172092
  • jappy
    #162370
    hihihihihuhuhuhu

    .!.
  • schrank
    #162369
    nem akartam elrontani a szórakozásotokat
  • Bogdogege
    #162368
    Tegnap conquest party volt
  • schrank
    #162367
    beszart a sok kis buzi mert ha én a vodnyíkkal odabaszok akkor oda van baszva , jöhetnek ezek akár anyahajóval is ....
  • Bala10
    #162366
    na tessék. megölted a topikot.
  • schrank
    #162365
    konkcesztba mind ratyik vagytok ...
  • Herold
    #162364
    Azt nem, de egy pofont lehet, hogy kapnál.
  • OrionHungary
    #162363
    és tényleg erre hokizol... bazmeg nem történhetett veled sok dolog az elmult 3 évben
  • Fujiryu
    #162362
    Na igen.Míg én két csapattársad lelövöm egy 3v1 szituációban, te jedi elmetrükköt alkalmazva úgy próbálsz megállítani, hogy beírod a csetbe, hogy ne lőjj...Valószínüleg így történt.A magyar bf2 legnagyobb játékosa akit csak maroknyi ember tud lelőni :)
  • OrionHungary
    #162361
    gondolom a felkiáltó jel a könyörgés hogy te mekkora szar vagy remélem 3 éve erre a képre zsebhokizol hogy lesokkoltál miközben a csetbe írtam... hallod kiröhögtelek de nagyon... még egy dolog itt sem vállaltad a neved te szar senki ez megint egy jellemrajz rólad a kossúth téren 5kor ha van annyi bátorság
  • Fujiryu
    #162360
    Gondolom ha kimennék a Kossuth térre fél ötre ennél nem kapnék értelmesebb szöveget :)
  • OrionHungary
    #162359
    szar az ami anyádból pár éve kiesett és a billetyűket nyomkodja
  • Fujiryu
    #162358
  • OrionHungary
    #162357
    értelmezz, ne ferdíts, ne beszélj félre... ja és gyere már ki 5re a kossuth térre úgyis közel van hozzátok
  • Herold
    #162356
    Gondolom azért, mert mióta 2000 Ft a BF2, elég sok kezdő van publicon.
  • McKenny
    #162355
    atwe mindehol hájg,szedo publik hájg,Odin nem ismerem,salla régen hájg volt,többi szar
  • Fujiryu
    #162354
    Ja igen.A szupermenő ember akit csak a felsoroltak tudnak lelőni, kér meg másokat egy waron, hogy maradjanak mozdulatlano, mert szerinte csalnak és szeretné kipróbálni a fegyvere sebzését.Kicsit se nevetséges...Mozgó emberre is meg kéne tanulni lőni, nem csak egyhelyben fekvőkre :)
  • Fujiryu
    #162353
    Ellentétben veled én nem azért hagyok abba valamit, mert kudarc ér...

    Móka volt a játék, de egy este is elég abból, hogy helivel az AA mögött repülök fél percig és azért vesz észre, mert véletlenül nekimegyek...

    Meg, hogy a szuper high magyar infantrisokat úgy ölöm meg, hogy megvárom míg kilövik az összes töltényüket és utána leshockolom őket, mert nem tudnak eltalálni...
  • OrionHungary
    #162352
    én még nem könyörögtem senkinek cseten megkértem hogy álljon meg hogy mennyi lövést bír de nem tette mert csalt csak harácsolta a csaló killeket...
    akkor a lista akik hírtelen eszembe jutottak és kb mindíg lelőnek a sorrendnek nincs jelentősége
    Atwe, Kegyetlen, Fityo, Csacsy, CoLoNeL.hun, Szed0Peter, Yeti, Odin, Bohoc, Landor, hent3s, Hazardi Janos, fera1979, Saallaa407
  • Herold
    #162351
    Miért nem szóltál kenninek hogy küldje el a makróit?
  • 0Fritz0
    #162350
    Hát te tényleg bohóc vagy. :)
    Remélem az általad írottakat azért te sem hiszed el.
  • Bala10
    #162349
    nemáá, most szenvedtem fel a játékot megen. ha már nem lesz bf43 idén, valamivel el kell tőteni az időt. bf42 uncsi már.
  • schrank
    #162348
    szerdzsi megúsztad a kormolást ...
  • Fujiryu
    #162347
    Én tegnap felmentem a magyar szerverre 3 hónap kihagyás után és tapasztaltam, hogy ez a játék még mindig nem éri meg, hogy visszaüljön az ember minden este a gép elé.Főleg nem egy magyar szerveren.A tegnapi mókázás elég volt minimum egy hónapra nekem ebből a csodából :)
  • Fujiryu
    #162346
    Hát nem fog tőle magától eltalálni senkit...
  • Fujiryu
    #162345
    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx [h] +szy [v]

    ha nem működik az exe fájl elérési útvonalát is átírhatod és akkor úgy indítja az egészet.
  • Bala10
    #162344
    na, melyik szerveren lehet bénázni?:D
  • Bala10
    #162343
    ez csak a rakettákra van hatással?
  • Fujiryu
    #162342
    Hát kíváncsi lennék arra a listára...

    Rólad az utolsó emlékem az, hogy egy pcwn írod a csetbe, hogy buzi zsidó atwe, meg hogy a többieknek könyörögsz, hogy ne spawnoljanak le, mert úgyse tudnak lelőni minket és csak több freg nekünk.Ja meg, hogy mi ne lőjünk ezt is kérted...
  • Bala10
    #162341
    köszi:)
  • Promi #162340
    Mar keszitem is a f@rkam
  • schrank
    #162339
    ha sikerül nekem is ezzel a módcerrel a lapostv felbontást megcsinálni akkor elintézem nekd szerdzsínyó első éjszaka jogát ...
  • Fujiryu
    #162338
    Na igen, ez a legfőbb érv amit ki tudtok hozni magatokból.Elég előny az, hogyha az ember elhiszi, hogy jobb lesz tőle.
  • havercsotány
    #162337
    Alzheimer-kórosok jogtalan előnyhöz jutnak, ebben a játékban
  • OrionHungary
    #162336
    még azt is kaphatsz ha szépen megkérsz
  • McKenny
    #162335
    írjuk azt hogy próbálják ki mindet mert "sokat" számít, leglább ellesznek vele pár napig:D
  • Promi #162334
    "c:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2\Profiles\0001 vagy 002\Video.con totalcmd F4 szerkeszted es at irod az alabbi sorokat.

    VideoSettings.setResolution 1280x1024@60Hz
  • McKenny
    #162333
    megpróbáltam egyszer régen egy ilyen "no-recoil" makrót de még rosszabb lett a szórása a fegyónak.Pró sniper videkben lehet látni hogy amikor lő a puskával utána egyből fél sekundom alatt előveszi a pisztolyt és lő a pisztolyból is oda ahova előttte lőtt a távcsövessel ennek a makrónak lehet értelme de több nincs amit én ismerek.
  • Fujiryu
    #162332
    Egyszerűen kényelmesebb.Talán az egyetlen előny, hogy sokkal mozgékonyabb a rakéta, de igazándiból ennek olyan kevés helyzetben van haszna, hogy nem számít.Egyszer láttam még amikor a tv rakéta kilóméterekre elment, hogy egy svéd csávó saját magát tvzte ki, mert nem tetszett neki a pilóta publicon.Kb ennyi haszna van, meg, hogy plusz egy dolog amire fogni lehet.A helizésnél az, hogy hogy tvzel az csak egy része a dolognak, kb 20%-ot ha számít, mert általában egy szinten felül mindenki ugyan úgy tvzik és nem az dönt, hogy makrózol-e vagy sem, hanem az, hogy hogyan helyezkedsz, mert ha nem tudod eltalálni(makróval vagy anélkül) 10-ből 10szer akkor komoly gondok vannak és waron ne ülj helibe, mert csak szopás lesz belőle.A helizés legkisebb része a tv rakétázás.Sok múlik rajta, de nem az a legfontosabb :)
  • Bala10
    #162331
    hogy is van az a monitor felbontás átbizgentyűzés?