3780
  • bertino
    #2458
    huh ez metal!
  • pajti
    #2457
    ez a vid' a kedvencek között van már egy ideje:D vajon miért?
    Ezt érdemes megnézni!
  • n003
    #2456
    az eleje az tisztára sólyi erdő (még mielőtt kiírtották volna a felét) :D
  • Ulvar
    #2455
    xDDD Kurvaaa naaagy :D.
  • bertino
    #2454
  • pajti
    #2453
  • pajti
    #2452
    régi, de nem láttam :D vagy csak nem emlékszem..
  • sovatalevi
    #2451
    Le lett fujva az eso miatt :S Nagyon csuszkaltak most is.A Logan abba a kanyarba ahol fotoztam ki is csuszott,szerencsere nem voltam ott.
  • n003
    #2450
    gyorsaságin nem voltál? :(
  • sovatalevi
    #2449
    Mai nap :P :
  • bertino
    #2448
    uhh, ez durva.
  • n003
    #2447
    aztahúha :O:O:O

    azt mondjuk nem értem mért kellet annyira lelassítani a többi kocsit hisz nem torlaszolta el az utat .. de azér ez dúrván benézte a mitsus :O
  • pajti
    #2446

  • bosco05 #2445
    Helyzetjelentés Kapuvárról: Ma már nem okoskodtak a rendőrök, a verseny nagyon látványos, ami számomra furcsa, hiszen nem ez az első tereprali futam amire kimentem. Úgy látszik itthon is kezd összeállni egy jó kis mezőny és mivel ez a futam 4 ország bajnokságának hivatalos fordulója, ezért a nevezők is többen vannak. Két kamion is versenyez ami megint csak izgalmas. A mai napon a helyiek borzolták tovább az idegeimet, mivel egy hatalmas rét közepén képesek két sorban mögém parkolni, mondván úgy se megyek sehova a végéig és akkor már ők is mennek. Mivel mi folyamatosan rohanunk egyik gyorsról a másikra onnan pedig a szerviz parkba ez elég idegesítő dolog. A puszta szerencsének köszönhetően tudtam kijárni az első gyorsról (épp akkor indult el két autó is így lett egy kis rés). A rendezők figyelhetnének erre, mert az érkező autók sokszor a pályára rákanyarodva és ott több tíz métert haladva találták meg a megfelelő helyet. Hozzátartozik, hogy GYMS megyében nagyon kevesen tudják mi az a rally, így rengeteg az óvatlan ember. Kicsit jobban fel kéne hívni a figyelmet a veszélyre mert páran a tudatlanság áldott állapotában iszonyat veszélyes dolgokat művelnek. Egyik anyuka kb 20 métert ment a pályán kisgyerekkel az anyósülésen úgy, hogy az első autó kb rá 20-30 másodpercre már el is száguldott azon a részen. Na néző téma lezárva. A lengyel versenyző nagyot hibázva az orrunk előtt oldalasan leesett egy patakmederbe, nem semmi látvány volt. Volt egy nagyon gödrös középtempós szakasz és pont úgy dobta meg az autókat, hogy a patak felé csúsztak. Elég kevesen élték túl kalandmentesen a mai 2. gyorsaságit, sokan eltévedtek, sok a kieső, de aki megy még, az is problémákkal küszködik. Kordáéknak defektjük volt, Szalayék megütötték az autót és beleragadtak a sárba, Fazekasék pedig nagyon késve érkeztek meg elénk. Mindent összevetve, aki Kapuvár környékén lakik mindenképpen látogasson ki, csak ne parkoljatok mögém!
  • sovatalevi
    #2444
    Par photo:








    Tobbi kep
  • sovatalevi
    #2443
    Meg mindig jobb mint itt Romaniaban.Az utat nem zartak le,civil kocsik jottek mentek...-.- Egy Evo x eppen melegitette be a gumit,amikor sikerult eltalaljon egy kis kaviccsal.Majdnem beszartam...
  • n003
    #2442
    vagy aki még előtte este kimegy a gyorsra a sátrával :D
    és arra ébred hogy a liszi átdübörög a sátrán pedig vagy 100m-re az úttól telepítette azt :o)
  • Norbi1990
    #2441
    Aki gyalog megy.
  • pajti
    #2440
    hihetetlen.. nem elég a szar szervezés még a rendőrők is okoskodnak, tényleg csak gratulálni lehet nekik, ezek után ki megy ki legközelebb nézelődni?
  • sovatalevi
    #2439
    Holnap lesz Maros Kupa Rally ..Kepeket hozok :D
  • bosco05 #2438
    Hát én ma voltam kint Kapuváron terep rallyn. Ott van olyan keveredés, hogy el sem hittem. A "civilek" számára fenntartott parkolóhoz vezető út 3x keresztezi a versenyzők útvonalát. A rendőrök össze vissza irányítanak minden felé. Be akartam állni a rajtdobogótól balra, erre közlik, hogy oda nem lehet menni, mennyek jobbra és álljak le oda (park ferméhez közvetlenül). Jó polgár révén engedelmeskedtem, majd kb 1 órás időzés után (rajt ceremónia, stb...), gondoltam kimegyek a gyorsaságira, mivel nem, / jó értelemben vett / "helyi hülyeként" mentem ki a versenyre, hanem tempót nézni. Mit ad isten mire jövök ki a parkolóból még javában a rajtoltatás folyik, előttem versenyző, mögöttem versenyző, természetesen időre siet mindenki. A harmadik pont ami keresztezte a civil parkolóhoz vezető utat az a RAJT volt. Igen jól láttátok a RAJT! Na mondom gyorsan kisurranok ha már ide irányítottak, erre kifelé menet a rendőrnek még meg kellett kérdezni hogy HOVAMEGY?!?!?! Mondom ki a szakaszra versenyt nézni. Válasz: ILYENKOR KELL ITT FURIKÁZNI??? Ha tegnap délután mentem volna sok mindent nem látok a zöld réten kívül gondoltam magamban és inkább azonnali agresszív gázfröccsel otthagytam a rend felettébb intelligens őrét. Egyébként lila fingjuk nincs, hogy kell ilyen helyzetben a forgalmat irányítani, össze vissza legyeznek, hol a kresz szabályai szerint, hol úgy, ahogy a szomszéd bácsinak magyarázzák, hogy hova tolasson a zetorral. Teljes volt a felfordulás és mindezek közepette még a rendező és a rendőr is egy tapló volt. Hát itt tart a hazai autósport. Egyébként bármibe lefogadom, hogy több ilyen rendezvényen voltam, mint azok akik okosítottak ott, hogy ilyenkor mik a közlekedési szokások. Érdekes, hogy mindenhol összeakad a bajszom a rendőrökkel, pedig egy rossz szót nem szólok és a parkolást is próbálom ésszerűen de szabályosan megoldani. Valaki aki soha nem látott még ilyen versenyt sajnos mindig okosabb, így jöhet ki hogy a rajt a park fermé a szerviz park és a dobogó egy azon bekötőúton található ahol az egyébként kb 25 férőhelyes civil parkolót jelölik ki. Ha a hülyeséggel ölni lehetne...
  • desigo
    #2437
    háhá Palik mi osztást kapott
    szomorú a magyar autósport helyzete :/
  • pajti
    #2436
    "nem akartam az olaszokra.. ők operáljanak csak macskát" xD
  • n003
    #2435
    jaja xD Cigány egy állat .. amúgy nem gondoltam volna hogy 48 éves már!? :O
  • kemszi2
    #2434
    rendesen kiosztotta a médiát de teljes mértékben igaza van
    Xaktákon besírtam meg az ózdikohászon XD
  • n003
    #2433
    hiteles versenyző aki nem alkoholista :DDDD ez kész

    ..pálinkás be is esett.. xDDD

    azért ő sem tartja sokra az irc-t
  • kemszi2
    #2432
    2013-ra vw wrc
  • pajti
    #2431

  • bertino
    #2430
  • bertino
    #2429
  • desigo
    #2428
  • desigo
    #2427
  • pajti
    #2426
  • bardocz
    #2425


    Az eddigi legjobb videó, amit erről az autóról láttam. Élvezzétek. HD-ben.
  • bosco05 #2424
    Már megint a zene. Komolyan aki így csinál meg egy videót az nem is szereti a rallyt...
  • robee1328
    #2423
  • kemszi2
    #2422
    kár érte,pedig nem voltak rossz helyen
    Tegnap Peugeot találkozó volt,sikerült egy kicsit beszélgetni ifj.Tóth Janikával,szimpatikus volt :)
  • gordon 24
    #2421
    Kigyulladt a gépezet
  • kemszi2
    #2420
    Mi lett Turánnékkal?csak a telefonon nézegettem az eredményeket aztán láttam hogy nem mentek végig.az autóval volt valami gond legalább is ezt írta.
  • energy 52
    #2419
    Ja,ez nekem is szemet szúrt a múltkorában.
    Valami olyasmi,mert arra van rácsatlakoztatva a subarun az "input".