525
  • Effe88
    #525
    jó meccs vót
  • OPM
    #524
    reakcióidő rulz :D
  • Hentes Bill #523
    pfff, ez elég ciki
  • Police88
    #522
    wazz jó tudni hogy bukaresteben élünk tesókáim... Csumikázom kezit lábát annak aki ezt írta........
  • selwik
    #521
    A román labdarúgással? Milyen optimista
  • PResident Evil
    #520
    nem sokat tévedtek :DDD maj'nem egy szinten vagyunk !
  • Garcia
    #519
    na ezek is elmehetnek a p....-ba...
  • PREMIERE1
    #518
    Nem.
  • #517
    remélem ez csak valami photoshop bűvészkedés eredménye
  • PREMIERE1
    #516
  • a.carkey
    #515
    Végül is ez a brazil vereség belefért. Azt nézzük, hogy a japcsik elverték a cseheket otthon, és rögtön más a leányzó fekvése.

    Itthon bőven ki lehet kapni a világbajnoktól, bár mondjuk elkerülhető lett volna, ha nem kötik le a meccset.

    De legalább látszott, hogy Lipcsei egy tetü lassú, bár technikás játékos, de nem a védelemben a helye. Az is igaz, hogy nincs jobb. Babost gondolom az eladási szándék miatt tették be. Bár vsz lenne jobb kapus is nála, de ha nem kerül a válogatott közelébe ezután, akkor ez is belefért.

    Még mindig jobban el tudtam volna képzelni az 1 millió eurót az utánpótlás fejlesztésre költve, mint a brazil válogatottra.
  • PResident Evil
    #514
    kitudja... reménykedjünk :P
  • Buddy
    #513
    de ha még Mexikó sincs, akkor semmi nincs
  • MrSpock
    #512
    Igen,jól mondod!Jobb kapitány nem is kellene,csak tudjuk a többi...
    Remélem sikerül kijutni!
    De sajnos ha kijutunk a vb-n..ajjaj mindenki csak erősödik,a világ labdarúgása elszáguldott mellettünk.
    Egy újabb Mexikó nemnagyonkellene.
  • Buddy
    #511
    álmodozni lehet :)...de Matthäus megérdemelné, hogy jussunk ki a vb-re

    szurkolok neki, hogy sikerüljön eredményt fölmutatni....kapitányi poszton most rendben vagyunk, már csak a maradék szemetet kéne kisöpörni
  • Buddy
    #510
    ez már korábban is így volt :) (mármint, hogy kiket kell elfelejteni)
  • pilboy
    #509
    nem csak ő szeretné :P
  • PResident Evil
    #508
    szeretnéd :P
  • Ramore
    #507
    Ha most, Matthaus irányításával nem jutunk ki a VB-re, akkor soha a büdös életbe nem fogunk kijutni. El kell felejteni Lipcseit, Babost, Kovács Pétert viszont erőltetni kellene.
  • Buddy
    #506
    csak 2 év (a vb-n találkozunk velük :))
  • Buddy
    #505
    én is ezt vettem ki a játékából és a nyilatkozataiból....emiatt nekem is szimpi (nem úgy, mint a nagyképü pufi...)
  • PResident Evil
    #504
    arra várhatsz még 18 évet... talán akkor megint eljönnek :)
  • I.C.ram
    #503
    Nekem szimpi Ronaldhino, mert élvezetből játszik, és nem csak a pénzért.
  • DBoy
    #502
    asszem ez az!!
    köszike :)
  • robotnyk
    #501
    grats. a gólarányt én is eltaláltam legalább (2-5)
  • pilboy
    #500
    nem akarok nagyképűzni, de bejött a tippem :P

    nekem teccett a meccs. A magyarok hozzáállása is jó volt, 30 percet bírtunk, ennyivel jobbak a brazilok :(
  • FtranX
    #499
    Samba De Janeiro ?
  • fm
    #498
    ja és még vmi: Lipcseit helyezkedését figyeljétek az első két gólnál! tanulni lehet belőle,olyan szörnyű! csak bámulta a brazilokat...
  • fm
    #497
    én Szűcsöt tenném a kapuba. Babosra én sem mondtam,hogy jó...

    de a magyarok akarása tetszett,végre volt olyan játékos,aki gyorsabban futott,mint 20km/h!! sztem ha a japánok ellen lemértük volna a csapatunk átlagsebességét labdával ,vagy anélkül,simán 8-10km/h lenne. a fele csapat áll,a másik fele meg sétál,akinél a labda van az meg kocog.

    szóval a brazilok ellen érződött az akarás és örültem,hogy 1-2 cselt volt aki meg mert próbálni...

    mégegyszer : HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • DBoy
    #496
    hi!
    a félidőben volt egy kurvapörgös régi kurvajó szám!
    mi a címe? naon kéne és naon jó meg ilyenek :)
    thx!
  • Robbb
    #495
    Köszi,egész éjszaka nem aludttam ez miatt.Csak halkan jegyezném meg hogy amit ez a retkes klub művel,az egyszerűen nevetséges.A büdös apjuk faxszát,tiszta hüjének nézik az ország lakosságát ezzel az orrvérzésig szavazással.Egyszer őket is ki kellene szavazni a picsába!Bocs az offér,de ez most kiborult belőlem.A fociról csak annyit hogy a brazilokban csalódttam igazán,több gólt vártam tőlük:)A másik csapatról még mindig nem érdemes beszélni,remélem azért változik a statisztika.(Amúgy MAGYAR vagyok én is,csak nem igazán tudok teljes szívvel szurkolni egy ilyen válogatottnak.)
  • Bucser
    #494
    56% kimegyünk 44% nem jutunk ki
  • Robbb
    #493
    Engem csak az érdekel,hogy mi let az SMS szavazás végeredménye?:)Ha valaki ezügyben tud infoval szolgálni az kérem ne fojtsa magába!:)))
  • Davidus
    #492
  • PREMIERE1
    #491
    UEFA.com

    "Brazil end proud Magyar record
    Wednesday, 28 April 2004
    Hungary 1-4 Brazil
    Brazil beat Hungary for the first time tonight in front of 46,000 supporters at the Ferenc Puskás stadium in Budapest.

    Proud heritage
    The Hungarians have twice had the better of the South Americans in FIFA World Cups and 19 years ago defeated them 3-0 while preparing for Mexico '86. However, it was Brazil who ran out winners by a three-goal margin this evening, Kaká, Luis Fabiano (twice) and Ronaldinho on target.

    Powerful drive
    Lothar Matthäus' side were the equal of the South Americans in the opening third of the match, Krisztián Kenesei going close with a free-kick saved by Dida in the 25th minute. Dida's AC Milan team-mate Kaká struck first eight minutes later with a powerful drive which capped off a swift counterattack.

    Fine last touch
    Although Brazil quickly increased their advantage through Fabiano's strikes in the 36 and 45th minutes, Hungary came out fighting after the interval and Zoltán Gera really should have reduced arrears from close range. In the 56th minute Kenesei did just that, only for Ronaldinho of FC Barcelona to complete the scoring with his final touch."

    Csak Torghelle volt a góllövő ...
  • Mr.Grent
    #490
    Szerintem az eredmény reális. Sőt többet is kaphattunk volna. Én nemvagyok focidrukker. Anno kb 4-5 éve jártam még meccsekre. DE elfordultam tőle mert undorító pénzszagú volt a dolog. A válogatottról meg annyit, Aki azért játszik a válogatottban mert, ő külföldön játszik, meg az elmúlt hétvégén egy jó köre volt, a hazai Profi Ligában csúfolt meccsen, az húzzon el a viskójába. Amikor meghallottam hogy Matheus elküldött egy rakás embert mert nemtetszik a játékhozzáállása, és persze ezek eddig mindig ott toporogtak az ajtóban, akkor már láttam hogy ebből még lehet valami. Nemkell rögtön csodát várni. Hisz nállunk nincs olyan pörgős szívós meccsek a kupákban. Itthon nemtudnak 90 percet sprintelni. Hogy miért? Mert nincs rá szükség.

    Gondoljatok bele hogy épül fel egy jó csapat?
    Egy megszokott teamből.

    Szarból nemlehet várat építeni. 16 Ember összeszokik, és ezzel lehet gondolkozni. Egy két embert lehet cserélni. De ettől még a többiek tudják a dolgukat. A magyarok sokmindenben jók lehetnének. Mennyi agyat adtunk a világnak, mennyi sportolót, technikát. Akinek v. aminek többsége nem magyar mezben, színekben, zászló alatt érte el munkája gyümölcsének megbecsülésést. Azért mert sok töketlennek a kezében van a vezetés. Aki azt nézi hogyan szedjen ki több pénzt a dologból.

    Tehát láthattatok egy brazil focit, egy két magyar megmozdulást. ÉS talán egy kis fejlődést.

    És az hogy hogy lett ennyi a vége, hogy tudtak gólt rúgni a braziloknak? Ki a túróst érdekel. Ha így verünk el bárkit hogy csak ilyen gólokkal nyerünk, ezt már technikának hívják.

    A fejlődést sosem lehet követni a jelenben, hisz ehhez kell a múlt. 1 év múlva 3 év múlva meglátjuk hogy nállunk is lessz e fejlődés.

    Hátha nekünk is jut egy : Bárki rúghat gólt, de a MAGYAROK NYERNEK!!!!!!!!!! hozzászólás.
  • PREMIERE1
    #489
    A világbajnok csapat világbajnok mestere. "Kijött a játékosokból a meglévő technikai tudás, türelmesen futballoztunk, éltünk a magyar csapat hibái nyújtotta lehetőségekkel – értékelt Parreira. – Vigyáztunk arra, hogy ne adjunk esélyt a hazaiaknak a kontrákra. Az első félidőben jobban játszottunk, aztán a cserék megbontották a csapatot, visszaesett a teljesítményünk. Összességében jól szolgálta a mérkőzés a felkészülésünket, ami nagyon fontos, mi ugyanis összetartásokra nem tudunk találkozni, csak meccsekre, azt is szinte csak Európában, így itt és most kell gyakorolnunk." A kapitány azt sem felejtette el hozzátenni, mennyire örül, hogy végre hivatalos válogatott mérkőzésen is legyőzték a magyar válogatottat…

    A mieink játékát is értékelte pár szóval Parreira – mint mondta, a magyar sajtóban többször is a bátor támadójátékra buzdító Lothar Matthäus jobbára védekező futballt játszat együttesével, de elismerte, hogy a brazil válogatott ellen ez reális taktika. Ami a saját együttesét illeti, kiemelte, hogy milyen nehéz dolga van a keret és a csapat kijelölésekor, hiszen nem lehet minden ismert brazil futballistát behívni a nemzeti tizenegybe. Persze gyorsan leszögezte, hogy ennek inkább a pozitív oldalát nézi, vagyis ha egy játékosa kiesik (mint például most Ronaldo), akkor egy hasonló képességű klasszissal tudja pótolni (mint például most Luís Fabianóval). Végezetül Parreira megköszönte a fogadtatást, amelyben csapata az ideérkezésétől az edzésen át egészen a mérkőzésig részesült – mint mondta, sok helyen jártak már, sokszor tapasztaltak ilyesmit, de a magyarországi élményt a legjobbak közé sorolja. Akár udvariasságból mondta, akár nem, örülhetünk e szavaknak."
    NSO
  • Breki33
    #488
    én a focilistán kaptam (HIX)
  • PREMIERE1
    #487
    IM?

    Hol van ez a cikk? :)
  • Lacek80
    #486
    Nekem viszont tegnap fiaink megint bebizonyították, hogy még jó ideig nem érdemes Foci-t néznem.... Régen láttam ilyen alibifocit. 2 ember hajtott igazán.. Számomra szomorú volt a tegnapi este.