143
  • funfan
    #143
    BAJNOKSÁG!!!!! Csinálok warlords battlecry 3 bajnokságot. Ha valakit érdekel a játék multiplayer módban itt sok aktív tagot talál: www.gportal.hu/fritzy
  • Dave00
    #142
    Sikerült megoldani. A probléma az új hamachi volt a 2es feletti verzióval nem ment, visszaálltunk az 1.0.1.5ös verzióra és tökéletesen működik.
  • Dave00
    #141
    Hali mindenki, nálunk az a probléma merült fel hogy amikor connectelni akar valaki valakihez akkor kiírja hogy connecting please wait, és itt megáll az egész. Erre tudtok valami orvosságot? Előre is Köszi!
  • SolBadguy
    #140
    Awe néktek! :D:D



    Nekem Undead-warriorom van 154-es,jaccok ammennyit tudok xD...

    De meg igy sem tudom mire jo az a qrva combat pont...


    Ha valaki netalan tudna h mire irja le ....


  • b-type
    #139
  • funfan
    #138
    http://fritzy.gportal.hu/ ezen az oldalon msn címeket találtok más warlordosokkal, minden magyar warlordost várunk játszani
  • funfan
    #137
    ha felvettél volna msn-re megmnodtam volna :) kell hozzá hamachi :)
  • Stan15
    #136
    cső!! nem tudja valaki hogy kell multiban játszani? mert kezdő vok és sehogy se tom mit hogy kell csináni.Lécci segítsetek! Köszi!!
  • funfan
    #135
    Hellosztok. Ez a játék nem elveszett dolog serintem! Még lehetne játdzaani vele de akkor kéne vkinek egy oldalt csinálni a aki ért hozzá, hogy pl az msn címeket, hamachi szobákat felírnánk. ha valaki megcsinálja írjon ide a fórumba. de ha vki csak játszani akarna az írjon msn-en: [email protected]
  • xmacx
    #134
    multi vki?
  • Bence51
    #133
    Sziasztok, nem tudtok adni egy oldalt ahona meglehetne venni ????
  • lammaer
    #132
    Egy időben játszottam vele, azért is kukkoltam be a fórumba, hátha valaki olyat kérdezett amiben tudnék segiteni.
    Neten nem szeretek stratégiai játékot tolni, túl sok felé kéne figyelni olyankor - ott marad a CS, BF2 ilyenek :)
  • Oszama
    #131
    Jaa okéééé!!! :) BOCS! Mint látod tényleg nem vagyok egy forumozo alkat :) csak multizni keresek társakat...de sehol se találok... :( te nem játszol esetleg ezzel a játékkal?
  • lammaer
    #130
    Tudod, ott a hozzászólásom alján szépen oda van irva, kinek is ment a komment...
  • Oszama
    #129
    leszarom a forum enciklopédiádat... én ezzel a gameval akarok multizni minnél több emberrel.. és ez a battlecry III forumja... szal semmi keresnivalód itt ha nem játszol vele.. ha meg igen akkor gyere hadd verjelek el....
  • lammaer
    #128
    Ilyen hozzászólással menjél kuglizni, de ne fórumozzál. Hihetetlen.
  • Oszama
    #127
    AKÁRKI.. ILLETVE MINDENKI AKI JÁTSZIK MÉG VELE VEGYEN FEL MSNRE!!! ÁLLANDÓAN RÁÉREK SZINTE ÉS MULTIZNÉK!!!!!!!!! már kivittem 2szer... most kezdtem ujra... mert a gép letörölte a c meghajtomat.. és minden mentett dolgot törölt... most már meginnt van vagy 5-6 20-30as szintű hősöm... szivesen játszanék bárkivel mert már unom a gépet!!! msn: [email protected] (amugy a multi közbe királyTSen beszélgetni.. és a multit lanba hamachi programmal a legkönyebb.. aki nem tudja hogy kell használni majd msnen segitek)
  • baracska12
    #126
    honan lehet cd kódod letölteni,vagy agyatók cd kódod előreis köszönöm
  • Juventussa
    #125
    Miért nem enged regelni?
  • loga
    #124
    Thx :)
  • PhantoX
    #123
    Resurrect hero in Ironman mode
    Normally, a death in Ironman mode is permanent. Use the following steps to resurrect your hero in v1.0 of the game. Create a backup of the saved game folder while your hero is alive. This data becomes invalid when your hero dies. When this happens, exit the game and restore your backed up saved game data. Note: This procedure involves editing a registry value; do not attempt this if you are not familiar with working with your system registry, as a mistake can cause serious problems with Windows. Start Regedit and use the "Registry/Export Registry File" menu option to create a backup copy of your original registry. Make the following changes to your registry:

    [HKEY_CURRENT_USERSoftwareEnlightWarlords Battlecry III]
    "LIMHK0_A"=dword:00000000
    "LIMHK0_N"=dword:00000000
    "LIMHK0_X"=dword:00000000
    "LIMHK1_A"=dword:00000000
    "LIMHK1_N"=dword:00000000
    "LIMHK1_X"=dword:00000000
    Start the game, and if done correctly, you will be able to select your hero again.
  • loga
    #122
    Sajnos nem tudom , hogy hova menti el a játék.
    Off játszol vagy neten?
  • lammaer
    #121
    Volt egy ötösöm rá, hogy azért görcsölsz az ironmannal mert az több XP-t ad... cserébe viszont jókat szivsz... valamit-valamiért :)
  • shadar619
    #120
    Csak ezzel az a probléma hogy ironban dupla annyi xp-t kapok mint rendesen. És azért az meglátszik a hősömön.
  • lammaer
    #119
    Ha jól rémlik, ugyebár az iron mód pont arról szól, hogy ha meghal a hős akkor kaputt neki. Ha ezt választottad, akkor nem tuti, miért görcsölsz hogy átverd a játékot... Játszál nem iron módban, és megoldódik a problémád :)
  • shadar619
    #118
    Hali!

    Ironman-ben játszok a hősömmel, de sajna néha megesik hogy kinyiffan. Folyamatosan kimentem az állásomat a Dokumentumok könyvtárból, de ha vissza akarom tölteni akkor a game észreveszi a turpisságot és automatikusan kitörli a mentett állásomat. Persze ezt ki lehet játszani ha újratelepítjük az egész gamét, de ez egy kicsit hosszas meló. Nem tudtok vmi módot hogy hogyan lehet átverni a játékot hogy megtartsa a hősömet? Valahova biztos elmenti magának hogy meghal a hősöm, de az nem a főkönyvtára és nem is a Dokumentumok könyvtár. Ha vki megtalálná a megoldást az legyen szíves ossza meg már velem, mert nem nagyn akarok hazárdirozni egy 32-és hőssel. Köszke.
  • loga
    #117
    Ja es a tuzfalat kapcsold ki addig kulonben nem fog osszejonni. a lanon
  • loga
    #116
    Hi nekem is kilepett mikor probaltuk nyomni.
    Probald meg elinditani internetes jatekkent es ip szerint csatlakozzon hozzad.
    Ugy nekunk ment 10/8 aranyban mukodik.

    Neten meg szerintem van olyan lehetoseg hogy valamilyen elore beregisztralt ladderfelebe belepni ez is a valaszthato lehetosegek kozott van asszem.
  • Padu
    #115
    nem sikerül...
  • Padu
    #114
    wáháhá
  • Padu
    #113
    Hahó, hogy tudok interneten jáccani? sehol se lehet találni szervert plz help me plíz help mí
  • shadar619
    #112
    hali van egy kis problémám
    A game ha a haverrel gamelünk akkor 8-15 min után kidobja valamelyikünket és rá 3 min és a másik játékost is kidobja.Mit lehetne ezzel kezdeni, vagy miért van ez? A game eredeti a pcguruból van meg.
    Erre az e-mail címre válaszolhatok:[email protected]
  • loga
    #111
    Amugy UD necro
  • loga
    #110
    Akkor pls ird meg nekem mert a herot sem tudoim meg a lenyt amit mindig magammal vihietek a csataba hogy hanyas szint a max elore is koszi!
  • ocsi0014
    #109
    Nincs külön ilyen honlap de én naggyából tudom ezeket a dolgokat
  • ocsi0014
    #108
    Nektek hányasok vannak ás milyen fallyal nyomjátok?
  • ocsi0014
    #107
    Nekem Ma lépett a Karakterem 41-es szintre
  • EmThor
    #106
    nem tom. elvileg magától lép szintet nem? eddig hogy volt?
  • loga
    #105
    Tudom hogy joideje nem irt ide senki de kellene segitseg ebben a jatekban miert nem fejlodik feljebb a shadow-m lvl 20nal? nincs felpatchelve az kellene neki?
  • Titan
    #104
    Na? Mi van? Senki sem játszik ezzel a játékkal???!!!