3780
  • N o N a m e
    #738
  • SimaSuna #737
    jóvanakkor..Lőbfan :D
  • N o N a m e
    #736
    ez se igaz :D nem hiába 4x (idén lesz 5) vb. Aki tud az tud :P
  • SimaSuna #735
    próbált..csak nem jött össze..
    lőbnek meg szerencséje volt csak... :D
  • N o N a m e
    #734
    na persze.. Loeb 2004-ben mit művelt?! Végigment az egész éven hiba nélkül, 2005-ben Ausztráliában elbaszta a kanyart Elena hibájából és kiesett. Grönholm a nyomába sem ért.. csak tavaly volt valami esélye a Fordal, de nem élt vele :)
  • SimaSuna #733
    Grönholm ott volt a nyomában..szorongatta..csak hát ő már idősebb mint Lőb..és rosszabbak a reflexei :D :P
  • N o N a m e
    #732
    nem is igaz :P
  • SimaSuna #731
    szóval attól függetlenül Loebnek csak szerencséje van meg nagy szája ...ennyi :D
  • SimaSuna #730
    nekem van vidim..
    Kány - Szemere
    7es lassítónál voltam rádiós^^ :D

    emailban küldöm :)
  • tomato33
    #729
    SZIASZTOK!!!

    BÁRKINEK AKINEK VAN FOTÓJA VAGY VIDEÓJA a HISTORICOS WARTBURGRÓL...MISKOLCRÓL VAGY EGERBŐL, 2008ban...légyszi üzenjen nekem...

    mail: [email protected]

    thx

    Gábor
  • SimaSuna #728
    hónap Miskolc Rallye :D
  • SimaSuna #727
    mindenesetre bízok benne és a Subaruba :D
  • Istencsászár
    #726
    Solberg beleszürkült a dolgokba, ezt meg lehet figyelni, kiváló pilóta de egy csapattváltás szvsz jót tenne neki, mert ez az év is elfog úszni... talán az uj kocsi? lehet... majd kiderül.
  • Met
    #725
    Mai: Sebastien Loeb has retired from the first full day of the Swedish Rally because of mechanical damage caused after he rolled his car on Special Stage four.

    Nagyon reménykedtek az új (szar) Subaruban de szerintem nem feltétlenül az autóval van baj. Engem elgondolkodtat, hogy Atkinson mindíg előrébb van mint Solberg...
  • SimaSuna #724
    jóccaka!
  • gordon 24
    #723
    :D Ugy legyen! Na elteszem magam holnapra (sajna meló lesz) ugyhogy jó éjt!
  • SimaSuna #722
    reméljük a legjobbakat! (Loeb kiesik..Hirvonen és Solberg az élre tör :) )
  • gordon 24
    #721
    Hát ja! Mindenestere várunk a csodára! Remélem jó season lesz az idei!
  • SimaSuna #720
    Grönholmot sajnálom..most talán megtudta volna fogni..
    abba reménykedek h Loeb mihamarabb elrontja a versenyét és valami értelmesebb rallis veszi át a helyét..még D.Sordo csak csak..de Loeb..pff....
    Hirvonen és Sordo akinek most szurkolok..
    a Suzukira kíváncsi vagyok...Latvala elindított valamit..kitudja mi lesz belőle..
  • gordon 24
    #719
    Hát dettó.. Nagyon nem birom. Amióta a Mcrae abba hagyta rallys pályafutását én is a Solbergnek szurkolok, persze ez elött is birtam őt. Azért ez már jó pár éve van. De be kell látni hogy ez a subaru 2003-ban volt utoljára versenyképes. Az meg már 5 éve volt. A Citroen az meg hát nem is tudom, talán ilyen jó Rally autó nem is volt eddig. Pont pech hogy erre még Loebet is ültették rá. Igy elég rendesen megszívtuk:D Nagyon remélem hogy az uj Subaru lesz elég erős autó megtörni ezt az uralmat. Vagy az sx4.. Na jó ahhoz kell még egy pár év.. De sajnos jelen esetben nagyon nincs reális ellenfele. Basszus majd 3 percet kaptak monte carloban. Ez gyalázat!
  • SimaSuna #718
    Loeb nagyon nagy pofa..rühellem..Hirvonen v Solberg sokkal jobban "állna" az 1ső helyen..
    a Svéd ralli most 7végén lesz..kíváncsi vagyok rá..valahogy a hó és a murva jobban kedvez a 2 versenyzőnek :)
  • gordon 24
    #717
    Hát ezzel a Subaruval semmit. Talán Hirvonen lesz képes idén egy egy megszoritásra, de az a baj hogy ő sem elég gyors. Az uj Subaru meg csak 3 hónap múlva jön szóval Solbergnek idén sincs sok esélye. Nem látok ellene olyan ellenfélt aki igazán képes lenne megfogni.
  • n003
    #716
    hmm jah de mit lehet ellene tenni?? :DD

    a Solberg 'gyerek' talán tudna de nem azzal a fostalicskával :)
  • gordon 24
    #715
    Jaja fasza volt! De nagyon elegem van Loebol:D
  • SimaSuna #714
    nem volt olyan rossz ez a Monte Carlo rallye :D
  • SimaSuna #713
    én Kamaz győzelemre vártam volna
    palikékat úgy a középmezőny elejére..
    de hát buktam sajnos :(
  • gordon 24
    #712
    Ezek birkák sajnos. Beszoptuk.. Sajnálom biztos jó lett volna!
  • SimaSuna #711
    "normális" emberek megoldanák..


    én ha kint lennék a csapattal akkor sztem simán elindulnék a csapatommal, hátha jönnek még 1 páran..és meglehetne csinálni a nem hivatalos 30.Dakart..
  • gordon 24
    #710
    Hát ja ez meg a másik fele. Az sem értem hogy a környező országokban is lett volna szakasz. Miért nem csinálják azt hogy egy szakaszt 2x teljesitenek? Köz utón meg elmennek ahhoz a szakaszhoz ami mauritia után van vagy ilyesmi? Simán megoldható lett volna.
  • SimaSuna #709
    hát jah...

    de miért az utols pillanatban?..

    Dec 24.én megöltek 4 túristát..
    akkor vazze másnap szólok h lefújva..de ha nem is fújnák le hanem 2-3-5 szakaszt hagyjanak ki..istenem ezeket az embereket nem értem..
  • gordon 24
    #708
    Hát ja.. Meg abba gondolj bele. Hogy azok a kis emberek akik mondjuk egyedül egy motorral vagy egy kis csapat akinek az élete ez. Egy éve azon munkálkodik hogy x millio forintot összeszedjen hogy indulni tudjon. Erre kiutazik elkölti a felét majd közlik vele hogy mehet haza. Ráadásul a sponzori szerződés nem 2009-re szól hanem 2008-ra. Most kártalanitani kell (vagy legalább visszadni amit kapott) a sponzort. De miből ha már a fele elment??? Szóval nem egy kis csapat versenyző fog ebbe tönkre menni. Arról nem is beszélve hogy lehet soha nem fog úgy össze jönni minden, hogy kijusson rá. A nagy csapatoknál ez nem igazán számit. Persze ott is lesz gond, de ők átvészelik. De a kicsik beledöglenek ebbe az tutti..
  • SimaSuna #707
    nem ez nem csak botrány hanem sikkasztás is...

    kíváncsi vagyok h a pénzzel mit is csinálnak..

    vlszleg megmarad jövőre^^ ha megmarad..vagy visszaadják..
  • gordon 24
    #706
    Állitólag azért merthogy lelöttek 4 francia turistát meg 2 katonát. Na de baszus ezek 30 éve irtják egymást meg mindenkit. Mi változott? Nem értem.. Ráadásul az összes versenyző csapat mindenki ott van. Elköltöttek egy rahedli pénzt aztán jöhetnek haza.. Botrány!
  • SimaSuna #705
    "biztonsági okokból"...
    kíváncsi lennék mik azok az okok h 29éve nem volt 1se elhalasztva/eltörölve..
  • gordon 24
    #704
    Elmarad a Dakar!! Basszus! 1979 óta minden évben volt.. Hihetetlen.
  • SimaSuna #703
    álom édes álom..
    sajna ez van :/
  • DJ BP
    #702
    off: én is hosszú játékon várnék, pl. Dakar lehetne, de nem olyan gagyi, mint 1x volt, hanem jó nagy tér, navigátor néha elnavigálna :), + legalább 200km-es szakasz is lenne
  • Istencsászár
    #701
    Loeb negyedszerre is
  • gordon 24
    #700
    Az de tudod az a durva, hogy a paraméterek megfelelnének neki mégsem hajlando az együtt müködésre.. Drivereket lecseréltem amit eltudsz képzelni mindent, de nem és nem.. Ugyhogy elég nem kisérletezem tovább. Veszek egy gépet aztán majd azon (remélhetőleg) megy majd.
  • bertino
    #699
    kellemetlen :\