SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
vannak kurva olscó helyek csak az általában putri nagyon...
vagy szar helyen van...kiteszed a lábad és megkéselnek 😄
szerencsére ahova én járok, az a belvárosban van 😄
vagy szar helyen van...kiteszed a lábad és megkéselnek 😄
szerencsére ahova én járok, az a belvárosban van 😄
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
hat mert az egy segg .D
---
jaja vanank ott jo hejek is ... ami nem draga ... volt fent joci mutkor inni 😊
meselte a dolgokat ...
---
jaja vanank ott jo hejek is ... ami nem draga ... volt fent joci mutkor inni 😊
meselte a dolgokat ...
a múltkor lent ovlt a sthol, és el akart menni fizetés nélkül 😄
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
jah, szenvedés, pesti parasztok, drága kocsmák, persze azért beilleszkedtem egy jó hlyre, tehát a pia olcsó 😄
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
nem , szerintem faternak adom 😄
de ha nem akkor vihetitek >😉
de ha nem akkor vihetitek >😉
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
szerited komolyan nem tutta?<#ijedt>#ijedt>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
énekeld:
Ájm en élinen, ajm ö lídül élien
Ájm en élinen, ajm ö lídül élien
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
az édes kevés ! 😄
mondjuk én beszélek aki szikszón született és szikszón is lakok <#idiota>#idiota><#banplz>#banplz>
mondjuk én beszélek aki szikszón született és szikszón is lakok <#idiota>#idiota><#banplz>#banplz>
hat nem mondtam 1 szóval se hogy ittanm... bár ugyse hinne el senki hogy nem 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
apropo ivaszat, tegnap bepotoltam az 1honapi kiesest... 5 kor "jöttem" haza 😄
DE legalabb feleve nem ereztem ilyen jol magamat (ES PREZIEK NÉLKÜL) 😄
DE legalabb feleve nem ereztem ilyen jol magamat (ES PREZIEK NÉLKÜL) 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
nem,cask neked minden harmadik szavad a sör volt, ettõl mindenki asszociált valamire.... lásd portói 😉
garet minden második szavai: gép, fps, war, cod, frag, win, lol, lawl, BigBoobBrigade...
errõl mire asszociálsz ? 😄DDD
garet minden második szavai: gép, fps, war, cod, frag, win, lol, lawl, BigBoobBrigade...
errõl mire asszociálsz ? 😄DDD
mér bázeg, mi voltunk a hangulatgfokozó? 😄
én azt hittem a portói 😄
én azt hittem a portói 😄
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
régen az volt... olvasss vissza.... 😊
akkor még rendszeres volt a közös ivászat ! cask most ketten elkerültek pestre; Borcsa és Match, és azóta mi csak punnyadunk 😊
akkor még rendszeres volt a közös ivászat ! cask most ketten elkerültek pestre; Borcsa és Match, és azóta mi csak punnyadunk 😊