3780
  • pajti
    #2538
  • pajti
    #2537
    (H)őskor:



  • desigo
    #2536
    Leugrott egy hídról (bungee jumping kötéllel) a Ford PR-igzgatója Turán Friciék miatt

  • n003
    #2535
    TT szigeti majdnem bukta a subaruval
  • Ulvar
    #2534
    "Dehogynem!! RONGICSOSAN!"
  • bertino
    #2533
    "a szuuzapadat... nehogy atugrasd... " :DDDDDDDDDDDDDddddddd
  • n003
    #2532
    az már inkább a gáz kategória
  • bency
    #2531
    A gáz gáz gáz t nem tudom megunni akkorsem:DDDDD
  • n003
    #2530
    :DD
  • Ulvar
    #2529
    "Esküszöm megkeresem azt a lassítót....ja ez Egerbakta bazdmeg..." xDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
  • kemszi2
    #2528
    jó hogy nem kezdte el énekelni a kell ott fent egy ország című számot :D
  • n003
    #2527
    "mekkora csend van ott fent" :DDDD
  • pajti
    #2526

  • pajti
    #2525

    Végre egy kis WRC :D Szörnyű, de idén még nem láttam belőle semmit. Már mint a közvetítésekből..
  • pajti
    #2524



  • kemszi2
    #2523
    kilövés indul xD
  • pajti
    #2522

  • bosco05 #2521
    sajnos nagyon sokat kaptak, de bent vannak 3. helyen ami jó és nem kis neveket vertek el, nagy grat nekik
  • kemszi2
    #2520
    végre már hogy az autós sportágakban is megmutatjuk magunkat eredményesen.Bár abban egyetérthetünk hogy eddig sem a tehetség hiányzott :D
  • desigo
    #2519
    Turán Friciék szenzációs dobogós helye!

  • desigo
    #2518
  • Wlanseraf
    #2517
    Cit/Peug/Renő.. mind egy csavaros doboz.. lehet vitatkozni érvelni de ez van:D
    Van Citroenem csak szólók:D de nem mindig a francia cucc a szar, a híresen sokat cserélt C3-as kormánymű pl. japán beszállító:D
  • pajti
    #2516

  • bosco05 #2515
    Van ebben valami :) Mostanában a pözsók elektronikájára van rengeteg panasz. Minden apróság miatt letilt, aztán se előre se hátra ameddig nem jön egy oroszlános csóka egy laptoppal. Egyik haverom vett egy 307-est, 1 hónap alatt kétszer tiltott a semmiért, aztán gyorsan el is adta :D . Mint kiderült az olajszintmérő tévesen riasztott és a jól átgondolt elektronika emiatt leállította a motort, nehogy károsodjon, csak épp az olaj nem volt kevés :D
  • pointer4
    #2514
    Igaz nem most volt, de 10 éve amikor autót szereltem műhelyben, kb fél óra alatt le lehetett venni, hogy nem szar a francia autó, hanem agyatlan volt az aki megtervezte.
    Amit egy német autón meg kell lazítani, és lehúzni, azt francián, kilazít, arrébhúz, tovább lazít, mást leszerel, betol, feltol, letol, félig lehúz, meghúz kilazít és talán lejön - mozdulatsorral kellett levenni :D
    És minden szerelő emiatt utálja a francia autókat a mai napig :D Lehet ezért is nem tudják/akarják megjavítani, és máris itt a magyarázat miért van velük több gond :D
    Persze lehet ma már nem így van :D De én akkor se vennék francia autót :D
  • kemszi2
    #2513
    a japánoknak nincsen lelkük már az southparkban is megmondták :D
  • kemszi2
    #2512
    statisztika nem érdekel csak az hogy közel 20 éve van francia autó folyamatosan a családban (pug/citrom) még egyik sem hagyott ott :D nem úgy mint a német XD
  • bardocz
    #2511
    Ugyan, meganeban(régebbiben) lehet az izzóval cseszekedni, csak le kell szedni a kereket, utána egy rohadt dzsuvás műanyag lapot leszedni, és ha van mégegy ember, akkor ő tudja koordinálni a kezed, hogy hogyan mozgasd, másképp nem megy, mert nem látod:D De ilyenkor legalább az autó használható, nem úgy, mint amikor a hozzá adott kártyát nem ismeri fel, és nem lehet kinyitni sem, csak szervizben tudják megcsinálni.
  • bosco05 #2510
    És akkor most jönnek a nekem francia autóm van 30 éve és benne van 9000000000 km és semmi baja kommentek :D Nem azt mondom, hogy minden francia és német autó szar (középkategóriáról beszélek első sorban), de a Japán technikát még mindig nem sikerült megközelíteni :) Na de bocs az OFF-ért, meg lehettek más véleményen is természetesen én mindent elfogadok.
  • bosco05 #2509
    Németeknél az ADAC adja ki, de van a briteknél is, az amcsiknál is, rengeteg országban készítenek felméréseket. Szerintem a brit áll legközelebb a valósághoz, talán az a legátfogóbb, ugyanis a németek autókluboznak és mocskos mód elvakultan istenítik a szarjaikat, az amcsiknál pedig számunkra "ismeretlen" kiadásban jönnek a különböző márkák autói. Brit listán minden évben a franciák kullognak a sor végén, amcsiknál pedig az első 30 autóba nincs francia gép. Egyszer kétszer már a Top-Gearben is volt felmérés ugyanezzel az eredménnyel, ha emlékeim nem csalnak. Azt se felejtsük el, hogy az ilyen legendáknak mindig van némi kis alapja :) Ki lehet fogni jó francia autót is, de kevés embertől hallottam, hogy meg volt elégedve a francia kocsijával, bár ez sok tényezőtől is függ. Megane-nál egy izzócseréhez szakszervízbe kell vinni az autót ami vicc szerintem és innentől már nem is folytatom mert leszakadna a kezem mire végigírnám az összes szarságot, amit francia gépeken láttam... Egyik haverom akkora Peugeot fan volt, mint kevesen a földön, aztán egyszer ment haza az autópályán és kettétört az első tengely rádobta a kocsit a szalagkorlátra és kilincs tető kilincsel állt meg. Pözsóék megállapították egy szinte új kocsin az "anyagfáradást" :D Biztos más autókról is lehetne mesélni reggelig, de az tuti, hogy én csak Japán autót fogok venni ezentúl is.
  • bosco05 #2508
    megbízható autók listája :) minden évben kiadják :P
  • pointer4
    #2507
    "Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok" :D
  • bosco05 #2506
    nem egyetértés kérdése, statisztika :D
  • bardocz
    #2505
    Amerikai hibastatisztikák szerint azért, mert hasonlóan megbízhatóak:D
  • n003
    #2504
    sosem értettem ezeket az urbán legendákat :) pl német autóklubb hibastatisztikákban sincsenek egetrengető különbségek a csigazabáló és űbermencskocsik között
  • kemszi2
    #2503
    ezzel nem értek egyet :)
  • kemszi2
    #2502
    brutális :)
  • pajti
    #2501
  • bosco05 #2500
    Jól néznek ki az fix, csak szerintem nagyon ne vegyél mert ki tudja hol adja meg magát.
  • n003
    #2499
    nekem az utcai autóik is bejönnek ds sorozattal nagyon betalált a citrom