SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The Garrett
#1728
gaso te fax nem vagy suliba?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1727
RE RE RE most értem én is vissza !!! 😄DD

Borcsa
#1726
szasztok. itt vagyok pesten, sose netközelben. nem tok kockulni. remelem mindenki rossz, jot ne helljek rolatok.
csok.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

The Garrett
#1725
-b 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1724
8btw mostnezem rosszulirtad az alaírást:
and startIN' all obver again 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1723
golyatabor megvolt? vagy nememlekszel? 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#1722
én már az vagyok egy hete 😄
csak holnap lesz az elsõ elõadásom 😄 (vagyis gyakorlat...)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#1721
Na akkor holnaptol ti is boldog egyetemistak lesztek? >😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#1720
lemaradt:

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#1719
na nem kell pánikolni...ha minden igaz holnap már lesz netem a koliba....

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#1718
amugy kurvaszar hogy Pityuék nem írnak ide 😞

PResident Evil
#1717
LOL 😄DDD

vga-t odaadtadmár ? 😄

The Garrett
#1716
uristen ez a gólyatábor csunya dolog 😄
KOhászosuborka rulez 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1715
???

nemcsakfeel
#1714
😄DDD
szar az egész! szar az egész!

*hihi ** *

PResident Evil
#1713
kecci vagy 😄

The Garrett
#1712
hehe 1 nemviszek gepet ha tudom hogy utanna berugok 😛
2. a vga-t se viszem le kocsmába 😄
3. hááárom.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1711
re

nemhiszem hogy megyünk, de eelõtte bejöhetnél velünk iszogatni kicsit... meg vga-t lehozod, meg csinálsz pár képet... hm ? 😄

The Garrett
#1710
NA egy kis UP! :
MA este megyünk ki golyataborba egyetemre vagy rockwell vagy e/2 😛

Hoz mindenki magaval piat es elfogyasztjuk a parkban. 😄
ennyi lesz a program 22:00 villanyrendõr. nél start.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1709
nemtom énse 😄

The Garrett
#1708
wtf??

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1707
csá !

akyyy
#1706
:-o

érdekes...

na amugy helló

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

PResident Evil
#1705
de tudni akarom... go msn !

The Garrett
#1704
jujjj ne tudd meg....

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1703
csaj ?

The Garrett
#1702
jah és csa annyi hogy:

HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!HÜLYE FASZ VAGYOK!!!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1701
áááá kapjátok be 😄
amugy most jöttem haza <(x.x)>

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1700
TÉK

PResident Evil
#1699
mert akkor...

PResident Evil
#1698
dee remélem nem vagy ott 😊

PResident Evil
#1697
nah most indulok 😊

PResident Evil
#1696
NE LEGYÉL OTT !!! gaso sem jön... én meg lekéstem a buszt

GaS*O
#1695
amugy hali all ! 😊

GaS*O
#1694
GARRETT !!! vga-t pls hozd !

The Garrett
#1693
na 7 re ottleszek a centrumnal. LEGYÉ OTT 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1692
nem meg most tölt az aksi meg nem vettem bele mem kartyat... 😄 majd holnap 😉

geccc de páncélszekrényben fogom hordani 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1691
csinálsz képet ? 😄

bobbi nem jön mert nem jön a barátnõje 😞macit nemtom😊

The Garrett
#1690
7 kor centrum ok, de en megyek haver szulinapjara csabára 8 körül

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1689
amugy megyünk be italkázni a többiekkel 😄 7kor ceentrumnál... belvárosi ?

PResident Evil
#1688
acsakidehhhh

The Garrett
#1687
ááááááááááá nincs 😄DDDDDDDD

gecc rég örültem ekkorát 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1686
van géped ? 😊

The Garrett
#1685
VIÁHUHÁHUÁHÁHUÁHÁHUÁÁHUÁHÁHÁCSÁÁÁÁÁÁÁ
Ha megláttok 1 gyereket a városba fényképezõgéppel ne köszönjetek rá 😄DDDD

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1684
majd legközelebb 😊

nemcsakfeel
#1683
mi csak a tüzijátékot kerültük el :

*hihi ** *

PResident Evil
#1682
enyhén...

The Garrett
#1681
nem 😛 elkerültük egymast 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1680
kecccie!

nemcsakfeel
#1679
volt tüzijáték?

*hihi ** *