3780
  • Sheva
    #218
  • Sheva
    #217
    magyar rally sport 1 vagy 2 rally vb az eurosporton! az újságban le van írva mikor szokott lenni...inkább este fele
  • Duddits
    #216
    Hali!

    Melyik műsioron szokott Rally közvetítés lenni? Múltkor EuroSporton láttam, de nem tudom mikor volt. Esetleg egy időt tudtok mondani?
  • Sheva
    #215
    hétvégén KASSA RALLY!!!!!!!!
  • PeeTeR
    #214
    bazz me' offol a topik ennyire?
  • Glpetyus
    #213
    Ciprus Rali végeredménye:
    1. S Loeb Citroën Xsara 5:02:29,4
    2. M Stohl Citroën Xsara + 04:09,5
    3. M Märtin Peugeot 307 WRC + 04:41,9
    4. H Solberg Ford Focus + 05:15,7
    5. T Gardemeister Ford Focus + 07:37,3
    6. R Kresta Ford Focus + 10:17,4
    7. H Rovanperä Mitsubishi Lancer + 12:18,7
    8. D Carlsson Peugeot 206 WRC + 16:03,2
    9. J Tuohino Skoda Fabia + 16:46,3
    10. C Atkinson Subaru Impreza + 27:01,5



    Pilóták:
    1. S Loeb 45 pont
    2. P Solberg 34 pont
    M Märtin 34 pont
    4. T Gardemeister 28 pont
    5. M Grönholm 26 pont
    6. H Rovanperä 13 pont
    7. M Stohl 11 pont
    8. H Solberg 9 pont
    9. R Kresta 8 pont
    10. G Panizzi 7 pont

    Konstruktőrök
    1. Peugeot 62 pont
    2. Citroën 53 pont
    3. Ford 44 pont
    4. Subaru 38 pont
    5. Mitsubishi 29 pont
    6. Skoda 8 pont
  • Glpetyus
    #212
    Ciprus rally rulez!!
  • PeeTeR
    #211
    csao

    par hete kerdeztem hogy meg van -e valakinek a WRC osszefoglalok elott elhangzott zene. aztan tobbet is kertek, ha megtalalom vagy megcsinalom linkeljem be mert erdekelne oket mint csengohang. lehet hogy nem ebbe a topic -ba irtam, de mar total nem emlekszem melyik volt :)
    mindegy, akit erdekel, innen letoltheti. a *.JPG kiterjezteset egyszeruen nevezd at *.MP3 -ra.

    have fun
  • Sheva
    #210
    Ifj. Tóth János
    A sikerünkben nagy szerepet játszott Tomiék műszaki problémája is. A végén már nem kellett nyomni, de addig nagyon nagy csata volt! Biztos vagyok benne, hogy ez így lesz egész évben is. Ezek a szoros versenyek adják a rali sava-borsát, ezért lesz érdemes ralira járni.

    Turi Tomi
    Az utolsó kör első gyorsaságijának közepén egy kanyarból jöttünk ki, mikor elment a kormányszervo. Szervó nélkül fejeztük be a versenyt. Nem is gondoltam, hogy végig tudunk menni, olyan, mintha negyven kilót húzogatna az ember. Hihetetlen. Nem gondoltuk.
    Nagy csatát vívtunk a Janival, mindent megpróbáltam amit megtehettem.

    Benik Balázs
    A nap elején óvatosak voltunk, tapogatóztunk. Aztán a tizennéhány másodperc már behozhatatlannak tűnt. Nem kockáztattunk. Tomiék hibája miatt sikerült a második helyen befejeznünk a versenyt. Meg vagyok elégedve, hiszen Vinoval életemben először autókáztunk.

    Herczig Norbi
    Nagyon jól éreztem magam.
    Az utolsó körben már az történt amit már az elején szerettem volna. Keményebb keverékű gumit is raktunk fel, ez jobb volt. Rossz érzésekkel mentem volna haza, ha a mai napon nem sikerült volna olyat menni, amilyet gondolok.
    Bajnokok vannak előttem, nem lehetek elkeseredve. Szerettem volna kicsit nagyobbat meccselni velük, remélem az év folyamán erre lesz lehetőségünk.

    Zagyva Lali
    Tempós napot zártunk. Volt egy kis problémánk, az első gyorson egyszerűen megállt a kocsi, újra kellett indítani. Meg kell, hogy elégedjünk ezzel az ötödik hellyel, bár az utolsó gyorson estünk vissza és kaptunk ki két másodperccel.

    Spici
    A hosszú gyorsra való beállításokat kértük, gondoltuk amit első kettőn elvesztünk a picit keményebb gumi miatt, azt majd ott behozzuk. Sajnos a hosszú gyors elején leesett a turbócső és turbónyomás nélkül kellett végigmennünk, így a taktikánk nem jött be.

    Turán Frici
    Érdekes volt, mert már nem kellett sietnünk. Nem gondoltuk a nap elején, hogy előre tudunk jutni, végül az utolsó gyorson Vizin Laci hibája miatt sikerült bejönnünk az abszolút 8.helyre.

    SzabóG
    Boldogok vagyunk. Jó volt a verseny, nyugi volt. Nem hibáztunk, az autó is hibátlan, az eredmény fantasztikus.
    Úgy gondolom, hogy tudunk még gyorsulni, csak az eredmény tartására figyeltünk.

    Keller Péter
    Jó lett volna, csak a vége nem sikerült.
    Az utolsó gyorson nagyon kikaptunk, lenyomódott a gyújtáskapcsoló, álltunk egy darabon, így Zsoltiék elénk kerültek.

    Holczer Dani
    Fantasztikus volt ez a nap, annak ellenére, hogy Szabó Gergő megelőzött.
    Hiányzott az az egy perc, amit az elején a műszaki probléma miatt otthagytunk.
    Örülünk az eredménynek. Azt gondolom, hogy egy jó bemutatkozás és egy jó ismerkedés volt az autóval. Miskolcra fogunk tudni gyorsulni.

    Kakuszi Zsolt
    Maximálisan meg vagyok elégedve. Az utolsó kör elején úgy gondoltam, hogy nem fogunk a végén küzdeni, de aztán az első gyors után kiderült, hogy érdemes. Nyertük a másodikat is és a harmadikan szenzációsat mentünk, így meg tudtuk nyerni a Super1600-at.

    Magyar Miki
    Jól kezdődött, feljöttünk a második helyre, majd megállt az AC pumpánk, másfél percet álltunk bent a gyorson. Kár érte.

    Matics Misi
    Folytattuk a tegnapi két-háromhengeres sorozatot, de úgy néz ki, hogy a végére jó lesz. A nap elején elrontottuk a guminyomást, túl keményen mentünk.
    Az eredménnyel maximálisan elégedett vagyok, sokan kiestek, de volt nekünk is gondunk.

    Dr.Kiss Elemér
    Jó volt. Egyre jobban erősödtünk. Sajnos a második gyorson valami időmérési gond akadt, nekünk is, másoknak is.
    Jó kis csatát vívtunk a Pénzes Zsoltival, az utolsó két gyorson majdnem azonos időket autóztunk.

    Hadik András
    Kicsit izgalmas volt a mai nap. Tegnap az utolsó szervizben lengéscsillapítót cseréltünk, mert folyt belőle az olaj. Éjszaka elvittük, megcsinálták, reggel visszaraktuk. A végén pedig hátsó lengéscsillapítót cseréltünk.

    Bujdos Miki
    Negyedikek lettünk, nagyon örülünk neki, szinte hibátlanul mentünk. Karcmentesek vagyunk, ami nem jellemző…

    Martin László
    Volt néhány gyors, ami piszkos volt, de különben tetszett a dolog.
    Próbáltuk ledolgozni az előző napi 7 perc késésünket, ami több, mint egy perc büntetést okozott.

    Varga C. Zoltán
    Jó húzós, pörgős nap volt. Nem kellett állni. Ha az elején megy az ember, akkor itt más, kevesebb az esély, hogy kivegyék a gyorsot.
    Az autó jól muzsikál. Csak egy lassítót bántottunk, abszolút 20-ba végeztünk, aminek örülök.

    Nagyváradi Zsolt
    Pocsék nap volt. Sokat mentünk felfelé és ez nem kedvezett az autónak, kategóriába gyenge az autó. Ennyi sikerült. Kicsi bosszús vagyok, N2ben második helyről csúsztunk szépen vissza.
  • Sheva
    #209
    én nem voltam kinnt egyik haverom mesélt egy két dolgot az munka volt!!!
  • Sheva
    #208
    hát figyi Janikának le kellett valamit tenni most az asztalra szal biztos volt h nem sok látvány lesz nála! a többiek is a bajnoki serlegért hajtanak szal ők is a leggyorsabban beakarják fejezni a szakaszt! :D de a ladák azért mutattak vmit!
  • Glpetyus
    #207
    Voltatok? :)
  • fistin
    #206
    hát nem mondom ilyen rossz rally-t.... pfúú
    jobbat vártam. csak autóztak szépen, íven időre, és kész. semmi látvány
  • Sheva
    #205
    Janika nyerte az Egri Rallyt!!! ez az...
  • Astaroth
    #204
    hallgatlak :))
  • Laffite
    #203
    ma eddig jobban ment Loeb, egy 2. és egy 3. hely, de sok a hátránya nagyon... az élen továbbra is solberg és grönholm gyepálja egymást, a meglepetésember az uccsó szakaszon a fordos sola, ötödik lett, összetettben nyolcadik.

    amúgy van itt valaki, vagy megint csak én figyelem az eseményeket egyedül?
  • Laffite
    #202
    Loeb alaposan megszívta, az első nap után csak a 15. helyen áll egy rakat hátránnyal...
  • Glpetyus
    #201
    Hétvégén futam lesz geciek!
  • DannyL
    #200
    Üdv!

    Egy kis OFF, ne haragudjatok érte

    A diplomamunkámhoz kellene kitöltetnem jópár kérdőívet. Az emberek motorolaj és kenőanyagvásárlási szokásait próbálom felmérni. Megtennétek, hogy akinek van autója az kitölti ezt nekem. Nagyon jó lenne és nagy segítség is. Azért gondoltam, hogy itt is feldobom a témát, mert gondolom Ti azért értetek hozzá és nagyjából képben vagytok ezügyben. ;-)

    Kérdőív

    A kitöltött kérdőívet a [email protected] -ra küldje el aki esetleg hajlandó kitölteni.

    Előre is köszönöm a segítséget és bocs az OFF-ért
  • bestGP
    #199
    am ez is tök furi
    Gardi-mester :)
    beült egy jobb autoba, azt ottvan az elmezonybe
    szerintem ennek az évnek ő lesz a meglepetése!
    mondjuk már asz

    ja és hiényzik McRae:(
  • Glpetyus
    #198
    Ja,most jól ment a srác,...
    Naon várom a mexikó rallyt ^.^
  • Laffite
    #197
    ja, de ez benne van a pakliban, amúgy solberg megérdemelten nyert, tényleg ő volt a leggyorsabb, a végén meg már akár kávézni is megállhatott volna...
  • Glpetyus
    #196
    Hi
    Még csak ma néztem meg az összefoglalót,de megérte rá várni :)
    Szegény Grönholm :S
  • Laffite
    #195
    pfff, vége a versenynek, de se közben, se utána sehol senki...(???)
  • Laffite
    #194
    senkit nem érdekel a svéd rali? a 14 gyorsaságiból petter solberg 5-öt, grönholm és loeb 4-et 4-et, galli pedig egyet tudott megnyerni.

    az összetett állása:
    01.P. SOLBERG 2:14:27.9
    02.M. GRÖNHOLM 2:14:40.5
    03.S. LOEB 2:15:02.2
    04.M. MÄRTIN 2:16:33.7
    05.T. GARDEMEISTER 2:17:46.5
    06.H. SOLBERG 2:17:49.7
    07.H. ROVANPERÄ 2:17:50.6
    08.G. GALLI 2:18:03.5
    09.D. CARLSSON 2:18:16.8
    10.C. ATKINSON 2:18:19.7
  • Laffite
    #193
    ezt nevezem versenynek! 3 gyorsasági és több mint 50 megtett km után az első 3 helyezett között összesen 0.1 mp különbség van!!!
    lesznek itt még izgalmak... :)
  • Laffite
    #192
    az interneten is lehet követni az eseményeket, az első etap utáni eredmény már fent is van
    www.wrc.com
  • Glpetyus
    #191
    Van eurom,csak nem érek rá megnézni,részletekben meg nincs kedvem.
  • Laffite
    #190
    akkor ezek szerint nincs eurosportod...
    az nagyon gáz tud lenni! vagy két éve egyszer nálunk levették a kábelhálózatról, mert "drága volt", kb két hónap után lincselési hangulat kezdett eluralkodni a kábelesek irodájában és inkább visszakapcsolták :)
    nem tudod valakivel felvetetni?
  • Glpetyus
    #189
    Én nem tudom megnézni,majd csak pár nappal utána :S
    Megvárom míg feltöltik az 1 órás összefoglalót :)
  • Laffite
    #188
    feb 11-12-13 svéd futam, senki el ne felejtse!
  • salist
    #187
    Sziasztok,

    Eladnám VHS Rallye kazettáimat. VB, EB, OB felvételek.
    Érdeklődni, listát kérni a [email protected] címen lehet.


    Üdv,

    Salist
  • Glpetyus
    #186
    Ja,így már vili ^.^
  • Glpetyus
    #185
    Majd 1 órás videó a Monte Carlo rallyról itt.
    Persze a régebbieket is kötelező leszedni ^^
  • Laffite
    #184
    miért? a reklámra szüksége van minden márkának, még a KIA is nyomatja a francia jégen a gyári csapatát...

    a peugeot meg hát... dakart 15 éve nyertek utoljára, le mans-i 24-est 12 éve, a wtcc-n nem lesznek ott, a f-1 besült nekik... mi maradt a ralin kívül?
  • Glpetyus
    #183
  • Laffite
    #182
    Egyébként én addig nem is hiszek a Peugeot kivonulásában, amíg más fronton egyáltalán nincsenek gyárilag is képviselve az autósportban.
  • Laffite
    #181
    Nem azt mondtam, hogy harmadikak lesznek, az első háromban szerintem az első hely is benne van. Egyébként nem a gyári csapatoknak szoktam szurkolni, úgyhogy nekem mindegy, de az biztos, hogy szoros küzdelem lesz a pontversenyben.
  • Astaroth
    #180
    Hol van ez a 206-tól. Nem az első hármat jegyzi a történelem.
    +14 WRC össz-vissz.
  • Laffite
    #179
    Szerintem nem rossz ez az autó, csak ez most Loeb pályája volt, ezt el kell fogadni, + volt egy-két baki ami becsúszott az oroszlánoknak, de mindenképpen az első háromban lesznek év végén, erre mérget veszek.