47786
  • LeePí17
    #20611
    lézerpont?
    8kor nyit asszem..
    esetleg pláza..vagy passzpiros
  • akyyy
    #20610
    Sürgősen kéne nekem holnap reggel fénymásolni egy füzet néhány oldalát. Nem tudtok vmi helyett?
    Lehetőleg olyat ami 8 körül nyitva van reggel -.-

    ami barcikán van nyomda és fénymásolnak, az csak 8kor nyit , nekem meg fél9kor suli:C

    azt tudom hogy a suli melett van valami hülyeség, és ki van írva, "fénymásolás megszünt" ....
  • LeePí17
    #20609
    ez már jobb :)

    vannak nemtúl jó napok..
    nekem is másnak is..
  • Bájital
    #20608
    Nagyon köszönöm,hálám utol ne érjen.Írom tovább...voltam villámcsapás,
    Isten verése...ebben van is valami.Egyik nap vendégem egy szatyor kaját vitt a testvérének a szomszédos faluba:túrós tészta,habart bab...stb.Szatyor földön...nem mondta...léptem le a pultról,pont bele a szatyrába...beleléptem a levesébe...az egész kiborult...ment haza újra megszedni a baketot...aznap kb. két poharat ledűtöttem a pultról...komolyan féltem mi lesz velem estig.Megúsztam és a vendégeim is.Aztán azt is mondták már,hogy felérek egy vírussal.Hát csak ennyi.
  • akyyy
    #20607
    xp fiókhoz is, és msn fiókhoz is ^^
  • prezi
    #20606
    logoba Bob Marley van :D

    a tiédbe meg eggyesgolf -.-
  • akyyy
    #20605
  • LeePí17
    #20604
    igen..de lehet saját képet (gépen lévőket berakni -.-)
  • akyyy
    #20603
    nálam az xp szokott ilyeneket csinálni. ott is van ilyen kis kép ikon, és van mikor kacsa, vagy ló, vagy űrhajós, gitáros...

    Szerintem hasonló sémán csinálja akettő, mivel mind kettő microsoft termék -.-
  • LeePí17
    #20602
    logód -.-
  • prezi
    #20601
    jah és már a ték sem izgat :D
  • PíszLávJuniti
    #20600
    ték?
  • prezi
    #20599
    ezt a kifejezést 'smoke and weed' magyarázd meg pls :D
  • LeePí17
    #20598
    igen..mer csak smoke and weed megy :)
  • prezi
    #20597
    én már nagyon ritkán tudok csak hozzászólni :)
  • LeePí17
    #20596
    asszem így..
  • criminal law
    #20595
    vártam a reakciód az elhangzottakra:))

  • Bájital
    #20594
    Azt hiszem fáradt vagyok hello154 házszám lemaradt.
  • LeePí17
    #20593
  • LeePí17
    #20592
    jelentkezz ki vagy a jelszó nemjó :(
  • prezi
    #20591
  • criminal law
    #20590
    barátok közt:)

  • criminal law
    #20589
    én se:)

  • LeePí17
    #20588
    nem nem én nyitottam a topikot..mikor én ide"költöztem" már javában ment az élet..
    ez a hely a barátok közt..csak sokkal jobb hangulatban...amíg bertinonak nincs nete kíváncsi vagyok hány meg hány beszólása lesz a topikot illetően..
  • LeePí17
    #20587
    "Te nyitottad a topicot?Nem érdekes..vagyok + 1 fő neked" <- ezt nem értem..
    ezt lécci újra :D
  • Bájital
    #20586
    Te nyitottad a topicot?Nem érdekes..vagyok + 1 fő neked.Jelszavam:helló(néha olyan hülye tudok lenni...gondoltam ezt csan nem felejtem el,van sok-sok dolgom,amiatt...és képzeld bejött).
  • LeePí17
    #20585
    hát pölö én azon kevesek közé tartozhatok akik a kivételek között vannak ;)
    ez a fekete szín bennem is megvan..mostanság elég soxor..
    nem vagyok rokker..sem sátánista..1xüen ez a szín tetszik..valahogy a titokzatosságot.
    ha jelszavad megadod nickképed berakom..
    ne azt érezd légyszives h nem vagy szivesen látott egyén..
    nekem jólesik +1 fő a topikban...úgyis kevesen vagyunk holott miskolciak is vannak az SGn..
  • criminal law
    #20584
    volt egy rossz szavam is hozzád?
    Senkinek semmi baja veled, hidd el, se nekem, se a srácoknak.

    nick kép meg majd összejön, tök hülye vagyok én is minden ilyenhez.

  • PíszLávJuniti
    #20583
    LOL
    ez a hét poénja :DDDDDD
  • Bájital
    #20582
    Igen,nagyon segítő készek...férfiak,eddig sem voltam túlságosan jó véleménnyel róluk,kivételek mindig vannak.
    Van MSN-em,ez is olyan furcsa,először voltam kacsa,aztán csak úgy lettem kutya,most meg képzeld el egy barna és egy fehér ló vagyok.Mi ez?Számomra csak fehér és fekete létezik?Én vagyok a fehér ló és a barna az árnyékom?Vagy osztódásnak indultam?Ki szórakozik velem?Ilyen erővel,akkor megadhatom a nick nevem jelszavát is,hátha beteszi helyettem valaki a nick képet.Szerinted?Vagy jelzés,hogy nem vagyok szívesen látott egyén.Akkor miért nem mondják meg?Te legalább tudtomra adtad,hogy kevés vagyok...a másik oldalon,hogy nyálas...stb...stb...elgondolkodtató...nagyon,de nagyon elgondolkodtató.
    Nem kell válaszolnod,szerintem úgy sem tennéd szívesen.Vedd úgy hangosan gondolkodtam.Biztosan van még sok-sok verses fórum.Szia.
  • criminal law
    #20581
    rendes gyerekek ezek, nekem is mindent szépen elé szoktam mondani :)

  • Bájital
    #20580
    Nincs sok időm,mert igazítják az afrómat,majd később tudok jönni.
    Így írd le nekem.
    1./főoldal....bejelntkezel
    2./beállításokra katt...
    érted????
    MERT ZSOLCA OLYAN MESSZE VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • akyyy
    #20579
    olyan helyre mentsd. javaslom a dokumentumokat, mert igy bal oldara ott a gomb, is mintkettőnéll( mentésnél is és tallózásnál is:) )
  • Bájital
    #20578
    Bízz mindig önmagadban!!!!!
  • Bájital
    #20577
    Szerintem én úgy elkolbászoltam,mert nick képemet nem találtam,azt hiszem inkább szólok helybéli ismerősnek...de lehet,hogy nem adom fel...majd próbálkozom...mennem kell...
  • criminal law
    #20576
    nem biztos, hogy értem, de igazad van:)

  • LeePí17
    #20575
    vana nick kép tallózás..
    ha lementetted a nick képedet a gépedre
    onnan tudod kitallózni..
    vagy ha nem..

    képre jobbklikk mentés másként..lemented a gépedre vhova..és kitallózod...majd lent OK mentés :)
  • Bájital
    #20574
    Ja,meg ha a beállításokat beütöm,olyan adatlapos valami jön be...ott van a nick kép tallózása ugye?
  • Bájital
    #20573
    Írtom a szexy bébi verseket nick kép nélkül...borzasztó!
    Na,ha tallózást beütöm,bejön egy olyan ablak...keresett fájl...Mit keressek...vagy a tallózásnál(nick kép)mit üssek be...látod milyen jók a szőke nők!!!
  • LeePí17
    #20572
    "a fórum főoldalán van olyan bal oldalt, hogy
    Beállítások

    abban van egy olyan középtájt, h nick kép: Tallózás gomb, kikeresed a gépen hol van ( tehát mentsd le), majd lent a Mehet!
    és ekkro kész is van. :)" by akyyy