SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ÁjjLe BoBBi
#78
nekem is! ranyomtatlak kedvenc feher polomra 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Match
#77
nem 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#76
Tucc valami arcképet küldeni? ráteszlek a borítóra 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#75
jah, csak most nem 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

ÁjjLe BoBBi
#74
jó volt 😊 szerintem még te is élvezted 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Match
#73
kapja be mindenki 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

ÁjjLe BoBBi
#72
nem 😊 a fasza az volt mikor a hirdeto oszloprol visszapattantal vagy 3 meterre 😄DD meg mikor felugrottal a centrum casino elott, es fejest ugrottal a betonba 😄DDDDDDDDDDDDDD mint a vaj ugy kenodtel szet 😄DDDDDDDDDDDDDDDD en is a rohogestol 😄D

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

The Garrett
#71
kérdés: borcsa most az a lány aki ottvolt multkor a centrumnál?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#70
az fasza 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#69
mer belehugyoztál a kukába összetörted a casino üvegét és beszóltál nekik. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

ÁjjLe BoBBi
#68
mert te meg calaver belehugyoztatok a kukaba 😊))) prezit is agyon akarta verni mert fel matrixozott a falra, de meglatott titeket, aztan meggondolta magat 😄DD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Match
#67
de mér?

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

ÁjjLe BoBBi
#66
nem ? 😊) aluljaroba egy nagydarab allat futas kozben vert neked akkora szemest hogy a levegoben porogtel 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Match
#65
a lófaszt!

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#64
mátémátémátémáté aztmondta hogy ezt majd meg kell ismételni 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#63
engem aztán nem....ünnepeltem...véleményem szerint méltón...
az igaz hoyg egy ideig viselni kell nyomait 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#62
látod látod ... az alkohol öl butít és nyomorba taszajt 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#61
jah...
gyorsan gyógyulok...
pl az államról meg az ercom egy kis részérõl a kisebb horzsolások már majdnem eltüntek.
Viszont még mindig szanaszét van dagadva a felem...
1 a homolomon, meg egy a szememen....
a szemem továbbra is faszául felrepedve..olyan var van rajat hoyg ûllandó pislogásingerem van.

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#60
élsz már? 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#59
jut eszembe prezi, ki ápolt le engem? (piálás topic).
Mert én nem emléxem rá...és ott még megvoltak a képek...csak valszeg egy kis agyrászkódás beütött...

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#58
kapja be mindenki 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#57
mit beszélsz... talán azétr néz ki jól mert õt nem kellett a képre retusálni 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

GaS*O
#56
😄😄😄:😄😄 régen ilyen hajam volt 😄😄😄:😄😄 de prezi néz ki a legjobban :> az olyan mintha full ö lenne 😄

The Garrett
#55


salalala 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#54
1 képet felteszek ízelítõnek 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

FtranX
#53
jó buli lehetett 😄
jöhetnének már a képek! 😊

The Garrett
#52
Jah és az alkohol megint nagyot alkotott. Hazafele kitaláltuk hogy enni kéne. v.melyiknek eszébejutott hogy mennyunk a mekdonáldz ba mer sajtburger akció van. Odaérünk, meki zárva, nosza sebaj goto mekrdájv.
Beállunk szépen mintha kocsiban ülnénk, megállunk az ablak elõtt. Haver letekeri az ablakot. Rendelünk 18 sajtburgert. Atkocsikázunk a másik ablakhoz... Haver beordít hogy HEEEEEEEEEEE TE KURVA siess már... Meg babfõzelék nincsen?(és hasonlók) 😄 NA ezután 1 2m magas állat osztotta ki nekünk a kaját nem a szõke csaj. 😄
Aztán lájtos csúszdázás a Mekdonáldz játszótéren.... mikor lementél a csúszdán akkor láttad hogy zárva van az alja és vissza kell mászni a csövön. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#51
Hi Népek lett 75 mega kép... aki elég bátor annak átküldöm neten.
b.) válogatok és csak azokat küldöm el.
c.?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Pyx
#50
loál topik, képet! 😄

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

ÁjjLe BoBBi
#49
vááááááááááááááááááááááááááááá szembeötlõ a hasonlóság 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#48
még most pangás .) de tegnap alkottunk 😊

#47
Na mivan itt?

GaS*O
#46
😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

PResident Evil
#45
Match :

PResident Evil
#44
akkor go mirc, icq, msn... nem pártolok, csak ne basszátok tönkre a topikot... ennyi !

[Walaki]D`Lair
#43
Maradj ki ebbõl...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

PResident Evil
#42
loál... ez nem volt a találkozón 😉 ugyhogy pssszt...

[Walaki]D`Lair
#41
nem ezért majompofa...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

GaS*O
#40
hozzád se szoltam és beszólsz ...

GaS*O
#39
akkor nézük csak, te provokáltál azért mi jár ?

PResident Evil
#38
nah én ma mindenféleképp beszerzem a képeket 😛

GaS*O
#37
enyire mész ?

[Walaki]D`Lair
#36
ban lesz...😉

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

ÁjjLe BoBBi
#35
látom jol el vagytok, es meg lesztek is itt az ejszaka folyaman 😊 de en azert lelepek 😊 joej mindenkinek! remelem reggel mar lesznek kepek 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

GaS*O
#34
aza Ólár cigány

GaS*O
#33
sejtettem, de maradjunk a címnél ... mert belekötött volna dénes

PResident Evil
#32
baszogatom kicsit Garrettet 😊

PResident Evil
#31
Connection csak elírtam 😄

GaS*O
#30
aza Calver jo fej gyerek 😄 csak hamus lett a vála 😄😄😄😄😄

GaS*O
#29
te pesti bunkó paraszt mit keresel te itt ? ez miskolc conenction