3780
  • gordon 24
    #698
    Majd megyek!! Megvettem tegnap a játékot, de ez a gép nem hajlandó müködni vele. Most vagyok gép csere közelében, majd az ujjal tolom.. Játszotam sokat vele már, de sajna ezen a gépen fagy!!
  • bertino
    #697
    menjél japánba az első szakaszon noikerben
  • gordon 24
    #696
    igy van! Én sem szeretem a 4 perces szakaszokat. Az lenne az igazi ha megcsinálnák egy pár igazi pálya itineréből a szakaszt, és akkor meglenne a 15 perces is..
  • bertino
    #695
    jaja...
  • SimaSuna #694
    RBR 6 ország..szinte kívülről fújom a pályákat..
    má mentem WRCvel, Ladával..

    vmi értelmesebb jöhetne...
  • Istencsászár
    #693
    Ott az RBR, annál jobb nehezn lesz.
  • SimaSuna #692
    én hirvonennek drukkolok, ha már Grönholm :( elmegy...

    off: jöhetne vmi jó kis rallys game..mert már nagyon unom a rövid játékokat..
  • Glpetyus
    #691
  • gordon 24
    #690
    Na wazze.. Ez kész.. Grönholm jövőre nincs.. Akkor Solbergbe és Hirvonnen-be gondolkodhatunk. Talán Solberg az uj Imprezzával esélyes lesz.
  • Nuno88
    #689
    asszem Loeb megnyerte a VB-t megint :(
  • SimaSuna #688
    jah..ma láttam a 308as reklámot..mitmondjak..jólnézki!
  • Nuno88
    #687
    nekem a szivem akkor szakadt meg mikor kivették a Peugeot-ot, a 206 iszonyat nagy kedvencem volt, de még a 307 is bár nem értem miért a CC tették be is miért nem a sima 307-t, de jó lenne ha visszajönne a Peugeot, de a 207-tel :S hanem pl a 308-al :)
  • SimaSuna #686
    ebben látok némi/több/ igazságot...
    Sajnos kivették az Octavia WRC-t a szívem hasadt meg..nekem nagyon kedvencem az autó..
    de ahogy év évet követ jöttek az újjak..

    Xsara helyett C4
    Octavia helyett Fabia
    Focusnál olyan nagy változás nem volt..

    remélem azért Grönholm még nyerni fog..
  • Istencsászár
    #685
    Valszeg, jövőre kiderül és remélem versenyképes Sx4 is ott lesz a pontszerzés közelében:)
  • gordon 24
    #684
    Szoktátok nézni Csütörtökönként a Discoveryn a Rallyt? A 2006-os seasont mutatják, subaru szemszögből. Na most az első két verseny után David Lapvorthot ugy kirugták mint a huzat mert olyan dolgokat csinált ami veszélyeztette a csapatot és a versenyzőket is. A mostani csoka viszonylag jól végzi a munkáját.
    Az autóról viszont maguk a subarus mérnőkök azt mondják, hogy nem elég ehhez a mezőnyhöz. Solberg bukásai után (2006-ba sem egy volt) mindig azt nyilatkozta a csapat, hogy Solberg megpróbálja az autó hiányait, a tehetségével és bátorsággal pótolni. Ez néha sikerül sajnos többször nem.

    Ezt azért irtam ide, hogy tudjátok mi az oka ennek az egész szerencsétlenkedésnek amit Solberg csinál. Reméljük hogy 2008-ban megváltozik ez a helyzet. Ha az autót nézitek, az egész mezönyben ez az egyetlen 4 ajtós autó. Az Aero dinamika nem a legjobb, túl hosszú a Citroenhez a Fordhoz képest.
    Amikor Solberg nyert, vagy Mcrae vagy Burns ezzel az autóval a Vetélytársak Mitsubishi Skoda, sedan autokkal mentek. Ugyan olyannal mint a subaru, egyedül a Ford volt 5 ajtós. Kb 3-4 éve ez a dolog megváltozott. Szóval akármennyire is szeretem a Subarut ez az autó egy elavult mindig csak ráncfelvarrással egyéb apró müszaki frisitésekkel tovább fejlesztett autó. A többi pedig egy vadonatuj konstrukcio.
    Szóval kb 80%-ka ennek a bugdácsolásnak az autónka köszönhető.
  • SimaSuna #683
    szakaszt nyert..de konkrét versenyt sajna nem..

    de Mikko igen csak kitett magáért most...
    ha megnézitek a japán 2. napját..1 szakaszban volt h 6.padlóval ment mikko végig..és kemény 25mp-t vert Loebre..
    pedig csak 20éves kisfiúcska..

    Remélem az új subaru jobb lesz..nem akarok 1 tekintély elveszteni..
  • Nuno88
    #682
    hát amióta megnyerte a vb-t (az se most volt) nem mutatott fel semmit, nyert azóta versenyt egyáltalán? :S
  • SimaSuna #681
    jólenne..ő is jópilóta..csak már soxor ahogy látom a közvetítést..már már nagyon precíz akar lenni..csak valahogy nem úgy sül el a dolog nála :(
  • Nuno88
    #680
    Solberg majd jövőre az új Subaruval hátha összakapja magát
  • SimaSuna #679
    jaja..neki és a Ford cspatnak szurkolok a legjobban..

    de ahogy írja Gordon biza Aszfalton Loeb "eddig" verhetetlen..

    Solbernek sok esélye ugyan nincs..de azért megszorongatni megtudja a többi ellenfelet :)
  • Nuno88
    #678
    nagyon remélem h Grönholm nyeri meg, év végén ha jól tudom visszavonul és szép lenne ha egy VB címmel vonulna vissza
  • gordon 24
    #677
    Nem volt gyenge futam. Szinte minden "nagy " név köszönt az ut melleti fáknak, szalagkorlátnak, farönköknek:D. De Hirvonen nem. Nagyon jól ment megérdemelte ezt a helyezést. Még 2 futam és 4 pont a különbség Loeb és Grönholm között. Izgi lesz a vége. Mivel most Ir ország aszfaltos verseny jön. Itt a legnagyobb esélye Loebnek van. Utánna Anglia. Az már 2 esélyes. Sőt ott talán még az egész évben szenvedő Solberg is bele szólhat. Kiderül.. Mindenesetre izgalmas lesz a vége.
  • SimaSuna #676
    Mikko Hirvonen megnyerte a japán rallyt! Grat!
  • SimaSuna #675
    Hirvonen nagyon jól megy...

    Hajrá!!
  • SimaSuna #674
    nézem a japó rallyi 1ső nap összefoglalóját...hát igencsak érdekesen alakult az 1ső szakasz...

    SS1:

    1.Matti Latvala 4:48:9
    2.Sebastian Loeb +0.4
    3.Chris Atkinson +0.6
    4.Mikko Hirvonen + 1.3
    5.Marcus Gröngolm + 1.9

    SS3:

    1.M.Gröngolm
    2.M.Latvala
    3.M.Hirvonen
    4.S.Loeb
    5.H.Solberg

    SS4:

    1.M.Latvala
    2.M.hirvonen
    3.S.Loeb
    4.H.Solberg
    5.D.Sordo
    ...
    8. M.Grönholm (kicsúszott és nekiment 1 bólyának..onnan 1 farönknek
    megsérült a kocsi bal oldali alváza.sajnos nem folytatja..)


  • DannyL
    #673
    Hú nekem a kettes a favorit ebből a sorozatból. Az nagyon vad. :)
  • SimaSuna #672
    nekem Loeb nemtetszik..olyan teszemazagyammermenővagyok stílus..
    Grönholm meg szenved mostanság..
  • gordon 24
    #671
    Jaja!Én nekem nincs bajom Grönholmmal. Inkább ő mint Loeb.
    De én Solbergnek drukkolok! Ő a legjobb fej a mezőnyben!

    sajnos Sony az összes jogot megvette. Ezért ha akarnának sem tudnának ilyen játékot csinálni pc-re.
    Igaz a WRC sorozat nagyon jó. És vannak benne itiner alapján csinált pályák. Pl monte carlóba benne van a Turini nevezetű Gyorsasági. Csak nem olyan hosszú. De az a baj hogy egy rally szakasz olyan hosszú, hogyha lemodelezzénk 20gb szabad hely kéne a vinyon hogy fel tudd tenni a játékot! Szóvel ez lehet a magyarázat!
  • SimaSuna #670
    nembaj..solberg jóhelyen van..Grönholm menjen... :D

    mi a túróért nem adnak ki olyan játékot amiben a TÉNYLEGES rallye pályák lennének benne :CCC

    ha lenne pénzem tuti csinálnék 1 gamét a Magyar pályákkal..kerülne amibe kerülne...
  • gordon 24
    #669
    Hát ja. Szerintem Solber örülni fog ennek. Ő szereti a subarut és Vb is volt vele. De mindig mondta hog ezek ellen az autók ellen semmi esélye. Most remélhetőleg ezzel a huzással lesz!
  • SimaSuna #668
    most a Subaru lépet a Skoda után..
    Imádom az Octavia WRC-t..de mikor betették a Fabia WRC-t megutáltam..
    jó mer kisebb meg rövidebb..de akkoris az 1 életérzés :D
    bár ez az új Subaru ÍGY nem néz ki rosszul...de kitudja..
  • Nuno88
    #667
    nekem is a 3-mas a kedvencem Subaruból, de ez az új jobban tetszik mint a tavalyi
  • gordon 24
    #666
    Jaja gondoltam! Az egy elég jól sikerült darab.

    Nekem a 3-as a ledvencem.
  • Glpetyus
    #665
    a linkvédett anyját'
    A felső :)
  • gordon 24
    #664
    Nem látom.

    Melyik?:

    1


    2




    3




    4

  • Glpetyus
    #663
    nekem ez tetszik a mai napig :I
  • gordon 24
    #662
    Hát nem rossz! Nekem nagy csalódás volt az utcai változat, de igy kicsit jobb kedvem van.

    Már több éve panaszkodik Solberg hogy a régi autó körülményes a méretei miatt. Remélem ez már ellenfele lesz a Fordnak és a Citroenek. A Méretei és a fazonja igéretes.
  • Nuno88
    #661
    hmmmmm nekem tetszik így elsőre
  • gordon 24
    #660
    Itt meg a 2008-as Impreza! Hát nem tudom. A Régi jobban bejött.De ez se rosz!



  • gordon 24
    #659
    Hát ez kicsit oda van. Tudtok valamit róla, tud ujat szerezni vagy metudják javitani? Szar lenne ha igy bukná el a Bajnokságot: