47786
  • bertino
    #45266
    itt drága dolog pizzát rendelni :(
    viszont adnak olyan kebabot a gyorskajáldákban, hogy egy teljes napi kaja adagnak elég...
  • akyyy
    #45265
    nemsokára miskolc rally?!

    egyébként boonon azht irják lesz barcikai ralli is, erről nem tussz valamit? nem melo érdekel, hanem csak azt, hogy hol akarják megtartani? murvás? hmm....
  • akyyy
    #45264
  • bertino
    #45263


  • bertino
    #45262
    hát... ez van.
  • kz
    #45261
  • stp4trick
    #45260

  • báttyó02
    #45259
    asdasd
  • akyyy
    #45258
    felszáltam az ujgyőri buszra, amin jól nem vettem jegyet,utánna meg pótlóra ami elvitt a centrumig

    (utánna meg barcikai buszra ami szintén pótló volt, de így is tele volt, végig állni kellet
  • kz
    #45257
    nekem általában máfél/fél mega.
    néha kicsit akadozik is(max 250-es ping).
    de nem panaszkodok, mer ingyé van...
  • kz
    #45256
    elvesztettem a fonalat.
    mármint azt, hogy melyik részét nem érted?
    néhány lehetséges megoldás:
    -a városháztér előtt (kb a volt pepita előtt) van egy (2) váltó amin át lehet slisszanni
    -máshol is van ilyen, csak logisztika, hogy ne ütközzenek
    -ha a tátrák járnak a 2-es vonalán nem gond az ajtónyitás, (van többletszerelvény a rövidített útvonal miatt)
    -ha egy villamos köröz (az egykori 0-as villamos vonalán) akkor az valszeg olcsóbb az mvk-nak, mint a normál menetrend, amikor egyszerre több 2-es volt a pályán
    -nem kell másik jegy, benne volt a leírásban
  • stp4trick
    #45255


    erre varrjatok gombot, 15 megás net
  • stp4trick
    #45254
    magyar release-k sincsenek, grace, csont, mentalista - eltűntek a süllyesztőben?
  • stp4trick
    #45253
    Becks
  • Hegi90
    #45252
    olvasnivaló
  • Hegi90
    #45251
    fasza kis klip lett, grat

    Am azok a bejátszások jutnak róla eszembe, amik a dokumentumfilekben vannak, két fontos rész közötti átjátszás szereppel :P
  • akyyy
    #45250
    Sony Vegas, Adobe premiere pro és after effects.

    esetleg még pinnacle. Bár én ezutobbit nem szeretem.
  • Blekk Síp
    #45249
    Akyyy te vagy az a nagy videoeditor magic mega híró? :D
    Tudnál vmi egyszerű videoszerkesztőt ajánlani amit egy kezdő is fel foghat? Vmi HD videót kellene összehozni timelaps vidikből.
    Én a moviemaker-el próbálkoztam , de szomorúan tapasztaltam, hogy hiába HD videókból vágtam össze a végső videt, nem lehetett HD-ba importálni... :/

    Amúgy én erre jutottam:

    A zene is meg a video is saját. (ez itt a reklám helye)
  • akyyy
    #45248
    mkv-nak megéri csak ott köröztetni egy villamost? elég nagy fail. persze úgy megéri, ha két jegyet vesz az ember ha a vasgyárra akar eljutni, vagy elfogadják a jegyet?
  • SimaSuna #45247


    PIROS: 1es villamos.
    KÉK: 2es villamos EREDETI útvonal
    ZÖLD: 2es villamos MENTESÍTŐ vonal!
  • SimaSuna #45246
    újgyőrin van ujságos, tudod ahol az 1es és a 2s villamos találkozik...
  • akyyy
    #45245
    Milyen ujságosnél?
  • SimaSuna #45244
    az újságosnél 2 sinpálya van.
    1 KÖRT tud tenni a 2es villamos az újgyőri - vasgyár vonalon.

    jösz 2 sörrel és 3 csokival!
  • SimaSuna #45243
    bazzus lúzervagy!

    2010. február 19-én, pénteken:

    * 15:00-tól üzemzárásig (hajnal 01:00-ig) a Tiszai pályaudvar- Városháztér között villamospótló autóbuszok közlekednek. A villamospótló autóbuszok a Szinvapark megállóhelyig a villamos megállókban állnak meg, ezt követően a Szemere u., Erzsébet tér autóbusz megállókban, illetve a Bartók téren kijelölt ideiglenes megállókban vehetők igénybe.
    * a Városháztér - Diósgyőr között a továbbra is villamosok fognak közlekedni, így a Vasgyár végállomást is villamossal lehet majd elérni.

    2010. február 20-án, szombaton:

    * 14:00-tól üzemzárásig (hajnal 01:00-ig) a villamosforgalom teljes leállításra kerül, így a Tiszai pu. - Diósgyőr végállomások között villamospótló autóbuszok közlekednek.
    * A villamospótló autóbuszok a Szinvapark megállóhelyig a villamos útvonalán közlekednek. Kimarad a Villanyrendőr és a Városház tér megálló, ezek helyett a villamospótlók a Szemere utcai és Erzsébet téri autóbusz megállókban állnak meg. A Malomszög u. megállóhelytől a villamospótlók a villamosok útvonalán közlekednek Diósgyőr végállomásig.
    * A Vasgyár végállomás felé utazók az Újgyőri főtérről induló 9, 19, 29, 67, 68, 99-es autóbuszokat vehetik igénybe villamosbérletük felmutatásával, illetve a villamoson már kezelt menetjegyüknek a másik, sorszámozott végét kezelve az autóbuszon. A Vasgyár végállomás felől utazók ugyanezekkel a feltételekkel vehetik igénybe autóbuszainkat a Vasgyár megállóhelytől az Újgyőri főtér végállomásig.
  • akyyy
    #45242
    Ha így menne, nem is járna 2-es villamos
  • SimaSuna #45241
    ne legyél nyomorék.

    1es villamos felviszi az utasokat az újgyőriig.
    az újságos mögötti sinen e KÖRT tesz a 2es villamos.

    a 2es vonala:

    újgyőri, újgyőri piac, gózon lajos, ógyár tér, újgyőri

    az 1esé:

    tiszai - városháztér
    városháztér - diósgyőr
  • akyyy
    #45240
    De a kettes villamos nem tud "tolatva" menni, hisz akkor rossz helyen lennének az ajtók, engem meg az érint, mert vasgyárba kéne menni
  • SimaSuna #45239
    tiszai - városháztér
    városháztér - diósgyőr (1)
    2. ( újgyőri - vasgyár)
  • akyyy
    #45238
    "A fesztivál miatt 2010. február 19-én, pénteken 15:00-tól üzemzárásig (hajnal 01:00-ig) a villamosok helyett a Tiszai pályaudvar- Városháztér között villamospótló autóbuszok fognak közlekedni, a Városháztér- Diósgyőr között továbbra is villamosok közlekednek majd."

    Akkor a villamosok hogy fordulnak meg?
  • akyyy
    #45237
    nyertem!
  • bertino
    #45236
    ja, kinézetre ez (mint az összes többi), csak alufelni nélkül.
  • bertino
    #45235
    1.8as GDi Equippe
  • SimaSuna #45234
    ?
  • bertino
    #45233
    2000es Mitsubishi Carisma.
  • kz
    #45232
    pontos tipust!
  • SimaSuna #45231
    nah fiam, jó látni :)

    adjá telszámot azt dumáljunk^.^

    vodafone ruleZ! :)
  • báttyó02
    #45230
    jah
  • Blekk Síp
    #45229
    aluggyatokmá
  • bertino
    #45228
    esetleg holnap ;)
  • Hegi90
    #45227