172092
  • fighter111
    #171249
    Igen, ilyennel már én is találkoztam, szerintem ez valami bug lehet.
  • komorszabi
    #171248
    Értem,de a múltkor a haver felszállt előttem és ahogy követtem végig ki volt engedve a kerék pedig nem voltunk alacsonyan és 900-al mentünk,nem értem hogy hogy csinálta.
  • bakvarnyu
    #171247
    jó kérdések :) Ahogy ereszkedsz magától nyílik .Sajnos, mert lehetne kicsit élethűbb.
  • komorszabi
    #171246
    de úgy nem lehet hogy megnyomsz valami billentyűt?
  • fighter111
    #171245
    Lehet, de tudtommal csak akkor, ha eléggé lelassítasz.
  • komorszabi
    #171244
    Ja amúgy lenne még egy kérdésem a repülőbe ugye nem lehet kiengedni a kerekeket,egyik ismerősöm azt állítja hogy kilehet.
  • komorszabi
    #171243
    Köszi így már sikerüüüüült:)
  • komorszabi
    #171242
    Köszi
  • bakvarnyu
    #171241
    Inkább a cd kulcsot banolják.
  • komorszabi
    #171240
    IP cím alapján tiltanak le a szerórol?Mert hiába csináltam másik accuntot nem enged be!
  • Novotsik
    #171239
    direkt olyan szerókra megyek ami 100 alatti pinges és az én pingem is 60
  • SigS
    #171238
    akkor azt írná,???
  • komorszabi
    #171237
    Lehet hogy a magas ping???
  • szekrény
    #171236
    úgy értettem a kevés szervert, hogy ha felkelsz éjjel fél 3-kor és játszani szeretnél 200 alatti pinggel akkor nem biztos hogy találsz szerdzsót délutánig vagy ilyenkor szünidőben délelőtt 9-10-ig ...
  • Novotsik
    #171235
    mitől lehet h belépek egy szerverre rögtön leesik a fps-m 20-ra pedig bírja a gépem 1 éve játszopttam vele akkor 60-70 volt most meg 20??? ez mitől lehet? legújabb patch van fent
  • SigS
    #171234
    kibannoltak mert nem tetszett az arcod vkinek
  • komorszabi
    #171233
    Hello
    Az mért van hogy kizártak a kedvenc szerveremről csapatgyilkosság miatt amikor meg se öltem haverokat??????
  • Norby646
    #171232
    Az "alig van bf2 szerver"-rel nem nagyon értek egyet bár kinek mi a sok. Nálam mindig van kb 700-800 szeró ha belépek a játékba, abból általában 300 szinte mindig jó is. Úgyértve nincs magas ping, vannak játékosok, esetleg rangos is... :)

    Amúgy tényleg elég kevés játtszik online, csak azért vetettem fel ha esetleg itt lennének többen akiket érdekel akkor meg lehetne beszélni... Mondjuk elég ritkán írkálnak már ide.

    A baj az hogy annyi fasz játékos van főleg a 12-14 éves korosztály (tisztelet a kivételnek) akik eszetlenül játtszanak. Tegnap is pl: lelő a caspattársam mivel közelebb voltam a járműhöz mint ő és ő akart vezetni... Meg még van ezernyi ilyen idegesítő sz*rság amit szokás mostanság csinálni.

    Na köszönöm a válaszokat lehet majd megnézem ezt az oldalt de nem biztos nagyon nem akartam belefolyni. :) Üdv!
  • fighter111
    #171231
    Heló!
    A Battlefield.hu-n általában péntekenként összegyűlnek az emberek. Bár nem éppen a legnépesebb szerver, de mivel sok jármű van rajta, kevesen el lehet szórakozni. Ma is egész jó kis játék volt. Szóval gyere pénteken a Battlefield.hu szerverére, ha érdekel, és a Bf.hu TS-ére is jöhetsz, ha jobb csapatmunkát, vagy bármit szeretnél játék közben.
  • n003
    #171230
  • szekrény
    #171229
    a rossz hír az, hogy már alig van bf2 szerver...
    a jó az, hogy vannak only oman bfp4f szerverek ...
  • Bogdogege
    #171228
    A Battlefield.hu szoktak próbálkozni ott érdeklődj .
  • SigS
    #171227
    Kicsit elkéstél szerintem...alig játszunk már BF2-vel
  • Norby646
    #171226
    Amúgy nem tudom kinek lenne kedve/ideje hozzá de ha páran bennelennétek akkor lehetne szervezni vmi csapatszerűséget és multizni egyet. Mondjuk keresünk egy szerót megegyezés alapján aztán ip cím alapján csatlakozik midnenki és leírtjuk a népet. :) Így még akár egy jól szervezett csapatmunka is összejöhetne mert annál nincs nagyobb előny. De persze máshogy is ki lehet találni csak így egyszerűbb lenne az összjáték és hatékonyabb is. Nem tudom ki menne ebbe bele de ha van erre "kereslet" akkor én benne lennék! :) Na mitszóltok?
  • Ati810
    #171225
    Szivesen.
  • Norby646
    #171224
    Szia! Igen, köszi segítettél, igaz a faq-t már meglátogattam egyszer meg leszedtem a dolgokat viszont nem a legfrissebbet szal köszi! :)
  • Ati810
    #171223
    Nekem Win7-em van és BF2 telepítésnél nekem se rakta fel a PB-t. Ezért azt innen kellett letöltenem, majd frissítenem.
    PR-t szintén próbáltam. Nem kell semmi különöst csinálni telepítésnél, szimplán katt rá és már megy is. Nem tudom mikor töltötted le a PR-t, de ahogy látom kijött a legfrissebb verzió. Ha a 0.95-ös verziószámú van meg akkor töltsd le innen a patch-et.
    Remélem tudtam segíteni.
  • Norby646
    #171222
    Értem, köszi! :)
  • Gyuszopapa
    #171221
    Régebben nyomultam a PR móddal és újra tervezem a vele való játékot,Win7-en állítólag mindent rendszergazdaként kell futtatni még a telepítéseket is de hátha valaki tud segíteni aki Win7-el játszik,én nem tudok mert még xp-vel nyomulok.
  • Norby646
    #171220
    *kedve... :D
  • Norby646
    #171219
    Sziasztok! Játszott már valaki a project reallity moddal? Csak mert én próbálnék dehát sose működik az a sz*r... :D Se a régi gépen se az újon... Amúgy a win 7 punkbuster problémával én is kűzdök. A régi gépen ahogy felraktam a bf2-t települt a punkbuster ezen az újon win 7 alatt ez nem történik meg és nem enged online játtszani... Igaz még nem próbáltam korrigálni a problémát. :) Amúgy milyen szervereken szoktátok tolni? Én össze vissza de az a baj hogy annyi értelmessel van már teli a játék hogy egyre ritkábban van az embernek játtszani kicsit... :/ Am én is arra gondolok amit a #171140 sz. hozzászólásban írtak. Ritkán találni normális szervert ahol csapatják is van és nem mindenki össze vissza megy.
  • CseNo
    #171218
    Köszi, re-installt még nem próbáltam eddig.
  • fighter111
    #171217
    Egy újratelepítést tudnék javasolni, esetleg próbáld meg egy másik 1.5-ös patch-csel.
  • CseNo
    #171216
    Kedves topiklakók! Van egy olyan problémám, hogy nem tudom elindítani a játékot multiban (interneten). Pillanatok alatt elsötétül a képernyő, és kidob az asztalra. A játék eredeti, és Complete Collection, 1.5-ös verzió. PunkBuster frissítve, operációs rendszerem Vista. Keresgéltem már sokat, kipróbáltam mindent amit találtam, és mégsem akar működni :'( Kérlek segítsetek! Köszönöm!
  • Rony94
    #171215
    Persze.
  • Wreck86
    #171214
    Rendszergazdaként próbáltad már?
  • Rony94
    #171213
    Baj van! Nem tudom feltenni az 1.41-es patch-et és így az 1.50-et se. Azt írja a telepítés 8%-nál hogy "Patching failed". Ami a FAQ-ban van azt mindet próbáltam. Sehogy se lett jó.

    Az operációs rendszerem az Win7 (32 bites).
  • fishh
    #171212
    sziasztok jo lenne némi kis segitséh mert elakadtam a játékal kapcsolatban a problémám az lenne hogy ahogy az 1.5 frisitést felraktam utánna nem tudok repulögépet vezetni pontosabban a botkormány nem reagál és nem jöttem rá még hogy mit kellene csinálni hogy menyen. aki tud létszi segitsen
  • n003
    #171211
    nemtom :D ki emlékszik mán ilen mellékalakokra xD
  • atomboy
    #171210
    Lassan meglesz a 2. koponya. :)
    Janek hanyat szerzett?