172092
  • LordMatteo
    #164047
    Ja és a PB-t kikapcsolták a war idejére...Miután felrúgták a flag by flaget (4perc volt hátra a körből, kb 100 tickettel vezettünk), az egyik tagunk beírt annyit, hogy elmehetnek a francba, erre kibannolták csúnya beszédért, restartolták a kört, utána annyira de feljavult a játékuk, hogy a saját alap bázisukról lelőttek Omanon, meg hasonló vicces dolgok...
  • LordMatteo
    #164046
    Egyszer waroztunk ellenük 8v8 conquestet, 16-os mapokon, a szerver már infantryban indult, 32-es Karkandot akartak 4 körön keresztül, és voltak négyen. Ja és náluk a war unlock meg sniper lámulást jelent. :)
  • Livius
    #164045
    Acc és a cd kulcs nem lesz össze párosítva soha. Más cd kulcsal is beléphetsz simán.
  • McKenny
    #164044
    acc=számítógéped, szval szopás ha nem sikerült akkor új gép.
  • Nyezso
    #164043
    Hát lol.. ezt nem értem.. ahogy Sereginho mondta, regeltem egyszerűen az elején 1 accot és megy... de akk hol az összefüggés a CD kulcs és az acc között??! lol
  • n003
    #164042
    a TKM klánt ismeri valaki??
  • HTS s3rg1nh00
    #164041
    hagyd a retek faszba az ea regisztrációt,kell a játékban egy új accot kreálni,beírsz valami fake mailcímet(próbálkozni kell,mert a Fuji annyi accot csinált,hogy jelentősen megcsappant a nem felhasznált címek száma:D),ahhoz valami kis finom jelszót,meg egy nicknév kell ugye,ehhez segít ha írsz egy [HUN]-t,akkor 1.látják hogy magyar vagy 2.kevesebb az esélye,hogy valaki már elszedte előled azt a nicket...
  • Nyezso
    #164040
    Igen, ott próbáltam belépni, de nem enged...
    Viszont mikor az EA küldött levelet, h regeltem azt írta, h itt tudok belépni:
    http://account.ea.com/reg/entry/subscribe-entry.jsp?site=eaeu&country=hu&locale=hu
    Nos, ha belépek az történik, hogy nem lépek be sehova, hanem átdob erre az oldalra (ennek a főoldalára):
    http://www.electronicarts.hu/loginpage.aspx

    És bal oldalt is olvasható h frissíteni kell vagy mi a golyóm.. Erről tudtok vmit..? Mert pl. frissítéshez beírtam az adataimat, és ez fogad:


    Fiókkezelő
    Átköltöztetés megerősítése

    Arra készülsz, hogy meglévő képernyőneved a Nucleus fiókodba költöztesd. A folyamat során a már meglévő képernyőneved hozzákapcsolódik egy új Nucleus fiókhoz. Kattints a „Folytatás” gombra az összefűzéshez!

    Képernyőn megjelenő név: Nyezso

    Ez most mi? Akkor ezt kellene megcsinálni? Vagy ez mi?
  • havercsotány
    #164039
    nekem is van
    csak nem megy fel rá a win 7 :(
  • n003
    #164038
    itten mindenkinek van laptopja????? :DDDD bezzeg ha a munkához kellene akkor senki nem 'villogna' vele :DD
  • Bala10
    #164037
    jobb mint az enyém
  • JagFater
    #164036
    Te hülye vagy b+.
    Ez egy 2 magos 2GHz-en ketyegő 1MB kesses' proci.
    Miről beszélsz?
    Ezen kettő is elmenne egyszerre.
  • endrodiz
    #164035
    ...és az is igaz, hogy 1 ímélhez 1 név köthető...
  • OrionHungary
    #164034
    van ott a "login" képernyőn egy olyan gomb hogy "retrive account" vagy mi arra katt és oda írd be a nick neved meg a jelszót amit regisztráltál
  • LordMatteo
    #164033
    Az van hogy nem tudod a jelszavad (mert acc-hoz az mindenképp kell).
  • Nyezso
    #164032
    Hi!

    Újra én. 1-2 ember aki oly lelkesen segített :P biztos emléxik rám.
    Nos, a kövi a problémám, mert hát miért is menne minden simán. Felraktam mindent ahogy mondtátok, alap, SF, 1.41 és 1.5 sztem ezekkel nincs is gond. Mivel eredeti install közbe beírogattam a keyt meg utána bejött az a register izé.. ilyen szép kék flash alapú vmi.. ott is regeltem, el is fogadta, jött az SF, az is így beírtam kijött a kék izé, ott már kiválasztottam, h létezek, beírtam a keyt és az is sikerült. Így most elvileg azon az accon ott az alap és az SF. Nah, elindítom a gémet, még csak SF -et próbáltam, de ha ebbe nem jó kötve hiszem, h az alapba igen. Szóval SF indít, beírtam, lehet választani, nick v mail.. nick beírom jelszó minden, nem enged be.. beírom maillel.. úgy se enged be.. ha rámek h új acc és az én adataimat adom meg, kiírja, h foglalt.. akk most mi van??

    UI.: Anno játszottam törttel.. nem tudom ott milyen adatokat adtam meg, de a név tuti nem ez volt.. esetleg a mail.. Lehet, h e miatt? Mert most én úgy gondoltam, h ami beregeltem izéket azzal kellene, h beengedjen.., nem? Vagy most itt megint egy új accot csináljak? Vagy nagyon nem vágom már ezt a sok kitöltős s*art :-/

    Előre is köszi!
  • OrionHungary
    #164031
    mert arra gondoltam hogy ő is személyesen lenne ott nem csak a monitoron látszana ...
  • schrank
    #164030
    miért írod többes számba ?! nem bírnál vele vagy szereted megosztani a felebarátaid közt a ....
  • OrionHungary
    #164029
    bárcsak ott tartanánk már
  • Smitiz
    #164028
    Na, köszönöm a válaszokat, most már minden rendben van, a NoCD azért kellett csak hogy a cd mehessen vissza a tokba hogy ne karcolódjon, sajna van hogy rokonok ideszabadulnak a géphez és akkor ész nélkül csak ki van pakolva a cd a gépből, nem ám a tokjába bele vagy hasonló....
    Tényleg az 1.5 kellett neki, szerencsére régi motoros vagyok és el volt mentve az eredeti 1.41es exe, úgyhogy csak visszamásoltam és patcheltem ^^

    Kösz mindent, majd online látjuk egymást, gondolom :)
  • LordMatteo
    #164027
    Mini image az más én is használtam egy időben, csak sajnos sokat crashelt a game, de ha jól tudom, van no cd crack is, ami másol, felülír, stb...Tehát mintha warez lenne a cucc.

    Ejugabesz: Ment PM.
  • jappy
    #164026
    köszike bassza meg mekkora KIRÁLYSÁG LINK. E VÓT A BAJ. VISTA GECIM VAN. kool kircsi vagy szivem:-)
  • schrank
    #164025
    nem lene nehhéz szemközt köpni
  • OrionHungary
    #164024
    ha vista akkor

    ha nem akkor tűzfal nem engedi netre a pb-t
  • OrionHungary
    #164023
    sexszi
  • jappy
    #164022
    SERVICE COMMUNICATION FAILURE

    ezzel basz ki a pb. mi a retek ez??
  • OrionHungary
    #164021
    ha a nocd crack az a mini iso akkor nem mert mindenki azt használja
  • LordMatteo
    #164020
    Istenem, no cd crack, beszarás! :D Aztán ne csodálkozz, ha repül a bann, vagy a kick a PB-től...
  • Manoboy
    #164019
    a crack lehet ártott neki, de próbáld meg. Rakd fel az 1.5-t aztán meglátod utána.
  • OrionHungary
    #164018
    7zip el próbáltad már
  • OrionHungary
    #164017
    nekem 1000 es ahtlon procival elkarcolt 800x600 csak kb 2 perc alatt töltött be volt hogy 16-os mastur-on mire betöltött elbuktuk a kört
  • jappy
    #164016
    ezzer a rohadt punkbusterrel bajlódok. a winfos nem tudja megnyitni a pbsetup.zip faszságot. má letőtöttem ilyen zip mittom én mit de igyse. mi a fuckot csinájak?
  • n003
    #164015
    de igen csak nemtudjuk mi fog történni mert felraktad a nocd krekket .. próbáld meg rátolni az 1.5-t ha nem megy reinstall
  • Herold
    #164014
    Mivel a BF erősen procifüggő, szerintem határeset, de elmegy. Zsúfolt szervereken lehet, hogy szaggatni fog.
  • Smitiz
    #164013
    Miért, az 1.41re nem tehetem rá az 1.5öt?
  • Manoboy
    #164012
    Cracket nem kellett volna felraknod.
    Nem crack kell. amgy az 1.5 -ös patch van érvényben és ahhoz eleve nem is kell cd , szóval kezdheted elölről a telepítést!
  • Smitiz
    #164011
    Ja, és regisztráltam mindent az EAnál ^^
  • Smitiz
    #164010
    Sziasztok, én is Complete Collection tulajdonos vagyok, feltettem mindent szép sorrendben, meg 1.41 meg 1.41 crack hozzá hogy ne kelljen a cd, fut is minden rendessen, de feltűnt hogy csak kb 50 szerver van a listámban, és abból kb 5 van 100as ping alatt, úgyhogy kiszedtem a [Same version only] elől a pipát és így kiad vagy 1000et, de pirossak...

    Akkor a kérdés: nálam van a hiba? :D
    Feltegyem az 1.5öt is, vagy az nekem nem kell, mert úgyis CC-s vagyok, vagy valamit elkúrtam telepítés közben, vagy ezek a szerverek régebbi patchel futnak?
    Elvileg stimmle az hogy 1.41essel játszom, hiszen a crack jó hozzá...
  • Manoboy
    #164009
    Jelentem igen!

    Nekem HD2600 van a laptopban és azzal is elfut.
  • OrionHungary
    #164008
    1024x768 szerintem el kell futni közepes minőség beállítások alatt