SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kz
#3578
Hát, nyilván nem magamtól vagyok ilyen okos...<#nezze>
hanem van az a mondóka... onnan.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3577
Meg még versel is.....

kz
#3576
nálunk van terasz!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3575
Helósziaszevasz

bertino
#3574
üdvözöllek dicsõ lovag...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

maozedong
#3573
helóheló

Resurrection!

criminal law
#3572
Lesz valami új, jó ötleted, akkor szólj azonnal.
:-D

kz
#3571
kérdezz bátran, az élethez nagyon értek ám!
<#bohoc>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3570
Hm, ez egy igen jó ötlet, csodálkozom, hogy nekem még eszembe se jutott eddig.

kz
#3569
hát igen... de lehet, hogy megtanulok a reggelirõl álmodni és akkor fel sem kell kenem!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3568
Áh, akkor még nagyon az elején vagy. :-D


kz
#3567
az alvás része már megy....<#idiota>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3566
És hol tartasz benne?
<#vigyor3>

kz
#3565
hátõõõõ....
már dolgozom rajta!
<#vigyor2>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#3564
ööö igen ?! 😄

Match
#3563
mondták már hogy szpemmer vagy? 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3562
nemtom 😄

Match
#3561
mé pedig jó lesz 😄
többek között amiatt nem megyek hegyaljára 😄
majd ha végre kézhez kapom a demónkat akkor felnyomok ide pár számot 😄

miért zárom minden soromat szmájlival? 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3560
nem 😛

Match
#3559
lehet hogy én vagyok hülye de nem értem mit akarsz 😄

nem akartok pestre jönni why koncertre 15-én? 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3558
hmmhmm Pityu te mit csinálsz ? 😮

Match
#3557
azt nem tom....pia meg miegymás, egyszer csak gondoltam egyet és irtam egy sms-t...
az hogy mért találkozunk azt meg kérdezd tõle 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3556
MÉT?😮

Match
#3555
régi zenésztárs, meg osztálytárs....
új asszony az most érdekes mert szombaton szakitottam vele és holnap találkozunk 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#3554
új csaj ? 😄

maozedong
#3553
lál.
Az jut eszembe, amikor egyik haverom is hasonlóan kiírta szüleinek, hogy elment X helyre HP-t venni 😮

Resurrection!

Match
#3552
feltalálták az emailt, meg a privátot...ha ide irogatsz akkor nem valószinû hogy összefutunk...

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#3551
bazd meg!

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

criminal law
#3550
Mert nálatok ez van? :-)))

criminal law
#3549
Te még most is õt keresed??

Javaslom, hogy irj neki privát üzenetet, aztán kérdezd meg, hogy he, hol vagy???

_chokey_
#3548
Match-ról valaki tud?
_chokey_
#3547
aholly
kz
#3546
szerintem nem jó a sorrend...
helyesen:
addig álmodsz arról, hogy valaki más fut, amíg az illetõ meg nem csinálja a reggelit, ami után visszaalszol.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3545
:-))

Futni járunk reggelente, embernek reggelit adni, mindig, de aztán visszaalszom idáig.

kz
#3544
fél hétkor már gép elõtt?
családdal minden rendben?
akarsz róla beszélni?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#3543
Emkékszem, mikor (vót ez má vagy tizenegynehány évvel ezelõtt) kiírtam anyámnak:
"Ebédelni mentem koncertre mentem a Bugába"
Szerencsétlen anyámnak fogalma sem volt, hogy hol vagyok, de abban biztos volt, hogy a végén a Buga Jakab-ban leszek, szóval ez az este sem lesz sokkal másabb mint a többi. És persze nem féltett, mert ha eddig kétségei lettek volna, akkor az iménti kiírás is bebizonyította, hogy a gyereke tök hülye, úgyhogy nincs miért izgulni.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

criminal law
#3542
:-DDDD
És ha minden igaz, rajta a piros rajtszám emiatt :-))


ÁjjLe BoBBi
#3541
laci 140km-t szökésben...😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3540
Izgalmas mecss persze lesz, csak a vége miatt nem kell már izgulni.
Egyébként a mai szakasz után Laci már a harmadik, remélem holnap már kap valami kis nyilvánosságot a szerencsétlen Nemzetisportban, õrület mennyire nem foglalkoznak vele...

ÁjjLe BoBBi
#3539
azért remélem lesz pár izgalmas meccs!
hajrá laci 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

criminal law
#3538
Á, bánhatod.
Laci ötödik lett, fantasztikus nagy eredmény. Simán elverte Ullrichot is.
De sajnos nem látunk olyan nagy versenyt idén, mint a giro-n, mert el van dõlve. Armstrong hátulról ugy elkapta Jant, hogy rossz volt nézni, szóval övé a sárga trikó.

criminal law
#3537
Milyen egyetemi party?

ÁjjLe BoBBi
#3536
én csak sajna lemaradtam a prológról :\
laci hanyadik lett?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

maozedong
#3535
simán... koncertrõl cikk

Egyetemi partira nem mész??

Resurrection!

criminal law
#3534
Más: Tour de France-t nézi-e valaki?? (rajtam kívül)

criminal law
#3533
De most komolyan. Ezen a néven õk zenélhettek???

maozedong
#3532
<#eplus2><#gonosz1>

Resurrection!

criminal law
#3531
Gecizõk...

maozedong
#3530
már meghalt az énekesük :C
mostmár Tekinetet Úr ként megy ..

Resurrection!

criminal law
#3529
És a második az ilyen néven mûködhet????