903
  • FrezeR
    #663
    engem az idegesit a játékban, hogy egyszerüen nem lehet gyors inditásokat csinálni...mert ha megszerzem a labdát és gyorsan le szeretném rohanni az ellent akkor a csapatom többi tagja megáll egy helyben és várakozik. nem futnak előre egyszerüen és az ellen is olyan hamar visszaszalad a saját palánkja alá, hogy az csuda:) nem tudom, hogy itt lehet e állitani valahol ezen a játékban, mintha az előlő verziókban lehetett volna ugy rémlik bár nem tuti.:) a másik meg a blokkolás a palánk mögött..lol
  • KG21
    #662
    felugrás előtt óramutató járással ellentétesen kell megforgatni a bal analóg sticket, vagy nyomkodni kell a kurzorgombokat, ami jóval nehezebb persze.
    Ja és Garnett-et nem szidni ha lehet:P
  • KeKKSZike
    #661
    Sehol, nincs benne!
  • Bandy11
    #660
    Ja és nem találom Jordant a játékba hol van??
  • Bandy11
    #659
    Nem megy a 360 mit csináljak nekikészül az a fasz Garnett pörög mint állat csak állandóan nekibassza a gyűrűnek.(elnézést a ronda megnyílvánulásért csak nagyon ideges vagyok)SEGÍTSETEK nem kell kombinációt meg ilyeneket csak hogy körülbelül mit csináljak.KÖSZ!!!!
  • Shotogan
    #658
    Na végre megtaláltam,már megy!
  • Shotogan
    #657
    Le tudnád írni pontosan,vagy össze vissza nyomogassam a billentyűzetet aztán valahogy csak sikerül?
  • VinylToy #656
    az is kell hozzá...
  • Shotogan
    #655
    jó,de hogyan?dunk modifier gombbal?
  • VinylToy #654
    igen...

  • Shotogan
    #653
    billentyűzettel meg lehet azt csinálni,hogy a zsákolás után még lógjon a gyűrűn?
  • McGrady
    #652
    hát 1 kicsit teknikás, kb. abból áll h izomból elkezded ütögetni a dunk modificert meg hozzá a két alley-gombot nekem legalábbis ígyment
  • rezty5
    #651
    hogy kell rúgva feladni?
  • KG21
    #650
  • Slow
    #649
    ok, nekiállok, egy óra múlva nézz vissza lécci, itt lesz!
    csá
  • piamania
    #648
    HI!Vki csináljon már hozzá magyarosíztást!KÖszi
  • KG21
    #647
    prohoop az a beugrás előre, vagy centereknél ilyen testcsel féle, a backdown meg a védő betolása seggelve.
  • rezty5
    #646
    Na mindegy sikerült Kössz. Már csak azt nem tudom, hogy mi az a prohoop meg mi az a backdown
  • KG21
    #645
    most megvárod még azt válaszolom, hogy nem, ahelyett, hogy kipróbálnád vazze
  • rezty5
    #644
    Vagy csak simán megnyomom az R-t
  • rezty5
    #643
    de mellé kéne még nyomni valamit vagy mi?
  • KG21
    #642
    nekem is az van odaírva, attól még jó az
  • rezty5
    #641
    Így se mükszik, mert a controller setup-ban az EA sports freestyle gecinél nekem nem azt írja be az Up-hoz hogy R,hanem K_R
  • KG21
    #640
    simán a legaljára biggyeszted
  • rezty5
    #639
    vALAKI?
  • rezty5
    #638
    ezeket a többi mellé vagy felül kell írni 6 sort
  • rezty5
    #637
    bind K_R R_UP
    bind K_R R_DOWN
    bind K_R RYAXISCHANGE
    bind K_F R_LEFT
    bind K_F R_RIGHT
    bind K_F RXAXISCHANGE

    ezeket hova vazze?
  • bodesz
    #636
    milyen sorokat és hol?
  • rezty5
    #635
    Hy. Csak Azt karom kérdezni, h melyik sorokat kell kicserélni?Valaki sgítsen
  • rezty5
    #634
    fgdfg
  • McGrady
    #633
    befagyott a téma??????????????
    nafene...
    de hogy lehe 360-t csinálni?
  • Takigabi
    #632
    1 Hely még van a WOTB NBA squadjába akit érdekel keressen meg priviben
  • Slow
    #631
    sztem sokkal jobb mint a 2k4...
  • precision
    #630
    Valóséghűbb. A valóságban nem passzolnak olyan gyorsan mint a 2004ben.
  • csum666
    #629
    Ti nem vettétek észre tök lassan passzolnak a gámban???? nekem fullra nem jön be a gám 2004 az már igen:D
  • Glasses
    #628
    Sziasztok!

    Saitek P880 Dual Analog gamepadom van és visszaolvastam ebben a rovatban mindent de még se tudok rájöni arra,hogy lehet a láb alatt át húzni a labdát meg eféle csuda dolgokat müvelni,segitsetek plz?
  • examinee
    #627
    Köszi így sikerált!!!
  • examinee
    #626
    Csak egy van... de kiszedem a dvd-romból a fifa cd-t mert azon kereste!
    Minnyá megpróbálom így!
    Ha nem megy kiírom cd-re!
  • antijedi
    #625
    ha több virtuális emghajtód van akkor az elsőbe mountold a cuccot..., nekem igy ment, valamiért msotani ea sport gamek kenyesek erre :/
  • PeeTeR
    #624
    ...