3776
  • traXion
    #81
    Mert fasz vagyok :D
  • traXion
    #82
    Van sokféle kupa... Mért pont a Suzukit emeled ki? Van bogár találkozó, ahol csak bogarak vannak, meg BMW talee....
  • traXion
    #83
    Azért nem csak verda + apuci pénze kell, hanem tudás is! :D
  • mukika
    #84
    az biztos, berohan a tömegbe akkor...
  • traXion
    #85
    Akkor jöhet apuci pénze :D
  • mukika
    #86
    WRC kocsikról pedig annyit, hogy az első gyorsaságin ahol álltunhk, kurva közel voltunk a kocsikhoz, tőlünk 3-4 méterre mentek, el 1000-rel. És amikor egy kettő jobban oda lépet, akkor kavisokkal el lettünk találva ám! Egyet meg is tartottam emlékba, mivel pont a tenyerembe eset... :D
  • Astaroth
    #87
    Ha amatőr vagy akkor is kell egy homológ autó meg navigátor.Tehát az amatőr az aki először indul vagy nincs támogatója.Ugyi?
    Meg tudomásom szerint nem kell jelentkezni előre az országos bajnokságba.Tehát nem amatőr aki csak egy versenyen indul.A H-csoport amatőr?
  • mukika
    #88
    ezt sajna nem tudom. de várjál csak...
  • traXion
    #89
    Én úgy gondoltam ezt az amatőrt, hogy azt mondom, hogy van verdám, és szeretnék lemenni egy pár stage-t?
  • traXion
    #90
    Persze a versenyben, és mérik a Zidőt meg minden :)
  • Astaroth
    #91
    olyat biztos nem tehetsz max verseny után:)))
  • Astaroth
    #92
    Valamelyik kategóriának meg kell felelnie,navigátor,bukócső,stb...
  • traXion
    #93
  • traXion
    #94
    Ebből csak az egyik? :D
  • Astaroth
    #95
    lehet bérelni olcsón Ladát:)már csak egy ember kell.Meg annyi hogy komolyan veszed az egészet...
  • traXion
    #96
    Volgát nem? Ha orosz auto, akkor legyen tényleg orosz! :D
  • [Walaki]D`Lair
    #97
    mé a lada nem orosz?
  • Astaroth
    #98
    Van Volgád?Az talán a veterán ralikon indulhatna.De azt még csak tervezik.
    A Volga BIZZTOS jól gyorsul:)))
  • traXion
    #99
    De, de akkor legyen vérbeli orosz.
  • traXion
    #100
    Még nincs :D De nagyon megtetszett, olyan puha rugozása van gecc! :D
  • mukika
    #101
    van bannerünk!!! :))
  • mukika
    #102
    Legnépszerűbb témák


    1. White may
    2. MI VAGYUNK A JÓ ARCOK
    3. Szellemek
    4. Fórumozók fényképei
    5. Logoműhely
    6. Márkás ruhák
    7. Lineage 2 - a MMORPG
    8. A pontos idő:22:15
    9. Veszett jóóóóó csaj!!
    10. Minden ami Rally


  • mukika
    #103
    Tirabassi egy N-es Subaruban


    Az elmúlt hétvégén rendezték Franciaországban a Rally Terre d'Auvergne-t, a murvabajnokság első futamát. Az indulók között egy igazán ismerős névre is bukkanhattunk: a tavalyi Junior világbajnok Brice Tirabassira.



    A verseny programjában tíz gyorsasági szakasz szerepelt, és már a kezdetektől a Subaru Impreza WRC-vel versenyző Jean-Marie Cuoq ragadta magához a vezetést. A célig majdnem két és fél perc előnyt gyűjtött össze a második helyezett Tirabassi előtt.

    A tavaly még a világbajnokságon Renault-val sikert sikerre halmozó pilóta az év elején már szinte biztos volt benne, hogy idén egy utolsó fejlesztésű Subaru Impreza WRC-vel versenyezhet. Azonban a döntés végül nem őt, hanem a korábbi F1 pilótát, Stephane Sarrazint részesítette előnyben. Tirabassi pedig, mivel hamarjában elköszönt a Renault Oreca-tól, és a helyét betöltötték, csapat nélkül maradt. Az idei szezonban egyelőre mindössze négy hazai murvás futam biztosított számára az N-es Subaruval.





    Szintén benevezett a francia murvabajnokságba a korábbi belga bajnok Bernard Munster (Subaru Impreza Gr.A). Ő a jó kezdés után bukott, és végül 6 perc hátránnyal a negyedik helyen ért célba.

    A Rally Terre d'Auvergne végeredménye:
    1. Cuoq/Descamps - Subaru Impreza WRC 1h 31:44
    2. Tirabassi/Gordon - Subaru Impreza STI Gr. N +2:28
    3. Sambourg/Biet - Subaru Impreza WRC +3:16
    4. Munster/Elst - Subaru Impreza Gr.A +6:09
    5. Champeau/Baumel - Toyota Corolla WRC +6:45
    6. Jacquot/Nouvion - Citroën Saxo Kitcar +6:54

    Forrás: www.rallye-magazin.de



  • mukika
    #104
    Wilks elégedett az Ignissel


    Az újdonsült brit Suzuki pilóta, Wilks szerint az Igniseket kell majd megvernie annak, aki nyerni akar Görögországban. A pilóta az után tette kijelentését, hogy egyike volt azon négy versenyzőnek, aki Walesben majd Spanyolországban próbálgathatta a JWRC határait. Bár a fejlesztések most elsősorban az aszfaltra koncentrálnak, az autó igen jól viselkedik laza talajon is.






    „Nagyon bátorító volt a teszt, olyan beállításokat találtunk, amikkel maximálisan elégedett vagyok. Ez volt az első murvás tesztem az Ignissel, de felülmúlta minden várakozásom. Az autó nagyon stabil a kanyarokban, szerintem igen nehéz lesz murván megverni.” Wilks első murvás rallyjára az első brit bajnokin kerül majd sor.

    Forrás: World Rally News

  • mukika
    #105
    Peugeot 206 JWRC – új homologizáció


    A Super 1600 VB szabályai szerint egy gyártó tízszer , illetve tíz helyen módosíthat egy eredetileg homologizált modellen: ezen lehetőségeket „errata”-nak vagy „joker”-nek nevezik. A Peugeot az idei évet már csak három jokerrel kezdte.



    A fejlesztés most a WRC csapatnak is dolgozó Michel Nandan vezető mérnök kezébe került, aki 2004 ápr 1-vel további két lehetőséget „elhasznált”. A Peugeot pilóták mostantól új első és hátsó futóművel nyomulhatnak, amit először a Lyon-Charbonnieres Rally-n próbál majd ki Cedric Robert és Bryan Bouffier. Az utolsó jokert valószínűleg nyáron, a motorfejlesztési program lezárultával használja majd ki a Peugeot.

    Forrás: World Rally News
  • kiserik
    #106
    Ennyi faszságot még nem láttam. Mondom végre egy rallys topig. Elkezdem olvasni az elejétől és nem jutok a végére, mert rángat az ideg a Suzukis vitától. A Suzuki 1 kalap szar. Erről nem kell vitatkozni. (Indoklás a Suzuki topigban)
    Miskolcon én is ott leszek, az egyszer biztos
  • kiserik
    #107
    Értem ezalatt a magyar utakon tömkelegével megjelenő hulladékokat, és nem a versenyautókat.
  • mukika
    #108
    jó! de megint te hoztad fel a témát... :DDD

    Téma lezárva....
  • kiserik
    #109
    Csak egy ötlet: ezeket a cikkeket, szerintem jobb lenne belinkelni, és csak pár sort róla leírni. Aki akarja úgy is elolvassa, aki meg nem, az minek jön ide. Jobb lenne az összképe a topignak.(szerintem)
  • Astaroth
    #110
    Szerintem egy N csoportos Suzuki az full utcai autó csak bukócső van benne!Akkor hogy lehet az hulladék?!Max igénytelen de úgy is bánnak vele...
  • mukika
    #111
    Megjelent a VMAX 2004/5-ös száma

  • mukika
    #112
  • mukika
    #113
  • mukika
    #114
    Eredmények a két speciál után:

    1. Solberg-Mills Subaru Impreza WRC 02'47"6 90.2 km/h
    2. Gronholm-Rautiainen Peugeot 307 WRC + 00'00"5
    3. Martin-Park Ford Focus WRC + 00'00"6
    4. Duval-Prevot Ford Focus WRC + 00'01"2
    5. Hirvonen-Lehtinen Subaru Impreza WRC + 00'01"8
    6. Rovanpera-Pietilainen Peugeot 307 WRC + 00'01"8
    7. Solberg-Menkerud Peugeot 206 WRC + 00'03"1
    8. Carlsson-Andersson Peugeot 206 WRC + 00'03"2
    9. Loeb-Daniel Citroen Xsara WRC + 00'06"7
    10. Sainz-Marc Citroen Xsara WRC + 00'08"0
  • [Walaki]D`Lair
    #115
    imádom ezt az autót....:D
  • mukika
    #116
    én is!!! azért raktam be a képet... :D
  • mukika
    #117
    A Rallye Lyon-Charbonnieres végeredménye:
    1. Bengue/Escudero - Peugeot 206 WRC 1h 49:59.7
    2. Sarrazin/Pivato - Subaru Impreza WRC + 2:53.5
    3. Lemmonier/Cosset - Subaru Impreza + 5:35.5
    4. Bernardi/Fortin - Renault Clio S1600 + 6:02.8
    5. Jean-Joseph/Boyere - Renault Clio S1600 + 6:07.7
    6. Guigou/Baumel - Renault Clio S1600 + 6:58.1

    Forrás: www.rallye-magazin.de

  • mukika
    #118
  • mukika
    #119
  • mukika
    #120