3780
  • n003
    #2618
    ebben igazad van én olasz rallye-n láttam ugyenezt és ott ráadásul a gestapós rendőrök voltak kint nem a sima hanem a carabinieri-k 30fok melegben bőrkesztyűben :)
    de itthon ki fogja kifizetni a rendőrt?? 3-4évvel ezelőtt volt 2700/ó/fő a díja :O felejtős
  • n003
    #2617
    a nemzetközi megítélése (állítólag) alapvetően jó volt a versenynek így akár még lehet jó-jobb a fojtatás :)

    valaki azt is írta hogy az egyik német páros beesett és amig kiálltak mutatni az OK táblát valaki kiemelte a sisakjukat a kocsiból :((
  • bosco05 #2616
    A legnagyobb baj az, hogy nincs hatóság bevonva. Franciáknál például rendőrök segítik a szervezők munkáját és láss csodát ott rend is van. Egy sárga mellényes sok esetben 60 éves ember nem tud fegyelmet tartani a pálya szélén, különösen ha 2 kilométerenként van egy belőle. Arról nem is beszélek amikor a rádiós a legrészegebb és együtt duhajkodik az állatokkal. Egy szakaszon mondjuk van két ember a szervezők közül aki próbálja végezni a munkáját és mondjuk az adottságai is megfelelőek hozzá. Ez édes kevés...
  • SimaSuna #2615
    sajnálatos.pedig egy IRC sokat is jelenthetett volna Mo-nak.
    Miskolc és Ózd rallyekon dolgoztam rádiósként....hát hihetetlen miket megtesznek a parasztok.
    eljön a rallyera, előtte való este / aznap részeg és táncol az útszélén..
    verekednek, szalagon kívül állnak.
    persze vannak kivételek. vannak még igazi rallyera járós emberek. akik szinte mindent tudnak az aktuális állásról, saját maguknak írják fel az időeredményeket...
  • n003
    #2614
    duen-en írta valaki hogy rettenetes volt azt a sok szájtátogató sokuk még azt sem tudta hol is van 'jaa rallye verseny van?' és ehez mérten a rendezői gárda finoman szólva sem felelt meg a kihívásnak :(
  • maffioso
    #2613
    Egy kis beszámoló versenyzői részről
  • SimaSuna #2612
    660 kamer klattyogás 1 becsúszott autó miatt.
    főleg 1:03-nál. nemhogy segítene...
  • n003
    #2611
    és egy egyveleg :|
  • n003
    #2610
    Elek interjú
  • Zsolti9014
    #2609
    idén azon is gondolkodtunk, hogy levonatozunk, végülis két átszállás lenne, egyik Miskolcon, egyik Bp.-n, ha minden igaz. És kb. 4 emberig olcsóbb lenne, mint autóval, plusz nem kell parkolásért fizetni, meg autópályáért. Mondjuk lehet úgyis elkerülnénk a pályát.
  • kemszi2
    #2608
    na igen nem lenne rossz ha jönnének még ide.én is szeretnék egyszer kijutni rá ,de nekem is nagyon messze van
  • Zsolti9014
    #2607
    Egyébként ahogy olvastam, a Rally Rádióra, illetve pontosabban Kőváryra is volt bőven panasz, a célceremóniánál állítólag össze-vissza beszélt, meg csigazabálózott. Aztán a cseh himnuszt is elszúrták. Meg volt bunyó is talán Orfűnél, amelyben Turi Tomi is benne volt (egy részeg csávónak adott vagy két sallert, mert nekiment a szerelőjének). A részeg nézők miatt volt több ilyen incidens is. Továbbá ingyenes parkolás 500 forintért, meg a közeli büfében irreális árak, ilyesmiket olvastam.

    Maga a verseny viszont azt írják, színvonalas volt, a nagymenő külföldiek odatették magukat. Bár sok versenyző arra panaszkodott állítólag, hogy túl gyorsak a szakaszok (pl. ITT interjúk), meg sok emiatt a lassító is. Aztán a pálya szélén farönköket is helyeztek el, amiatt buktak is többen.

    Egy horvát srác véleménye egy fórumról:
    3 days of fantastic rallying have finished

    Amit sikerült külföldiből találni, ott (fórumokon, meg az ircseries.com-on) inkább magával a versennyel foglalkoznak tárgyilagosan, és dicsérik a futamot.

    Nem tudom, hogy ez a negatív visszhang mennyire túlzott, mennyire nem, a duen fórumon, mint már említettem is, elég részletes beszámolók vannak, hogy mi miért volt rossz.

    Végülis azt nem bánnám, ha a külföldi visszhang inkább jó lenne, és jönnének jövőre is, mert idén - bár terveztük - sajnos nem jutottunk el, hiszen közel félezer kilométer csak oda az út.

    Nem lehettem tehát ott, így ezeket az információkat csak innen-onnan összeszedtem, remélem, azért annyira nem volt rossz ez az egész, hogy rossz hírünk menjen miatta.

  • Zsolti9014
    #2606
    utánanézek, aztán beírom, engem is érdekelne. :)
  • kemszi2
    #2605
    és a nemzetközi visszhangról mit lehet tudunk,gondolom akkor az se sokkal jobb
  • Zsolti9014
    #2604
    duen fórumán nagyon sok negatív kritikát olvasni...a nézőkről, a szervezésről... mondjuk aki kiment, és jó helyen volt, biztos nagy élmény lehetett.
  • kemszi2
    #2603
    hogy sikerült amúgy a rally?mi volt a vélemény róla?
  • pajti
    #2602
  • bertino
    #2601
    ja, mostmar metal, thx.
  • maffioso
    #2600
    Elvileg javítva
  • bertino
    #2599
    Sorry, that page was not found.
  • maffioso
    #2598
    Képeim a Mecsek Rallye-ról
  • Smicy2
    #2597
    nyilván
  • n003
    #2596
    egy ekkora farönk nem hever véletlenül a pálya szélén .. úgyhogy itt vélhetőleg ők hibáztak
  • pajti
    #2595
    farönk
  • n003
    #2594
    ajajajj Friciék eldobták :(
  • energy 52
    #2593
    Elsőként rajtolt,a leesett eső miatt mindenki azt mondta hogy korcsolya pálya volt a szakasz.Ogier is elesett.Igaz ő kicsit később.
  • pajti
    #2592
    Auuccs :') Ritkán hibázik Loeb.
  • energy 52
    #2591
    Loeb papa bedobta a vasat.


  • Ulvar
    #2590


    Bemegy a bömbi a hajtűbe zene meg "beváág a tangaaa" xDDD micsoda flash lenne... :D.
  • bosco05 #2589
    Hálendááááá, vagy szőriéspulektől a tanga :D
  • kemszi2
    #2588
    valóban azok se rosszak XD
  • n003
    #2587
    nah ezt a lavinát már nem tolom vissza a hegyre .. mit tettem :D
  • Ulvar
    #2586
    Fluor Mizuja tökéletes lenne sztem. Vagy Zsófika Rágógumi...
  • kemszi2
    #2585
    valami sp szám feldobná
  • Ulvar
    #2584
    ahha...az kéne... :D.
  • n003
    #2583


    kár hogy nincs alatta zene.. :D
  • Ulvar
    #2582
    Na hogy ne legyen....




    Biztos hogy volt már ... :D. De hogy ne unatkozz..
  • pajti
    #2581

    egy kis best of, amúgy jó ez a topik csak egy kicsit érzésem van..
  • pajti
    #2580
  • pajti
    #2579