3780
  • Attila56
    #498
    Az nem baj.De mégis mennyi mindent beleadott már azért hogy ő legyen a legjobb :)
    De sajnos nem ment neki :P
    De sose votlak vele echnikai problámák(lerobban,stb.....)
  • Nuno88
    #497
    itt a fősuli előtt szokott állni egy cc aranysárga szinben, hát csorog a nyálam mikor meglátom... nagyon vad autó az tuti :)
  • kemszi2
    #496
    saxo-val jól nyomták.vitték a prímet
  • Nuno88
    #495
    de szép :)

    haveromnak is van egy zsír új szeptemberbe hozta ki a szalonból 0 kmesen, iszonyat és nagyon jó vezetni :)
  • kemszi2
    #494
    bár cc-ben jobb volna de így is frankó
  • Attila56
    #493
    Aha.De úgy tudom hogy elsőnek Mo.-ra hozzák és csak utána küldik ki a Rally-ra.Mert az Ignis is csak Mo.-n van és később ment be az igazi Rally-ra.Télleg Bútort sajnálom hogy Ignissel megy,Saxo jobb volt neki :)
  • Nuno88
    #492
    jó csaj sajnos se a Forddal se a 307-el nem ment neki nem tudott vb-t nyerni
  • kemszi2
    #491
    akkor hagy mutasalak be az én kispajtásomnak:
    :)
  • Attila56
    #490
    Húúú télleg.Ő elment.Én úgy tudom hogy 1 évig nem lesz.....de lehet hogy végleg elment....Pedig ő is jó versenyző volt :)
  • kemszi2
    #489
    annyit tudok hogy ez csak sima szivó motoros és asszem 280lovas.Én azt olvastam vhol hogy a super2000-ben(már mint ha lesz)fog indulni,ahol már turbo nuku
  • Nuno88
    #488
    nem tetszik :S

    az utcai 207-es se tetszik, 307 powaaaa :)
  • Nuno88
    #487
    hát igen a Peugeotnál már nem ment neki.

    Arról van vmi híretek h Märtin mikor tér vissza, vagy már végleg szögreakasztotta kormányt? :(
  • Attila56
    #486
    őőőőő hmmm.jó kérdés.Elméletileg az újj 207-es a Kit-Car kategoriába megy ahol a Bútorék vannak gondolom tudod :)
  • kemszi2
    #485
    de ivsszajön a pözsó nem?.

    vagy ezt nem oda szánják?
  • Attila56
    #484
    Nemtom hogy neten olvastad-e de ugyebár ő még a Peugeotnál is volt.És azt nyilatkozta hogy az nem volt olyan jó.Vb-címe óta nem ment neki a Rally.Colin Mcrea is elment a Rally-tól.Helyette Dakarozik....nagy kár.Jó lenne ha a régi versenyzők visszatérnének.Bár nem hiszem hogy megtudnák álni a helyüket mert már eléggé felfejlődött a technika.És mikor LOEB megsértült 2006 végén és kórházban volt akkor Mcrea helyetesítette és csak 7.-re tudta hozni a Kronos Citröen-t...azért ez egy nagyon jó VB-s Ralystától szégyen :(
  • Nuno88
    #483
    hát sajna nem, de nagyon sajnálom h a Peugeot kiszállt a gyártóktól :(
    meg anno a Skoda Octavia és tetszett bár nem volt sikeres, de Tommy Mäkkinen sikereire is jó visszagondolni :)
  • kemszi2
    #482
    az előshelyezettem nállam nem igen tudja semmi kibillenteni.De a focus és a 307 sorrendjét mégis csak felcserélném inkább.a 2.helyre többet is tudnék állítani(impera/206 vagy még a xsara is jó,őt ki is hagytam a listámból.)Sajnos a 307wrc nem bizonyult olyan jónak mint a 206-os.
  • Nuno88
    #481
    még mindig megvan kazettán azaz összefoglaló mikor McRae és Burns küzdött a vb címért és Burnsnek sikerült meg McRae fejretette a Focust, nagy csata volt, Burns akkor még a Subarunál volt
  • Attila56
    #480
    Hát igen.Richard Burns-ről is lehetne emléket állitani azért.Hiszen én nagyon szerettem őt.Kár hogy nincs már köztünk :(
    P.Solberg a nyomába se ér.De ő is jó Rallysta azért :)
  • Nuno88
    #479
    jah meg volt másik incidens is
  • Nuno88
    #478
    jaja ez nem rossz de nálam jelenpillanatban a Peugeot 307 WRC áll :)

    egyszerűen imádom azt az autót
  • kemszi2
    #477
    őőő...lehetne history rész is benne.a régi idők nagy királyairól.Ha már a kedvenceknél tartunk a no.1:(nállam

    no.2:

    no.3:

    no.4:

    no.5:
  • Attila56
    #476
    Azon gondolkoztam milyen lenne ha lenne FAQ.Tudom értelmetlen de mondjuk fel lehetne sorolni benne a pilótákat)magyar,külföldi) képeket betenni,meg linkeket.Meg egy pár jó híres számitógépes játékot(mellé árat+link)
  • Attila56
    #475
    Hát igen ő a király...én is nagyon birom a búráját :)
    Csak most 2006-ban nem ment neki és az Auto-Motorban bene volt hogy idegessébée neki vágta a fának az autót.Azért az elég durva volt :D
  • Nuno88
    #474
    nekem nem tetszik az eleje annyira, 2-3 éve tetszett, de már annyira nem
  • Nuno88
    #473
    Itthon meg ő a király :D

  • Attila56
    #472
    Hát igen az újj Focus....nekem nem annyira jön be....a színe miatt.Amior 2006-ban reklámozták az újságokban iylen kékes fehér színben..azt mondtam rá hogy jujj de állat lesz meg minden.De jött eza fika szine és egyből lemondtam róla.De ami még jól néz ki az a Subaru,Nah ez jól néz ki WRC-színben meg minden...:
  • Nuno88
    #471
    értem :)
  • Attila56
    #470
    Én Grönholmot nem annyira csíőem.Csak a VB-ért hajt.Loeb meg nem.Ő csak a sport kedvéért csinálja.És szerintem igaza is van.Most elmondom hogy én íjászkodok.És én is csak a sport kedvéért csinálom,nem azért hogy húúú milyen tuti lesz hogy első leszek meg minden........meg VB-s leszek íjászatban(mert lehet VB-s lenni).........remélem érted mire célzok :)
  • Nuno88
    #469
    Nagyon tetszik :)

  • Nuno88
    #468
    jaja jó volt biza, amikor még Colin McRea egy ilyennel ment vagy az már lehet újabb volt, de régen Colin volt a favorit nálam most meg Grönholm :)
    Magyaroknál ifj. Tóth a favorit a Peugeot 307-el :)
  • Attila56
    #467
    Hö-hö nekem ez a kedvenc Rally autóm.Régi de a maga idejében jó volt :)

  • Nuno88
    #466
    jaja jó ötletnek tartom ;)
  • Attila56
    #465
    Sziasztok Rally Fanok.Jó lenne újraéleszteni a topicok.És ismét beszélgetni egy jót a Rally-ról :)
  • Nuno88
    #464
    már megint Loeb :\\\
  • Nuno88
    #463
    minden benzingőz fanatikusnak Boldog Karácsonyt Kívánok!!!
  • Csocso a daffos
    #462
    A bajnokok.Nagyot mentek.Mondjuk sajnálom hogy a Janika kétszer is kiesett müszaki hiba miatt.
  • Mentol
    #461
    Óh, itt fent van összes futam videója! KÖSZI!!!
  • atiwrc
    #460
    Még nincs fenn csak a japán de innenletölthető lesz az eurosportos 1órás összefoglaló magyar nyelven.
  • Mentol
    #459
    Csá srácok!

    Tud valaki egy linket a WRC2006 ciprusi futamán készült videóhoz? Állítólag nagyon jó volt, de lekéstem a TV-s közvetítésről.

    KÖSZI!!!