172092
  • Bala10
    #164405
    BSZN!
  • Fujiryu
    #164404
    A színvonalatok azért megvan :)
  • OrionHungary
    #164403
    már azt hittem elromlott a script
  • Fujiruy
    #164402
    Lehetsz ma hátul.
  • mCkennny02
    #164401
    Szia über pró barátom A sok legalja unlow mi?

    Figyu ma nem lehetne hogy én legyek hátul. Már kicsit fáj a lukam. Ja és apukám is beszálna. Szereti a kicsi kukit:-)
    De csak ha nem bak Fujikám:-)
    Szeretlek.
  • 0Fritz0
    #164400
    Nocsak, már nem félsz annyira, hogy végleg kibasznak innen és vége is a pár napos erőltetett jópofizásodnak? :)
  • endrodiz
    #164399
    én 30+ vok és jáccok, tehát nem vok troll?! :))

    De nyílvánvalóan akad itt is néhány ilyen "mitológiai emberevő"...
  • n003
    #164399
    igen megláttad a lényeget .. és mink trollok azért jövünk ide hogy szétbasszuk a közösséget akik ide irogatnak .. amely közösség valójában mi vagyunk .. tehát saját magunkat akarjuk tönkretenni ..

    mán megen a legjobb következtetést vontad le ;)
  • Fujiryu
    #164398
    " Tipikus példái a Comment:com-on rendszeresen feltűnő júzerek, akik közlik, hogy ők már régesrég nem néznek tévét"

    Szóval akkor itt a 30 plusz aki nem játszik az tulajdonképpen troll?
  • OrionHungary
    #164397
  • OrionHungary
    #164396
    Indexen futottam bele tanulságos írás...
    "A mezei troll
    A troll eredetileg az északi mitológiák emberevő óriása, az interneten viszont azoknak a júzereknek a gúnyneve, akik beszélgetések szétrombolásában, és mások idegesítésében lelnek örömöt. Általában nagyon nehéz megszabadulni tőlük, mert a kóros figyelemkereső magatartás hihetetlen szorgalommal és kitartással szokott együtt járni, és ha százszor kidobják őket, százegyedszer is visszajönnek.

    Kedvelt taktikájuk az adott blog teljes közösségének, a közös érdeklődési körüknek a gyalázása - így kapnak a legtöbb figyelmet és reakciót, legyen az akár még az övéknél is durvább viszontanyázás. Tipikus példái a Comment:com-on rendszeresen feltűnő júzerek, akik közlik, hogy ők már régesrég nem néznek tévét, és aki igen, az hülye. Mivel mindig akad valaki, aki nem tudja megállni, és visszaszól a trollnak, a megjelenése szinte törvényszerűen a kommentek személyeskedésbe és anyázásba fulladásával jár.

    Viszont - akármennyire is tenyérbemászó, és kizárólag mások gyalázása és a figyelem keresése vezérli - a troll is csak ember, és joga van a véleményhez. Vagy mégsem? Két példánk közül az elsőben a troll a saját ars poeticáját határozza meg, a másodikban [7] pedig egészen finoman dobja be a csalit a C:C egyik posztja alatt, hátha valaki ráharap és visszaszól neki."
  • gbc csabika
    #164395
    Azt ne mondd, hogy nem jött át a nyócvanasévekfíling:)
  • JagFater
    #164394
    Hát ez...ez...ez gyönyörű ez e...
  • eugabesz
    #164393
    Itt van ne 'la
  • eugabesz
    #164392
    Speciel sehogy sem megy,de nem az én hibámból...áll a szervegép már 4 napja...feltörték gonosz emberek
  • n003
    #164391
    vótmá :D
  • SigS
    #164390

  • SigS
    #164389
    brutálnagy betűk
  • gbc csabika
    #164388
    Nézzétek milyen szépet alkottam:))
  • SigS
    #164387
    Az a baj hogy lefagy a Resident Evil 5-öm
  • nandorb
    #164386
    lattom,neked jobban szokott menni az AIX szerver mint a tobbi.
  • n003
    #164385
    örülök a boldogságotoknak :o)
  • eugabesz
    #164384
    Aha...s pl. ha megkeresnéd??
  • eugabesz
    #164383
    Csak az a baj,másik lámakirály,hogy a pb-hez nem a pbweb.exe kell,mert a büdös életbe nem engedi be,hanem a pbsetup.exe,ami meg itt van e.
  • setuh
    #164382
    nah karaly most emg bajom van az alt-tab-al.kene vmi fix hozza aszem linkeltek egy olyat is
  • LordMatteo
    #164381
    Running mini image minek van ott? :D 1.5-höz nem kell lemez...:forgófejű szmájli:
  • setuh
    #164380
    oks koszi tegnap ezen 404-et dobott ki de most jon 4.7 mb val:D
  • Running
    #164379
    pl itt van link
  • setuh
    #164378
    adtok egy linket ahonnan gyorsan lejon az 1.5os patch eddig amiket talaltam mind 100kb/s-alatt jonnek.
    koszi!
  • Ben007
    #164377
    kicsit bugos de nekem bejön jobban tetszik mint az AA2
  • SigS
    #164376
    Tessék te lámakirály
  • Bala10
    #164375
  • nandorb
    #164374
    pbweb? en olyanrol nemhallottam...
  • McKenny
    #164373
    vista\win7 esetén futtasd rendzsergazdaként.
    énis tegnap tértám át xpről win7re. fajin eggyenlőre.
    am ha ezzel se megy akkor ÚJ GÉP!
  • Nathan66
    #164372
    Hi! kellene egy kis segitség. Leszedtem a pbweb.exe progit, (legujabbat) de hiába frissiti a punkbustert, ugyanugy kidob a gameböl:/ punkbusteres hibaüzenettel
  • JagFater
    #164371
    Kösz b34!
    Odaült a kislányom, felvette a fejhallgatót és játszanom kellett vele vagy fél óráig, mert megőrült a zenéjéért. :-)
    Közben kiabálta (mert ugye ő nem hall a fejhallgatótol:-)) hogy a kicsi repülő nekiment a karikának...Mondom, neki vazze... :-)
  • Running
    #164370
    pro interjú bari+heg...:D proknak kötelező, unlowoknak meg méginkább:D
  • OrionHungary
    #164369
  • OrionHungary
    #164368
    Tegnap nyomtam patch-eletlen BF2 vel. Már el is felejtettem milyen baszott kemény volt a black hawk géppuskája, olyan területi sebzése van mint a GL-nek kb... ezt kellet volna visszahozni az 1.5-el
  • endrodiz
    #164367
    kivéve ezt, mer' ez nem talált...