172092
  • SigS
    #163529
    mirror?
  • JagFater
    #163528
    Hát az egy vicc...
    Ellenben az FH2-ben a Point Du Hoc pálya szenzációs. :-)
  • koschwarz
    #163527
    a kék gyöngy operáció pálya egy vicc. az usával szinte képtelenség kijutni a partra, legalábbis 64-es mapon, lehet hogy kevesebb játékosnál könnyebb átcsúszni...mindenesetre tegnap több kört is játszottam mindkét oldalon 64-es mapon, és egyszer sem sikerült az usának kijutni. egy mészárlás az egész. legalább helikopterek lennének.
  • koschwarz
    #163526
    te tudod.
  • Beers
    #163525
    Mivel eddig nem volt router, nem változott ahhoz képpest semmi :)!
  • Running
    #163524
    A battlefield.clanwar.hu oldal, illetve az össze clanwar-os oldal, szerverkarbantartás miatt nem üzemel, reméljük most már hamarosan ismét elérhetőek lesznek az oldalak...
  • direwolf
    #163523
    Ok, nekem viszont a játék csak másodlagos. XP-vel vannak más gondok. Win7 eddig mindenben perfekt, csak és kizárólag a BF2-vel van ez a szarság... és ez sem biztos, hogy az oprendszer miatt...
  • koschwarz
    #163522
    kb. ez a véleményem nekem is. hiába hajtogatják egyesek, hogy a win7 ilyen fasza, meg olyan jó, majdnem minden játéktopikban sír valaki, hogy "miért fagy ki a játék, pedig csúcskonfigom van, meg a win7...". hát ezért!

    lehet hogy őskövület vagyok, de a jó öreg xp-vel semmi gondom nincs. persze nem is játszom dx10-ben.
  • JagFater
    #163521
    A DMZ-vel nem oldottál meg semmit, csak a tünetet kezelted...
    Most gyakorlatilag kiiktattad magad a routerből. Számodra a router megszűnt létezni és ezt komolyan mondom. Egy az egybe vagy rákötve a netre, ami a legrosszabb, amit tehetsz.
    Ha eddig nem volt vírusod, most majd lesz...
  • direwolf
    #163520
    Szóval nálad is ugyan ez a helyzet?
  • TDC Geronimo
    #163519
    alt+tab fix
  • direwolf
    #163518
    Az az első amit kikapcsolok install után :)
  • direwolf
    #163517
    Az isiben biztos az a menő...
  • nandorb
    #163516
    a punkbaster-al kul. nincs gond minden siman muxik...mas dolgok is... csak az internet XP-n mikor a speedtestet csinaltam kevessebb volt a pingem mint Seven-n...Szerintem magat az operacios rendszert vmiben jo elbasztak,gyorsnak gyors de szar ha bugos...
  • nandorb
    #163515
    van es meg tudod mi a baj az hogy megy 40-60ping es egyszerre felugrik 140-tol 400ig is de utana vissza ugrik...szinten win7 64bit...az RTM meg most mar belassult total a gep nagy valoszinusegben a vistat felrakom annal nincs ilyesmi talan...:D
  • eugabesz
    #163514
    ahha...és hol a sthella stinger??e...ha az benne lenne ,akkor mi vagányak lennének a repcsisek mi??
  • schrank
    #163513
    a légvédelem perfekt lett nem túl könnyű pont jó ...
  • eugabesz
    #163512
    Majd jönnének még a huggyos körtére,de majd kidobálom őket...annyira nem kircsi az 1.5
  • schrank
    #163511
    1.5-óta kihaltak az aix szerverek ...
  • eugabesz
    #163510
    engem a PnkBstrB.exe miatt csesueget mindig,de neked más problémád van..menj a felhasználói fiókok felügyelete beállításaihoz és húzd a csúszkát teljesen lentre...és probléma ohne.
  • Fujiryu
    #163509
    Hát szerintem azért páran rossz emberre gondolnak :)
  • joebacsi
    #163508
    Minek? Már úgy is mindenki tudja :)
  • HTS s3rg1nh00
    #163507
    viszont az is igaz,hogyha valaki Fiji-t ír amiben majdnem egymás mellett van a 2 i betű,akkor annyival csak nem viszi arrébb az ujját...
    de már ki lett tárgyalva,hogy tévedtem
  • Fujiryu
    #163506
    gy helyett i-t írni kevésbé valószínű mint u helyett i-t...tekintve, hogy az u meg i egymás mellett van a billentyűzeten.
  • schrank
    #163505
    miért kell mindíg alegfrisebb progikat feltelepíteni ha úgy is tudjátok hogy semmi nem fog futni miattuk ? vagy isibe az a menő ha nekem már win 7-em eredeti kalózkiadásban van igaz csak az aknakeresőjével tudok játszani de én vagyok a király ...
  • Fujiryu
    #163504
    Akkor már talán azt is beírhatnád, hogy ki használja azt a nicket erről a fórumról :)
  • Csirke4
    #163503
    vanmár demó?
  • mackosajt
    #163502
    Ugyan már, csak már alig várta, hogy benyöghessen valamit, még ha be is nézte.
  • joebacsi
    #163501
    Az ip cím meg a host nem téved :)
  • HTS s3rg1nh00
    #163500
    szerintem most különlegesen az nem Fuji akart lenni hanem figyi,de lehet tévedek
  • direwolf
    #163499
    Hja, és 40-60-as ping mellett...
  • direwolf
    #163498
    Sziasztok!

    Nem tapasztalt még senki olyant win7 64bit-en, hogy 1-2 percenként konneksön práblemeket írogat, és megakad a játék 2-3 másodpercre? Nem tudom, hogy az oprendszer miatt, vagy a netelérésem szaraxik. Beállításokkal pöcsöltem már, a voip-et is kikapcsoltam, próbáltam XP kompatibilis módban indítani, eredmény nélkül.
  • SigS
    #163497
  • nandorb
    #163496
  • Bala10
    #163495
  • nandorb
    #163494
  • Fujiryu
    #163493
    Ahahah.Azért olyanba nem kéne belekeverni amihez semmi közöm :)
  • eugabesz
    #163492
    ááá...csak 2Mbit-es...egy ilyen porfészekben ahol lakom,még ez is nagy szám.
  • Yan
    #163491
    a DMZ-t ne hagyd állandóra!
    miért mekkora net-ed van?
  • n003
    #163490
    Fiji te vagy egy igazi tójai