3780
  • Norbi1990
    #2258
  • energy 52
    #2257
    Sziasztok!
    Egy kis DS3 WRC kulissza:

  • Airbus A380
    #2256
    Én 1iket se fogom olyan ritka a kábelszolgáltatóknál mint a fehérholló, de mikor még régen volt franciául ment.
  • bosco05 #2255
    Ezért is csípem ezt a srácot, tisztában van vele hol tart és nem állít valótlant :) Örül a kisebb sikereknek, 6. idők szakaszokon, hogy sikerült befejeznie WRC futamot, hogy sokan nézik a netes videóit, teljesen korrekt az arc :) Azért az amcsi statisztikák bevillannak :)
    "Got within 1.5 sec per km on some stages from wrc champ Sébastien Loeb: WIN"

    Érdemes megnézni :)

  • bosco05 #2254
    nemzetközi a csatorna, csak max ti a franciát fogjátok :)
  • Airbus A380
    #2253
    hol? mivel francia csatorna.
  • Mayorpapa
    #2252
    nekem franciául megy
  • desigo
    #2251






  • bosco05 #2250
    Angolul van :D
  • Mayorpapa
    #2249
    köszi! meg is néztem a motors műsorát, és tényleg ott van! még jó, hogy tudok egy kicsit franciául
  • bosco05 #2248
    motors TV
  • Mayorpapa
    #2247
    sziasztok! nem tudja véletlenül valaki, hogy az idei WRC sorozatot melyik televízió közvetíti? (vagy ad róla összefoglalót)
  • gordon 24
    #2246
    Majd megküzdök vele...:D Az a jó, ha elszarom sincs semmi:D Mert Az abu Dhabi szett is benne van:D Szóval akkor Hirvonnen-es lesz:D
  • Met
    #2245
    teszel a vízbe egy kis mosogató szert még jobb
  • gordon 24
    #2244
    Igen.. Azt tudom, de ez egy elég nagy darab ám.. Szerintem, hogy egy 2-3 darabra elvágom akkor könnyen feltehető, de meglátom majd hogy csinálom még tipp nincs:D

    Az biztos, hogy matrica lágyító kell majd hozzá.. az nagyon szépen rászívja..

    Ez a Honda is azzal készült:

  • Met
    #2243
    vizezd be a felületet amire ragasztod, nem tapad rá rögtön és ki tudod simítani
  • gordon 24
    #2242
    Igen macerás, de van matrica lágyító.. És az szépen ráhúzza a felületre..

    Persze nem mondom hogy egyszerű, valószínüleg felszeletelem majd. 2-3-4 darabba egyszerűbb lesz feltenni..
  • n003
    #2241
    izgi lesz felrakni a croc-os oldalfal matricáját :) jó szórakozást hozzá
  • gordon 24
    #2240
    Sziasztok!

    Megrendeltem egy Focus maketett És kértem hozzá a Mad Croc-os matrica szettet is:D Azon agyaltam, de ez nem 100% hogy a fele ilyen másik fele olyan lesz:D De az is lehet csak mad crocos.:D

    katt

    Majd még kitalálom..

    Viszont ha tudtok kérnék Focus belsőket.. (full fehér mindene nem lesz kis meló:D)

    Szóval ha van 2008 tol azt hiszem ezzel mentek talán már 07 be is..

    szóval 2007-2008-2009 es focus belső , kérem!

    Köszike...
  • Ulvar
    #2239
    Van önkritikád! :)).
  • bardocz
    #2238
    Kabbe.
    http://www.youtube.com/watch?v=NS8cbFJcZDk&feature=feedf
  • bardocz
    #2237
  • kemszi2
    #2236
  • bosco05 #2235
    Az új wrc csak azért drága, mert két gyártó van. Amint többen is rájönnek, hogy ez buli zuhanni fognak az árak. Jelentősen lebutították a korábbi WRC-ket és nem csak motor szempontból. Ha több gyár is beszáll, akkor működhet amit az FIA elképzelt. Az IRC meg zsákutca a gyenge és drága autóival.
  • Norbi1990
    #2234
    De jobb lenne ha ez a egész nem külön lenne hanem egyszerre, így akik kimennek a szakaszokra nem unatkoznának, hanem egész nap egy csomó autót láthatnának.
    És az élő közvetítést is többen néznék ha lenne a TV-be.
  • Nyers
    #2233
    Az S2000esek ára jóval alatta van az új 1.6T-s verzióknak. A lényeg pont az lett volna, hogy az "új" WRC-k is nagyságrendekkel olcsóbbak legyenek a sok extra nélkül - ehhez képest éppen hogy csak nem lettek drágábbak a régiekhez képest.
    Az IRC-nek köszönhetjük, hogy végre léptek az élő közvetítések irányábá a rendezők és azt se feledjük el, hogy a versenynaptárak is telítettek, így a két bajnokság simán elfér egymás mellett.
  • n003
    #2232
    akkor hasonlóan látjuk :( .. nekem ez az s2000 túl sinautózás
  • bosco05 #2231
    Szerintem meg egy irányba kéne haladni a világon. Ez az S2000 kib*szott nagy zsákutca és IRC az 1.6T wrc-k miatt lehúzhatja a rolót. Az lett volna S2000 lényege, hogy olcsón lehessen a "legfelső" kategóriában versenyezni, na ehhez képest olyan k*rva drága, hogy alig mennek vele. Kukába az egésszel és mindenkinek 1.6 T-t!
  • kemszi2
    #2230
    kár,pedig az is érdekes lenne
    BOUFFIER nyert ,bár kellett hozzá a hó de ez nem von le szerintem semmit a győzelméből
  • pajti
    #2229
    Nem hiszem, tavaly sem volt közvetítés..(Eurosporton)
  • kemszi2
    #2228
    amúgy nem tervezik a wrc futamok közvetítését is véletlenül?
  • kemszi2
    #2227
    nem baj az se rossz :D
  • pajti
    #2226
    ezt benéztem , ez a tavalyi
  • pajti
    #2225
  • kemszi2
    #2224
    a fordról jó a kép
  • pajti
    #2223


  • kemszi2
    #2222
    Basso átvette a vezetést a 11. szakoszon,na ez megint egy érdekes dolog
  • kemszi2
    #2221
    áhh kíváncsi lettem volna Sarrazin idejére,de hát bukó lett a váltó miatt....
  • n003
    #2220
    huhu mi törpént? :O hanninen elgumizta magát buffin meg eltalálta .. izgis lehett az elmúlt két nap a hóban
  • kemszi2
    #2219
    összesítve nem történt változás az első 5-ben