113
  • Borg
    #22
    Ennek nem csak teljesítmény felvételi oka lehet.

    Gondolj bele, így egyben azt is biztosítják, hogy gagyi tápra ne köthesd. Egy 300as codegenen, vagy vargányán már nem marad 2 szabad molexed, ha van pár cucc a gépedben, tehát ezzel kiküszöbölik ezt is.
    Ha viszont van egy egy Chieftec 360w, vagy enermax, vagy jobb, nagyobb, azokon van elég tápcsati, hogy beköthesd a kártyád.

    Magyarán: Megteremtik az igényedet mesterségesen egy nagyobb tápra.
  • sztavrosz2
    #21
    Sajnos még nem voltam az USA-ban és május 1-ig még csak EU-ban sem, úgyhogy terepbejárás nélkül nem tudok válaszolni a kérdéseidre, ez már meghaladja a képességeimet.
  • sztavrosz2
    #20
    "valaki pofatlanul rabol beneteket." Welcome to real World! :-)
  • sztavrosz2
    #19
    Te az USA-ban élsz?
  • OMax
    #18
    Nezzetek meg a www.tomshardware.com ot ott van 1 millio teszt vele.
  • sztavrosz2
    #16
    Ajánlom neked figyelmed Bartke István, Illis Iván - Telephelyelméletek c. könyvét (ELTE Eötvös kiadó), ott megmagyarázzák. Ezt lefölözésnek hívják, ott ahol nagyobb piacot akarnak szerezni lejjebb nyomják az árat (akár a megtérülési költség alá) és ezt máshol fizetettik meg (ott ahol stabilabbak a pozicóik v. telítettebb a piac v. nem annyira értékes) Szerintem most nem mondtam hülyeséget.
  • deep
    #14
    Én azt mondom örüljünk együtt az nVidia új kártyájának és várjunk türelemmel az Ati-éra.Meglátjuk mit hoztak össze, megizzasztjuk őket tesztekben, aztán győzzön a jobbik:)
  • valamit
    #13
    Hat, gazdasagi oldalat nezve, vagy kevesebbet er ott az embereknek egy olyan kari, vagy sokkal tobb ember vevo ra ;)
  • janos666 #10
    Akkor én miért félek annyira??
    Eddig (mint a logómon is látszik) semmi kétejem nem volt ki a jobb (mindegy mekkora a teljesítmény, stb.), de kedd óta félelemmel tele olvasom ezeket a híreket.
  • sztavrosz2
    #9
    Ha Carmack mondja, akkor meg van mondva. :))
  • sztavrosz2
    #8
    A 6800-at tuti, hogy semmi nem fogja lenyomni. nVIDIA A király!!!
  • janos666 #7
    És a sima 6800-on egy kis forrasztgatással, BIOS cserével stb. be lehet majd kapcsolni valahogy azt a maradék 4 futószalagot?
  • janos666 #6
    Hát ez hülyeség, de ha ennyire játszani akarnak egymással az ATI bejelentésével egy napon bejelenthetnek a 6800 turbo-t, ott is csak maradt még valami ínyencség amit be lehetne kapcsolni.
  • Borg
    #4
    Gondolkozz, mi ÉR többet, 10 napig első helyen lenni papíron, vagy utána hónapokig uralni a high-end piacot?
    Ezek a cégek pénzben gondolkoznak, nem mendemondákban.
  • janos666 #3
    Valahogy nem teljesen látom annyira ütősnek ezt az ATI kivár, rátesz amennyit kell és tarol. Az rendben van, hogy az első kört (NV40<--->R420) ezzel megnyerheti, ugyanakkor a következő kártyákra már annyival kevesebb marad neki. Ugyanakkor az NV biztos nyert annyit, hogy így (,még ha csak addig is, de) 10 napig egyértelmű első helyezett lett.
  • Csatti
    #2
    Tudja a halál, de könyörgöm 480W-os táp???