172092
  • joebacsi
    #166409
  • nandorb
    #166408
    jah es ugyanodaig jutsz el:D
  • atomboy
    #166407
    Csunya bacsi. De szerencsere ujra le lehet nyomni a play gombot.
  • Fujiryu
    #166406
    Használd a gépfegyvert.Fél életét leviszed, akkor a 6 rakétából egy már csak bemákolja a j10et :)
  • Yan
    #166405
    persze hogy találkoztunk,
    a légvédelmi rakettya sem találja el :/
  • joebacsi
    #166404
    Nem benned van a hiba, az f35 rakétái fosak (bár már nem annyira, mint régen voltak).
  • Yan
    #166403
    a valóságban nem így van? :)
  • SlaCker
    #166402
    Yan: Azért nyomom mert van joystickom. :)

    havercsótány: Ebben az adott szituációban amit leírtam te sem fél percenként lövöldöznéd pláne anak a tudatában,hogy nem tudod mikor mit gondol a rakéta. (mintha életre kelt volna a SkyNet xD)

    McKenny: Valóban kicsit régi a gépem. :) Lehetséges,hogy képtelen kiszámolni néha a dolgokat. :D Lehet Bugg.

    SigS: Neked is ezt tudom mondani,hogy az adott szituációban sajnos mindnek be kéne találni.Semmilyen zavaró tényező nincsen.Persze egyértelmű,ha túl közel vagyok és fordulna akkor ugye a rakéta nem tudná követni ezért másfele menne,de itt adott minden.

    Amúgy találkozott már valaki ilyennel? Csak ne higgyék hogy hülyeséget beszélek. :D Köszönöm a válaszokat. :)
  • SigS
    #166401
    Nem miden rakéta talál be, gondolom az gyárilag így van programozva.
    Ha nem így lenne, mindig az nyerné a légicsatát aki hamarabb kerül a másik háta mögé
  • SigS
    #166400
    Te a saját ratyi topikodban osszad az ész a homár barátoddal együtt!
  • McKenny
    #166399
    buglefield 2....új gép lehet segítene,szépen leirted ezért nem mondom a szokásosat xD
  • havercsotány
    #166398
    nem vagyok nagy repülős de a raksit is pötyögtetve kell neki adagolni
  • Yan
    #166397
    valószínű ezért utáljuk azt is aki repül
  • SlaCker
    #166396
    Hi all.

    Segítsetek már kicit! :P
    Következő a helyzet: F35B-vel repkedek.Kiszemelem a másik vadászgépet.Beállok mögé szépen követem,majd mikor már megfelelő a helyzet rálövöm a rakétákat.Itt jön a számomra érthetetlen (lehetetlen) dolog.Az ellenséges vadászgép egyenes vonalú és egyenletes sebességű mozgást végez.Mikor rálövöm a rakétákat (tegyük fel hármat) akkor abból az első nem talál (nem értem miért mert semmi csapdát nem dobott ki és nem is fordul) a második beakad a harmadik ismét csak valami lehetetlen módon elkerüli a gépet.Persze a gép kb. 3 vadászgépnyi távolságra van és mikor majdnem eléri a gépet egyszer csak irányt vált.Ismétlem semmilyen kitérő manővert nem tesz és csapdát sem dob ki.Persze a vadászgép folyamatosan be van mérve!
    Erre tud nekem valaki magyarázatot adni?Vagy mi ennek az oka! Ez nagyon bosszantó dolog.
  • Bala10
    #166395
    :D
  • uwu
    #166394
    Ilyeneket én is csináltam, én is így játszok, csak én nem csináltam videót.
    A még bénázós szituk is mind ismerősek voltak.
    Nem is biztos, hogy ő a legjobb
  • McKenny
    #166393
    ebbe meg3:44-nélvagyunk:)
    ez se mai felvétel, milett volna ha légi fölényük is lett volna....
  • LordMatteo
    #166392
    Akövérgeci
  • McKenny
    #166391
    európa legjobb cq 8v8cq tankosa csinált egy videt
    énis bene vok 5:56-nál,de nem úgy mint ownedolt hanem mint aki belőtt egy full sqadot xD
  • nandorb
    #166390
    de geci...
  • zebrock
    #166389
    :) nagyon nagy
  • OrionHungary
    #166388
    csak mert annyira tetszett egyeseknek a Becstelen Brigantyk akkor lássuk kritikát
  • OrionHungary
    #166387
    mongyon le!!
  • n003
    #166386
    :DDD hogy rohattyon meg
  • JagFater
    #166385
    :-DD
  • OrionHungary
    #166384
  • mackosajt
    #166383
    Nekem azzal semmi bajom, és nem is csináltam vele semmit sem. Lehet csak szerencsém van vele?

    Engem EA HUN és társairól meg 125119-es hibával dobál ki a pb, és nem tudom megoldani. Fraps nincs, xfire meg a legújabb van fent (majd minden fórumon ezeket írják az okosok hibának)
    Ja, és "segéd program"-om sincs.

  • nandorb
    #166382
    hehe, te en eljutottam odaig hogy bemegyek de a szervereteken minimum 140-es pingem van es feltud menni 180-ra a furcsa pedig az hogy nem is laggolok hanem vmi. nincs rendbe a win7-esel... amiota hasznaltam az aktivatorod...
  • eugabesz
    #166381
    Valaki megoldás talált már a PnkBstrB.exe problémára Win7 alatt??
    Eddig megoldás volt a prioritás beállítása magasabbra,de most kidobál kommunikációs hibával.
    Már kezdem únni...
  • McKenny
    #166380
    ma játszottam először pókert onlány ^^

    2.gémem volt,4ezer dollárról hoztam fel
  • McKenny
    #166379
  • joebacsi
    #166378
    Azt meghiszem, vannak jóféle cheerleaderek
  • McKenny
    #166377
    nagyonsok ideje nem találkoztam cheterrel bfben de ma sikerült..egy élmény volt.
  • havercsotány
    #166376
    ja nekem :)
  • LordMatteo
    #166375
    Harmadjára nézem, most esett le...
  • jappy
    #166374
    Boxer vagy valamelyik 7th-s nézzen már fel a hun ts-re és magyarázza el hogy a gecibe kell regelni az uj honlapra.
  • JagFater
    #166373
    Hmmm...
  • Bala10
    #166372
  • JagFater
    #166371
  • havercsotány
    #166370
    na csalás az egészbotok ellen könnyű az egyik lefagyott:)