172092
  • eugabesz
    #162850
    2009.09.01.18,00 h
  • eugabesz
    #162849
    Isten bizony,ha megjön a pach,adok hozzá szervert is(persze ehhez kell a többség beleegyezése is)ha elég egy cq. 48 -as szerver,a miénk szívesen rendelkezésre áll...magyar is ,jól is működik,az adminok sem annyira köcsögök.....
  • Rage47
    #162848
    mikor jön az 1.5?
  • Livius
    #162847
    A két másik is alkalmas lenne rá ha tartalma megfelelő lenne, nem hírezték az NC-t, semmilyen verseny hírezés nincs az oldalakon. Most is van vagy 2 kupa és 1 új ladder amibe lehet jelentkezni, semmi hír róluk a magyar oldalakon. Totalbf-en csak a szerkesztők nagy ranglépéseiről vannak nagy hírek, clanwaron meg a sok szar mod hír, meg az új BF-ek parasztvakítós hírei mennek. Így persze hogy egy átlag mezei user érdeklődése leáll a ranked pontok gyűjtése, és a kitüntetések megszerzésénél. Arról nem is beszélve hogy az a két magyar ranked server is csak arra jó hogy minél több pontot szerezz a 64 es pályán. böven elég lenne egy 32 slotos 32-es cq server, és egy 16 slotos 16-os méretű inf server. És nem a lámulás menne hanem valami teamwork is.
  • eugabesz
    #162846
    Ha csak ennyiből állna a dolog...csináljunk egy hivatalos közösségi oldalt én is segítek/csinálom,biztos van még aki szívesen segít...ezen már ne múljon...játékosnak nagy semmi vagyok,de egy oldalt még karban tudok tartani ha kell.
  • Livius
    #162845
    ITT a kurva nagy bf közösségi oldalad, a másik kettő nemhivatalos oldal meg egy nagy szar közösség összetartásra és magyar csapatok ösztönzésére.
  • Herold
    #162844
    Öööö, én nem látok fórumot a battlefield.hu-n.
  • schrank
    #162843
    ha esetleg továbbra is lesznek egy sms-nél hosszabb hsz-ek akkor arra kérném az írókat hogy jelezzék felém van -e szó rólam az irományukban mert akkor tán el is olvasom ...
  • Sturm44
    #162842
    Nem szívesen írok ide, de Drang nem hagy békét... (és amúgy is mindegy, mert jön fudzsi a fényes páncéljában és jól lekaratélyozik). Nos jólvan, legyen hát, szarok vagyunk ulovok, kivénhedt öreg balfaszok, de legalább elvárhatjuk a tiszteletet, amit mi mindig megadunk minden baráti és ellenfélnek kivétel nélkül. Hogy jöttök ahhoz, hogy nyilvánosan gyaláztok régi, öreg, és jelenleg is aktív klánokat? Vadul általánosítva, miközben közötök nincs ahhoz, hogy mi zajlik a háttérben. Azért, mert nem irkálunk ide, erre a szemétdombra?!
    A válogatottról: Igen, valóban, egy helikoptert se tud lelőni a földön Drang, émmeg kényszert érzek, hogy a csíkosba hajítsam az összes artyt. De meghívtak Davidék minket nations cupra, hogy aztán váratlanul ki legyünk penderítve, anélkül hogy valaki bármit is mondott volna a dologról. Ez volt tavaly, idén Davidnak jóval a kupa kiírása előtt tudomása volt arról hogy lesz ilyen megmérettetés, mégis csak a Vény-nek szólt, senki másnak. Aztán mikor "szar ulow svédek" ellen ők is csalódást okoztak, akkor miután testületileg lett eltávolítva a cq alakulat, akkor körülbelül szólt Sydac, hogy David üzeni, hogy ha akarjuk akkor bármi lehet. Nos kösz nem. Lehet, hogy fájt nekünk, bántotta az önérzetünket, hiszen ha még emlékszik valaki, hasonló konfliktusokkal indult az első bf2 nations cup szereplés is. Azóta az összes nemzeti válogatottban benne voltam, és Drang is. (Lehet hogy épp kettőnk miatt kaptunk ki mindig... ha ha). De ha lowok vagyunk hát jó. Csak az zavar minket, hogy egy vagy két ember dönti el, hogy egyáltalán lesz e magyar szereplés, nemzetközi porondon. Ráadásul egy olyan számban, amelyet a naagy magyar bf2 hősök már nem játszanak. Ha esetleg szóvá tesszük ezeket, akkor megkapjuk hogy szarok vagyunk. Szerintetek ez rendben van?
    Kennyről: azt tudni kell, hogy mikor McKenny kiszavazódott a coRDHA-ból, (nem volt egyhangú döntés) megkért minket, hogy ugyanmár mondhassa azt, hogy nem mi szavaztuk ki, hanem ő lépett ki. Akkor megmondtuk neki, hogy ilyet nem játszunk. Abban állapodtunk meg hogy, egyik fél sem kommentálja a dolgokat sehol. Komolyan foglakoztunk vele, hogy csapatjátékost nevelünk belőle, hogy tartozhasson valahova és voltak biztató jelek. Csak hát kevés volt neki az egy hónap próbaidő. (A csapat egy részének meg sok :P) Az azóta történtek jól mutatják milyen ember is ő.
    A közösségről: Trágyakupac. Valóban meg sem érdemli a magyar bf2 közösség, hogy leereszkedjenek közéjük az isteneik, elég ha az ékesszóló Hermészt küldik maguk helyett. Hiába írja tele fudzsiszan a fórumot a fél/igazságaival, ez öncélú dolog. A drágalátos kommuniti nem attól fog épülni, hogy minduntalan beledörgölöd az emberek orrát a saját szarukba. Annyi az eredménye, hogy elmarsz olyanokat, akik (akár jól vagy rosszul) tettek is valamit. A tömény közösségi fikázás helyett építeni is kellene valamit. Igaz nehéz szarból várat építeni, az is vicc hogy a ezsgé fórumot tekintjük hivatalos pódiumnak, a kiégett, meghasonlott évente egyszer ideröfögő expléjerekkel, nem pedig a bakterfild.hu-t, de ez egy másik történet, magyarosan tanulságos.
    Utószó: Sokan írtak már ide olyat, hogy le van zárva (akár részéről) az ügy. Én megelégszem annyival, hogy továbbra sem írok ide. Most is csak szivességből tettem.(Ja és indulni szándékszunk a ópenkápon, természetesen ortó konkvisztádorként, nem pedig ratyi infantilisként )
    Kösz a türelmet!
  • schrank
    #162841
    nem vicceltem
    ezek komoly dolgok, sokat segítenek a magánéleti problémák leküzdésében ...
  • atomboy
    #162840
    Miutan a masodik legerosebb a halalukig csunyan lesebezte oket. :)
  • schrank
    #162839
    amúgy én a sikerélményéért szeretem a bf-et mert itt egy gyenge kaszt is letudja győzni a legerősebbet is
  • TDC Geronimo
    #162838
  • schrank
    #162837
    akkor 2GB a frissítős peccs 3,5GB a full ?
  • HTS s3rg1nh00
    #162836
    1.41 kell hozzá,amúgy benne lesz az AF meg EF is(nesze annak,aki anno arra is költött összesen 8k-t)
  • schrank
    #162835
    úgy lesz két giga hogy az 1.41-en kívül vagy cakk-pakk ?!
  • Fujiryu
    #162834
    Pedig ilyen okosakat már régen írtam :)
  • Fujiryu
    #162833
    Kösz :)
  • Herold
    #162832
  • Metalmilitiakid
    #162831
    Na most nem olvastam végig ezt a sok hülyeséget . De mivel fuji hosszú HSZ eket ír , ezért biztos neki van a kurva annyát :D
  • Beers
    #162830
    Hidd el, mi is értjük mit akartál mondani!
    2-3 hete másról sem szól a fórum!
    Részemről lezárva, Te meg szedd össze a kistársaidat és sok sikert a cq és inf warokon!
    Hidd el szorítunk nektek!
  • Bala10
    #162829
  • atomboy
    #162829
    Hat en egyik osztalyba se tartozok. :)
    Inkabb munka mellett tanulok koze sorolom magamat, akik szeretnenek meg sokat elerni eletbe, mielott nyakara kerul az elso kolyke.
  • Fujiryu
    #162828
    Eléggé sajnállak, hogy csak ennyi jött le neked a mondandómból.A Herold szintű emberektől vár az ember ilyen választ.

    Azt meg végképp be kéne fejezni, hogy mindent magatokra vonatkoztattok.Egyértelmű, hogy nem neked írtam, illetve nem vonatkozik rád a dolog mert te nem játszol naponta.Azért írtam az elejére, hogy aki naponta játszik, mert azokra vonatkozik és nem érdekel a 30+os családapák véleménye akik egyedül azért járnak ide, mert olyan szánalmas az életük, hogy 30+ évesen is itt vannak a barátai.Egyszerűen ha nem vonatkozik rád nem értem miért kell leállni vitatkozni.Sokkal egyszerűbb lenne a dolog, ha csak olyanokkal kéne vitatkozni akiknek tényleg szólt a dolog és nem olyanokkal akiknek egyáltalán nem...

    Engem rohadtul nem érdekel, hogy te mennyi energiát akarsz és hova fektetni.Ahogy azsem érdekel hány gyereked van és mit csinálsz a szabadidődben.Nem értem miért kell gáncsolni amikor összesen annyit akarok elérni, hogy akik képesek lennének rá feljebbfejlődjenek egy átlag publicos szintjéről...Persze máskor meg megy a rizsa, hogy a HEG szarik a többire.Nem szarik csak már unja az ilyen 30+ éves emberekkel való vitatkozást, akiknek nagy csaláádapaként nincs jobb dolgu,k mint egy online játékról szóló topikban kifejteni, hogy őket mennyire nem érdekli a játék és csak a társaság miatt jár ide.Járj ide amennyit akarsz, de értsétek már meg, hogy nem kell mindig leírni, hogy te a büdös életbe nem akarsz feljebblépni a publicszintről, mert nincs rá időd.Elsőre is sikerült felfogni nem kéne naponta leírni...
  • Beers
    #162827
  • Bala10
    #162826
  • Beers
    #162825
    Nos igen!
    Vannak a 10+ 20+ tinik, akiknek az a legnagyobb problémájuk, hogy 2 napja nem basztak be és 3 hete nem tudtak megdugni senkit!
    Segít a napi 8-10 óra bf!
    Azok zöme akik ide járnak, nem a bf2-vel kezdék, hanem jóval korábban! 30+ fölött járnak és inkább az érdekli őket, hogy a gyerek iskolába, óvodába megy, meekora lesz a gázszámla stb..!
    Erre pár anyuka kedvence aki a kd-jére recskázik, elkezdi itt az észt osztani!
    Gyerekek ez legyen a legnagyobb örömötök az életben..... .I.!
  • atomboy
    #162824
    En mar BF3-nal sem akarok mar sok energiat olni. Maradok egyszeru jatekosnak, bar fel eve nem leptem harcmezore. :(
  • Herold
    #162823
    Ki nem szarja le a te céljaidat, mondd? Nem vagyunk egyformák. Ha az egyetemen ezt eddig nem tanították meg neked, akkor rossz helyre iratkoztál be.
  • McKenny
    #162822
    28.-án sikerült összehoznom pár magyar egy kis gyak erejéig:)
    8kor még csak 5en.
    40 percel később már 7en
    utána következő körben már kilencen voltunk.
  • Fujiryu
    #162821
    Itt nem energiáról van szó.Hanem, hogy ne publcion olyanok ellen nyomuljanak akik most vették meg a játékot, hanem olyanok ellen akik tudnak is játszani.PCW-n játszani nem több energia mint egyébként publicon :)
  • Bala10
    #162820
    az a baj, hogy szerintem már sokan nem akarnak energiát beleölni a bf2-be. majd a bc2nél leszek klánok dögivel biztosan... vagy a bf3ban legkésőbb. :D
  • Fujiryu
    #162819
    Én egyedül arról beszélek, hogyha a magyar csapatok kicsit motiváltabbak lennének és neadj isten egyszer elindulnának valamilyen kupán és talán tovább akarnának lépni a napi 3 óra public és a 600000 pont megszerzésén(vagy extrém esetben célul tűznék ki a csoportból való kijutást), akkor eljutnánk oda, hogy ne külföldről keljen gyakpartnert keresni ha egy izgalmas meccset szeretnénk játszani és gyakorolni szeretnénk.Vagy talán lehetne szervezni egy nemzeti csapatot, mert nem egy csapat lenne 3 magyar taggal akik tudják, hogy kell játszani.

    De eddig marad az mint a többi játékban, hogy jön egy külföldi csapat és rommá veri a magyarokat.Pl nézd meg most BECUPon mi volt.Idejöttek a szlovákok és elvitték a fődíjat kb úgy, hogy egyetlen csapat se szorította meg őket...Szóval szép és jó ez a nektek van életetek nem tudtok játszani, nekünk meg nincs életünk és ezért nyerünk sztereotípia, csak az az egyetlen baja, hogy nem igaz.

    Egyedül annyit mondok, hogyha talán a magyarok akik napi több órát publikoznak,a fele időt pcwken töltenék, akkor kialakulhatna egy olyan BF scene amelyik akár még eredményt is elérhet a következő BFekben...Lehetne válogatni a magyar csapatba, mert nem csak olyan játékosok lennének akik lőni tudnak, de a csapatmunkáról lövésük nincsen, amikor a svédeknél, 5 különböző csapatból jön az 5 ember...
  • McKenny
    #162818
    mennyi idő bankszámlát nyitni ha már ott álsz a bankos előtt?
  • Fujiryu
    #162817
    Hát pedig az ilyen hülyeségeket kb 2 gyakorlómeccs alatt meg lehet tanulni, ha valaki rájukszól.Egyszerűen a normális ellenfelek hiánya miatt van halálra ítélve a magyar battlefield.A JCSR olyan teljesítménnyel verte halomra a magyar csapatokat amivel külföldön a középmezőny alját súrolja.De persze itthon mindenki sztárnak érzi magát, mert el tudott verni egy másik hasonlóan gyenge csapatot.Magyarországon aki jónak számít az a külföldön a gyenge középszint.Sajnos ez az amit sokan nem vesznek észre és azért vagyok én a fasz mert ezt megállapítom :)
  • mackosajt
    #162816
    Fujirinyagép!

    Te most arra vered a nyálad, hogy mit értél el böffben?

    Grat! Biztos szép volt, meg élvezted, de hidd el, ez a telibekúrt topik nem rólad szól, és nem a szájbavert Keniről, akinek gyúrod a répáját itt.
    Ez a topik a bf2-ről szól, az, hogy van aki annak ellenére élvezi a publikot, hogy te őket lámasz@roknak nevezed, nem az ő hibájuk, hanem a tiéd, hogy csak a torony tetejét tudod elképzelni, mint egyetlen célt.

    Emberi életet élni sokkal nagyobb cél, mint folyton okostojást játszani, mint te.
    Bf2-s sikereiden kívül mit tudsz felmutatni?

    Gyereked majd tökéletes lesz, meg 180-as iq-val fog rendelkezni? Nobel-díj stb?
    Ha nem lesz annyi neki, akkor elmondhatod majd, hogy elb@sztad...

  • McKenny
    #162815
    nem hinném,korda 10 éve eggyütt van és látod a vidembe is..szanaszét rohangálnak, egyesével jönnek rám stb. peddig itt van a 8v8 legnagyobb aduásza a túlerő.Akármilyen hájg vagyok egyszerre nem tudok lelőni 4 embörkét(fedezék nélkül:D).
  • Fujiryu
    #162814
    Hát van bennetek lehetőség, csak publicozással sose fogtok továbblépni, mert nálatok a csapatmunkával volt a legnagyobb baj.Elég sok ordító hülyeséget csináltatok, amit egy két war után egyből elfelejtenétek :)
  • McKenny
    #162813
    legalább megtudtam hogy indulunk opencuppon:D
    remélem jön a hájg korda,7th,vény mert mindnek van elég embere..
    vénynek kettőre is:D + itteni publámák újjab csapat..
  • HTS s3rg1nh00
    #162812
    a célkitűzések jók,mi is kitűztük 2v2-ben,hogy egyszer amcsiként zászlót fogunk,volt is visítás mikor meglett...arról már ne beszéljünk,hogy ráspawnolni nem sikerült