3780
  • DannyL
    #658
    szép videó
  • SimaSuna #657
    Szabi1991 videója
  • DannyL
    #656
    McRae
  • SimaSuna #655
    pedig hálistennek Loeb előtt van..
  • Nuno88
    #654
    nem tudom mi értelme... inkább nyerje meg a vb-t oszt vonuljon vissza... de ne így hogy az élen áll és kiakar szállni :|||
  • nirdo
    #653
    Nem úgy volt, hogyha idén megnyeri a vb-t, akkor végleg kiszáll? Mi lenne az értelme? Tudtommal vezeti is a vb-t. Akkor ezek szerint jövőre is láthatjuk.
  • SimaSuna #652
    én is..de láttam h kintvan..mondom mivan vele..elolvastam aztán meglepődtem..

    neki is van sztem épp elég baja..
    megértem h kicsit visszavonul..
  • Nuno88
    #651
    o.0

    én úgytudtam h a szezon végén vonul vissza :(
  • SimaSuna #650
    a másik felröppenő hír hogy Grönholm kiszáll ebből az idényből..
    Feladja az idei év 5 versenyét..és visszavonul.Persze nem véglegesen. Legközelebb 2008 januárjában láthatjuk újra a pályán Monte Carlo Rallye-n.

    forrás WRC.Com
  • SimaSuna #649
    Nyugodj Békében Colin és Johnny!
  • nirdo
    #648
    Megerősítették a rendőrök is, hogy a fedélzeten Colin McRae és 15 éves fia tartózkodott. Nyugodjon Békében!
  • Met
    #647
    R.I.P.
  • gordon 24
    #646
    Colin McRae volt rali világbajnok házan közelében zuhant le egy helikopter. A rendőrség azt feltételezi, a világbajnok is a fedélzeten volt


    Lezuhant egy helikopter szombaton Colin McRae skóciai háza közelében, a rendőrség feltételezi, hogy a volt rali világbajnok is a fedélzeten tartózkodott. "Feltehetően McRae is a helikopter fedélzetén volt, de a hivatalos azonosítás elvégzéséig nem tudjuk megerősíteni a fedélzeten tartózkodók személyazonosságát" - közölte a rendőrség vasárnapra virradóra.

    A rendőrségi közlemény szerint a McRae tulajdonában lévő helikopteren négyen utaztak. A helikopter szombaton zuhant le a skóciai Lanarkshire-ben erdős területen. A Motorsport-total.com internetes hírportál korábban arról tájékoztatott, hogy a balesetben életét vesztette a 39 éves volt világbajnok, aki maga is helikopterpilóta.

    A rendőrség az áldozatok személyazonosságával kapcsolatban vasárnapra ígért tájékoztatást. McRae Nagy-Britannia legismertebb raliversenyzője. 1995-ben lett világbajnok, 1987 és 2004 között 25 versenyt nyert, 2004-ben és 2005-ben a Párizs-Dakar ralin is részt vett.


    Hátha ez van akkor talán van remény!. De szerintem biztos az igaz hogy meghalt. Az Eurosport textjén is azt irják! Komolyan ledöbbentett, én nagyon birtam mccrasht. Hát mit is mondjak. Nagyon sajnálom és R.I.P nyugodjon békében!
  • minimize
    #645

    RIP, Colin...
  • Nuno88
    #644
    Nyugodjon Békében a kedvenc versenyzőm volt!
  • dieselG
    #643
    Nyugodjék békében! :(
  • w77d
    #642
    a cnn-en is előbb mondták be, itt azthiszem már nem kétséges a dolog
  • DJ Skyline
    #641
    Times szerint halott! :\
  • w77d
    #640
    nagyon remélem, hogy nem igaz ez a szörnyűség és ő mégis él!
  • DJ Skyline
    #639
    most meg megint más! :D na jó, várok egy hivatalos infóra szerintem! ez a 15 percig halott, majd utánna lehet mégse, majd nem halt meg, de mégis, ez így nem jó! :S
  • DJ Skyline
    #638
    most meg levették, megy a variálás :S most Death helyett, Possible Death van
  • Fyrex
    #637
    meghalt, az 5 éves kisfiával együtt :( hihetetlen :(
  • w77d
    #636
    nem változtat a dolgon sajnos :( a wikipédián már bejelentették
  • DannyL
    #635
    Javítanám magamat. Helyesen azt jelenti, félő hogy meghalt. Bocs!
  • SLICK
    #634
    RIP Colin :(
  • desigo
    #633
    nyugodjon békében :(
  • DannyL
    #632
    feared dead = szörnyet halt :(
  • w77d
    #631
    sajnos tényleg igaz
  • DJ Skyline
    #630
    na most nyomtam F5-öt és kiírták :O akkor mégis csak igaz! :S nyugodjon békében! :(
  • DJ Skyline
    #629
    wikipédián is kint van a baleset (alul), de nincs kiírva, hogy meghalt volna! mondjuk nem tudom mi ez, hogy feared dead, de a dead az meg halottat jelent! :S nem tudom, jó lenne már valami hivatalos info
  • w77d
    #628
    akkor reménykedjünk még, de sajnos kevés a valószínűsége, hogy túlélte! sok helyen azt írták már ki, hogy eltávozott :(
  • DJ Skyline
    #627
    itt még nem írnak konkrétan arról, hogy meghalt
  • w77d
    #626
    Számomra mindíg Richard Burns és Colin McRae voltak a legnagyobb pilóták, és most már mind a ketten odaát vannak
  • w77d
    #625
    http://www.formula.hu/index.php?lap=cikk&id=15012
    Elhunyt Colin Mcrae!
    Nyugodjon békében, óriási versenyző volt!
  • Nuno88
    #624
    örülök h Jani is szépet ment :)
  • bertino
    #623
    Turi akkorát ment, hogy az vmi eszméletlen, második körben már megelőzte Benikéket
    Janika is elég szépet szólt a pözsóval
    a legjobbak persze a zsigulátorok voltak... amiatt is, mert ahol álltunk visszafordító volt :)
    és még jön a holnapi nap.
  • Nuno88
    #622
    nagyon kivi vagyok Janikára :)
  • bertino
    #621


    skacok, holnaptol Miskolc rally, gyertek ezerrel :DDDDD
  • bp
    #620


    nemtom az előbb miért nem sikerült beszúrni a képet...
  • bertino
    #619
    ez egerszalók ?
    ha az, csakis a második menetben dönthette lefele az orrát, mert elsőben tükörsimán érkezett...