Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zs0lt1
#63591
mondod te, akinek mi is a klánja? <#idiota>

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

SigS
#63590
Shrank atlotte a palyat? Elment a Mec bazisig? <#merges2>
Szerintem at kene vilagittatni a PB-vel <#vigyor3>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

mNzJean
#63589
nem tudtátok ,hogy lopni csalni hazudni és basecampelni csúnya dolog? <#ejnye1>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Zs0lt1
#63588
LOOL 😄
ja gondolom azon a szerveren volt, ahol a bc-br tiltott.
tegnap nekem is volt egy 'kirohanásom'.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#63587
Na! Velem is pont ugyan ez volt!<#wilting>
Csak én azt írta be hogy: "A kurva anyádat kempelsz avval a szar repülõvel te faszgeci?!" <#kuss>

-tRs-Landor

#63586
1536..

-tRs-Landor

Danee
#63585
Ez lol:
Gulf of Oman, beülök a vadászgépbe, még a földön vagyok, mikor schrank megöl ESSEXEL... beirom hogy hogy a faszba csinálta, erre kivágott a "FASZ" szó használatáért

mesor
#63584
Neked milyen configod van hogy 512-vel játszhatatlan?

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

mesor
#63583
512 rammal kevesebbnek mi?
<#idiota><#mf2>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#63582
Nekem is 512 MB van, de játszhatatlanul szaggat. Úgyhogy szerintem mindenképpen szerezz még be legalább 512-t, hacsak nem akarsz egy képregénnyel játszani.
#63581
de mi sokkal kevesebbnek érzünk téged!

<#mf2>

-tRs-Landor

mesor
#63580
"grafikamániás"!?
LOL
SZVSZ aki ebbe a kategóriába tartozik az már rég a 7-es seriánál tart!
Amúgy meg miért lenne égõ 512Ram én semmivel sem érzem magam kevesebbnek ettõl!

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#63579
Azt hol találom? Mert faq-ban nem láttam, de lehet hogy csak elkerülte a figyelmemet!

#63578
Csak azért kérdeztem rá a vid kártyára mert jártam több játékkal is már úgy hogy az fx 5600-at ment de ezzel meg nem!!! Szal azt mondod min. 1gb de ha lehet inkább 2gb? Meglátjuk futi-e még mert most vettem monitort is(Benq 19" TFT) meg még a vinyót is meg kell vennem! Köszi a segítõkészséget, és bocs az elõbbiekért!

#63577
<#felkialtas> Yan este gyertek Vietnamozni!!<#gun>

-tRs-Landor

mesor
#63576
LOL! Ez legalább magyar ramkeden volt?
berci! 6600GT-vel menni fog, 512 ram is elég, (átmenetileg én is annyival játszom) de eléggé le kell húzni a grafikát hogy játszható legyen szal' ha van rá lehetõséged minél elõbb vegyél hozzá még 512-t hogy 1G-d legyen. Úgy már szépen el fog futni rajta. Ja és az alapvetõ szabályokat érdemes megtanulni mielõtt neten kezdesz el játszani!

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Lazarus
#63575
Szerintem már megagyalták néhányszor, azért lett ilyen
schrank
#63574
ojé ezt tudtam csak te nem vagy hardverbuzi aki ráadásul béna is mert ha nekem 6600GT-m lenne nem égetném magam fél giga rammal <#miaz>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#63573
hát a 14. havi segélybõl édesegyetlendrágajótesvérem <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Yan
#63572
ez igaz, de nekem ment kisebben is 😊

&#165; xfire: kistekila

schrank
#63571
bf-eknél már az 1942-nél is ajánlott volt az 1GB úgyhogy a vga-ból ítél grafikamániás vagy amit amit jobb ha elfelejtesz a lószar fél gigáddal ha szépet akarsz 2GB-t kell <#nezze>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#63570
Na most miért kissebségized le szegény kempert?!<#ejnye1>
Meg egyébként is baromság... hogy lenne már pénze egy ilyen bf2t is futtató konfigra egy romának? <#nevetes1>

-tRs-Landor

#63569
Ez idiota ilyent jol meg kéne verni!

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#63568
Kösz a választ! Eggyáltalán nem játszom a sértõdöttet! Nekem 512MB a memóriám az nagy baj? Vagy inkább vegyek még bele? NV Geforce N6600GT-vel ugye megy?

schrank
#63567
neki lehet mert õ volt a 2005-ös év játékosa <#kuss>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#63566
ott csak a hivatalos szöveg van valójában amire szükséged lesz az 10GB-os C-meghajtó 1GB RAM ; min. ATI9600 vagy NV5700 2.5GHz CPU és nem játszani a sértõdöttet mert a szervereken sokkal csúnyábbakat fognak neked írogatni <#ravasz1><#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Danee
#63565
Ha ki van irva az EA HU-ra hogy NO BC , akkor az ilyen cigányok miért kempelnek mint ODIN????? rájuk nem vonatkozik a szabály vagy mi??

Yan
#63564
A bannerban: F.A.Q

&#165; xfire: kistekila

#63563
Valakitõl egy komoly választ légyszi! Milyen rendszerkövetelménye van a BF2-nek fõleg ha majd neten is akarok játszani???

JCSR Apache
#63562
Giga brutál.Úgy röhögtem hogy könnyezett a szemem.<#nevetes1><#nevetes1>

ERykk
#63561
<#taps>Mondd meg neki😉<#smile>

#63560
Én szaloncukorból csak a zseléset szeretem,úgyhogy csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel! Köszi nekem csúszik anélkül is, de általában az ilyen dolgokban az emberek magukból indulnak ki, lehet hogy akkor inkább neked kéne nem nekem!!!

schrank
#63559
zselésbõl még a szaloncukor is szar <#vomit> ha meg a zselét síkosítónak szántad akkor meg tekerd össze az egérpadot és dogd oda ahová én gondolom <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Lazarus
#63558
8 év alatt csak a battlefield2 telepítésével szoptam
#63557
Nem, zselés univerzális egérpad lesz! Az jó? 😊

schrank
#63556
ezt most viccnek szántad vagy csak ratyi 5GB-os C-d van és "szopol" <#mf2>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#63555
psszt... #58694

-tRs-Landor

#63554
<#eljen>
zebramintás egérpad? megvan?

-tRs-Landor

Lazarus
#63553



#63552
Mi a problémád vele? Vmi nem jó?

#63551
vááááááááááááá 😄DDDD
közveszélyes!!!!4

-tRs-Landor

schrank
#63550
háááát amiket itt felsoroltál azok nélkül fel sem tudnál menni a szerverekre játszani<#hehe> amúgy kiállíttotta össze ezt a konfigot a

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#63549
Ha minden igaz Kedden meglesz a BF2 eredetiben! Mikrofonos fejhallgató, és hama görgõs egér már megvan! Lassan meglesz a 250-es vinyó és az új ledes venti is! Nem sokára beszállok én is a gyilkolásba ha nem baj! 😊

schrank
#63548
próbáld csak ki õket de utána ne nyávogjál hogy kibaszott a PB meg nem tudod felpeccselni meg kidob az asztalra meg ... <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

vsly
#63547

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

Promi
#63546
Az elet oromei.<#vigyor>
Robogo
#63545
Hehe Farock ma leszedtelek többször is.<#mf1><#hehe>

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

#63544
a piros csapattárs teamkill még fennáll :-( :-(

Asus Maximus III For,IC i5,GTX570,8gb memo,750W Corstáp,kb 10TB HDD,256 Cors SSDCorsair Obsidian ház, Dell 24\'\', Saitek X52,Logitech g15,g13,Micr. G9x SWTOR - Diehard

#63542
Tudtommal a játké könyvtárába illik tenni😛

Asus Maximus III For,IC i5,GTX570,8gb memo,750W Corstáp,kb 10TB HDD,256 Cors SSDCorsair Obsidian ház, Dell 24\'\', Saitek X52,Logitech g15,g13,Micr. G9x SWTOR - Diehard