SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#28
ittvan calver 😄

[Walaki]D`Lair
#27
Ezt tudod kicsihuszár?

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

PResident Evil
#26
EZ KURVAJÓ 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

GaS*O
#25
hoppáááá geciássze

GaS*O
#24
Üzenetek száma: 535

GaS*O
#23
(kopasz) (match) (köpcös) (calavéra) (prezi) (bobbi)

PResident Evil
#22
kár hogy rohanó szmájli nincs 😊

GaS*O
#21
sry 😄

PResident Evil
#20
Garretton múlik hogy legyen kép: )

Sephi
#19
Mert ugye ketten voltak 😊

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Sephi
#18
Nem nem... igy kell azt :

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

GaS*O
#17

Sephi
#16
Az igen rosz hatasal lehet az ember egeseggere 😊

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

PResident Evil
#15
hát összebalhézott 2 biztonságiõrrel 😊

GaS*O
#14
re !! Match mostmár joarc

Sephi
#13
Miert micsinalt?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

PResident Evil
#12
a piálósban is van 😊

ÁjjLe BoBBi
#11
eppen ezt akartam en is 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#10
Match, az eset utáni napon... fórumba:

"nah geci...valaki majd írja le részletesen hoyg mi történt!
Prezi: megdugtátok a pultoscsajt? 😊))

...Felkelek, nem látok a bal szememre....fasza mondom...dikk tiszta vér a fél fejem....na mondom dejó 😊
Meg összehánytam a szobámat....ráadásul fateromék mindezt tolerálták.
Borcsa már beszámolt hogy mik történtek, de pl kopaszokról nem volt szó 😊
Úgyhogy aki tudja az meséljen 😊
Ja és GARRET! Nems zólok hozzád 1 hétig (as borcsa se: ))
Na megyek vissza takarítani..fateromék mindjárt jönnek hogy fertõtlenítség a szétbaszott fejemet 😊
Lezs róla kép 😊"

PResident Evil
#9
hallod, segíts már idézni a másik topicokból pls 😊

PResident Evil
#8
hát egyik fórumos társunk... Match... ismered ?

ÁjjLe BoBBi
#7
mekkora volt geccci 😊 hat kesz kesz kesz 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#6
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Sephi
#5
Hogy erted?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

PResident Evil
#4
lol 😊 az itt is folyt... szó szerint 😄

PResident Evil
#3
hát nem is én lennék ha ilyen kései idõpontban nem írtamvolna el a topic címét... moderátor bácsííí 😛

Sephi
#2
En el nem tudnek kepzelni egy orszagos SG talakozot... szerintem ott ver folyna ha mindeki eljonne 😊)

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

PResident Evil
#1
hát szóval, ide kerülnek az infók, a képek és az élmények tömkelege, amit a találkozón szeruünk...

elõször csak házi kezdeménmyezés, (lásd RASZTA topic) de remélem majd kinövi magát és rendszeresen, havonta, majd csinálunk minden miskolci sg-s nek egy igényes, tartalmas, szórakoztató találkozót...

hát ez megtörtént, képek lesznek és jöhetnek ide az élmények, ami az elsõ este után elég megdöbbentõek lesznek 😊