Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
www.battlefield.hu
azt írja ,hogy cdkey not valid!!!
Próbáltam már a cdkeycheck-et is, de semmi változás!!
Plz help!!!
Gigabyte B450 Aorus Pro, RYZEN 5 5600X , G.Skill Aegis 32GB DDR4 3200MHz, Sapphire RX6700XT Nitro+ , FSP 700W hyper m , Cooler Master Silencio 650 Pure
Egyébként meg ha legalább 16 ellenség van, akkor a legritkább esetben szoktam gyalogosra lõni(gunner hiányában szinte soha). Egész egyszerûen azért, mert a páncélozott nehéz jármûveket könnyebb eltalálni, nameg erre amúgyis a heli a legalkalmasabb. A gyalogosokat a gyalogosok is le tudják lõni.
Te tényleg ekkora barom vagy? Eddig ez nem jött le az írásaidból. Helid/repülõd lila fellegeiben így elszálltál?
"Amikor hangsulyozzak ez egy csapat jatek, akkor nem tudom egyesek miert szeretnek elerni, ha mindenhatoak lennenek, mint egy single playeres jatekban. "
Na ezaz b+! A heli, de fõleg a repülõ _mindenható volt_, pont úgy, mint egy single playeres játékban! Értem én, hogy fáj, hogy megfosztanak ettõl az istenszerû létezéstõl. Szar, mi?
"Ugyertem a taplaleklanc aljarol, ne akarjon mar megkuzdeni a foemlossel, nekik is megvan erre az ellenszeruk vessek be azt/a masik foemlos/."
1. Az ellenszere pont nem a "másik fõemlõs". Volt rá ellenszer, igen, csak éppen használni nem lehetett. Most már lehet.
2. Ez a táplálékláncos-fõemlõsös(Inkább csúcsragadozó, nem? Fõemlõs a csimpánz, gorilla, ember...) hasonlatod meg igencsak faszság, a háború eléggé távol áll a természettõl.
Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN
nahh õ vezeti az ea ranglistát 2025óra játékkal és ebbõl 1800 karkand 600 snájper ... ennyi fekvés után szerintem komojj felfekvései lehetnek<#bohoc>#bohoc><#kacsint>#kacsint>
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
<#law>#law>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
De ha megvan feltétlenûl írj nekem. Ismerek egy-két ídõkorlát nélküli szervert.
Úgyis kevés az igazán jó pilóta a demóban, így legalább lehetnék gunner és rendet rakhatnánk<#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#hehe>#hehe>.
kicsit elkendõzitek azt a tényt, hogy a repülõ és a heli egy átlagos szerveren egy átlagos körben általában nem azzal tölti az idejét, hogy az ellenség repülõjét, helijét vadássza, hanem inkább a sokkal több frag-gel kecsegtetõ gyalogsági gyülekezõhelyeket látogatja bombákkal, gépágyúval...
ezért olyan ideges a nép
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Teljes mértékben egyetértek, ezzel megmondtad a frankót<#eljen>#eljen>.
Akkor persze rögtön elkezdenek nyígni, ha a fõemlõst vezetõ valaki jobb az ellenség oldalán, mint a sajátjukon.
Engem is idegesít ha az ellenség repülõgép-pilótája jobb, mint a miénk(gyakorlatilag mindig ez a helyzet<#nemtudom>#nemtudom>), mivel helipilótaként így nem egyszerû repkedni, de még egy árva szót sem írtam emiatt a játékban senkinek, és akkor sem írnék ha a teljessel nyomnám. Valószínûleg azért jobb õ, mert többet gyakorolta, és mivel õ vezeti a fõemlõst, kihasználva az abból adódó elõnyöket, kaszál is -teljesen megérdemelten.
onnan fenntrõl a helikopter vagy a repülõ fülkéjébõl azt képzelik a pilóták, hogy lent a földön azért sírnak a gyalogbékák, mert nem tudják kilõni a helit a M16-tal és hogy miért nem megy olyan könnyen, mintha egy másik gyalogosra lõnének... (én is sokat repülök, és ha repülõjárgányban ülök én is így érzem), pedig nem így van, a gyalogos azzal az eszközzel is tehetetlen, amit arra találtak ki, és ez volt a dühítõ.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Elsõ helyeken landoltunk mind a két körben, és ezt még schrank néni sem tudta megakadályozni a kis gagyi puffogó matchboxaival! <#hehe>#hehe>
Az iglák tényleg jobbak, veszélyesebbek, mosmár ezekre is fokozottabban oda kell figyelni a heli személyzetének. Néhányan probálkoztak srawal, ami persze nem fogott ki a joyal felszerelkezett öreg róka GCR-en! <#mf1>#mf1> Ami durva volt hogy az igla is sebzett a pilótafülkében, jól jött hogy GCR medic volt. S mostmár igenis kell sztem egy engi a helibe (mondjuk én eddig is mindig arra spawnolatam ha gunerkedtem) de mostmár le kell szállni ás manuálisan javítani a koptert!
Azért vicc hogy lassan egy éve kinn a cucc és most olyan, mint amilyennek kellett volna hogy legyen a kiadáskor. S szerintem még mindig nem az igazi..
-tRs-Landor
mellesleg nem barmolnak bele a játékba, pusztán fejlesztik, ill. a többség igényei szerint javítják. a többség jelen esetben a demóhoz képest jelentõsen más tulajdonságokkal bíró megjelent játék fizetõ ügyfélköre. tisztelettel 😊
www.battlefield.hu
A helyedben csak megprobalnam kikuszobolni ezt a "teljes verzio nagyon szaggat problemat" es belekostolnek a levesbe !
De mindjart leszedem a demot egy kis nosztalgiara, amikor meg istenkent tiszteltek a heliket erzesert 😊
Amugy a valtozasokra tenyleg szukseg volt, ugy hogy, harminc kockafeju tesztel egy multi jatekot egy irodaban elszigetlve a vilagtol, nem lehet jo jatekot csinalni.CSak sajnos itt is mukodik a sok lud disznot gyoz mondas, sok gyaloghuszar -> sok siras -> arra fele megy el a jatek.
Amikor hangsulyozzak ez egy csapat jatek, akkor nem tudom egyesek miert szeretnek elerni, ha mindenhatoak lennenek, mint egy single playeres jatekban. Ugyertem a taplaleklanc aljarol, ne akarjon mar megkuzdeni a foemlossel, nekik is megvan erre az ellenszeruk vessek be azt/a masik foemlos/.Persze ez publicon kivitelezhetetlen, es akkor kezdodik a szarkvaras mint most, de ez lenne az en piciny almom 😊
szerintem
nem azért, de a demóhoz képest már olyan változtatások vannak, amiket te nem tapasztaltál, ráadásul mindig oman...<#nezze>#nezze>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Nagy tévedés, én ilyet nem írtam. Én csak szeretném, hogy az legyen<#nezze>#nezze>.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Én nem értem... Nálam 2 tanklövés esetén semmi sem marad a helibõl. Egy találat esetén elfogy a csík háromnegyede(belemegy a pirosba). Tehát ha már egy kissé sérült helit talál el a tank, akkor az szinte fix, hogy minimum kigyullad.
Persze olyan már nekem is volt, hogy hallottam, hogy eltalált(olyat koppant, hogy majdnem lefordultam a székrõl), de semmi baja sem lett a helinek, de ez bug.
A SRAW-okkal meg gyakran az ellenkezõje van: úgy tûnik, hogy legalább 2-3 méterrel mellé megy, aztán mégis betalál, de ezekrõl rengeteg videó kering a neten is. Ilyen szarul van megírva a BF2 találatjelzõ része. De ez bug, szóval inkább ezeket kellene kijavítani, mint belebarmolni a játékba.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
a légvédelem meg: egyértelmû, hogy úgy volt használhatatlan az egész rendszer ahogy van. persze megértem, hogy ennek örültek a pilóták. itt nem arról van szó, hogy a valós életben mennyire lennének erõsek. a lényeg az, hogy ez egy játék, amiben nem voltak fair módon beállítva az erõviszonyok. egy játékban elvileg meg kellene valósítani egy egyensúlyt. na hát itt ilyen nem volt. azért van légvédelem, hogy azt használják a repülõ dolgok ellen, senki nem egy humveeval akar leállni valahol hogy 1000-rel lõje a helikoptereket. nem arra való.
az a baj, hogy a repülõsök elvesztették az eddig megkérdõjelezhetetlen fölényüket, ezt nehéz elviselni tudom.
<#dumcsi>#dumcsi>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Pl:azt írod,hogy mindenki kezdte megszokni a játékot úgy ahogy van,ez szerintem erõs túlzás max a helisekre meg a repcsisekre igaz.Következõ hülyeség:" mert azért adtak el belõle X millió darabot, mert a játékosok többségének úgy tetszik, ahogy van (a légi jármqûek dominanciája ellenére)"Nem tudom a többiek hogy vannak vele de én csak akkor tudtam meg milyen erõs légifölény van a játékban amikor megvettem és online játszottam vele.A harmadik és szerintem a legnagyobb hülyeség,hogy szerinted ez valósághû játék.....
Légi jármüvek a való életben nagyon soxor leesnek. Gondolj csak itt a láthatatlan lopakodók kilövésére. Helit egy válról indítható sztinger lekapja.
Helik lelövésérõl sem kell kisregényt irni, hisz itt nagyon soxor leirták, a kiskocsi többet ér helik ellen, mint az arra szánt mobil AA. Sejtem, te még nem heliztél sarki péniszkulán. Igaz van pár igla, de olyan helyeken vannak, hogy egy jobb helis és barátja, ugyis azt szedi ki elöbb. Városi mappon meg nem nagyon szaladgálnak AT-el. Kiskocsival meg nem érnek túl messzire, mert egy GL megáljt mond nekik.
Hidd el, sokkal jobb lesz igy a játék ezzel a pöcsel.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Koschwarz: Ha szerinted az lenne a "jo" megoldas, ha igy mukodne a tv /latohatarig/, en is tamogatnam, ha igy mukodne a tunguska es baratai,mert az akkor fair.
szerintem
a repülõ tárgyak igencsak el voltak túlozva. azért 2-3 tanklövést (páncéltörõ!) ne bírjon már ki egy heli. ugyanígy szinte immunisak voltak a légvédelmi rendszerekre, mert azok annyira el voltak gyengítve, hogy legfeljebb sûrû fohászok hatására sikerült hébe-hóba leszedni 1-1 helit (aki a következõ spawnkor a pálya másik végérõl megküldte a légvédelmet TV raksival), repcsit meg szinte soha. szal ráfért a kiegyensúlyozás. majd szépen megtanulnak a repcsisek is magasan közlekedni, bejelölt célpontra rárepülni, légvédelmet kiszedni, stb.
www.battlefield.hu
Én mondjuk alapból nem vagyok híve ennek a késõbbi változtatgatásnak, szerintem már mindenki kezdte megszokni a játékot olyannak, amilyen, a hibáival, az túl erõsnek vélt légi jármûvekkel együtt. Én amondó vagyok, hogy akinek nem tetszik egy játék, vagy annak bármely részlete, annak nem kötelezõ játszania vele, vagy ha mégis akkor meg szokjon hozzá, viselje el. Szerintem, ha egyszer a készítõk csináltak egy játékot, akkor azt hagyják is olyannak, amilyenre csinálták, mert azért adtak el belõle X millió darabot, mert a játékosok többségének úgy tetszik, ahogy van (a légi jármqûek dominanciája ellenére), és nem azért mert x hónap múlva majd kijön egy patch. Ha esetleg valamin változtatni szeretnének, azt tegyék meg a következQ résszel. Azt meg majd azok fogják megvenni, akiknek az tetszik. És ezt nem azért írom, mert szertek helizni, ha a helit erõsítenék, akkor is ez lenne a véleményem.
Egyébként meg ahogy olvasgattam most meg a sniperek meg a supportok lettek túl erõsek, (bár a supportot én is gyengének tartottam az alap fegyverével)úgyhogy lehet várni a patch patchét, ergó semmi értelme az egésznek, mindig lesz olyan, ami valakinek szúrja a szemét.
A légi jármûvek dominanciájáról pedig annyit,(bár sokan értelmetlennek tartják a való élet és a játék közötti összehasonlítást, én úgy vélem, hogy egy játék éppen attól lesz jó, hogy az közelít a valósághûhöz, az autós játékok közül is például azok az igazán jók szerintem, amelyek élethûek(ellenpélda NFS:Most Wanted 250-nel lefejelem a falat, aztán mehetek tovább, illetve mehettem volna tovább, ha nem uninstalláltam volna e jelenet után az egészet<#hehe>#hehe>), hogy szerintem az igazi háborúban sem lõnek le túl gyakran vadászgépet a földrõl, és a heli is talán nyerõ helyzetben érezheti magát a földi csapatokkal szemben.
"mert 0, olvasd a szamrol szepen NULLA kihivas volt helizni."
Errõl meg annyit, hogy én speciel a demó megjelenésétõl (tehát kb 7 hónapja)üzöm az ipart, napi 2-3 óra játékkal, egyetlen pályán(ergó a pályaismerettel nagy gond nincs, ami a helizéshez nem árt), de még mindig van úgy, hogy igencsak megizzadom egy-egy szituációban(a múltkor is szerintem megdöntöttem az egy helire, 10 másodperc alatt kilõtt rakéták rekordját, mondjuk nem találtak el, de le is zuhantam, tehát még mindig van min csiszolni), de még mindig elõfordul, hogy belépek egy üres szerverre gyakorolni.
Tehát akit nem lehet(ett) leszedni, azt talán nem véletlenûl nem lehetett, hanem azért mert gyakorolt már "egy kicsit".
És már megbocsásson mindenki(aki nyígott a túl erõsnek tartott helik ellen), hogy ezt írom, de azok egyszerûen BÉNÁK. Kb. egy hónapja tálalkoztam az eddigi legjobb helikopterpilótával és négybõl háromszor én szedtem le õt kiskocsival(FAV-val), pedig én még csak transzportkirály sem vagyok, mint itt egyesek (<#wave>#wave>schrank...<#hehe>#hehe>). Kétszer úgy küzdöttünk, hogy látta, honnan lövök rá és különösebb fedezék sem volt.
Elkezdi lõni az ember, aztán ha jön felé a heli, akkor belehuppan a sofõr székébe és elindul a heli felé, ha az túl ment a kiskocsin akkor vissza F2-be és tûz, és így tovább. Egyszer én nyertem így, egyszer meg õ, de akkor is csak azért mert félrenyomtam egy gombot. Kétszer pedig úgy lõttem le, hogy nem tudta, hol vagyok és már füstölt, mikor a közelembe jött. Igaz ugyan, hogy nem volt gunnere, de ebbõl is látni, hogy nem reménytelen.
Erre a módszerre, nehogy azt írjátok, hogy "Mi ez, spanyol viasz...?" Nagyon úgy tûnik, hogy ez sokaknak újdonság, különben nem lett volna a helik elleni nyígás. A srác egyébként tényleg jól nyomta, mert mikor átálltam hozzá gunnernek, nem sürün haltam meg a helijében. Csak hát mint ahogy azt alma2 tökéletesen megfogalmazta: senki nem akart minket eléggé leszedni.
Én már rájöttem, hogy ha nincs gunnerem, nem szabad engedni a kiskocsik kötözködésének(hangsúlyozom még a patch elõtti állapotokat tekintve), mert egész egyszerûen gyakorlatilag nincs esélye a helinek. Ha a heli nyer is tuti, hogy huzhat haza javítani. Baromi idegesítõ ugyan, hogy mi a f...-t képzel a kiscsákó abban a kis izében, de jobban teszi az ember ha magasan repked(ilyenkor kevésbé sebez), és szarik rá a kiskocsisra és másra vadászik.
Huhh.. ez hosszú volt. Úgyhogy aki végigolvasta, annak minimum jár egy ilyen:<#worship>#worship>
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Minden jog fenntartva!
Nem is bonyolult ... <#hehe>#hehe>
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
-tRs-Landor
a másik lehetõség tényleg az, ahogy meow írta, amikor távolodik (ha megúsztad az elsõ támadást), de így meg ugyanolyan hamar eltûnik a látótávolságról a gép,
tesz egy-két kanyart, máris köze nincs a rakétának a befogáshoz.
ennél már csak a hirtelen irányt változtató rakéták az idegesítõbbek.
a tv-rakéta hatótávolságának csökkentése...nem tudom. az biztos hogy az nem volt jó hogy kilõtték a ködbe, aztán a gyakorlottabbak így szedték ki a felszálló ellenséges heliket. most nem tudom, hogy mekkora pontosan a hatótávolsága, de szerintem az (lenne) a fair, ha a hatótávolsága a (100%-os) látótávolság lenne. se több, se kevesebb.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Elérték végre azt, hogy nem ugribugri fasztarisznya nub vérpistikék fogják a repülõ jármûveket elvinni, mert rövidúton beleunnak, hogy állandó veszélynek vannak kitéve, hanem csak a tapasztaltabb pilóták fognak repülni, akik nem csak a saját freggeléseikkel lesznek elfoglalva, hanem esetleg még földi támogatást is nyujtanak.
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
De most! Hahahahahahah 😄 Jon szembol, raksi ki, viszlat, mar fordulok is el 😛
Together we'll fly someday...
Szerintetek ez így frankó? Mert szerintem rohadtul nem....
Másik ugyanazon szerveren karkand, PKM teszt. Egymás után 3 embert szedtem le 1 PKM lövéssel. Ugribugrik rendszeresen ottmaradtak a PKM-zárótûz alatt. Állva viszont középtávra sem lõtt jól. Új sniper fegyvó nagyon veszélyes.
Ez tetszett.
Nem is tudom ki írta, hogy szerinte az essex erõsebb lett: szerintem eddig is nagyon durva volt a 2 légvédelmi ütegével, amik sokkal jobbak, mint a mobil légvédelem. Csak eddig nem ültek bele az emberek, csak ha kemp volt.....
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
az én májamnak egyelõre fél óra játék után az tett igazán jót, hogy jónéhány reflexbõl ugribugrit szedtem ki pusztán azzal, hogy sima céllövölde volt a pattogó figura. eddig ugye idegesítõ volt, hogy elkezd ugrálni és még lõni is tud, ezért én mint álló alak könnyû célpont voltam. most meg elképzeltem, hogy nyomogatja az ugrálásgombot, közben a bal egérgombot, és semmi...<#hehe>#hehe><#hehe>#hehe><#hehe>#hehe><#ravasz1>#ravasz1><#taps>#taps>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
(valaki elmondhatná nekik hogy Lara Croft elvileg angol, nem szeretném a következõ részben Woopy Goldberget látni a szerepben a politikai korrektség miatt <#hehe>#hehe>)
A kedvenc palyajan kuzdottunk meg vele /Kubra dam/ vegul.De a hatalmas csapat eroviszony kulonbseg miatt 1 percig, ha birtuk tartani a helipadot.
De mivel verszemet kaptunk, es o volt a number 1 ellenseg, nem volt nehez megtalalni a levegoben, bar igen mocskos szaja van, igy hamar rankragadt a stilusa.AA gun hijan, a hid kozepen csak sraw-al lovoldoztuk, nem jartunk sikertelenul, sot egyedul is volt, hogy beleengedtem 2-ot es mar pottyant is lefele, szerintem abszolut nem jol csinalta, ha onnan nezzuk, o meg direkt minket irtott, Bar ritkan jott ossze a kettonk ossztuze ellene a mi hulyesegeink miatt.De egy percig se ereztuk, hogy serthetetlen es halhatatlan, mint ahogy sokan allitjak a mai napig a helikrol, egyszeruen csak akarni kell leloni es mar nincs is az egen.Szoval potyogott o is azert rendesen es mindezt a srawoknak koszonhetjuk.Bar patch elott ket srawtol, meg csak kigyulladt a heli, o rendszerint inkabb kiugrott es ongyilkos lett, hogy ezzel is bosszantson minket.
Nepszerusege sajat csapataban is a padlot nyaldosta, bar nem lattunk at a tuloldara de 10 eves szinvonalon, folyamatosan inditotta a kickvotokat sajat csapattarsai ellen, bar a vegefele atfordult a kocka, hogy mindenki ot probalta kiszavazni a csapatabol, persze en NO-t nyomtam, nehogy mar eltunjon az ellenfel 😊
Ket anyazas kozt, neha befert egy ket kerdes is, mint kiderult 26 eves, munkanelkui azert jatszott mar tobb mint 1000 orat, es a "farkaval" iranyitja a helit, bar a gunner szerint tuti, hogy nem joy-al.
Ezt a kort magasan nyerte annak koszonhetoen, o csak cobraval hajlando repulni, es mi igazabol a foldrol vivtunk vele harcot, mert nem volt helink sose.
Szerintem elegge egy geek arc, ami kepet kialakitott magarol.Bar nem eloszor talalkoztunk vele.
Kovetkezo kornel, mindent megtettunk, hogy vedjuk is a helipadot, ugy, hogy neki ne legyen sok orome az egben ami sikeresen osszejott, mi meg mindig a tehennel repultunk, kozben mar mindenki ot szidta a csapatabol, hogy gay es az anyukajaval lakik stb./Bar ezt nem ertem miert probelma 😊/
Arca az van rendesen, /akarcsak nekunk/ ilyeneket irogatott be: tudod hogy ki vagyok en az isten number one heli pilota.Persze rohogtunk rajta.Miutan jo parszor lelottuk a cobrajat, a statja is a padlot nyaldosta.Utoljra akkor lattam repulni, mert igen jol kezeli, meg kell hagyni a raketajit, amikor sikerult kiszednem a tehennel, raketa-raketa utkozetben, bar lehet, hogy a gunnerem azert segitett 😊 Szepen kilepett, gyalazatos stattal.
De volt amikor irta, "en vagyok az Isten a helivel"... erre kapta is a valaszt sajat csapatabol, de nelkule egy nulla vagy.Amiben nem vagyok biztos, hogy igaz is ra, de mindesetre jol hangzott, hogy a sajat csapata szidalmazta 😊
Persze ot igazabol azert utaltak, a mi oldalunkrol, mert szepen irtott is.
De miutan eltunt maradtunk mi a statunk az egeket verdeste, gondoltam mi is hamarosan kozutalat targyai leszunk, jobb ha lelepunk 😊
Miutan farkat behuzva lelepett a szerverrol, mar joval ejfel utan jarhattunk, meg megneztem elment jatszani egy masik szerverre, hogy ott jatsza az "istent", de mar nem volt annyi eronk, kedvunk, hogy utana menjunk es onnan is eluldozzuk 😊
Szerintem lehetne csinalni ilyen riportokat, a N#1 jatekosokrol.
Kulfoldi tudositonkat hallhattatok, MR NUMBER 1 pilotarol.
szerintem
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Together we'll fly someday...
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Mellesleg az új peccsnek az igazi "áldozatai" azok a "prók" akik teljesen rááltak már a bunnihop/dolphin diving + tube teknikára ...
Szerencsétlen squad, váletlenül összefutottam egy 3 fõs squaddal ... 1: jött a gránát ... elpattogott, majd vadul elkezdtek ide-oda ugrálni, csak közben egyikük se tudott lõni ... én pedig lehasaltam, és Trrrrrrrrrrrrrrrrrr ... ledaráltam a nyuszikat ... egyedül az elpattogó, hátam mögött valahol robbanó gránát sebzett 😊
Olyan lesz a Game mint a PRMM ... minden squad egy medic+support duó lesz ... 😊
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
1. Végre meg kell tanulni repülni, és helizni. Egy élmény lett a repülés, izgi, változatos. Eddig megcsináltam ugyanazt a figurát 122-szer és nem volt ember (Odint kivéve) (ha csak el nem cseszerintettél valamit), aki leszed. Most viszont rengeteg dologra kell figyelni. Végre nem uncsi a repcsi! Legalább az összes repcsis láma le fog szokni a repülésrõl.
2. A heli tv-raksiját kicsit sztem túl rövidre vették. Mindenesetre Apache még mindig nagyon brutál helis eredményeket tud összehozni, elmondása szerint gyengült a heli de még mindig atombrutál fegyver tud lenni jó kezekben.
3. Az AK tényleg erõsebb lett, vagy csak az ugrálás hiánya miatt tûnik brutálabbnak? Az amcsi alapmedic cucc viszont sztem távolra pontatlanabb lett.
4. A PKM-et és társait viszont én úgy gondolom eltúlozták.
Konklúzió: A játék szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb lett, meccseken (persze 32-eseken) új stratégiai elemek megjelenése várható, amitõl izgalmasabb és változatosabb lesz a játékmenet. <#eljen>#eljen> Kíváncsi leszek, mennyire változnak meg a meccsek pld egy zataron, vagy egy oilfieldsen most a peccs után.
Ami biztos, a jó repcsisek és a jó földi egységek fontosabbak lesznek, mint eddig.
A JCSR nem kerülget ...