172092
  • Fujiryu
    #162811
    Én csak azt nem értem, hogy honnan van az a fene nagy magabiztosságod ahhoz, hogy ennyi hülyeséget beszélj, mert értelmes hozzászólást még tőled nem is láttam.Szerintem te vagy az akinek egy guminő kéne és akkor nem keresnéd a kákán is a csomót és talán egyszer értelmesen is hozzászólna valamihez :)
  • McKenny
    #162810
    14x voltam kikicleve mint te kb ugyan annyi idő alatt ebből is látszik hogy low vagy^^
  • Fujiryu
    #162809
    thx.
    Mondjuk azért jó érzés, hogy amíg a public hősei itt csorgatják a nyálukat a patchre, addig mások már rég játszhatnak vele :)
  • Fujiryu
    #162808
    Azért örülök, hogy valakinek agya is van.De Sigtől az értelmetlen kötekedést vártam is, szóval nem nagy ügy :)
  • HTS s3rg1nh00
    #162807
    szerintem pont azt írta,hogy semmivel sem jobb vagy rosszabb
  • HTS s3rg1nh00
    #162806
    bazmeg hogy elküldöm és beugrik hogy hitbox-.-
  • HTS s3rg1nh00
    #162805
    1 kérdés,a HB az mi?
  • SigS
    #162804
    Akkor szerinted itt mindenki hülye csak Te vagy az okos?
    Annyira szánalmas ez ahogy itt osztod az észt, mennyi idős vagy te egyáltalán?
    És miért nem koccolsz olyan fórumba ahol szükség van egy ilyen megváltóra mint Te?
  • McKenny
    #162803
    voltam ott eleget ahogy te te is.
    Köv hétvégén nyomhatjuk egy keveset.
  • McKenny
    #162802
    semmit se tudok róla én nem próbáltam de a kedvedért megkérdeztem:
    "[19:23] dStyle.McKenny: can u tell me somthing about 1.5patch?
    bf will better with that ?
    [19:24] eyeG|WarGallion: it will be better in heli
    [19:24] dStyle.McKenny: why? longer tv?
    [19:24] eyeG|WarGallion: have you downloaded patch?
    [19:24] dStyle.McKenny: inf HB better??
    [19:24] eyeG|WarGallion: sight for tv is BLACK
    [19:24] eyeG|WarGallion: HB on inf is mor on or alittle before the guy
    [19:24] dStyle.McKenny: that sight color np 4 me in drag too^^
    [19:25] eyeG|WarGallion: if you prone reg is SHIT
    [19:25] eyeG|WarGallion: after prone you cant shot for 1 sek
    [19:25] eyeG|WarGallion: crouch and stand perfect hit
    [19:25] dStyle.McKenny: AA in new patch?
    [19:26] eyeG|WarGallion: it lock longer
    [19:26] eyeG|WarGallion: even after they get out of AA it locks
    [19:27] eyeG|WarGallion: if you have time sign up for eyegaming in clanbase
    [19:27] dStyle.McKenny: k"
  • Fujiryu
    #162801
    Most ne várd már el tőlem, hogy a játékban azért tiszteljelek, mert valamit elértél az életben amiről sose fogok tudni.Te sem teszed ezt, hanem egy kocka gyökérnek nevezel, miközben semmit nem tudsz rólam, ahogy énse tudok semmit rólad.Szóval szerintem akár befejezhetnéd ezt a szöveget, hogy semmit nem tudsz az életről és stb...
  • Beers
    #162800
    Még szerencse, hogy Te ilyen kibaszott okos és PRO vagy!
    Mit tudsz Te az életről ......!
  • Fujiryu
    #162799
    Valakivel összekeversz, mert én nem szoktam sötétből kockulni :)
  • Fujiryu
    #162798
    Valami info arról milyen?
  • Fujiryu
    #162797
    Hát engem valahogy úgy neveltek, hogy törekedjek a maximumra, akármiről legyen szó és mindig legyenek céljaim, mert az olyan ember aki nem tudja, hogy mit akar elérni az el van veszve.Legyen szó játékról, vagy való életről, szerintem ahhoz, hogy igazán élvezzed ahhoz kellenek célok.4 évvel a megjelenés után publicon rohangálni közel sem az az érzés, mint amikor először játszottam ezzel a játékkal, de még mindig jókedvvel ülök le játszani, mert vannak céljaim.Elképzelni sem tudom, hogy mások minek ülnek le naponta játszani több órát azért, hogy publicon szétkempeljék őket, vagy ők kempeljenek másokat.Engem ez kb a játék megvétele utáni első hónapban érdekelt aztán kifújt.

    Persze jön erre a válasz, hogy jó a társaság és csak azért...4 éve játszani publicon ugyanazokkal, tényleg kurva jó lehet, semmi komolyabb cél nélkül.Csak publicon együtt menni és kifújt.Kupán elindulni és megpróbálni helyezést elérni az már kockaság, menjünk inkább publikolni és legyen minden nap ugyan olyan.De a legjobb, hogy ezek az emberek neveznek engem kockának és mondják, hogy vegyek magamnak egy guminőt, akik egy héten szinte minden nap több órát a gép előtt ülnek, különösebb cél nélkül.El tudom képzelni ezeknek az embereknek milyen menő és izgalmas életük lehet, hogy a legjobb programlehetőség részükre az az esti publicolást egy sörrel.Igazi partiarcok lehetnek és az élet császárai, hogy nincs más dolguk mint cél nélkül rohangálni egy csíterekkel teli német szerveren nap napután...

    Persze én vagyok a lúzer, mert nekem volt egy célom és én azért maradtam otthon a sörözés helyett, mert kupadöntőre gyakoroltunk.Igen volt ilyen, hogy a BF2 miatt lemondtam programot, mert az volt a fontosabb, de sose volt az, hogy egy héten minden este otthon kockultam és nem mentem el sehova.Mindig megvannak a prioritásaim, hogy mi mennyire fontos nekem és aszerint rendezem a dolgaimat.Van hogy sok időm marad játszani van hogy kevés.Most is három hónap után először mentem publicolni és heti egyszer ha ráérek játszani.Ez egyedül azért van így, mert 1000 jobb dolgom van mint publicon lövöldözni, viszont azért, hogy Liviusékkal együtt játsszak, azért hajlandó vagyok szabaddá tenni egy estémet egy héten.De nem ülök le csak azért a gép elé, hogy publicoljak egy sörrel a kezemben.Max azért vagyok publicon, mert várom a többi embert aki feljön ventrilora, hogy elegen legyünk ahhoz, hogy elkezdhessünk valami értelmeset játszani.

    Amikor meg aktív játékos voltam akkor mindig kitűztem magamnak egy-két célt amit ha elértem, boldog voltam és mehettem tovább és valósíthattam meg a következőt.Így jutottam el oda, hogy magyarország egyik legjobb helikopterese és infantry játékosa voltam.Nem játszottam többet az itteni átlagnál, csak egyszerűen az időmet máshogy osztottam be...

    Ezért fura azt hallani, hogy menjek egy lukba vissza a sötétbe, mert igazándiból lehet, hogy az eredményeim azt mutatják, hogy csak a játéknak élek, de ettől függetlenül ez nem így van.Harmad éves orvostanhallgató vagyok, akinek egy olyan munkája van, amiért mások ölni tudnának és jólérzem magam és semmit nem szégyellek abból amit elértem.A kupákon és lanokon amiken elindultam rajtam kívül több százan vettek részt, de én meg is nyertem közülük párat.

    Szóval azért vicces látni, hogy olyan emberek küldenek el engem akiknek van 3000 óra játékidejük publicon, de semmi kupaeredmény vagy akár indulás...3000 óra az 125 nap, ami 17 hét, azaz 4 és fél hónap.4 és fél hónapot publicozik valaki és ezek után szól be másoknak, hogy kocka, csak azért mert valahol első helyen van némi gyakorlással?

    Egyszerűen szánalmas, hogy azért néztek le valakit, mert amíg játszik addig odafigyel arra ahogyan játszik és megpróbál jobb lenni...
  • schrank
    #162796
    mennyé má fő valami cq szerverre b+ had lássalak játék közbe
  • navahok
    #162795
    Kössz akkor 1.41 kell.
  • McKenny
    #162794
    amúgy eyegnek már megvan az 1.5, pár tagunk 2 napja csak azzal játszik.
    Én csak azért nem teszem fel mert bonyulult viszzapakolni a gémet 1.41re,mivel még mindenki azzal játszik
  • Bogdogege
    #162793
    1.41
  • navahok
    #162792
    http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/Battlefield_2_150_beta_folt
    itt
  • Zerénd
    #162791

    Akkor még nem rakom fel a játékot, megvárom a pöcsöt.
  • Herold
    #162790
    Összekevered a szezont a faszommal. A BF2 nem az élet, hogy itt bármit is el kell érjek. Ez csak egy játék. Semmit nem kell elérnem ahhoz, hogy esténként jól szórakozzak a BF2-vel.
  • nandorb
    #162789
    hol talaltad az 1.5-ost??
  • navahok
    #162788
    Sziasztok most a szerverek többsége milyen patchel működik feltetem az 1.4 et volt vagy 9 üres szerver amire felmehettem volna vele aztán feltettem 1.5 ös (1,2 gigás patch), és itt is cska pár szerver van a nagy többségre nem enged fel.
  • Bala10
    #162787
    szívesen! Örülök...
  • nandorb
    #162786
    Kösz!Tetszik...
  • Bala10
    #162785


  • nandorb
    #162784
    nesze egy másik free online játékból van csak rengeteg a hacker és ezt játszom érdekessebb...

    Csak a fene nemtudom miért játszok 30-60 néha 70 türhető és egyszer hoppá 200-350,400ms pingem van azt nemtom...
    Ja meg hogy és hol lehet unlockolni fegyvert azt nemtom...
  • nandorb
    #162783
    a Gamernoob bele fér???
  • coRDHA AGET
    #162782
    Fijji ez neked szól!

    Mássz vissza a sötét lyukadba, dobozodhoz, és kockuljál, kezd lekerekedni a fejed!!!
  • McKenny
    #162781
    mi az a T,R?
  • McKenny
    #162780
    fasz kivan de utálok pakolni.buzi kollégium
  • McKenny
    #162779
  • havercsotány
    #162778
    én szeretem ha magyaráztok, abból lehet sokat tanulni !
  • havercsotány
    #162777
    akarod mondani Árpicsótány amúgy meg mindegy ,csak én nem tok helizni csak a kempelős keringőt tom
  • Bala10
    #162776
    így elfér...


    kap valami hátteret meg nevet oszt csókolom
  • Fujiryu
    #162775
    Felesleges nekik magyarázni akármit.Mindig lesz kifogásuk, hogy ők miért szarok tulajdonképpen és miért a játékban van a hiba.

    Ők 8 éve játszanak, csak azt a tényt felejtik el, hogy ez alatt a nyolc év alatt semmi eredményt nem értek el.De legalább ottvannak...Kár, hogy sose lesznek képesek továbblépni.
  • Fujiryu
    #162774
    Van némi hasonlóság, de ez akkor is sértő :)
  • McKenny
    #162773
    havercsótány az illetékes:d ő a hájg
  • nandorb
    #162772
    5ezüst csilagot rakd akkor be és a többi nem okoz gondot szt.