172092
  • atomboy
    #165969
    Ehhem... idegesito hanggal jar ez...
  • OrionHungary
    #165968
    van még módszer főleg tank-al apc-vel lehet hasznosítani ha sejthető merről jön az ellen pásztázod a ködöt és mikor véletlen becélzol valakit/valamit kiírja a nevet azt durr persze közben folyamatos random spottolás
  • CopyKing92
    #165967
    valamit bele integráltál a fájörfoxba vagy valami? vagy midvan..:D
  • JagFater
    #165966
    Hmm?
    Kurskon konkrétan emlékszem, hogy a pajtának kellett nekitolatni. De gyorsan, mert ha az első szpónoló nem pattant be a tanba, akkor nem lehetett a repcsit lelőni.
  • Fujiryu
    #165965
    BF2-ben elég sok könnyítés van a spottolással, meg UAV-val a 42-höz képest.EGy jó tankos aki ismeri a pályát egy spot alapján ködhatáron túlra simán lő.Meg ugye mivel minden szerveren jelzi a sebzést a célkereszt a nagyobb célpontokat gyerekjáték eltalálni.Gyalogosnak meg elég 1-2 golyó szóval azt sem túl bonyolult kiszedni, ha lősz egy sarkot.
  • Yan
    #165964

    azt milyen fának tolja neki?
  • HTS s3rg1nh00
    #165963
    kérdezd meg erről az frx-et,igencsak meglepődtünk anno amikor egy barátságos meccsre úgy készültek,hogy a saját mapunkon(clean sweep) Boxi a 15össel fel sem tudott szállni,mert fél kilóméterről lőtték ki a T90-nel...:)
  • JagFater
    #165962
    Nem kell. Simán begyakorolja, hogy egy bizonyos helyről hová kell lőni.
    42-ben mi is pixeleztünk. Nekitoltuk a tank seggét a falnak, fának és megnéztük, hogy ha a bal levél alsó ága felé lövök, akkor az pont a felszálló repcsit találja el...
    Pól a nagy mestere ennek hajóról. :-)
  • LordMatteo
    #165961
    Srácok ma SF-tünk, volt egy srác Ghost Townon, látótávolságon kívülről lőtt mindent tankkal...nem volt wh-s, mert ki tudtuk lőni inf-es rohammal meg stb, de nagyon durván tolta, de én nem hiszem el hogy ezeknek a pro tankosoknak, akik tankkal lelőnek mindent nincs valami segédcuccuk...
  • LordMatteo
    #165960
    Szia Gyuszokam :D

    1920x1080?

    Nekem megy, és a monitorom is olyan, mielőtt valaki megkérdezi.
  • Gyuszopapa
    #165959
    Helló.Szeretném megkérdezni hogy valaki játszik-e full hd monitoron vagy tv-n.Mert full hd felbontásba szeretnék vele nyomulni de el se indul a játék.Előre is köszi.
  • Herold
    #165958
    Ez egy hibaüzenet te okos.
  • nandorb
    #165957
    ¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
    ¨°º¤ø„¸тє¢нησ ¸„ø¤º°¨
    ¸„ø¤º°¨ƒσяєνєя``°º¤
  • nandorb
    #165956
    nekem is simam volt... meg a tesomnak is azt pakoltam fel... de nem orginal...OEM-eket sose fogok venni majd csak akkor ha lesz sajat fizzetesem addig meg szopjon faszt a bill gejt...
  • LordMatteo
    #165955
    Hmm, milyen érdekes, nekem XP-m van, és vígan játszok a GTA első részével ugyanúgy, mint a Far Cry 2-vel....ja, nincsen telebaszva a C:-m, meg nincs 600 féle segédprogram az OS mellé, meg ilyen skin, olyan turbó szar...ja és nem freedom, meg winter edisön meg faszomtudja milyen XP, hanem egy tiszta XP Professional...ezért nem szeretik sokan az XP-t, mert azt hiszik a különféle kalózverziók jobbak és azokat pakolják fel...;)
  • nandorb
    #165954
    nekem se eredeti de aktivalva van es muxik... nekem eleggem volt abbol hogy bebaszik a kurwa XP minden kis gamenel,kb. gyorsabb es nem baszogat mittomen minnel...
  • schrank
    #165953
    jjja hááát ilyen felméréssel könnyű előre jósolni a munkanélküliek számát
  • LordMatteo
    #165952
    Ja, nemrég Pöstön volt valami rendezvény, ahol ha igazoltad azt, hogy egyetemiste vagy, meg van ilyen-olyan kártyád akkor kaptál egy vinhétet...mint anno 3500 Ft-rt az XP+Office
  • schrank
    #165951
    nemá ! a leendő munkanélküliek kapnak vinhetet ?
  • LordMatteo
    #165950
    Sajnos nem mindenki olyan szerencsés egyetemista, hogy ingyen kap egy legalapabb, faszravaló win7-t, amivel pózolhat a haveroknak meg a neten, én inkább nem rakom fel, ha nem eredeti...
  • schrank
    #165949
    klasszik ablakokkal mindegyik egyforma te billgéc b+
  • nandorb
    #165948
    hogy tudtok meg XP-t hasznalni az mar a multe Seven a jelen...8-as meg a jovo:D
  • eugabesz
    #165947
    ez egy hibaüzi...
  • LordMatteo
    #165946
    Bazzeg nem értettem miez, rá akartam kattintai hogy okéééééé
  • LordMatteo
    #165945
    Legyen az max. (nagyon max) 1 év, hogy feleennyit fog érni. De az ilyeneknek addigra megint a legújabb gépe van már...
  • schrank
    #165944

    ez mi a ...szom ?
  • LordMatteo
    #165943
    Nincsenek dedicated serverek, hogy megakadályozzák a csít-hack-modd triót, tessék, egy hétbe került lemoddolni. :-) Ez a videó lényege.

    Herold: Gravitáció csökkentve van.
  • eugabesz
    #165942
    Rugóláb Nyuszi-serif...vagy Te nem láttad??
  • schrank
    #165941
    5 év múlva ...
    nnna te is jártas vagy a pc bizniszben
  • Herold
    #165940
    Hogy ugranak ekkorát?
  • schrank
    #165939
    ha nem tanulsz te is benzinkutas leszel és neked is lesz ilyen géped a sok jattból
  • Herold
    #165938
    Az értékvesztésről nem is beszélve. 5 év múlva kb. feleannyit se fog érni.
  • Fujiryu
    #165937
    Igazi cod4 es nem a gl lamulas...
  • Fujiryu
    #165936
    Ma kipróbáltam a multi részét és közel sem ilyen szar.AZ elején 1-2mpig van egy kis lag, de utána lehet játszani.1-szer volt olyan hogy lehalt a szerver az alatt a másfél óra alatt amit játszottam.5-6an játszottunk együtt és nem igazán érezni, hogy nincs külön szerverkeresés, mert 6-an is tudtok akár ugyan arra a szerverre menni és akár játék közben is tudtok csatlakozni a másikhoz, szóval ez a sok hülye laggos video egy nagy műfaszság.BF2-ben is van hogy befagy a szerver és átrepülsz a pálya másik felére, vagy nem tudsz gugolni...
  • eugabesz
    #165935
    Anyám...és ezzel játszik is valaki??...megérdemli..
  • n003
    #165934
    pöcs játékmód pöcs játékosoknak .. én ott hagytam abba a cod4-t hogy puskagránáttal megöltem egyszerre 4-t aztán rádobtam a légicsapást a spawnra az meg 8-t :| és egyáltalán nem éreztem azt hogy húú dejóisvagyok ..
  • OrionHungary
    #165933
    gondolom dzsoki juing személyesen
  • LordMatteo
    #165932
    Anyádat SG

    mégeccer
  • LordMatteo
    #165931
    /watch?v=-rqLUDfl26Y&feature=player_embedded]A nagy és moddolhatatlan MW2, le vagy szarva IW :D[/URL]
  • LordMatteo
    #165930
    Vannak ranked magyar szerverek is, de erről itt nem szabad beszélni :)

    Kenny: Én se integrálttal játszom. ;-) De ez már kivagyiság, hogy ilyen gépe van, semmit nem ér vele mert nem tudja kihasználni.