Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Running
#61729
Kell is, de fõleg AT-nél gáz warokon, hogy mp5 lóf*szjóska stukival kell bohóckodni, a DAO helyett...brühühü...assaultnál mondjuk mind1 volt melyikkel krumplizol...infantry-n kíváncsi leszek mi lesz...c4 hajigálás elég rúl dolognak igérkezik. <#hehe>

Amon Serrano
#61728
Nekünk (GBC) miért nincs pontunk? Agyálatlán mi alapján van ez?

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

Amon Serrano
#61727
Természetesen nincs gond, csak azt nem értem, hogy miért mondod! ha ti nem használnátok, megérteném! De szeritem nem használtunk többet, mint ti! Én állandóan repülõ kumbulákat láttam száguldani felém, hát viszonoztuk!😊

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

schrank
#61726
te nem használsz unlock-ot pfffff te vagy a legnagyobb G36E <#lama><#nyes>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

DummyBoy
#61725
Hmmm ... a ranked szerverek lényege, hogy a megszerzett pontjaid alapján kapott + cuccokat használhasd ...

Kicsit ellentétes, hogy pont egy rankeden ne lehessen unlockot használni ...

Arra ott vannak az unranked serverek ... azokon lehet hekkelni ...

Errõl jut eszembe ... Utálom a Zarmalájtot 😞 Tegnap PRMM serveren mindig Amcsinak tett a szerver ... Jáááj ... 😞
Én ezért unlockolok ... egész egyszerûen nem szeretek egy pár fegyót ... meglesz a next rangom, lehet hogy be is fejeztem a rankedelést, inkább olyan serverekre megyek ahol "jó" a játék 😊 12000 pontot az én tempómban összeszedni ... Asszony már így is utálja a BF-et 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

schrank
#61724
nnna a sok szarláma G36E nobb <#kocsog>-öt jól le...patnám az biztos<#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Hatt
#61723
Ez miért zavar téged? Nem az a lényeg hogy õk mivel rohangálnak hanem hogy te.
Én pölö mindig magyar rankedon játszok a lagg és sf unlock ellenére és még soha nem használtam unlockot. Illetve 1x-2x mikor valaki beáll a repcsim elé jön a tk, átadom neki és mikor felszáll villanó gránátot kap. Kb ennyi😄

Elastic An-usZ Boys

TS Zolly
#61722
Nekem mondod? Tegnap csak azért léptem le szerverrõl, nehogy megkapjam a bibor szivet. 😄 Mivel a nép inkább rankedol, ezért jó lenne, ha belenne egy álnok án-ánlok ranked is üzemeltetve. Privát rarkedon is már mindeni f2000-el futkos. Vagy valaki tud illen szerver ip-t mondani?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#61721
Még van idõ gyakorolni<#hehe><#hehe><#hehe>

Running
#61720
Sima alapfegyverekkel játszani álnok ánlokk fegyverek után komolyan mondom büntetés.<#hehe>

TS Zolly
#61719
Álnok ánlok! <#vigyor>

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Running
#61718
OPC, T4Ce nem jön...gs.bf2,PT-6,s'FB még nem tudja jön e. Easy+Wing klánt ha látjátok rankedon szóljatok neki h jelentkezzenek.

#61717
Ánlok vagy álnok??

TS Zolly
#61716
Csak egy hüle kérdés. Belehet ugy lõni egy rankedot, hogy ne lehessen használni ánlok fegyvert?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Murry
#61715
Running nem a JCSR hivatalos álláspontjára vagyok kiváncsi, hanem Wolfguy véleményére.

TS Zolly
#61714
Azta! Ez igen! Jó kis csaták lesznek! Bár egy klánt még mindig nem látok a felsoroltak közt. Sejtem mér. GSdc nálam igazoltan van távol. 😄

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#61713
megpróbálom aztis cserélni thx

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

Running
#61712
Nemsokára JCSR nyilatkozik, ha sikerült nevezõre jutniuk a kérdésben...

#61711
aham ok thx

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

Murry
#61710
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ezek után engem nagyon érdekelne Wolfguy álláspontja is.

Kiváncsi lennék rá õ mit mond.

Running
#61709
Ezért nem töröltem még semmit.<#vigyor1> (Imádok törölni.)

1. Horda - Jellap elküldve - Csapat osztályozása: 3 pont
2. Great BaseCampers (GBC)
3. eX Battlefielders (eX) - Csapat osztályozása: 5 pont
4. Force-X eSport Division (frx) - Jellap elküldve - Csapat osztályozása: 5 pont
5. Jeep CSata Rulez (JCSR) - Jellap elküldve - Csapat osztályozása: 9 pont
6. Highly Trained Soldiers (HTS)- Jellap elküldve - Csapat osztályozása: 6 pont
7. Vérszomjas Nyulak Klán (VÉNY) - Jellap elküldve - Csapat osztályozása: 5 pont
8. Corps Of Rebels (CoR) - Csapat osztályozása: 5 pont
9. Red Devils Hungarian Army (RDHA)- Jellap elküldve - Csapat osztály: 5 pont
10. Th Doctors super battlefield 2 Clan (Dr.)
11. Punisher Clan Elite Force (PCEF) - Jellap elküldve - Csapat osztály: 5 pont
12. Hungarian Barmy Army[H - Csapat osztályozása: 8 pont
13. Alien vs Predator - Csapat osztályozása: 5 pont
14. Special Operations Squad (S.O.S.)
15. Dragon


Vasárnapig még van idõ jelentkezni klánok!!!

joebacsi
#61708
vga driver cserével kell szórakozni asszem...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

uHs Gerzson
#61707
Sok kis kedvenc 1 helyen 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

sza23
#61706
Nekem rendszeresen megcsinálja!Nagyon bosszantó, mert nem tudok vele mit kezdeni!Ráadásúl most már a hang is elment nálam és nem tudom visszahozni!Valaki <#help>Please!

joebacsi
#61705
abszolutvodka kivételével ez egy kibaszott kultúrált flém, a helyzethez képes 😉

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

TS Zolly
#61704
Nagyon soxor vagy fent rajtuk. Kedvencek a kedvencek közt talán.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

joebacsi
#61703
igen, énis tudom, de gondoltam, mikor már 1 csapatként toltátok, akkor már volt valami közöd hozzá 😊
az meg, hogy darkhorse nem használt semmi csúnyaságot csapatban, megintcsak eléggé bizonyos, bizonyítéknak meg ott van a szavatokon felül, hogy azért elég hosszú, és eredményes cb részvételt nyomott vele a csapat, és azért akkora irdatlan összegek nem forognak itthon ebben a szájbersportban, hogy akármi kérdéses helyzetet el lehetett volna tussolni nemzetközi szinten 😊
ellenben mielõtt még csatlakozott volna ájszmenékhez...<#rolleyes>

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

TS Zolly
#61702
Héten 2x ilõfordult velem. FAQ-t nem olvastam még el, lehet van benne valami irás.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#61701
a "kedvenc" szervereim között vannak amik zölden jelennek meg

ez mit jelent?

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

TS Zolly
#61700
Köszi szépem Teso nevében is. Nagyot nöttél most a szemembe.

Abba az idõben még egy gépen nyomták, két accountal. Szerintem itt lehet a kutya elásva. Sõt! Három volt, mert Eszter, Teso lánya is üzte a BF2-öt, de már nem. Ha van ideje, akkor DC-ik.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#61699
más:

van akinek kiszokott lépni a játék minden elõjelzés nélkül? már sokadszor csinálja, újratelepítés sem segít!

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

505thZajcev[PT]
#61698
Amugy egyet mondj el legyszi, miert kell minden forum adminnak, vasfegyelmet tartania? Akik eddig ezt megprobaltak nem sokaig voltak hazigazdak. Ha hagyod hogy az ontisztulas tegye a dolgat ,teged is jobban fognak szeretni. Nem kotelezo betartani, de erosen ajanlott.

505thZajcev[PT]
#61697
2. Szólok Borgnak tegyen rendet.
Ezt az egy dolgot ne merd megtenni!!!!!!!!!!!!!
O belole egy eletre eleg volt.

505thZajcev[PT]
#61696
"namost mivel ekkor zajcevnek nemsok köze volt még a six-hez, illetve a de-be (fop-ba) is a six játékosállományával együtt érkezett..."

Sose voltam Six-es 😛
Meg az alap PT torzstagja voltam (1 vagy 2 hettel a megalakulasuk utan erkeztunk 505th-sok). A Six csatlakozott hozzank remekebbnel remekebb emberekkel kesobb, es lettunk fop alatt egy csapat.

Running
#61695
Rodat feltártad amit tudtál, vagy gondoltál...cselekednem kell úgy érzem. Mivel jófej vagyok kaptok két lehetõséget:
1. Aki flémel, törlöm a hszét szó nélkül.û
2. Szólok Borgnak tegyen rendet.

uHs Gerzson
#61694
Danee moderáld magad, mert Rodat sem beszélt veled ilyen hangnemben....

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

mesor
#61693
Látom elég feszült itt a helyzet minden fronton.
Egy szóval nem mondtam hogy nem használtuk csak kinyílvánítottam a véleményemet. Gondoltam azt még lehet, de ezek után hogy ennyire ugrik mindeki mindenre kétszer is meggondolom hogy írjak e ide egyáltalán valamit és hogy mit. Úgy gondolom a HSZ.-emben semmi bántó nem volt. Részemról ennyi szvsz nincs értelme ezt tovább ragozni.
<#eljen><#papakacsint>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Danee
#61692
figyelj, ameddig nem tudod bizonyitani amit állitassz, addig leszarom, és nem fogom lebaszni az egyik legjobb haverom....

#61691
én nem azért vettem meg a gamét, hogy az ilyesfajta csalókkal játszak együtt. a játék legyen tiszta, hogy megmutasd mire is vagy képes. Aki más modszerhez folymosik azt meg bannolják d eörökre!

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

Svindler
#61690
Még csak annyit a kérdésedre, hogy a globalban csak pár napja fut a szervereken!

PT-6| Rodat

#61689
DarkHorSe soha nem csítelt se SiX-ben, sem Teamd-De-ben.
Ha így lett volna, akkor nem maradt volna SiXes vagy De-s.
Senki nem tûrte volna meg, hiszen nem kis veszíteni valónk lett volna.
Amúgy érezd megtisztelve magad kis Noname Pöcs Abszolut..., hogy egyáltalán válaszra méltatlak, míg te az ismeretlenség homálya mögé bújsz.

Aki meg nem érti, hogy mi történt olvassa el 2x Rodat terjedelmesebb hozzászólását. Nem csak csalókról van szó, hanem csalókat takargató "nagy" csapatról és olyan emberrõl aki valamiféle bf2 "vezetõ"-nek tekinti magát de amúgy kiderült, hogy jellemtelen ember. Nálam max áramot tudna vezetni ezek után.

Tesó2-tõl meg elnézést kérek még ha indirekt módon is de "lecsítereztem".
De akkor mi a helyzet kistesóval? 😊

SiX|misaab
Team-De|Torrente
PT-6|Torrente

az ünnepi kaki...

Svindler
#61688
Ugy gondolom végig olvastad azt amit írtam. Na ha ezt megtetted akkor értsd is meg kérlek ami le van írva! Mondtam, lehet dobálózni a bizonyítékok hiányával meg az ártatlanság elvével de teljesen felesleges! Várd csak meg bíg lesznek olyan bátrak az érintettek, hogy magus is elmondják a lényeget!

PT-6| Rodat

#61687
Hát.... köszi, hogy megosztottad velünk ezt az info-t. Én személy szerint teljesen egyetértek az álláspontoddal.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Svindler
#61686
Emberem köszönöm, hogy inteligenciádít maradéktalanul feltártad a nyilvánosságnak! Személyszerint imádom az ilyen embereket mint te! Remélem lesz még alkalmunk beszélgetni! Bocsánat te beszélgetsz majd én meg pofázok!

PT-6| Rodat

Amon Serrano
#61685
Most ugye csak viccelsz?? Ti NEM használtatok bogyót! Egyszer sem!!

A játék az nem játék! Mostmár jól helyben kéne hagyni valakit!

TS Zolly
#61684
Ne izégess má! És tudod mit? Én már ezt el is hiszem. Kitudja? Lehet. Marad a kisflopi.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

FCH kari
#61683
amugy az a Mismatch mit jelent a codban találkoztam ilyennel mikor szar térképet raktabe

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

FCH kari
#61682
téged meg azért vág majd ki a pb mer 2db olyan file van a gépeden

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

TS Zolly
#61681
Ahha, ugyan az. Na akkor az enyémet mentem máshová, hogy meglegyen.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

uHs Gerzson
#61680
nm 😉 unatkoztam így nem volt más dolgom 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?