SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
remelem koran lesz a tuzijatek mer mar most almos vagyok 😛
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
na akkor csinaljuk ugy ha v.ki megy valamerre irjon ide 1 msg-t aztan ha a masik ottlesz ottlesz ha nem akkor nem 😊
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
na akkor merre hany meter?
egyedül leszek itthon 20. án... >😉
egyedül leszek itthon 20. án... >😉
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
hat földön fetrengeni nem fogok 400Ft ból 😄
Mondjuk az félliter SPAR-Barack 😊
Mondjuk az félliter SPAR-Barack 😊
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
nekem se telefonom se semmim mér én keressem azemberekt? 😄 és hogy? 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
fenykepezogepem meg lesz szombaton ha mindenjolmegy 😄
vagy hetfon 😊
vagy hetfon 😊
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
de gondolom varosba lesz a tuzijatek vagy varban szal arra kell orientalodni 😊
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
na de ezt viszont hagyadbba mer ettol hanyingerem van.
Jossz itt az egyedi topiknevvel kozben meg kezded ezt a hülye írásos faszságot. Akkor maradjon ez a topiknév 😛
Jossz itt az egyedi topiknevvel kozben meg kezded ezt a hülye írásos faszságot. Akkor maradjon ez a topiknév 😛
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
akkor miskolc ÉS KÖRNYÉKÉN lakó fórumozók topikja ,amibol csak 1 van?
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Bolygó neve: MIskolc ?
SG- Miskolcia 😊
Sg -MIskolc UNiverzum
stb? 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Lehetek a szolgád? 😄
Vagy valami udvari bolond vagy ilyenek... majd igyekszem 😉
Vagy valami udvari bolond vagy ilyenek... majd igyekszem 😉
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Jah hogy önmegvalósítási hiányod van? 😊
.....akarsz beszélni róla? 😊
.....akarsz beszélni róla? 😊
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
szarjál bele. Én csak a kedvencekbõl látom ezt 😄
most nézem van má budapest szoNbathely eger stb...
a lényeg hogy nyomunkba se ér egyikse.
Legyen a topikcím: SG- MIskolci Fórumozós topik ?
vagy ilyen IM style: Miskolciak ide! 😄
ugyanmá
tök fölösleges.
most nézem van má budapest szoNbathely eger stb...
a lényeg hogy nyomunkba se ér egyikse.
Legyen a topikcím: SG- MIskolci Fórumozós topik ?
vagy ilyen IM style: Miskolciak ide! 😄
ugyanmá
tök fölösleges.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

