172092
  • JagFater
    #166449
    Itt van neked zombi: :-DD

  • n003
    #166448
    aza zombimozgás mikor hátulról filmezik a csávót :DDD ómájgád
  • OrionHungary
    #166447
    ezek az arcok tényleg nem viccelnek
  • OrionHungary
    #166446
    szintén zenész
  • Metalmilitiakid
    #166445
    ennyi erővel ittvan ez de kérem mindenki várja meg a szövegig nem viccból van ott a lyrics!!!!!
  • Metalmilitiakid
    #166444
    de most komolyan ebben mi a zene ???
  • havercsotány
    #166443
    údemegbasznám
  • OrionHungary
    #166442

    olyan érzésem van hogy ez átbaszás
  • Vadnokedli
    #166441
  • Boxer HUN
    #166440
    Jó éjt...
  • OrionHungary
    #166439
    jajj te már a workraft-osok is tudják mi a macro valami újat kell kitalálj amitől kivételesnek érezheted magad
  • HTS s3rg1nh00
    #166438
    majdnem
    (én még csak a mikrónál járok...jövőre is itt fogok azt hiszem)
  • joebacsi
    #166437
    ökonómia
  • Bavid
    #166436
    Fenn.
  • HTS s3rg1nh00
    #166435
    1.5ös patch fent van?
  • Bavid
    #166434
    Ma felraktam bf2-t win7re (x64) kicsit poénkodni, de valami nem klappol. A játék 2 vastag csíkot nem használ a képernyő két szélén, legfrissebb ati driver fent van. Már telepítésnél is furcsán nézett ki: http://kep.ivpicture.hu/249986.jpg. Valakinek ötlete?
  • SigS
    #166433
    Csak a hardporeszt töröjük
  • eugabesz
    #166432
    A házigazda sz@rik az ilyesmire...elfér
  • SlaCker
    #166431
    A házigazdának adtam melót! :) Töröld légyszives ezt a 2 üzit.Az sf az véletlen volt. :D
  • SlaCker
    #166430
    sf
  • ZTM
    #166429
    Hát én 1 éve legalább már hogy meg vettem a BF2-t a mostani netem vezetéknélküli 512/96 kbps teljesítményű szutyok, és 3000Ft-ot fizetek érte, most jött egy kábeles szolgáltató ennek a 3x-osáért ugyanennyit kér, szóval már nem kérdés váltok-e:D
    Kösz az infót!
  • havercsotány
    #166428
    teljesen jó
  • ZTM
    #166427
    Ez komoly nem laggol meg semmi normálisan lehet vele játszani?

  • havercsotány
    #166426
    nekem is pont ilyen ratyi netem van és elég
  • havercsotány
    #166425
    az egy gazdaság nem?
  • ZTM
    #166424
    1536/256 kbps kábeles net elég a laggmentes normál pinges játékhoz?
  • havercsotány
    #166423
    mi is a Battlefield BC 2 -re készülünk és az oldalunk is
  • Fujiryu
    #166422
    Még mindig nem tudjátok mi a makró :)
  • SlaCker
    #166421
    Köszönöm szépen ismét a válaszokat.
    Amúgy akkor nem én vagyok a béna,csak ismét az a ***** csalás. :S

    HTS s3rg1nhoo:Ja a géppuskát soha nem veszik észre! :) csak azért sok kell belőle :)

    Nandorb és McKenny: az a helikopter az....húúú..azt sem tom hogy kell vezetni. :D Csinálnak ezek olyanokat azzal a szerencsétlen helivel ,hogy OMG. :) nem tom,hogy tudnak úgy körözni a zászló felett. Lebukik a heli és forog valamelyik irányba. :P még joystickal sem sikerült,de lehet hogy nem tudom a taktikát. :D

    Havercsótány: Ezt nem mertem elmondani,de (most lesz végem) nem eredetivel játszom. :( Mentségemre legyen mondva a Battlefield BC 2 megveszem. :) És szerintem amit adtál linket ott csak eredetivel lehet játszani. :(

    Yan: Neked ezt nagyon szépen köszönöm.Akkor most betudom majd annyinak hogy ("na egy **** csíterrel több").
  • havercsotány
    #166420
    gyere velünk játszani esténként
    itt regelj ide oda
  • havercsotány
    #166419
    Ha már hájg vagy mindennel egyszerűbb.




  • Yan
    #166418
    ha szép egyenesen repülsz, nem tud leszedni :)

    amúgy utána olvasol és makróval vagy egyéb mással elpiszkálod a beállításokat. akkor nem ott leszel ahol téged látnak és kinevezheted magad hájgnak :D
  • McKenny
    #166417
    egyszerűbb helivel leownedolni a publiklámáka szval azzal gyakorolj xD
  • HTS s3rg1nh00
    #166416
    géppuskázni kell megtanulni,csendes és hatásos.
  • nandorb
    #166415
    helizel:D
  • SlaCker
    #166414
    Sajnos most egyes emberek lelkébe taposok,de azt kel hogy mondjam,hogy a rakéta rendszer az egy kalap **** a BF2-ben. :S
    Most játszottam pár menetet,de lehetetlenebbnél lehetetlenebb dolgok történnek.
    A gyerek úgy szedett le IGLA-val hogy kidobtam a csapdákat!Az a nem mindegy.Pörgök,bukok előadom a Hattyúk tavát a vadászgéppel,de az ellenség rakétája persze hogy eltalál.Úristen.
    Na jól van nem sírok többet,de ha valaki tudja,hogy hogyan kell lőni a JET-kel az legyen már kedves mondja meg.
    Ment előttem egy heli semmit nem csinált csak ment és rálőttem az összes rakétát(6/6).Egy sem találta el. Jó hogy csak ment előttem.Mi lett volna,ha kacsázik és csapdát dob. :D
  • Fujiryu
    #166413
    Első elégedett felhasználó.
  • SlaCker
    #166412
    Ok.Mostmár rá álltam a gépfegyverre.Hatásos az biztos! :)

    Köszöntem a hozzászólásokat és a tippeket.
  • Running
    #166411
    Az EA egyik munkatársával kb 1 hónappal ezelőtt felvettük a kapcsolatot, aki azt az ígéretet tette, hogy kérdéseinket továbbítja a Battlefield fejlesztők felé. A titoktartási kötelezettségeik miatt akkor még nem tudtak válaszolni a PC-s verzióval kapcsolatos kérdésekre. Pár napja jelentkezett az EA munkatársa email-ben, hogy a PC-s kérdésekre januárban már tudnak válaszolni. Így most ismét megragadjuk a lehetőséget, hogy összegyűjtsük a kérdéseket és továbbítsuk nekik. Akinek van még ötlete, javaslata, kérdése az nyugodtan szóljon hozzá a hírhez. (Battlefield 3 kérdéseket ne tegyetek fel, mivel jelezték, hogy nem fognak mondani semmit se.)

    Bővebben: Battlefield kérdések a fejlesztőknek II.
  • eugabesz
    #166410