SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nám, péteri, mint te 😄DD
,, Ne mondj semmit, ne gondolkodj tovább. Ez a karma hatalma! Isteni színjáték, hát tartsd a szád. Fogd be a pofád!\"
Geciek, én vagyok itt az egyetelen hermanos, ottani primitívekö nám ismernek ezsgéé fórumat...
,, Ne mondj semmit, ne gondolkodj tovább. Ez a karma hatalma! Isteni színjáték, hát tartsd a szád. Fogd be a pofád!\"
Biztos kiírt már minden értelmet magából, így túl a harminckétezredik hozzászóláson.<#finom>#finom>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
háháá leszopoá! 😉)
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
7 éve?
a miskóci dzsekó?
némá hogy rohan az idõ.
a miskóci dzsekó?
némá hogy rohan az idõ.
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Né má mi ez?
Ide mikóci embetrek irogatnak?
Nekem meg így kell megtudnom?
Ide mikóci embetrek irogatnak?
Nekem meg így kell megtudnom?
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.