3780
  • bp
    #618


    a többi kép az oldalon!
  • Ombika
    #617
    Tudjatok,hogy a szerviz park most hol van?
  • Istencsászár
    #616
    No énis nemrég értem haza, vártuk a 3. kört, azt fél óra késés után jött a Safety Car és bemondta h valahol ( feltehetőleg a felsőbb szakaszon ) tömegverekedés volt emiatt törlték az etapot... -.- valami őrültek bontották a rendet...
  • peti79
    #615
    Én tőled lejjebb voltam a Baktai kereszteződésben. Qrva jó volt, főleg az első kör. Nagyon sokan estek-keltek abban a kereszteződésben. Ami nem tetszett, hogy a harmadik kört törölték. Nem tudjátok, hogy mi volt az oka?
  • bertino
    #614
    most értem haza egerszalókról... első futamon a hídnál voltam, másodiknál fent a híd előtti kanyarban, hogy lássam az egyenest

    de ez egy kalap kaki volt, tavalyi 100x izgisebb és pörgősebb és hangulatosabb volt...
  • Nuno88
    #613
    én is csak néztem az elején :|||
  • Glpetyus
    #612
  • Nuno88
    #611
    jövőhéten :)
  • bertino
    #610
    és nemsoká Eger rally
  • Nuno88
    #609
    IRC Rally naptár:

    Az idei naptár:
    1. SAFARI Március 9-11 murva
    2. TURKEY Május 11-12 murva
    3. YPRES Június 22-23 aszfalt
    4. RUSSIA Július13-14 Gravel
    5. MADEIRA Augusztus 2-4 aszfalt
    6. BARUM Augusztus 24-26 aszfalt
    7. SANREMO Szeptember 27-29 aszfalt
    8. VALAIS Október 25- 27 aszfalt
    9. CHINA* November 23-25 murva
  • Nuno88
    #608
    Janinak istenien néz ki a 207 S2000, vmi brutál lett, csak sajna OB-n 2 futamon indul :S (Miskolc ill Zemplén)
  • bertino
    #607
    hát én Janit vhogy nem tudom annyira sajnálni :)
  • Nuno88
    #606
    Itt van a nyakunkon Eger de még nem lehet tudni ki mivel megy

    Szóval kezdjük a bajnokkal Benik Balázzsal ő neki szinte tuti hogy mard a 03 Focus.A tavalyi 2 helyezet ifj. Tóth János aki idén nem sokk magyar versenyen indul biztosra csak Miskolcot mondják minden bizonnyal IRC ben meggyen egy Peugeot 207 super 2000 es autóval . Spiciről sok mindent halani Fábia,207 S2000 es de lehet hogy n csoport ban megyen. Herzig Norbi idén egy ütőképesnek mondható 03 Subaruval meggyen de nem ez az egy Subaru lesz a mezőnyben Vizin Laci bá egy 02 Subarut hajt majd de lehetséges hogy egy 98 Subaru is lesz a mezőny be amit majd Borsi Gergő kormányoz. Turán Frici valószínűleg egy Octáviát hajt majd ahogyan Tagai is. És még egy WRC egy Corola ifjab Érdi kormányzásával.

    Super 1600

    Bútor Robi talán egy Swift tel megy ami viszont 100% hogy Sasa és Krózser Swift.Kakuszi Clioval megyen Pálinkás pedig Poloval Ifj Ranga Laci Szabo Bencével osztozik majd az Ignisen.

    Jani bazzeg :(
  • Nuno88
    #605
    Janikáról tud vki vmit? Mert akármilyen rallys oldalt olvasok nem írnak róla semmit, a www.janika.hu meg október óta nem volt frissítve :|||
  • Glpetyus
    #604
    Jó volt a mexikó rally,szegény Solberg de megszívta :/
    Benikéknek gratula :)
  • bertino
    #603
    én megyek -.-
    miskolc szintén
  • kemszi2
    #602
  • Nuno88
    #601
    nemsokára Eger Rally, istenem de várom! :)
  • Nuno88
    #600
    Grönholm lett a második szerencsére és megőrizte vezető pozícióját :)
  • Nuno88
    #599
    4. MEXIKÓ-RALI, A VILÁGBAJNOKSÁG 4. FUTAMA
    VÉGEREDMÉNY (20 szakasz, 366,06 versenykilométer), ÉLMEZŐNY: 1. Sébastien Loeb francia Citroën C4 WRC 3:48:13,3 óra
    2. Marcus Grönholm finn Ford Focus WRC + 55,8 másodperc
    3. Mikko Hirvonen finn Ford Focus WRC + 1:27,7 perc
    4. Daniel Sordo spanyol Citroën C4 WRC + 1:43,7 perc
    5. Chris Atkinson ausztrál Subaru Impreza WRC + 2:24,1 perc
    6. Manfred Stohl osztrák Citroën Xsara WRC + 3:45,5 perc
    7. Jari-Matti Latvala finn Ford Focus WRC + 4:10,8 perc
    8. Matthew Wilson brit Ford Focus WRC + 12:22,6 perc
    …24. Benik Balázs, Bunkoczi László magyar Mitsubishi Lancer + 58:11,0
  • Nuno88
    #598
    4. Mexikó-rali: állás egy nap után (8 szakasz, 145,6 versenykilométer) - élmezőny:

    1. Sébastien Loeb (francia, Citroën C4 WRC) 1:25:14,4 óra
    2. Chris Atkinson (ausztrál, Subaru Impreza WRC) + 26,3 másodperc
    3. Mikko Hirvonen (finn, Ford Focus WRC) + 30,1 másodperc
    4. Daniel Sordo (spanyol, Citroën C4 WRC) + 32,1 másodperc
    5. Marcus Grönholm (finn, Ford Focus WRC) + 43,1 másodperc
    6. Manfred Stohl (osztrák, Citroën Xsara WRC) + 51,7 másodperc
    7. Jari-Matti Latvala (finn, Ford Focus WRC) + 1:37,8 perc
    8. Matthew Wilson (brit, Ford Focus WRC) + 4:19,8 perc
  • peti79
    #597
    A wrc.com a 26.-ik helyre írja Balázsékat. Lehet, hogy Solberg folytatja a szuper rally szabály szerint, és ezért van, hogy a mobilpress szerint a 27.-ikek?
  • Nuno88
    #596
    Loeb a mezőny élén
    Az első nap után Sebastien Loeb áll az élen a Mexikó-ralin. A Benik, Bunkoczi kettős a 27. helyen zárt. Forrás: Mobilpress


    A világbajnoki címvédő francia pilóta nyolc szakaszt követően 26,3 másodperces előnyre tett szert az ausztrál Chris Atkinsonnal szemben. A harmadik helyen a finn Mikko Hirvonen áll 30,1 másodperces hátránnyal, míg a világbajnoki éllovas finn Marcus Grönholm egyelőre csak az 5. A magyar Benik Balázs, Bunkoczi László kettős a 27. helyen zárta az első napot, lemaradásuk csaknem 21 perc az éllovas Loebhöz képest.

    Forrás: Mobilpress
  • peti79
    #595
    Szegénynek elfolyt az olaja.:( Ki kellett állnia. Pedig öt mp-el vezetett. Atkinson viszi most a prímet, aki így a második helyen áll Loeb mögött.
  • Nuno88
    #594
    hihetetlen :(

    Benikéknek grat eddig :)
  • gordon 24
    #593
    Mi van már megint? Nem hiszem el.. Az uj Subaru megadta magát?
  • peti79
    #592
    Első nap után 26.-ik helyen állnak, ami szerintem nem rossz. Csak így tovább.:)

    Szegény Solberg. Valami átok ülhet rajta, mert nagyon peches. Sajnálom, mert remek csatát vívhatott volna Loebbel. Viszont Grönholm nekem csalódás. Bízom benne, hogy ma javítani fog.
  • Nuno88
    #591


    Benikék ezzel a Lancerrel indulnak Mexicoban... sok sikert nekik!!!
  • kemszi2
    #590
    várjuk
  • Nuno88
    #589
    hétvégén Mexico rally és bevetik először az új 2007-es Imprezát :)

    de ennek ellenére továbbra is hajrá Grönholm!!!

    Loeb remélem megint betlizik! :)
  • peti79
    #588
    Természetesen:) Ezt kifelejtettem.
  • Nuno88
    #587
    tavaly és tavaly előtt... lehet izgalmas felőlem, de a végén Grönholm nyerjen :P
  • peti79
    #586
    Én is Grönholmnak fogok drukkolni (természetesen Benik mellet). De őszintén szólva a debütáló új Subarunak is szorítani fogok. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én azt szeretném, hogy izgalmas évadot lássunk az idén, ne pedig olyat, mint pl. a tavalyi. Eddig jó...
  • Nuno88
    #585
    akkor szorítok nekik is :)

    de remélem Grönholm nyeri :)
  • Glpetyus
    #584
    Én is úgy hallottam,hajrá Benik :)
  • peti79
    #583
    Mexikó. Március 9-11. Ha minden igaz Benikék is indulnak. Drukkoljunk nekik is.:)
  • Nuno88
    #582
    Norvég Rally után mi következik?
  • Glpetyus
    #581
    Hajrá Hirvonen :)
    Jó volt a norvég rally.
  • kemszi2
    #580
    mondhatjuk.bár azért a többieket is csípem.de vhogy kicsit mégis inkább neki drukkolok
  • Nuno88
    #579
    Grönholm fan? :)