Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

erdos
#60877
Jó ötlet ez a kommentálás, kérünk Peptiéktõl útbaigazítást aztán hadd szaladjon. Nekem a 10vs10 is tetszik de kiszedném a C4-gránátvetõ duót mindenképp. Ha én lennék a szervezõ. perszeugye. de neménvagyok. persze.

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

TS Zolly
#60876
Ááá, dehogy. Senkit nem zavartak. Néha még ök adminoltak is. Nem volt pont meccsük, megkérdezték felmehetnek é. Külön ts-en is voltak ök. Utánna a rádio adást visszahalgatva, elég jól elvoltak egymással.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

schrank
#60875
én híbe-hóba felmegyek "16"-osra de a 16-os minimum 20 emberrel kell játszani de a 24 is belefér ha tényleg igazi infantry-t akarol <#miaz>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Running
#60874
Ez már eldöntött dolog badsec. min 8vs8, 10vs10 csapatok kellenek. Ennyi.

badsec
#60873
Csak ha valaki szerint a 6vs6 túl kevés. A CB Infantry szabályzata. Akik részt vesznek rajta már úgy is ismerik. Nem mondom, hogy ragaszkodni kell hozzá, de kiindulásnak talán megteszi.
Teamsize: The default number of players for a match is 6vs6. If both clans agree you can play with more or less players. The minimum is 4vs4 and the maximum is 8vs8.

Horda Maki!:D

Hatt
#60872
az kicsit sok

Elastic An-usZ Boys

TS Zolly
#60871
DC-ben elõfordult, hogy egyszerre 4 biró volt fent a szerveren. Más dolguk nem volt.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Hatt
#60870
Zsolt1 biztos tudja. Nekem fogalmam sincs

Elastic An-usZ Boys

Hatt
#60869
Ez is jó ötlet, csak az a gond hogy akkor a másik 2 emberhez is igazítani kell az idõpontot. BFV-ben is ez volt, sokszór csak nyûg lett ez a két megfigyelõs dolog.

Elastic An-usZ Boys

TS Zolly
#60868
Sõt ök közvetítették a warokat is.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Murry
#60867
Erre is van megoldás.
Minden war-ra 2 idegen bíró, aki csak figyel.

DC-ben ilyen volt az utolsó MB.

joebacsi
#60866
nincs valami normális infantry minimod?
mert ezt sajna máshogy nemlehet megoldani...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Mersant
#60865
szintén :-)

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Hatt
#60864
Annyi értelme van hogy tesz 1 rangsórt a csapatok között.

Elastic An-usZ Boys

Hatt
#60863
jah, kb, csak mire végigolvastam a forumot és leírtam ezt addigra te rég leírtad😊 viszont nem láttam még😄

Elastic An-usZ Boys

Mersant
#60862
ha minden csapat továbbjut akkor az elsõ körnek nincs igazán sok értelme, szerintem, mert igaz hogy esetleg nehezebb elenfelet kap ,de akkor is bentmarad úgymond a semmire...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Hatt
#60861
Ez teljessen jó de én nem a jármûvekért aggodnék. Commander megléte de nem használata. CB-n játszottunk 1 csapattal akik mindig tudták merre járunk és volt olyan emberük is aki 1-et nem lõtt le közülünk. Ez szerintem sokkal neccesebb dolog.

Elastic An-usZ Boys

joebacsi
#60860
sztem az, hogy a 2 csoport elsõ 4 helyezetje keresztbe játszik, épp ezt fogja okozni, amit te is mondtál 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Murry
#60859
Akkor marad a mindenki osztályozza le magát elõre, és a 4 legerõssebb csapatból 2-õ az 1-es csoportba, és a másik kettõ a kettesbe.

Hatt
#60858
Ez is tetszik<#eljen>

Elastic An-usZ Boys

Hatt
#60857
Igazat megvallva ötletesebbnek tartom azt hogy minden csapat továbbjut viszont a csoportmeccsek helyezései döntik el hogy az egyenes kieséses részben hova kerûlnek.
Általában a sportokban úgy sorsolnak hogy lényegében a kiscsapatoknak legyen nehezebb eljutni a döntõig, viszont a döntõben a nagyok játszanak. Értem ezt úgy hogy mondjuk a 4 nagyobb csapatot nem az elsõ kõrben teszik össze.

Remélem érthetõ amit írtam

Elastic An-usZ Boys

Running
#60856
Joe te egy kib***ott szupersztár vagy. Akkor így lesz, ha minden maki csapatnak jó...<#hehe>

Mersant
#60855
szerintem is így lenne korrekt <#eljen>

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

erdos
#60854
jaja <#eljen>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

mesor
#60853
<#eljen>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

joebacsi
#60852
sorsolással szétdobjuk a csapatokat 2 csoportra, mind a 2 csoportból elsõ 4 jut tovább, majd keresztbe párosítás a negyeddöntökben (A1 játszik B4el stb...), majd elõdöntõ, döntõ és boldogság 😊
12 csapat esetén 5 fordulót játszik minden csapat, majd a döntösök még 3at...sztem így korrekt

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

mesor
#60851
Most miért? A BL utolsó selejtezõ körében is erõsebb csapatokhoz gyengéket sorsolnak! 😉 <#hehe> (PL lásd legutóbb MU-DVSC)

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Running
#60850
Már túl sokan vagyunk a mindenki mindenkivel dologhoz, 11 eddig és még mindig jönnek jelentkezõk...6 csapat indult elõzõn és február végéig jó ha befejezzük, akkor 13-14 csapat szerinted?<#hehe>

joebacsi
#60849
neakard, hogy sokan szájbaszexuáljanak <#mf2>

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

TS Zolly
#60848
Szerintem mindenki, mindenkivel, ne legyen külön csoport. Ha hétem egy war, akkor 10 hétig megvan a vasárnap esti matiné.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

joebacsi
#60847
a másik dolog, hogy itt bf2ben is lehet szerver oldalról módosítani a mappokat, mint anno bf42ben?
mert nem lenne rossz ha módosított mappokon játszanánk, mert most az, hogy ottlesz de "senki ne használja" annyira nemtûnik túl megbízható megoldásnak, fõleg, hogy lesz 2 ...khm... alacsony átlaéletkorú csapat is a kupában
úgy a legtisztább, hogy a lehetõségét is kizárjuk a dolognak

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Running
#60846
Ja Horda - Jcsr ellen pl. Rohardt sok esélyünk lenne gyakorolni. 😊))

A sorsolás felejtõs...a sorsolás ofisõl bug. 😊)

Running
#60845
Nem tudom min vitatkoztok...osztályozza mindeki magát, asztán majd a fõfa**ok eldöntik milyen és mennyi csoport lesz. <#hehe>

erdos
#60844
Ott a pont sztem is a sorsolás még mindig a legjobb <#eljen>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

erdos
#60843
Mindenképp az lenne a lényeg hogy ne vérezzen el senki az elsõ egykét meccse után hanem legyen ideje összeszokni a csapatának. Igazán jó kis tapasztalatokat lehet itt összeszedni újabb csapatoknak is, kár lenne ha két meccs után kiesnének, ezért jó sztem a nagyobb csoport.

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

joebacsi
#60842
nemjóó
ez a rendszeresített smile erre az esetre:

😄

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#60841
vélemény:
döntsön a sorsolás, azt csoki...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

erdos
#60840
Végigjárhatnánk a mastúri kék túrát mire találnánk valami lõhetõt... <#hehe>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

Murry
#60839
Most, hogy visszaolvastam magamat, nekem is jobban tetszik a 2 továbbjutós módszer. 😊

schrank
#60838
16-os mapon 6 vs. 6

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Murry
#60837
Viszont ha nem akarjuk ilyen hamar lenyomni az MB-t akkor megoldható, hogy a csoportból nem egy hanem két klán jusson tovább, és akkor lesz nyolc közé, négy közé jutás, és a döntõ.

erdos
#60836
Én mindenképp csak két csoportot csinálnék hogy mindenki tudjon jópár meccset játszani. Ezekbõl meg az elsõ 2 vagy 3 csapat menne tobább egyenes kieséssel.
sztem

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

Murry
#60835
Szerintem meg kell eröltetni a csapat osztályzást ugyanis, ha pl 12 csapat lesz akkor 4 db 3 klánból álló csoport lesz, és csak a csoport elsõk jutnak tovább a többi rögtön kiesik. és utána jöhet a negyed döntõ, és a döntõ.

Ha van ön értékelés, akkor kb azonos szintû csapatok fognak egymással megmérkõzni a csoportból való kijutással. Ez így sokkal szorosabb, és izgalmasabb meccseket fog eredményezni.

Vélemények?

Running
#60834
Nem matematikailag lett kitalálva...hanem azért ekkora a létszám, hogy sûrû legyen az akció...

Csoportosztályozás kb segít a csapatokat elosztani a csoportokba...

vsly
#60833
<#puszi><#awink>

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

#60832
Mi ez a csapat osztályozása??

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

badsec
#60831
Talán ezt a csapatosztályzást nem kellene erõltetni.<#rolleyes> Amúgy a 10vs10 emberke nem lesz sok egy 16-os pályára? Ha a 32-es mapon 12vs12 játszik, akkor egy 16-oson 6vs6 ellen kellene játszania. Már ha szintisztán matematikailag nézzük a kérdést...<#papakacsint>

Horda Maki!:D

Running
#60830
Töröltem azt a hszt....

Running
#60829
Teljesen igazad van...<#worship>

vsly
#60828
Figy.Picit furcsának találom, hogy a BF2-vel kapcsolatos vitákat egybõl moderálni akarod,bezzeg a qrvára kibeb@szottul OFF sorozatokról meg mennek az eszmecserék.
Ha a topic a BF2röl szól,akkor igenis helye van a kemppel,cheattel,DTKval,farmolással kapcsolatos vitáknak is.
Ne érts félre,a túlzott flém tényleg nem jó,de hagyhatnál megvitatni 1-2 dolgot a scene érdekében.

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu