SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Match
#2078
vannak kurva olscó helyek csak az általában putri nagyon...
vagy szar helyen van...kiteszed a lábad és megkéselnek 😄
szerencsére ahova én járok, az a belvárosban van 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

datango
#2077
<img src "http://free.x3.hu/datango/poen/hirdet.jpg">

datango
#2076
hat mert az egy segg .D
---
jaja vanank ott jo hejek is ... ami nem draga ... volt fent joci mutkor inni 😊
meselte a dolgokat ...

Match
#2075
a múltkor lent ovlt a sthol, és el akart menni fizetés nélkül 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#2074
jah, szenvedés, pesti parasztok, drága kocsmák, persze azért beilleszkedtem egy jó hlyre, tehát a pia olcsó 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

datango
#2073
hol tanulsz , mijen szak? megy? hogyvagy ... mesélj ! 😊

datango
#2072
😊 mizujs ? pesten tanulsz tovább ?

Match
#2071
áz!

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

datango
#2070
te pityu vagy ? 😊

PResident Evil
#2069
megütjük !

The Garrett
#2068
a telapo meg jol beperli a jogdijakert (preziek logo)

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2067
elment már ! :o

kz
#2066
írjál a télapónak

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2065
ENYIMÉ !!! 700 ft-os golyós egerem van amit mellesleg a 486-oshoz vettem 7 éve !

The Garrett
#2064
nem , szerintem faternak adom 😄
de ha nem akkor vihetitek >😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2063
komolyan 😄

PResident Evil
#2062
<#eljen>

PResident Evil
#2061
egeret nem adsz el ? 😄

kz
#2060
szerited komolyan nem tutta?<#ijedt>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

The Garrett
#2059
sting - english man in NY..

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#2058
mx510 salala lalalalala

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2057
te csak kozzsójá !

PResident Evil
#2056
elõadõ - számcím ?

Botond
#2055
<#lama>
kz
#2054
énekeld:
Ájm en élinen, ajm ö lídül élien

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2053
az édes kevés ! 😄

mondjuk én beszélek aki szikszón született és szikszón is lakok <#idiota><#banplz>

Botond
#2052
miskolcon születtem,szal beleszólhatok!<#alien>
PResident Evil
#2051
te ebbe ne szólj bele ! 😄

kz
#2050
csak a részletekre vagyunk kíváncsiak!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

Botond
#2049
spammerek!
PResident Evil
#2048
nah akkó MSN de mán ! 😛

The Garrett
#2047
vót 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2046
huá ! és vót is vmi ? vagy csak nézted ?😄

The Garrett
#2045
áz (megcsallak sry )

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2044

PResident Evil
#2043
és nõnemû? :o

The Garrett
#2042

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#2041
mmmm hosszu fekete haja van, zöld szeme stb 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2040
elhisszük !!!

The Garrett
#2039
hat nem mondtam 1 szóval se hogy ittanm... bár ugyse hinne el senki hogy nem 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2038
keccie !!!! 😄😄😄:😄

most lázadok hoyg nem iszunk !

The Garrett
#2037
apropo ivaszat, tegnap bepotoltam az 1honapi kiesest... 5 kor "jöttem" haza 😄


DE legalabb feleve nem ereztem ilyen jol magamat (ES PREZIEK NÉLKÜL) 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#2036
nem,cask neked minden harmadik szavad a sör volt, ettõl mindenki asszociált valamire.... lásd portói 😉

garet minden második szavai: gép, fps, war, cod, frag, win, lol, lawl, BigBoobBrigade...

errõl mire asszociálsz ? 😄DDD

Match
#2035
mér bázeg, mi voltunk a hangulatgfokozó? 😄
én azt hittem a portói 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#2034
régen az volt... olvasss vissza.... 😊

akkor még rendszeres volt a közös ivászat ! cask most ketten elkerültek pestre; Borcsa és Match, és azóta mi csak punnyadunk 😊

kz
#2033
pedig lehetne ez jó topik is

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2032
tartalmas ! 😄

datango
#2031
aham, na jo mentem aludni

PResident Evil
#2030
szikszó 😄

datango
#2029
hát, mejik kornyekrol vagy?