk ellened...Az, hogy egyszer lelősz valakit az nem éppen az, hogy benyeli az aludtejet :)
  • McKenny
    #162321
    mióta rage quitoltatok war közbe...leszarom mit mondtok lowskil vényes banda...
    Gyalogos harcba nem lehet makrózni ,csak ha sniper vagy.
    Tessék itt van az a cucc ami miatt szinesen irja ki a megöltek névét.
    Ettől se leszel jobb.Maradsz ugyan az a pubbob.Nem értem mit vársz magadtól ha csak publikozol, minek sirsz ha lelőllek? Tegnap bann után játszoottunk Unreallal igaz hogy kikaptunk mert csak én meg Rosmondi volt az aki a első line-upban is játszik de ttől függetlenül szépen belőttem egy olyan teamet aki nemrég CB első volt:1,2.
  • Fujiryu
    #162320
    Szerintem nem.Mint mindent ezt is meg kell tanulni használni, hogy előnyt jelentsen.Amíg nem tiltják valahol addig szerintem lehet használni.Meg szerintem heliben abszolút nem számít.Nem azon van a hangsúly helizésnél, hogy hogyan kattintgat, hanem hogyan helyezkedik mikor lő és hogyan céloz.Persze ez egy nagyon jó kibúvó, hogy azért jobb mert makrózik és a téma lezárható...Ez a baj az itteni emberek többségével, hogy a hibát a legkevesebb esetben keresi saját magában.Vagy a grafikai beállítások a szarok, vagy a gépe nemműködik esetleg az internete szar és ha ezt mind kivédte ott az aduász: BIZTOS AZ ELLENFÉL CSAL...Az persze eszébe se jutna, hogy esetleg neki szarok a reflexei és lejjebb kéne venni az egérérzékenységen, mert nem bír célozni és azért nem talál el senkit, vagy ezért nem tud TV rakétát irányítani...Csak a szarrágás és a csíterezeés megy, de ebből nem lehet fejlődni és tanulni és ezek után vannak a flémek, hogy nincs NC és így meg úgy...Ezért idegesítenek engem egyedül az ilyen csíyterezős szar történetek, mert pl anno amikor volt a tweakelés.Arra is csomóan rámondták, hogy csalás egyből.Pedig az egész arról szólt, hogy a neted hibáit próbálja kijavítani.Semmi plusz sebzés, semmi segédcélzás/kisebb recoil.De ugye az is csalás egyesek szerint mert előnyt jelent...
  • OrionHungary
    #162319
    ja sose hallot róla senki csak te meg a 3 profi barátod... hülyegyerek...

    kennyivel meg játszottam tegnap elött amennyit ugrál már azért kidobják a szerverek feléről... ettől függetlenül benyelte az aludtejet mikor összefutottunk
  • schrank
    #162318
    hasonló a dolgozószobám...
  • Bala10
    #162317
    előnyhöz juttat?
  • Fujiryu
    #162316
    :)

    De ettől függetlenül akik fikázzák és csítertkiáltanak nem lesznek jobb játékosok.Nem fogja meg a pb és ha waron találkozol vele nem mész semmire a sírással.De persze lehettek magyarok is akik semmi mást nem tudnak mint sírni, csíterezni és keresni a kifogásokat.Ez is egy szint :)
  • Herold
    #162315
    ill modositásaid vannak, látszik h akit megölsz nagyobba irja ki... ennyi
    Ez mióta illegális? A PB szűri?
  • havercsotány
    #162314
    a pucamérete
  • Bogdogege
    #162313
    És mi az?
  • Fujiryu
    #162312
    Most nehogy már azért nevezzetek valakit csíternek, mert nagyobb betűvel írja ki a killt a játék...

    Egyébként meg dumáltok itt a macrorol össze vissza de azt se tudjátok mi az :)
  • Bogdogege
    #162311
  • tonyr #162310
    *skills
  • tonyr #162309
    nem witatkozásképp, de makrokért kaptál kick-et elötte...
    ill modositásaid vannak, látszik h akit megölsz nagyobba irja ki... ennyi
    de a te dolgod engem nem zawar ha neked igy jo, akko csináld...
    "no cheat, more skill"
    "only sheepz need cheat, but he afraid from our skill, kill them all"
  • SigS
    #162308
  • schrank
    #162307
    nem csoda hogy senki nem mer lehajolni előtted a zervereken
  • Bala10
    #162306
    utóbbi állításod kijavítanám, mert a Forgotten Hope2 pl nem könnyű és még jó is.
  • Bala10
    #162305
  • HTS s3rg1nh00
    #162304
    ez tevagy
  • schrank
    #162303
    és ez akkor mi ?!
  • HTS s3rg1nh00
    #162302
    kikérem magamnak
    nincs webkamerám
  • HTS s3rg1nh00
    #162301
    na igen,ezért bátorkodtam a végén előhozakodni a shotival,az úgyis beteríti a fél képernyőt,bárhová lövök még 2v2-ben is eltalálok vele valakit
  • atomboy
    #162300
    Az SF/AF/EF kiegek nem kevernek bele, nekem gond nelkul mukodott. Inkabb magyaritasra gyanakszom.
    Ez a PB nagyon problemas tud lenni.
  • schrank
    #162299

  • Fujiryu
    #162298
    Hat azt hiszem mi is :)
    Kicsit sok a csőlátás meg a pronehero skill, de azért adta nektek rendesen.Serginhoo párszor lőtt szépet messziről, de közelről el se találtatok.Egyszer direkt kipróbáltam, hogy mennyire megy nektek a célzás, úgy hogy előttetek oldalaztam 3 méterrel jobbra és balra és ellőtted rám az egész tárat m16bólból és pisztolyból és csak egyszer találtál el, lesebezve a fél életemet :)

    Mondjuk ahhoz képest, hogy 3 hónapja nem játszottam fpst egész jól adta.Az elején kb még egy tankot se tudtam lekövetni :)
  • HTS s3rg1nh00
    #162297
    akkor biztos nekem hülyebiztos játék jutott,mert semmi gond,pedig fent van a teljes kollekció modokkal,meg még az englsh.utxt is moddolt
  • schrank
    #162296
    pb-vel van a baj mindegyik hibánál , ne magyaríccsá meg ilyenek, sőt ha lehet akkor csak az alap gamet rakd fel a kiegek nagyon bekevernek !!!
  • schrank
    #162295
    ezért nem értem miért nem adták ki az új bf-eket pc-re hisz mindíg is nehéz volt warezolni nem egy fostalicska cod ...
  • HTS s3rg1nh00
    #162294
    frissítsd a pb-t,meg engedd ki a tűzfalon
    ha ez sem segít akkor sry,ea/dice
  • SewerRat
    #162293
    Eredeti, és ezért bosszant nagyon. Most reinstall. Aztán ha úgy sem megy írok nekik h. szar. Complette Battlefield collectionom van. AZ EA logoról sejthettem volna, hogy nem megy olyan könnyen:)
  • schrank
    #162292
    eredeti ?!
  • SewerRat
    #162291
    Megvolt, és ezzel egy hibaüzenetet megszüntettem a kb 3 ból. Jah igen, azóta újak vannak.... biztos, hogy ne legyen túl száraz.