47786
  • criminal law
    #21211
    és itt ki tizenéves? :)

  • LeePí17
    #21210
    7vége!!!!
  • criminal law
    #21209
    jóreggel

  • stp4trick
    #21208
    móning
  • PíszLávJuniti
    #21207
    szia
    ha visszanézed úgy a téma legelejét,az első x oldalát, meglátod, hogy azért indult ez az egész, hogy még tizenévesen sörözzünk együtt egy jót.
  • Bájital
    #21206
    nincs rá szükségem...ne haragudj,de nem kell...ezt is csak ti tudjátok...már ezt is sajnálom,hogy ennyit írtam magamról...nem lett volna szabad...eddig sem nagyon ismertek,ezután se ismerjenek...tudod,úgy belülről...és még valami,azt tudd rólam,ha önmagamban elhatározok valamit...az bizta úgy van és betartom...most is megfogadtam magamban valamit...szia...jó éjt...
  • PíszLávJuniti
    #21205
    együtt érzünk..
  • akyyy
    #21204
    SG Fórum - VIP fórumozók

    Kik a VIP fórumozók?

    Azok a fontos emberek, akik az SG Fórum törzsközönségét alkotják. A VIP jog megvásárlásával a fórumban a nem VIP forumozókhoz képest extra jogokat kaphatsz, és egyúttal támogatod az SG.hu Fórum üzemeltetését is.

    A VIP fórumozók jogai

    # 50 MByte tárterület a Galériában
    # 200 Kbyte maximálisan feltölthető képméret
    # Saját üzenet törlésének lehetősége bármely témában a hozzászólástól 4 percig
    # Saját üzenet szerkesztésének lehetősége bármely témában a hozzászólástól 4 percig
    # Választható megkülönböztetett üzenet fejléc szín
    # Választható 150x25 pixel nagyságú logo
    # 20 Kbyte maximum logo méret
    # Csillagokkal jelölt VIP státusz az üzenet fejlécében


    *fizetni kelkl drága sms-t érte meg stb.
  • Bájital
    #21203
    Sorry but I have to go...
  • Bájital
    #21202
    If I am lonely a lot of time, I think a lot in myself...
  • Bájital
    #21201
    Mi az a VIP?...approximatle...nagyon fontos személy...nem tudom...nem fogadta a regisztrációmat...nem létezik egyik e-melem sem...ezek szerint én sem...holnap tényleg szólok Csabikának...lesz időm...vagy leviszem a laptopot...az a valami eltünk,amit küldtél...ő be fogja tudni hozni?...nem tudom...ha te küldted,amit nem tudok,hogy mi,de nagyon szépen köszönöm...
  • criminal law
    #21200
    tudom

  • Bájital
    #21199
    ahhoz össze kellene szednem magam,hogy együtt legyek...
  • Bájital
    #21198
    ebben igazad van
  • Bájital
    #21197
    igen...egyedüli világunk..magányos...
  • akyyy
    #21196
    A VIP regisztrációd 7 napon belül lejár!
  • PíszLávJuniti
    #21195
    lazulj el kicsit.
  • criminal law
    #21194
    Már befejeztem pár éve a tanulmányaimat, és nagyon sok jogszabály van, amivel nem értek egyet, nyilván.
    De ezt nem az én tisztem megítélni, másrészt nem is tehetek ellene semmit.
    Ha elkezdenék olyasmin agyalni, hogy mit tudom én, miért nem szabályozzák már végre norálisan a faktoring vagy a franchise jogviszonyokat, beleőrülnék.
    Nem hiszem, hogy megtagadnám önmagam emiatt. Azért foglalkozom ezzel, mert ez egy jól fizető hivatás, és kész. Nem kell minden mögött mélyebb értelmet keresni.

  • LeePí17
    #21193
    eltüntem jah..csekkeket számoltam össze..
    a fizetésből ismét nemtudok elrakni pénzt új gépre..

    áhh..szar az élet...ennyi pénzt kidobni a semmiért..
  • Bájital
    #21192
    Eltüntél,mint tűz az indiánoknál,mert az állítólag mobiltelefon...mennem kell...sok a lopás a mai világban...az időben hiszünk...pedig írtam kommentnél:képzeld azt hallottam őt is lecsukták...lebukott..tudjátok miért?...mert csalt...vagy késett vagy sietett...lol...kula azt kérdezte:te ilyen elvont gyerek vagy?...megálltam, nem írtam vissza...te,én olyan elvont vagyok néha,hogy néha még magam végét sem látom...tudod az agy...na az végtelen...néha én is ott vagyok a végénél...na,de a végtelen végét ki látja?...ha más nem látja?....akkor az sem gond,ha,én nem látom...nem?
  • Bájital
    #21191
    Te kis haverom,ha nem haragszol a megszólításért,mert egyesek agya olyan,hogy ne tovább...mivel én 42 vagyok,te pedig 18-25...higgyétek el nincs semmi furcsa hajlamom...csak próbáltam barátkozni...köszönöm az eddigi segítségedet...de ha kellesz remélem még segítesz nekem...hidd el sokat foglalkoznék a géppel...faroszsebre tenném minden csínját...de ahogyan szoktam írni:ami késik az nem múlik...blog...fülemben hangzik...és képzeld el jóóóóóól...na ott sztem tudnék minden féle oldalamról minden félét írni és minden féle embereknek...segítesz majd nekem?...nyissunk olyan oldalt...te az olyan,de olyan oldal lesz...hogy még magam sem tudom....
  • Bájital
    #21190
    Nem értelek...most én nem értelek...
    Megkérdezem:
    -mi ennek a topicnak a lényege?
    -mi a szabály?
    -miről lehet írni?
    -ki írhat ide?
    ...kérdezz,felelek...stb....-nél állítólag az a menő,"hogy a faszomba ki nem állhatlak"....stb....stb...
    ...ha nem titok...s kérdezhetek?
  • Bájital
    #21189
    Te jogot tanulsz?...azt hiszem...minden egyes törvény minden egyes paragrafusával egyetértesz?...ha nem...miért fogod gyakorolni az életben...ilyen vagy?...vagy megtagadod önmagad?...ha megtagadod önmagad?...önmagad vagy?... és tökéletes?...ha bringázol agyad merre járhat?...le merem fogadni szabadnak érzed magad...csak úgy érzed?...vagy az is vagy valójában?...nem akarok személyeskedni...csak próbállak megérteni...ha már rám utalsz...
  • criminal law
    #21188
    én még szerintem úgy se:))

  • LeePí17
    #21187
    kell?
    tudok..barna bombázó a neve...
  • PíszLávJuniti
    #21186
    egy blogon jobban megtalálnád a hasonlóan gondolkodókat, mert nekünk ehhez drog kell(ene), hogy megértsünk.
  • Bájital
    #21185
    Blog...jó gondolat...de kik vannak ott?...a tökéletesek vagy a kevésbé azok...de,ha a tökéletesek nem lennének ott,akkor én hogyan legyek kevésbé tökéletes,hogy megmutassam,a világ sem maga a tökély,akkor én miért legyek az?...hisztériás kérdés:a tökéletesek világa jobb,mint esetleg a nem tökéleteseké,esetleg kié az emberibb...az életben mindenhol ott van az ember..kérdés:de milyen ember?...ő tudja,hogy milyen ember,vagy csak azt képzeli,hogy tudja,de ha tudja miért nem érzi önmagában...kivülre tette önmagát saját önmagán...de akkor ki is ő valójában...egy tudatos világ vagy esetleg egy tudat alatti világ az én...hozd felszínre önmagad...a paragrafusok világa a paragrafusoké...azt tudod te is valójában...nem is tartod mindegyiket annak...ha már ezekben bizonytalan vagy,akkor bizonytalan vagy világodban is...ezáltal önmagadban is...bezárod magadba...de te önmagadat önmagadtól kívülre zártad...konzekvencia:keresd meg önmagad,míg nem késő...
  • PíszLávJuniti
    #21184
    ez jó ötlet :)
  • Bájital
    #21183
    tévedések sorozata...nagyon kevés az időm...és pont
  • criminal law
    #21182
    írjál blogot.
    itt gyűlnek össze azok az emberek, akiknek van idejük gondolkodni olyan dolgokon, hogy pl milyen filozófiai érv szól amellett, hogy ebédre csőtésztát főzzek, és ez még hagyján, de mindezeket még le ís írják, a többi hülye pedig elkezd velük együtt agonizálni a problémán.

  • Bájital
    #21181
    Nem szoktam inni,azt mindig csak úgy írom,nem szedek semmi féle gyógyszert sem...
    csak ennyi...hangosan gondolkodom néhanapján...csak úgy önmagamnak,írnék naplót...de hová?...papírra:elolvashatják...szám.gépre:elolvashatják...akkor nem mindegy!!!!!!!!!!!!!
    most mennem kell...
    APEH oldal...regisztrálnom kellene önmagam a bevallásokhoz...
    Van egy nagyon,de nagyon régi ismerősöm az APEH-nél...Budapest...a Jogi Főosztály főosztályvezetője...ne tudjátok meg...a mi környékünkre való,valamikor Encsen élt...nem is akármilyen beosztásban...nagyon fiatalon meghalt a férje autóbalesetben,s itt maradt még akkor nagyon pici kislányával egyedül...kitúrták állásából...sok felé vetette az élet,de,ha kellett,én segítettem őt és ő is viszont...naon el volt keseredve...de 20 év alatt rendbe jött az élete...a lányával egy lépcsőházban laknak...egymással szemben...
  • criminal law
    #21180
    mit vettél be és mennyit?

  • LeePí17
    #21179
    jóreggel!
  • Bájital
    #21178
    ...aham,jaj és jaj...
    Mindenhol, az egész világ föld kerekén,mert mindenki a saját világában él,ego világában,és sokszor az a furcsa benne,valójában jól érzi magát,
    sokszor még önmaga sem tudja.Vannak körök,köröttem és körülöttünk,s míly furcsa az ismerősök világa,hiszen ők a mindentudók és okosak,és míly furcsa más ember köre...az meg oly buta...igen,fél szavakból is megértjük egymást...boldoggá tesz...meddig?...és miként?...és hogyan?
    Önzők és önzetlenek világa,de sokszor már annyira önzetlen,észre sem veszik,hogy milyen önző...de a lényeg,hogy boldoggá tesz...meddig?...és miként?...és hogyan?...
    Keresse mindenki saját köreiben a választ!!!...remélem megtalálja...meddig?...és miként?...és hogyan?...
  • akyyy
    #21177
    jó reggeltet
  • criminal law
    #21176
    jaj jaj

  • criminal law
    #21175
    jajj

  • Bájital
    #21174
    írtam videóplaynél valakinek
    te bébi én már egy húron pendülök veled
    az meg engem úgy berezegtet
    úgyhogy rezgőre nem lesz szükségem....

    lol
  • stp4trick
    #21173
    mániás depresszió
  • Bájital
    #21172
    Ha itt vagy még,kérdezhetsz,ha akarsz.
    Válaszolok.