172092
  • Seten
    #164485

    "Orvos itthon nincs megfizetve"?

    Ne általánosítsuk őket (sem). :)

    Van amelyik megvan, van amelyik nincs.
    (sokféle orvos van: közalkalmazott, magánpraxisú, vállalkozó stb)

  • Running
    #164484
    Igen találkoztam már vele, de akkor még jófej volt és nem gyűlölt.
  • joebacsi
    #164483
    Orvos itthon nincs megfizetve rendesen. Hálapénz is ezért van. Helyükben én is lelépnék, ha van rá lehetőség.
  • Zerénd
    #164482
    IIII bazzeg!
  • Beers
    #164481
    Nem, de téged igen !
  • Zerénd
    #164480
    Ismeri valaki személyesen ezt a faszláma fudzsit?
  • Drang
    #164479
    Amióta beállítottam :D

    kb 2 éve designolták át...

    Amúgy másik topikban olvastam a HSZ-ed az orvostan hallgatókról... sztem qrvára igazad van... csak annyi adalék, h. aki meg marad itthon az a szenvedők "hálapénzével" - persze nem adózva (az erkölcsi részét meg hagyjuk)- lopja meg az adófizetőket... Tisztelet a kivételnek természetesen, mert olyan is van. Csak az ritkaság!
  • Zerénd
    #164478
    Miva b34 Rasszista lettél? :DDD
  • JagFater
    #164477
    Mióta fekete a CB? :-)
  • Zerénd
    #164476
    Erre írtam te lámakockasajt! :DDD
  • Drang
    #164475

    A csoport beosztás...

    Látom nem igazán használtad még a CB-t :D
  • Manoboy
    #164474
    Minden elismerésem.
  • Running
    #164473
    "Szeretnünk kell kennyt running utasitására meg ilyenek." - Na, na, na, azé ne sarkíccsunk ennyire. Csak annyit mondtam, hagyjunk egy kis teret neki, utoljára...
  • JagFater
    #164472
    Mi ebben a vicces?
  • bakvarnyu
    #164471
    Király ez a hevenyészett CV, "saját erőből elvégeztem a érintésvédelmi, villámelhárító stb tanfolyamot" ezen azér hangosan felröhögtem.
  • jappy
    #164470
    Most pukkant ki a lufi?? Vagy ezt most mire fel irtad és miért pont most???Miért nem hamarabb amikor ez a csicska fuji osztotta az észt??
    Pont most amikor lecsendesedett a vihar. Szeretnünk kell kennyt running utasitására meg ilyenek. Miért pont most akadsz ki Zolly??? Hát nem érted, hogy mostantól béke van. Az se gond többet, hogy én egy kő cigány vagyok és segélyből élek. Miért pont most zolly?? Komolyan nem értem. Minden olyan szépen alakul. Mindenki szereti egymást, ujra tudunk együtt publikolni, szoritunk egymás sikereinek. Hát nemérted?? Kitört a béke. Megint tudunk együtt örülni. Komolyan nem értem!! MIÉRT PONT MOST ZOLLY???


    :-)
  • havercsotány
    #164469
    kit érdekel, hogy hülye vagy? senkit:)
  • werkfilm
    #164468
    magyarul egy munkásgeci vagy aki valaminek hiszi magát egy szar országban
    ő meg gamer
    és kit érdekel?
  • havercsotány
    #164467
  • Zerénd
    #164466
    Hátha a faszparasz fudzsika töli a topikjába:

    Hány éves is vagy te? Tételezzük fel, hogy 25 az adatlapod alapján.
    25 éves koromban volt egy családiházunk és két autónk. 25 éves koromig lett egy 505/1 besorolású szakmám, gyengébbek kedvéért erősáramú berendezés szerelő, megszereztem a felvonószerelői bizonyítványt, és mellékesen közben elvégeztem az érintésvédelmi, szabványossági felülvizsgáló és villámvédelmi tanfolyamot. Ezt mind mind saját erőből, saját pénzből, minden külső segítség nélkül. 1995 óta mint egyéni vállalkozó keresem azt a pénzt, amit te soha nem fogsz megkeresni mint lószérum beadó orvos. Havonta több járulékot adok fel, mint te majd orvosként fizetést fogsz kapni.
    Most 35 évesen, van két családi házunk, egyik kiadva albérletbe, hogy addig se álljon üresen míg a fiam nagykorú lesz és eldönti milegyen vele, mert az ő nevén van. Van 4 autók, ebből kettő kisteher, most tervezzük, veszünk mégegy kistehert október végén, november elején.
    Vagyunk páran már a melóhelyen. De hétvégén és ünnepnap is mennek a liftek. Mivel csak jóatyám és én vagyunk helyiek, és jóatyám 65 lesz idén, ezért az ügyelet 24/24-be én csinálom. Nyaralni 14 évesen voltam utoljára, 21 éve. Mert nem érek rá ilyen dolgokra, és bevallom őszintén, nem is hiányzik. Néha elmegyek a Gárdával és a Jobbikkal különféle megmozdulásokra, vagy néha a haverokkal egyet jót dumálni valahova.
    Nem nagyon játszok ugyan. Mégis mit keresek itt? Azt, amit te soha nem fogsz megélni b34 A jó társaságot! Hiába szidod te itt az embereket, én ezeket a kockákat, még ráningot is, kedvelem. Mi a faszt lehet beszélni egy több éves játékról? Max csak a különféle versenyeken való indulást, szinte mást nem. És ezért dögöljön be egy topik, mert pár jóarc egymást osztja a fórumon? Nem velük van baj faszparaszt troll, hanem veled! Nézz magadba és gondolkozz el ezen!
  • Metalmilitiakid
    #164465
    ezt már nemtom hányszor halgattam meg de még mindig fetrengek rajta
  • zebrock
    #164464
    ezt
  • zebrock
    #164463
    és én ezt ?
  • McKenny
    #164462
    és én ezt?
  • SigS
    #164461
    Ezt mutattam már?
  • havercsotány
    #164460
    nálam has ben removed
  • Bala10
    #164459
    ezek kik?:D
  • Bala10
    #164458


    aki így viselkedik azokkal akik segíteni akartak rajta, befogadták a csapatba, mert bíztak benne, az nem érdemel itt már semmit.
    szépen eltűnhet a süllyesztőbe mint a többi.
  • n003
    #164457
    hmm :| kb mindkét oldal öö izé ..
  • sd
    #164456
    jah by THC Casterke-Elepcsel.aka.inf :P
  • sd
    #164455
    Hello!
    Itt egy kis videó amin lehet csámcsogni!
    Nyugodtan lehet cementezni :) Ne kíméljétek :P


  • havercsotány
    #164454
    szeip ték
  • McKenny
    #164453

    szerinted ez működhet?
  • LordMatteo
    #164452
    Legyetek aljasok, C4 kocsi, minden...:D Utálom a franciákat.
  • n003
    #164451
    esélytelen :D
    "Bagette- Francia nemzeti csapat vázát adta a Country Championshipen a régi Ava... Szal elég erősek"
    ha a régi ava-ból lettek akkor szerintem simán leütnek minket mint vak a poharat :D de amig van ticket/zászló szpónolunk ;))
  • OrionHungary
    #164450
    és a fürdés se az erősségük
  • LordMatteo
    #164449
    Attól még franciák, és csigát esznek, és fröcsög a nyáluk, és...ááá.

    Amúgy jó lenne ha tényleg egy kicsit tolerálná egymást mindkét fél...Kb egy hónapja vagyok itt SG-n de eddig mindig úgy volt a másik kezdte az anyázást.
  • McKenny
    #164448
    az vagy te.
  • McKenny
    #164447
    csak city mapp lenne lehet ezek nyernének.
  • OrionHungary
    #164446
    coRDHA soknak is írtam hogy meg fogják bánni ha ezzel a kis takonnyal szóba állnak és mi lett a vége... de végső soron lényegtelen én már moderálom a vérpisti brigád hozzászólásait csak szerintem kutyából szalonna, szarból várat stb... elég esélytelen...